Meilės horoskopas savaitei (03 21 – 03 27)

 
Astrologinė prognozė visiems Zodiako ženklams.

AVINAS
Savaitės pradžioje jausitės pasimetę, bus sunku perprasti įvykių tėkmę, tačiau sulauksite netikėtos sėkmės, svarbiausia – pasinaudokite susiklosčiusia situacija. Šią savaitę Avino ženklo atstovai sutiks bent vieną asmenį, priversiantį eiti iš proto, trokšti pokyčių... prieš priimdami rimtus sprendimus įsitikinkite situacijos tikrumu. Savaitgalį Žvaigždės pataria stengtis būti ramesniems – pernelyg didelis entuziazmas gali išgąsdinti aplinkinius ir partnerį!

JAUTIS
Pirmos kelios savaitės dienos skirtos rimtų santykių apsvarstymui . Taigi, jei turite antrąją pusę, šiomis dienomis nemažai laiko praleisite svarstydami apie ateities perspektyvas. Apskritai, šią savaitę turėsite progų įsitikinti žmonių tikrumu. Beje, stebėkite aplinkinių reakcijas, būkite santūrūs ir kartais nutylėkite nekokią savo nuomonę. Savaitgalį Žvaigždės žada teigiamą energiją, tad išnaudokite ją: persvarstykite savo prioritetus, siekite užsibrėžtų tikslų, bendraukite, mylėkite.

DVYNIAI
Pirmadienį bei antradienį Dvynių ženklo atstovams svarbiausia neskubėti – gerai apgalvokite viską, ko ruošiatės imtis. Šiomis dienomis verčiau nepriimkite rimtų sprendimų. Tuo tarpu trečiadienis – veiksmui tinkama diena, tačiau nepersistenkite, išsirinkite sau priimtiną tempą užuot vadovavęsi aplinkinių rekomendacijomis. Beje, šioje situacijoje atrasite balansą tarp taikos ir aistros. Savaitgalį jausitės suklaidinti, gali apimti noras pasiduoti. Neleiskite blogoms emocijos nugalėti, nenustokite stengtis ir taip užsitikrinkite kitos savaitės sėkmę!

VĖŽYS
Savaitės pradžioje pasistenkite neįsivelti į jokius neaiškius, paviršutiniškus planus ar reikalus. Svarbiausia šiomis dienomis bus įsiklausyti savo instinktų – šių pagalba galite atrasti naują ir labai sėkmingą kryptį. Savaitės viduryje meilei, romantikai trukdys bendradarbiai ar kolegos. Pasistenkite atsiriboti nuo kitų patarimų, nesivaržykite savęs. Savaitgalį galimi nesusipratimai su antrąja puse. Pasistenkite kalbėti aiškiai, būkite tikras, jog esate suprastas teisingai – taip išvengsite nesklandumų ir galėsite mėgautis romantika.

LIŪTAS
Gyvenimas taps šiek tiek įdomesnis savaitės pradžioje, tačiau bus sunku nuvyti mintis apie praeitį. Nuoširdžiai apsvarstykite, kas praeityje jums padėjo išlaikyti meilę,kas griovė santykius…  Trečiadienį aplankys jaudinanti, ugninga energija – ji privers tapti aktyvesniu, imtis kažkokios naujos veiklos. Apimti entuziazmo nepamirškite ir dėmesio mylimam žmogui. Beje, savaitgalį Žvaigždės pataria padėti liūdnam, problemų turinčiam draugui – taip ne tik pradžiuginsite kitą, bet ir prisikviesite teigiamą meilei energiją.

MERGELĖ
Savaitės pradžioje Mergelėms Žvaigždės pataria klausyti širdies balso – tik juo vadovaudamiesi sėkmingai ir greitai įgyvendinsite savo troškimus. Pats maloniai nustebsite, kaip pasisuks įvykiai… Nuo trečiadienio iki penktadienio didžiąją dalį laiko teks aukoti darbui, namų ruošai ar kitoms pareigoms. Nors tai nebus pačios romantiškiausios dienos, būkite tikri: įvykdydami pareigas tarsi pravalysite erdvę geriems naujiems dalykams. Savaitgalis – puikus laikas seniai turėtoms ambicijoms įgyvendinti. Būkite optimistiški ir nepamirškite jėgų semtis iš meilės!

SVARSTYKLĖS
Pasiruošimas duoti daugiau nei gauti – raktas į sėkmę savaitės pradžioje. Nepergyvenkite ir atminkite, jog po kurio laiko viskas susibalansuos teisingai. Pastebėsite, jog diskutuodami dažnai sutinkate su mylimo žmogaus nuomone, bendras požiūris jus labai suartins. Svarbiausia – kalbėkitės, bendraukite – įvykiai tekės puikia vaga!Savaitgalį, ko gero, jausitės užspausti nurodymų, rutinos, keistumo... Raskite būdą sulaužyti taisykles nepakliūnant į bėdą ir mėgaukitės!

SKORPIONAS
Pirmadienį ar antradienį kažkokia maloni smulkmena labai pakels jūsų pasitikėjimą savimi. Tai puikus laikas žengti lemtingus žingsnius ar tiesiog pradėti ilgai atidėliotą pokalbį su partneriu. Rodos, reikalai su kiekviena diena vis gerės, jūsų drąsa kurs naują erdvę jaudinantiems įvykiams, tobulėjimui. Pasidalinkite savo vizijomis su tinkamu žmogumi ir stebėkite, kaip puikiai keičiasi jūsų gyvenimas. Savaitgalį aplinkiniai jus užkrės gera nuotaika, pasidalinkite ja su mylimu žmogumi ir skirkite laiko pramogoms.

ŠAULYS
Savaitės pradžioje būsite susikoncentravę į savo pomėgius, tikslus, bendravimas su aplinkiniais jums nebus ypač svarbus. Viskas gerai, juk visiems reikia laiko atsikvėpti – ignoruodami šį poreikį tik bloginame savo gyvenimo kokybę. Veiksmo vėl trokšti pradėsite trečiadienį. Beje, šią dieną turėsite ypatingą galimybę suprasti kitų žmonių signalus, mintis – pasinaudokite tuo. Teigiamos energijos, gero nusiteikimo pagalba judėkite pirmyn kryptimi, kuri jums atrodys teisinga. Savaitgalį sulauksite netikėtumų ir tai pareikalaus nemažai jūsų dėmesio. Nenumokite ranka, išspręskite bėdas laiku ir mėgaukitės pavasarinių jausmų antplūdžiu!

OŽIARAGIS
Pirmadienį ar antradienį draugas pasiūlys jums savo pagalbą, duos keletą svarbių patarimų – vadovaukitės jais. Rezultatai bus įspūdingi, net jei jų aiškaus pasirodymo teks šiek tiek palaukti. Taip pat šią savaitę Žvaigždės pataria vadovautis savo planais, siekti seniai numatytų tikslų – prioritetų atsirinkimas lems produktyvumą, sėkmę. Savaitgalis – nuostabus laikas romantikai. Pamirškite rūpesčius ir mėgaukitės meilės džiaugsmais!

VANDENIS
Savaitės pradžioje būsite užimti labiau nei įprastai, ribosite save labiau, nei derėtų. Kaip bebūtų, nepergyvenkite: paslaptingumas (o jį tikrai išlaikysite) – puikus būdas „įkaitinti“ mylimąjį!Trečiadienį, ketvirtadienį trokšite atvirumo, bendravimo – bendri reikalai, vieningas požiūris labai suartins su tuo ypatingu jums žmogumi. Tai net šiek tiek pakeis jūsų požiūrį vienas į kitą – ir viskas į gera!Savaitgalį, tikėtina, jausitės sutrikę, negalėsite rasti išeities iš susiklosčiusios situacijos. Atsipalaiduokite, pailsėkite ir problemas išspręsite kitos savaitės pradžioje.

ŽUVYS
Savaitės pradžioje spręskite tik tuos reikalus, dėl kurių būsite tikras. Beje, galėsite džiaugtis sustiprėjusia intuicija, tad prieš priimdami rimtus sprendimus šią savaitę atsižvelkite ir į netradicinius pojūčius. Trečiadienį, ketvirtadienį skirkite daugiau laiko darbui, pareigoms, tačiau pasistenkite, kad dėl to nenukentėtų jūsų asmeninis gyvenimas. Savaitgalis – nuostabus meilei, romantikai, naujoms galimybėms, naujiems pojūčiams ir atradimams. Lai meilė liejasi laisvai!

Suaugusiems.lt, nuotrauka iš sxc.hu

 
Komentarai
Naujas komentaras