Meilės horoskopas savaitei (03 18 – 03 24)

 
1 komentaras
Astrologinė prognozė visiems zodiako ženklams.

AVINAS

SANTYKIAI: Pirmoje savaitės pusėje daugiau dėmesio skirkite savo emocinei būsenai, šią savaitę gali nutikti daug daugiau nei Jūs tikitės. Šiuo laikotarpiu turėtumėte išsiaiškinti, ko tikitės iš netolimos ateities. Ketvirtadienį ir penktadienį Jus užplūs kūrybinė energija, tad nepraleiskite progos bei nustebinkite mylimą žmogų. Savaitgalį praleiskite aktyviai, galbūt išbandykite šokius.

SEKSAS: Į seksualinį jūsų gyvenimą įsiverš buitis, ir jūs būsite užversti gyvenimiškomis smulkmenomis. Apskritai per daug galvosite, o jausmams skirsite per mažai laiko – deja, dėl to nukentės jūsų intymūs gyvenimas.

JAUTIS

SANTYKIAI: Nesvarbu, kaip Jums  atrodo dabartinė situacija, ši savaitė atvers naujas galimybes. Galite atsikratyti to, kas Jums kliudė siekti savų tikslų. Nuo penktadienio turėtumėte labiau kreipti dėmesį į tai, ką kalbate, kad išvengtumėte nesusipratimų ateityje. Savaitgalis -  puikus metas lankytis galerijose ar muziejuose, apsižvalgykite: galbūt kažkas norės eiti kartu su Jumis.

SEKSAS: Jūsų gyvenime – tikras pavasaris, su hormonų audromis, įsiveržusiu seksualumu ir meile. Be to, likimas jums dar atsiuntė galimybę išbandyti naujas roles ar naują santykių kokybę. Pamirškite stereotipus.

DVYNIAI

SANTYKIAI: Nieko blogo taupyti pinigus: pabandykite ką nors pagaminti pasimatymo draugui ar tiesiog išeikite pasivaikščioti. Ketvirtadienį ir penktadienį padidės Jūsų intelektualinė energija, tad pasinaudokite tuo: organizuodami pasimatymą, sugalvokite ką nors neįprasto. Savaitgalį stebėkite, ką apie Jus kalba kiti žmonės, nes Jūsų romantinė situacija gali išprovokuoti klaidingus gandus.

SEKSAS: Jums, ko gero, patiks partnerio išradingumas, kai į lovos arsenalą bus pasitelkti įvairūs erotiniai žaisliukai. Tik ne kasdienybė ir ne banalumas! Jūs tikrai „užsivesite“ ir prisijungsite prie tokių žaidimų, siūlydami ir savus variantus.

VĖŽYS

SANTYKIAI: Jūsų simpatija šią savaitę gali išvysti dvi skirtingas Jūsų puses, bet tai tik į gera! Jūs galite parodyti, kaip gebate laviruoti skirtingose situacijose. Kaip tai gali nesužavėti kito asmens? Antroje savaitės pusėje būsite linkę išlaidauti: jausite poreikį pirkti dovanas ar nenorėsite pigiai apsieiti planuodami pasimatymą. Šis savaitgalis Jums atvers galimybes parodyti savo bendravimo įgūdžius, yra tikimybė, kad ir čia sublizgėsite.

SEKSAS: Ši savaitė jums padovanos ne vieną dviprasmišką situaciją su erotine potekste. Tarkim, eisite į nuobodų vakarėlį su geologų mokslininkais, o ten sutiksite savo išrinktąjį ar išrinktąją. Juk visko būna. Svarbiausiai, pasiruoškite tinkamai.

LIŪTAS

SANTYKIAI: Ši savaitė bus puikus metas aptarti svarbius klausimus su Jums patinkančiu asmeniu, jei tik rasite tam liko. Ketvirtadienis ir penktadienis įneš Jums energijos, ir tai bus puiki galimybė parodyti, ką mokate geriausiai. Savaitgalį patartina praleisti ramiai.

SEKSAS: Visa galva pulsite į naminius rūpesčius, tad meilės reikalams laiko liks labai mažai. Vienintelis laikas, kai galėsite mylėtis – bus ankstyvas rytas, kol dar nesigriebėte šluotos ar neįkritote į pusryčių puodus...

MERGELĖ

SANTYKIAI: Jei su savo partneriu esate jau ilgą laiką, pabandykite atrasti vienas kitą iš naujo. Tai veikia! Ketvirtadienį ir penktadienį bus sudėtinga planuoti savo laiką – būsite pernelyg užsiėmę. Būkite atsargūs savaitgalį – turėsite daug energijos, tačiau būtent tai gali trukdyti nepažįstamiems žmonėms apie Jus galvoti teigiamai.

SEKSAS: Būsite kritiškai nusiteikę prieš savo antrąją pusę, todėl jai ar jam bus sunku sulaikyti visą sekso poreikio frontą šeimoje. Kaip išvengti tokios situacijos? Daugiau bučiuokitės ir daugiau galvokite apie tai, ar jums patiktų kritika jūsų atžvilgiu?

SVARSTYKLĖS

SANTYKIAI: Pirmoje savaitės pusėje Jums gali tekti imtis kažko naujo arba nuklysti nuo dabartinės savo veiklos. Šią savaitę gebėsite atsidurti tinkamoje vietoje tinkamu laiku! Ketvirtadienį ir penktadienį patartina susimąstyti. Savaitgalį būkite atsargūs: galite pamiršti smulkmeną, kuri vėliau pasirodys esanti daug svarbesnė.

SEKSAS: Atmintis truputėlį šlubuos... Todėl nežaiskite su ugnimi ir neikite vieni niekur: niekada negali žinoti, ar nepasiklysi prekybos centro stovėjimo aikštelėje. Tačiau jei liksite namuose, užsikuisite su buitiniais darbais ir neliks jėgų seksui. Deja, kažką teks aukoti.

SKORPIONAS

SANTYKIAI: Pirmoje  savatės pusėje kelionės teiks daug daugiau džiaugsmo nei bet kada anksčiau. Jei esate vienišas, didelė tikimybė, kad kelionės metu sutiksite kitą asmenį, kuris, gali būti, taps Jūsų simpatija. Gali būti, kad ketvirtadienį ir penktadienį Jūsų asmeninis gyvenimas bus suvaržytas, gali  tekti dirbti viršvalandžius. Jei turėsite laisvo laiko, savaitgaliui susiplanuokite ką nors malonaus.

SEKSAS: Paskutinėmis dienomis esate pasiryžę netikėtiems ir neįprastiems sprendimams. Elgsitės taip, lyg jus kas apsėdo. Nenuostabu, kad jūsų pokštai, taip pat ir erotiniai, sukels nemažai skausmo aplinkiniams ir jūsų mylimam žmogui.

ŠAULYS

SANTYKIAI: Pirmadienį ir antradienį Jus kankins abejonės, tačiau trečiadienį rasite atsakymus į taip rūpimus klausimus. Ieškodami atsakymų nevenkite konsultuotis su kitais žmonėmis. Jūsų gera energija antroje savaitės pusėje užkirs kelią bet kokiems nemalonumams. Savaitgalį užsiimkite namų ruoša.

SEKSAS: Būsite nusiteikę keliauti ir ieškoti vis naujų vietų savo seksualiniams norams įgyvendinti. Nenustebkite, jei nepajusite, kaip atsidursite egzotinėje vietoje. Be to, jus vis trauks įdomūs ir keisti žmonės, su neįprastomis istorijomis ir likimu.

OŽIARAGIS

SANTYKIAI: Juk tiesa, kad pasikeitimai nėra blogai? Pirmoje savaitės pusėje Jūs vis kartosite sau, kad atrandate vis daugiau ir daugiau. Ketvirtadienį ir penktadienį laikykitės savo nuomonės, net jei įsivelsite į konfliktą. Savaitgalį būsite energingi, ir tai padės Jums daug ką išsiaiškinti..

SEKSAS: Į jus vos tik pažvelgus šiaušis plaukai: šią savaitę būsite tikri erotomanai, iš kurių sklis nenumaldomas seksualumas – netgi nustelbsite Jaučius ir Skorpionus. Todėl drąsiai eksperimentuosite ir išbandysite tai, dėl ko droviai raudonuosite po mėnesio.

VANDENIS

SANTYKIAI: Kartokite sau, kad tai  - tik trumpalaikis periodas, kuomet nesiseka. Reikalai pradės gerėti antroje savaitės pusėje. Ketvirtadienį labiau nei bet kada būsite nusiteikę užmegzti rimtus santykius, tad galimi dideli pokyčiai Jūsų gyvenime. Savaitgalis atvers puikias galimybes, nepraleiskite smulkmenų, kurios gyvenimą daro laimingesnį.

SEKSAS: Suderinkite malonumą su nauda: pavyzdžiui, vakarienę patiekite ant savo kūno. Be to, maisto produktai veikia ir kaip kosmetinė priemonė: grietinė, medus, aliejus... Jūs laikotės dietos? Betgi daug skanumynų ir neprisivalgysi nuo mylimo žmogaus kūno.

ŽUVYS

SANTYKIAI: Savaitės pradžioje išnaudokite savo kūrybinę energiją. Visą savaitę nuo Jūsų sklis puiki ebergija, tad tikėtina, kad ja užsikrės ir Jūsų mylimas asmuo. Ketvirtadienį ir penktadienį gali nutikti keistų dalykų, todėl geriausia gilintis tik į savo rūpesčius. Savaitgalio neplanuokite, stenkitės elgtis spontaniškai.

SEKSAS: Galima! Reikia! Laikas! Jei vis dar abejojate, susitarkite su savo sąžine – bet kokie nesutarimai turėtų išsispręsti akimirksniu. Bent jau pradėkite mylėtis, o paskui jėgos ir noras atsiras savaime. Tik nesėdėkite vieni, nes aplinkui tikrai yra tokių, kurie mielai pasimylėtų su jumis.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (1)
Toli grazu nuo realybes:)
Naujas komentaras