Meilės horoskopas savaitei (03 24- 03 31)

 
Astrologinė prognozė visiems Zodiako ženklams.

 

AVINAS

 Šią savaitę Jums palankiausios dienos – antradienis ir trečiadienis. Šiomis dienomis ne tik spėsite nudirbti suplanuotus darbus, bet ir rasite laiko pramogoms.Pirmadienį jausitės šiek tiek įsitempę, bet viskas pasitaisys jau antradienį. Savaitgalį rekomenduojama aplankyti gimines ar seniai matytus draugus.
Jautis. Šią savaitę būsite itin žingeidus, norėsis viską tyrinėti, viską žinoti. Todėl šį poreikį kuo skubiau išnaudokite. Pradėkite iš naujo domėtis mėgstama sritimi. Jei esate gamtos mokslų mylėtojas, skaitykite geografines ar su astronomija susijusias knygas. Išmoksite ir sužinosite begales naujų dalykų. Meilės santykiai klosis sklandžiai, puikiai sutarsite, išklausysite ir taip pat stipriai mylėsite vienas kitą. Savaitgalį persidirbkite, skirkite laiko asmeniniams Jūsų ir antrosios pusės pomėgiams įgyvendinti.

 

JAUTIS

Šią savaitę būsite itin žingeidus, norėsis viską tyrinėti, viską žinoti. Todėl šį poreikį kuo skubiau išnaudokite. Pradėkite iš naujo domėtis mėgstama sritimi. Jei esate gamtos mokslų mylėtojas, skaitykite geografines ar su astronomija susijusias knygas. Išmoksite ir sužinosite begales naujų dalykų. Meilės santykiai klosis sklandžiai, puikiai sutarsite, išklausysite ir taip pat stipriai mylėsite vienas kitą. Savaitgalį persidirbkite, skirkite laiko asmeniniams Jūsų ir antrosios pusės pomėgiams įgyvendinti.

 

DVYNIAI

Šią savaitę palankiausios dienos – trečiadienis ir ketvirtadienis. Pirmadienį ir antradienį negalėsite susikaupti, mintimis būsite kažkur toli toli. Svarbiausius darbus bandykite užbaigti trečiadienį arba ketvirtadienį. Taip pat nepasiduokite pagundoms, kad ir kaip Jus trauktų žavus nepažįstamasis ar kolega, prieš pasiduodami aistrai pagalvokite apie pasekmes. Savaitgalį praleiskite dviese su antrąja puse.
 

VĖŽYS

Šią savaitę stenkitės kuo mažiau planuoti – tikėtina, kad reikalai pasisuks visai kita linkme. Trečiadienį ir ketvirtadienį būsite labai kūrybingi, tad pasinaudokite tuo, kad ir ką beveiktumėte. Galbūt nustebinkite mylimą žmogų jo mėgstama vakariene ar kita džiugesį keliančia staigmena. Juk didžiausią įspūdį palieka netikėti ir neplanuoti dalykai. Savaitgalis palankus spontaniškoms išvykoms.

 

LIŪTAS

Jei jaučiatės pavargę, skirkite laiko sau – pasilepinkite masažu ar karšta vonia. Sprendimus priimkite intuityviai. Jei esate įsipareigoję, daugiau laiko skirkite savo antrajai pusei. Šią savaitę Jums rekomenduojama pasižiūrėti erotinį filmą - tai padės ir atsipalaiduoti, ir pasisemti idėjų, kurias įgyvendinsite miegamajame. Savaitgalis laukia ramus, niekuo nesiskiriantis nuo kitų. Tikėtina, kad visą laiką jaukiau praleisite namuose su partneriu arba užsiimsite mėgstama veikla.

 

MERGELĖ

Šią savaitę  būsite tikri darboholikai, ir santykiams neskirsite daug dėmesio. Todėl jau savaitės pabaigoje jausitės atitolę nuo mylimo žmogaus.Nors ir būsite labai užsiėmę, tačiau pasistenkite bent šiek tiek atsiplėšti nuo darbų ir paruošti staigmeną mylimam asmeniui, skirti bent valandėlę nuoširdaus dėmesio. Galite nustebinti malonia, širdį suvirpinančia staigmena, kuri neleis užgesti šiltiems jausmams ir tik dar labiau puoselės tarpusavio santykius.

 

SVARSTYKLĖS

Šią savaitę būsite labai užsiėmę, todėl pamiršite skirti laiko sau. Nepamirškite gerai pailsėti, tik tuomet būsite ne tik puikūs klausytojai, bet ir geri meilužiai. Labiau galvokite apie tai, ką kalbate, neatsargiai ištarti žodžiai gali pridaryti nemažai žalos. Savaitgalį praleiskite ramiai, jei turite galimybę, kartu su antrąja puse išvykite į gamtą.
 

SKORPIONAS

Skorpionas. Pirmadienį ir antradienį džiugins malonios smulkmenos: komplimentai, ateities planai, kuriuos,  įgyvendinsite be kliūčių. Savaitės viduryje džiaugsitės puikiais santykiais su antrąją puse ir stengsitės juos dar labiau puoselėti. Savaitgalį pasikraukite teigiamos energijos visai ateinančiai savaitei, todėl apsilankykite vakarėlyje ir linksminkitės iš širdies.

 

ŠAULYS

Šią savaitę stenkitės išlikti ramūs, nesikarščiuokite – didelė tikimybė, kad įsivelsite į ginčus, kurių metu nukentės asmeniniai santykiai. Už neapgalvotai ištartą žodį, klaidas gali tekti taisyti labai ilgai. Vienišiems liūtams žvaigždės pranašauja geras naujienas- tikėtina, jog vieniši vakarai pagaliau baigsis, nes sutiksite savęs vertą partnerį. Pasimatymai, romantika ir ilgi pokalbiai išstums vienišus vakarus iš Jūsų gyvenimo. Savaitgalį pailsėkite, išsimiegokite, paskaitykite mėgstamą knygą ar apsilankykite kino teatre, kitaip tariant, skirkite laiko pomėgiams.

OŽIARAGIS

Savaitės pradžioje galimos romantiškos pažintys, tačiau į jas nežiūrėkite rimtai. Tai apgaulingas metas, suteikiantis tik klaidingas iliuzijas. Šie santykiai nežada laimingos pabaigos, tik trumpalaikį romaną, todėl geriau į jį nekiškite nosies. Tiems, kurie jau džiaugiasi antrosios pusės meile, savaitės vidurys žada harmoningus, draugiškus tarpusavio santykius. Puikiai suprasite vienas kitą ir sutarsite kaip niekad puikiai. Savaitgalį išeikite pasivaikščioti į parką ar apsilankykite mėgstamoje parodoje.

 

VANDENIS

Pirmosiomis savaitės dienomis šio ženklo atstovai bus tokie drąsūs, įžūlūs, kad gali dingti bet kokia romantikos, aistros mūza! Nepanikuokite, verčiau pailsėkite ir skirkite daugiau laiko dvasinei ramybei. Savaitės viduryje Žvaigždės pataria pasimėgauti ramia, jaukia vakariene su mylimu žmogumi. Tai ne tik ištaisys savaitės pradžios nulemtą situaciją, panaikins įtampą, bet ir leis iš tiesų pasimėgauti vienas kito draugija. Savaitgalį, tikriausiai, romantikai trukdys kažkokie (galbūt tik prisiminti) jūsų prasižengimai, paliktos nuoskaudos. Būkite nuolankesni ir viskas išsispręs.

 

ŽUVYS

Pirmadienį bei antradienį šio ženklo atstovai bus kiek apsėsti smulkmenų, detalių ir kažkas Jus tikrai dėl to kaltins. Verčiau pabrėžkite kiekvieną savybę, poelgį ar bruožą, kurie mylimame žmoguje jus džiugina. Savaitės viduryje svarbiausi bus šeimos reikalai, dėl to romantikai laiko tikriausiai neliks. Darykite tai, ką turite, tačiau raskite laiko bent mielai SMS žinutei. Savaitgalis – gana užimtas, pailsėti laiko, ko gero, neturėsite. Kaip bebūtų, laiką leisite smagiai, būsite gerai nusiteikę ir galėsite mėgautis gera kompanija.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras