Meilės horoskopas savaitei (03 22 – 03 28)

224184-675x450-Love-horoscope.jpg
 
Astrologinė meilės prognozė dvylikai zodiako ženklų. Meilė, pažintys, slaptas romanas ar netikėtas išsiskyrimas? Sužinok kas tavęs laukia jau šią savaitę.

AVINAS. Venera Jūsų ženkle suteiks jums ypatingą apsaugą meilės klausimais. Tai padidins jūsų patrauklumą ir priešingos lyties nuoširdų susidomėjimą jumis. Antradienį  galimos romantiškos akimirkos, bet tik tuo atveju, jei įsižadėsite pesimizmo ir pasyvumo. Tačiau net jei savaitės pradžioje ir nepavyks susidoroti su prieštaringais jausmais, ketvirtadienį gerai žinosite, kodėl  esate tokie nuostabūs. Tai žinos ir kiti. Nuo ketvirtadienio prasidės didysis koketavimo,  aistringų pasimatymų ir nuodėmių laikas. Būkite ryžtingi šeštadienį, jūsų laukia įsimintinas nuotykis!

 

JAUTIS. Jausite nenumaldomą norą pasinerti į aistros verpetą, bet jūs suprantate, kad tai ne jūsų stilius, todėl slaptų pasimatymų galimybė atrodys dar patrauklesnė nei įprastai. Slaptų romantiškų nuotykių galite tikėtis trečiadienį, ketvirtadienį ir savaitgalį. Tai jūsų privatumo ir slaptų troškimų išsipildymo metas. Vienišiai neturėtų pražiopsoti progos pažinti priešingą lytį iš pačių įvairiausių pusių. Ši savaitė jaučiams suteiks išskirtinai įdomią bendravimo ir uždegančio flirto galimybę. 

 

DVYNIAI. Pirmadienį, antradienį jūs daug nuveiksite, išskyrus meilės sferą. Tačiau ketvirtadienį ir penktadienį flirtas ir jausmai atitrauks jūs nuo bet kokių  minčių ir darbų. Tikėtina, kad prabus netikėti jausmai kolegai ar senam draugui. Apskritai, dvyniams ši savaitė bus ganėtinai keista, nes gali tekti kardinaliai pakeisti savo nuomonę  tam tikrais klausimais. Ne viskas tik juoda ir balta. Tuo įsitikinsite šią savaitę, o ypač ryškių perspektyvų galite tikėtis savaitės pabaigoje.

 

VĖŽYS. Pagrindiniai įvykiai suksis apie meilę. Dvejonių nebus. Priešingai. Jūsų meilės situacija atrodys kaip niekad šviesi ir aiški. Ir vis dėlto, toks užtikrintas požiūris  bus laikinas, tad drąsiai flirtuokite nuo ketvirtadienio iki šeštadienio, bet neskubėkite įsipareigoti ir priimti svarbių sprendimų. Antradienis, trečiadienis ir sekmadienis jausmų atžvilgiu bus ramesnis. Daugiau dėmesio norėsis skirti namų jaukumui, vaikams ir artimiesiems. 

 

LIŪTAS. Turite mesti iš galvos intrigas. Venera avino ženkle atvers visas galimybes būti atviriems ir visiškai sąžiningiems su partneriu. Tai palankus laikas bet kokiems santykių sprendimams. Gebėsite būti  tiek pat aistringi, kiek ir šalti bei žiaurūs. Elkitės taip, kaip sako jūsų širdis. Šią savaitę bus perspektyvios naujai užsimezgusios pažintys ar galimos netikėtos skyrybos, kurių iniciatoriais būsite jūs patys. 

 

MERGELĖ.  Ši savaitė padovanos jums naujos erotinės patirties pliūpsnį. Kad ir kokios racionalios bebūtumėte, antradienį ir ketvirtadienį mergeles valdys aistringos emocijos bei jausmai. Penktadienį ir šeštadienį bus itin lengva atvirai kalbėtis apie dalykus, apie kuriuos ne visada buvo jauku vien klausytis. Puikiai žinosite, kokius žodžius pasitelkti ir dar geriau suprasite, ką reiškia, kai tais žodžiais dalinamasi su mylimu žmogumi. Ši savaitė mergelėms palanki ne tik aistringam seksui, bet ir palikuonių planavimui.

 

SVARSTYKLĖS. Jūs norite meilės, tačiau patys neskubate jos duoti. Jums bus ypatingai sunku parodyti jausmus ir pasakyti jus dominančiam asmeniui, kas gi dedasi jūsų širdyje. Antradienį ir penktadienį bus paprasčiau išsakyti savo jausmus komplimentų ir gražių palyginimų formoje. Jūsų iškalba ir įžvalgomis žavėsis visi ir visos! Tačiau nesileiskite užvaldomi savo narciziškumo. Tai gali sujaukti palankią meilės situaciją ilgam.

 

SKORPIONAS. Kuklios aistros apraiškos šią savaitę lydės visus skorpiono ženklo atstovus. Naudingi bus aistringi ir romantiški pasimatymai. Džiaugsitės kuklia sėkme ir mažomis staigmenomis. Antroje savaitėje gali išryškėti jūsų užslėptos savybės, tad galimi netikėti sprendimai santykiuose. Išlikite kuklūs ir mokėkite įsiklausyti į partnerį. To nepadarius galimi nesusipratimai, konfliktai ir nesusikalbėjimas. Būkite dosnūs ir švelnūs artimiausiems žmonėms ir jums žvaigždės nepašykštės nuotykių ir romantikos. 

 

ŠAULYS. Aistringi meilės nuotykiai ir noras gauti kuo daugiau dėmesio iš visų, šauliams suteiks progą patenkinti savo užgaidas ir seksualinius instinktus. Tačiau būkite atsargūs, nes toks nuotykių ieškotojo vaidmuo gali sugadinti jūsų gerą reputaciją. Elkitės protingai ir aiškiai apibrėžkite, ko norite iš gyvenimo, koketiško flirto ar  asmeninių santykių. Jei išliksite ištikimi savo principams ir įsitikinimams, galėsite džiaugtis jums palankiais meilės rezultatais. 

 

OŽIARAGIS. Venera avino ženkle paskatins jus atviriems pokalbiams su partneriu ir leis sudėlioti visus taškus ant "i". Antradienį vertėtų atkreipti dėmesį į antrosios pusės patirtį ir problemas. To nepadarius, gali būti sunku mėgautis visais pasimatymo teikiamais malonumais. Tačiau trečiadienį, nederėtų nieko spręsti ar pradėti rimtų pokalbių. Tikėtina, kad liksite nesuprasti ir patys vargiai galėsite teisingai traktuoti mylimo žmogaus mintis. Nuo ketvirtadienio iki šeštadienio padidės konfliktų tikimybė, išlikite ramūs ir rimtus sprendimus palikite sekančiai savaitei.

 

 

VANDENIS. Pirmadienį įsiplieskusi aistra ir flirtas suteiks jums daugiau pasitikėjimo savimi. Būsite drąsūs, ryžtingi ir nė per nago juodimą nebijosite galimų pasekmių santykiuose. Tačiau atminkite,kad iš jūsų tikimasi daugiau supratingumo ir rūpesčio. Tad jei jums svarbi antrosios pusės vidinė būsena, vertėtų išlikti kiek kuklesniems ir švelnesniems. Ypač pavojingas šeštadienis, neskubėkite skelbti ultimatumo, jei nebūsite tikri dėl savo keliamų reikalavimų. Azartas ir troškimas įvykius pakreipti sau palankia kryptimi, situaciją gali tik dar labiau apsunkinti.


ŽUVYS. Pajusite, kad jūsų antroji pusė tyčia bando sudrumsti vandenis, net jei tam nebus jokios rimtos priežasties. Tačiau viskas  tik dėl to, kad patys siekdami išlaikyti paslaptingą romantiką, kalbate užuolankomis ir sukeliate bereikalingus įtarinėjimus. Jeigu norite painiavos, jos bus, ir nemažai. Toks neaiškus ir miglotas periodas žuvų ženklo atstovus lydės nuo antradienio iki ketvirtadienio. Sekmadienį meilės situacija taps ramesnė ir pagaliau galėsite mėgautis jaukia meilės atmosfera, be keistų prieskonių.


Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras