Meilės horoskopas savaitei (03 19 – 03 25)

 
Astrologinė prognozė visiems Zodiako ženklams.

AVINAS

Vakarėliai, dvigubi pasimatymai... visa tai puikiai tinkama pirmadienį! Šią dieną Avino ženklo atstovams ypač seksis bendrauti grupėse. Tuo tarpu savaitės viduryje gali aplankyti nerimas, liūdesys. Susiplanuokite dienas taip, kad liktų laiko smagiam atsipalaidavimui  ar ilgam susitikimui ir pašnekesiui su draugu. Ketvirtadienis ir penktadienis – palankios iniciatyvai dienos. Pirmi prieikite, pirmi pasakykite, pasiūlykite... Būkite drąsūs! Viskas klosis iš tiesų paprastai. Savaitgalį teks susidurti su keliomis tikros romantikos kliūtimis. Priimkite tai kaip iššūkį ir viskas išsispręs jūsų naudai!

JAUTIS

Pirmadienį Jaučio ženklo atstovai bus dirglesni nei įprastai, tačiau pasistenkite, jog tai netrukdytų santykiams su jūsų antrąja puse ar simpatija. Padėti gali draugai ir trečiadienį tuo dar kartą įsitikinsite. Jausitės kažkam tokie dėkingi, jog norėsite net savotiškai apdovanoti! Darbo savaitės pabaigoje, ko gero, teks sulėtinti tempą visose sferose, meilės – taip pat. Pasistenkite parodyti partneriui, jog tai nėra kažkas rimta, raskite abiems tinkamą tempą. Savaitgalis – puikus laikas, nesunkiai užkrėsite visus gera nuotaika ir optimizmu. Išnaudokite šį laiką malonioms akimirkoms drauge!

DVYNIAI

Savaitės pradžioje Dvynių ženklo atstovams didelę įtaką darys jų antroji pusė ar tiesiog meilė. Priimkite tai, ypač – jei esate priversti kiek daugiau pamąstyti, nerti į sielos gelmes... Visa tai bus iš tiesų naudinga. Antradienį ir trečiadienį svarbu vengti nesusikalbėjimo, nesusipratimų – šiuo metu bus ypač sunku suprasti vieni kitus. Toliau šią savaitę svarbiausia bus jūsų iniciatyva. Galėsite įgyvendinti bet ką, ko panorėsite! Beje, savaitgalį Žvaigždės pataria pasistengti geriau suprasti savo troškimus ir... tuo pasinaudoti! Spindėsite seksualumu, gera nuotaika, tad nesunkiai įtikinsite bet ką!

VĖŽYS

Pirmadienį Vėžio ženklo atstovams Žvaigždės pataria vadovautis protu – širdis iš tiesų siųs neaiškius signalus, galbūt net bandys jus suklaidinti. Kaip bebūtų, savaitės viduryje viskas nurims, jūsų emocijos taip pat taps nebe tokios aštrios... galėsite pasiekti ar atskleisti bet kokią romantinę paslaptį! Ketvirtadienį ir penktadienį galite jausti spaudimą (tiek iš vidaus, tiek iš kitų žmonių), teks skubėti kažką darant. Atminkite, jog svarbu ne tik greitis, bet ir kokybė, poilsis jums. Savaitgalį vengsite naujovių, norėsite būti su žmonėmis, prie kurių esate pripratę. Vienišiams tai gali sukelti šokių tokių nepatogumų.

LIŪTAS

Vienišiems Liūto ženklo atstovams pirmadienis bus tarsi laisva diena. Tačiau jeigu turite antrąją pusę – teks nemažai padirbėti, pasistengti! Tai labai palankus metas spręsti visas santykių problemas. Tuo tarpu savaitės vidurys – ramesnis, harmoningesnis. Žvaigždės šiuo metu pataria su mylimu žmogumi pasidalinti kažkokia estetine patirtimi – drauge pažiūrėti koncertą ar nueiti į galeriją. Ketvirtadienį ir penktadienį sugebėsite mėgautis bet kokia veikla, jausitės puikiai nusiteikę ir niekas negalės to pakeisti! Išnaudokite šį laiką seniai atidėliotiems darbams. Savaitgalį nerimą kelti gali skurdoki socialiniai santykiai. Nesirūpinkite ir atminkite, jog vienatvė ir poilsis taip pat puikus laiko praleidimas.

MERGELĖ

Leiskite įvykti tam, kas turi, net jei nesate tikri, kad jums tai palanku. Savaitės pradžioje Mergelės ženklo atstovams labai svarbu būti atviriems, priimti naujus pasiūlymus, idėjas. Tai iš tiesų žavės aplinkinius! Savaitės viduryje sklandys pokyčių vėjai. Išnaudokite tai – galbūt norite sutikti naują romantinį partnerį arba seniai trokštate šį tą pakeisti esamuose santykiuose? Ketvirtadienį ir penktadienį kiek sunku gali būti dalintis ir tai lydės ne tik jus. Tuo tarpu tai palankios dienos vienatvei, apmąstymams... Po keleto vienišų dienų tik dar labiau įvertinsite vienas kitą! Savaitgalis palankus nuoširdumui, atviriems pokalbiams ir šiltų jausmų demonstravimui.

SVARSTYKLĖS

Savaitės pradžioje Svarstyklių ženklo atstovai bus kupini kūrybinio potencialo, puikios energijos... Žavėsite aplinkinius ir tuo mėgausitės! Beje, neleiskite kelyje atsirasti pavydui – šiuo metu jis gali būti iš tiesų pavojingas. Antradienį ir trečiadienį būsite labai užsiėmę, o vos pajutę spaudimą tapsite kandūs, atžarūs aplinkiniams. Nurimkite ir pasistenkite nesugadinti puoselėjamų santykių su mylimu žmogumi! Kompromisas šią savaitę – jūsų raktas į sėkmę, tad stenkitės jo siekti ir nebūkite pernelyg užsispyrę. Savaitgalį jausite tikrą emocinį pakilimą – pasimėgaukite!

SKORPIONAS

Pirmadienį kiek sunkus gali tapti šeiminis gyvenimas. Galbūt kankins nesusipratimai su mylimuoju, gal tiesiog buities problemos. Kaip bebūtų, pasistenkite neprarasti kantrybės ir pagalvokite prieš imdamiesi kažkokių veiksmų. Savaitės viduryje nutiks kažkas keisto, paslaptingo ir tai bus iš tiesų naudinga! Sustiprės santykiai su partneriu, o vienišiams – didelė tikimybė įsivelti į naujus santykius. Išmoksite daugiau, nei kada galėjote pagalvoti. Ketvirtadienį ir penktadienį Skorpiono ženklo atstovams svarbios bus detalės – stenkitės joms skirti įmanomai daugiau dėmesio! Savaitgalis gali būti kiek keistas – jausite, tarsi kažkas jūsų tyko. Nepulkite pasitikėti naujai sutiktais žmonėmis!

ŠAULYS

Savaitės pradžioje ypač puikūs bus Šaulių ženklo atstovų komunikaciniai įgūdžiai , tad būtinai tuo pasinaudokite. Gal seniai norėjote užkalbinti naują kaimyną? Ar trokštate pasiūlyti partneriui išbandyti kažką nauja? Trečiadienį ir ketvirtadienį, tuo tarpu, gali trūkti energijos. Stenkitės skirti laiko poilsiui, atidėti nesvarbius susitikimus ar bereikalingas diskusijas. Darbo savaitės pabaigoje pasinaudokite savo kūrybiškumu – raskite būdą nustebinti mylimąjį ar priversti jį užsiimti neįprasta veikla. Pamatysite, tai bus kur kas paprasčiau nei manėte! Savaitgalį Žvaigždės pataria priimti gaunamus pasiūlymus – jie turėtų būti naudingi.

OŽIARAGIS

Pirmadienį Ožiaragio ženklo atstovai mintimis klajos gerokai ateityje... Žinosite (ar suprasite), ko tiksliai norite iš meilės gyvenimo ar su kuo trokštate jį kurti. Savaitės viduryje nesunkiai sužavėsite tinkamą asmenį – nevenkite dėmesio, spinduliuokite gera nuotaika ir pasitikėjimu savimi. Ketvirtadienį ir penktadienį, jei įmanoma, Žvaigždės pataria atsisakyti pasimatymų, atidėti viską, kas nėra skubu. Meilei palankesnis bus savaitgalis. Beje, atkakliai laikykitės savo įsitikimų – tai padės suprasti, ar teisingu keliu einate ir kokio supratimo galite tikėtis iš mylimo žmogaus.

VANDENIS

Pirmadienį bus ypač ryški Vandenio ženklo atstovų ambicinga prigimtis ir tai iš tiesų žavės tą vienintelį. Galite nuspręsti, jog norite duoti daugiau, nei kada tikėjotės – kad tik suteiktumėte laimės ir malonumo partneriui. Kaip bebūtų, savaitės viduryje stenkitės neperžengti įprastų ribų, pernelyg neišsišokti. Ketvirtadienį ir penktadienį, tuo tarpu, galite išeiti iš savo komforto zonos, bandyti atrasti naujus dalykus, naujas galimybes, iššūkius. Pasitikėkite savimi, tačiau nepamirškite atsižvelgti ir į aplinkinius. Savaitgalį atsiradusi romantiška situacija, ko gero, primins jums kadaise buvusią meilę. Valandėlę pasidžiaukite šiltais prisiminimais ir stenkitės mėgautis dabartimi.

ŽUVYS

Pirmadienį Žuvų ženklo atstovams galvoje kirbės ir jaudinti nenustos keisto sapno fragmentai. Būsite įsitikinę, jog tai kažkaip susiję su jūsų romantiniais santykiais, jog turite kažką suprasti, išmokti... Neskubėkite, aiškumo sulauksite ateityje. Savaitės vidurys – įdomus, ko gero, turėsite progą nuoširdžiai padėti partneriui, simpatijai ar žaviam nepažįstamajam. Ketvirtadienį ar penktadienį kitiems žmonėms gali kliudyti jūsų įkyrumas, „apsėstumas“ tam tikrais klausimais. Žinoma, galite išsakyti savo nuomonę, tačiau niekam jos nepirškite. Savaitgalis – palankus laikas jausmų išsakymui. Leiskite partneriui žinoti, kas jus džiugina ar skaudina. Nepamirškite susikurti nors šiek tiek romantikos!

Suaugusiems.lt, nuotrauka iš Accidental Hedonist / Flickr.com

 
Komentarai
Naujas komentaras