Meilės horoskopas savaitei (03 25 - 03 31)

 
2 komentarai
Astrologinė prognozė visiems Zodiako ženklams.

AVINAS

SANTYKIAI: Sakoma, kad negalima spręsti apie knygą pagal jos viršelį, tad pagal tai, koks bus pirmadienis, nespręskite apie visą savaitę. Jei esate su kažkuo susipykęs, suteikite antrą šansą, tai, tikėtina, pasiteisins. Trečiadienį, ketvirtadienį ir penktadienį įsiliekite į visuomeninį gyvenimą.

SEKSAS: Jums šiuo laikotarpiu nebus lengva atsipalaiduoti, tad galite pasilepinti raudonojo vyno taure. Žinoma, nepersistenkite.

JAUTIS

SANTYKIAI: Pirmadienis ir antradienis – perspektyvus metas, tad naudokitės tuo. Šią savaitę būsite labai meniški ir žaismingi, galbūt pasileisite į žygį. Savaitės pabaigoje būsite ypač aistringi. Stenkitės nebūti pernelyg savininkiški.

SEKSAS: Žvaigždės pataria šią savaitę meilės žaidimais užsiimti tamsoje, tai dar labiau sustiprins kitus Jūsų pojūčius.

DVYNIAI

SANTYKIAI:Šią  savaitę būsite labai energingas, tačiau nesielkite pernelyg lengvabūdiškai ir nepamirškite pasirūpinti savo sveikata, peršalimas ir sloga nėra labai seksualu.

SEKSAS: Jei turite partnerį, šią savaitę išbandykite „69“ pozą. Jei esate vieniši, pabandykite jogą – ji padės atgauti fizinę ir dvasinę pusiausvyrą.

VĖŽYS

SANTYKIAI: Pirmadienį ir antradienį džiugins malonios smulkmenos: komplimentai, ateities planai, kuriuos, tikėtina, įgyvendinsite be kliūčių.  Savaitgalį nueikite į vakarėlį – pasikrausite teigiamos energijos.

SEKSAS: Jei esate vieniši, šią savaitę tikrai sulauksite dėmesio, ir netgi nedviprasmiškų komplimentų...

LIŪTAS

SANTYKIAI:Paanalizuokite, kokie šiuo metu Jūsų meilės reikalai, jei reikia patarimo – drąsiai klauskite savo draugų. Atėjus savaitgaliui, pažabokite savo ego – leiskite kitiems jaustis gerai.

SEKSAS: Šią savaitę patariama atsikratyti savo kaprizų, priešingu atveju – meilės žaidimus teks pamiršti.

MERGELĖ

SANTYKIAI:Jums patiks tai, kaip eisis Jūsų reikalai, atrodo, viskas susidėlioja į savo vietas. Būkite iniciatyvus, negailėkite meilių žodelių savo antrai pusei. Ketvirtadienį ir penktadienį bus sunku daryti pasirinkimus, ypač meilės srityje. Savaitgalį nuotaikos gali labai greitai keistis.

SEKSAS: Šiuo laikotarpiu apie meilės malonumus svajosite kaip niekad daug, tačiau, kas žino, svajonės kartais pildosi.

SVARSTYKLĖS

SANTYKIAI: Atleisti nėra paprasta, tačiau šią savaitę rekomenduojama tai padaryti, dėl to jausitės tik geriau. Antroje savaitės pusėje gebėsite atsipalaiduoti, tad nieko blogo nenutiks, jei šiek tiek paflirtuosite.  Savaitgalį venkite per daug atvirauti, niekada nežinote, ką gali pasiekti ta informacija.

SEKSAS: Šią savaitę, tikėtina, neatsispirsite asmeniui, kuris dėmesį Jums rodo jau nuo seniau.

SKORPIONAS

SANTYKIAI:Jau nuo pat savaitės pradžios galite pradėti planuoti karštą savaitgalį. Šį kartą tai pasiteisins. Trečiadienį ir ketvirtadienį, tikėtina, daug svarstysite, tačiau tai tik į gera. Savaitgalį atsipalaiduokite ir mėgaukitės tuo, ką suplanavote.

SEKSAS: Tikėtina, kad šią savaitę būsite pavydūs, tačiau būkite budrūs: kažkas į Jūsų partnerį žvelgia su kibirkštėlėmis akyse.

ŠAULYS

SANTYKIAI: inkite, kad dalinti komplimentus ir šypsenas nieko nekainuoja, o kitam žmogui tai duoda labai daug. Neužsidarykite savyje. Nuo trečiadienio atverkit plačiai savo širdį – juk Jūs esate mylimas! Savaitgalį nevenkite kalbėti apie savo jausmus.

SEKSAS: Šią savaitę Jus sunkiaipažins net Jūsų partneris – pavasaris įneš neįtikėtinai daug seksualinės energijos.

OŽIARAGIS

SANTYKIAI: Puikus metas atgaivinti ryšį su senais draugais. Trečiadienį ir ketvirtadienį iš Jūsų bus reikalaujam daug dėmesio, tad pasistenkite patenkinti kitų žmonių lūkesčius. Nuo penktadienio Jūsų galia bus stulbinama – pasinaudokite tuo!

SEKSAS: Būsite itin žaismingi, norėsite viską išbandyti, net ir lovoje, tačiau jauskite saiką.

VANDENIS

SANTYKIAI: Pirmadienį ir antradienį Jūsų darbotvarkė gali keistis dėl netikėtų kliūčių. Trečiadienį ir ketvirtadienį būkite pasirengę užmegzti naujus santykius arba pagilinti ryšį su esamu partneriu. Savaitgalį neužsidarykite namuose.

SEKSAS: Pats laikas imtis iniciatyvos ir bandyti užmegzti santykius su simpatija, nes šiuo metu Js tiesiog spinduliuojate seksualine energija.

ŽUVYS

SANTYKIAI: Savaitės pradžioje nekankinkite savęs giliais apmąstymais, jei turėsite priimti svarbų sprendimą – darykite tai savaitgalį. Meilės srityje viskas gerai, tad atsikratykite nereikalingų baimių. Trečiadienį ir ketvirtadienį būsite žaismingi, jausitės gerai net ir būnant dviese namuose.

SEKSAS: Šią savaitę būsite labai aistringi, tad naudokitės tuo – nustebinkit savo partnerį ar partnerę.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (2)
nesamone,tai tik savitaiga
nedamone
Naujas komentaras