Meilės horoskopas savaitei (03 26 – 04 01)

 
Astrologinė prognozė visiems Zodiako ženklams.

AVINAS

Pirmadienį Avino ženklo atstovai nesulauks to, ko trokšta, tačiau tikrai turės kitą galimybę – lavinti svarbiausio santykių įgūdžio, kantrybės, palaikymą. Savaitės viduryje labai stipri taps jūsų flirtuojančioji pusė. Būkite atsargūs, partneriui gali atrodyti, kad jūsų nekaltas pokalbis su kita yra kur kas reikšmingesnis nei iš tiesų! Ketvirtadienis bei penktadienis – meilei, šilumai ir artumui skirtos dienos, taip pat tai – palankus metas vienišiams. Rūpinkitės namais, artimaisiais – pasikrausite puikios energijos savaitgaliui! Kaip supratote, savaitės pabaiga – smagi, Žvaigždės pataria sieti šias dienas su muzika, judesiu... Atsipalaiduokite ir pasilinksminkite drauge su mylimu žmogumi!

 

JAUTIS

Savaitės pradžioje Jaučio ženklo atstovai tikrai pelnytai sulauks nemažai pagyrų iš partnerio ar simpatijos. Dėkokite savo puikiai energijai ir diplomatiškumo gebėjimams – tai šiomis dienomis kaip niekada pravers – pasimėgaukite! Savaitės viduryje, ko gero, trokšite tikrumo, smulkmenų... Ieškosite santykiuose kažko stipraus, pasiilgto... Nebijokite mintimis pasidalinti su antrąja puse. Romantikai palankus metas – nuo ketvirtadienio. Nesunkiai sulauksite atsako, supratimo. Savaitgalį Žvaigždės pataria nebūti pernelyg pasipūtusiems. Tai laikas, kai bus lengva suklysti, įžeisti, tačiau sunku tas klaidas ištaisyti.

 

DVYNIAI

Savaitės pradžioje Dvynių ženklo atstovams gyvenimą sunkinti gali jų smalsumas, įžvalgos... Kartais tai – iš tiesų naudinga, tačiau šiomis dienomis stenkitės to atsisakyti, priešingai – prisidarysite problemų. Trečiadienį, ketvirtadienį galimas didesnis emocionalumas. Taip pat, šiuo metu ypač stiprūs bus jūsų komunikaciniai įgūdžiai, svarbiausia – gerai apgalvoti, ką sakote. Savaitės pabaigoje ir savaitgalį Žvaigždės pataria nepamiršti šiek tiek paslaptingumo. Kartais veiksmai, o ne žodžiai, yra kur kas informatyvesni: sekite aplinkinius ir patys drąsiai rodykite jausmus.

 

VĖŽYS

Savaitės pradžioje Vėžio ženklo atstovų meilės santykiams didelę įtaką darys šeima. Tai gali būti bet kas – surengtas „netikėtas“ susitikimas su pusbrolio draugu ar spaudimas eiti į pasimatymą su šeimos pažįstamu. Savaitės viduryje Žvaigždės pataria kiek atsiriboti nuo socialinio gyvenimo – verčiau rūpestį rodykite tik savo partneriui ar simpatijai, tikrai nesunkiai padarysite įspūdį. Ketvirtadienį vėl jausitės energingi. Ko gero, nesunkiai suprasite, ko šiuo metu trokšta jūsų partneris – stenkitės suderinti savo poreikius. Savaitgalis iš tiesų palankus naujovėms – nauja veikla... o gal metas santykius perkelti į kitą lygmenį?

 

LIŪTAS

Savaitės pradžioje Liūto ženklo atstovai gali jaustis kiek sutrikę, ieškoti paralelių tarp savo romantiškojo gyvenimo ir kažkokių liūdnai pagarsėjusių garsenybių ar tiesiog viešai gyvenimo faktais pasidalinusių kaimynų. Nesikoncentruokite į neigiamą energiją ir nelyginkite savo santykių su kitomis poromis. Savaitės viduryje reikalai pajudės kur kas geresne linkme, bus nesunku ne tik žadėti, bet ir tesėti tuos pažadus. Darbo savaitės pabaigoje, tikriausiai, aplankys gilūs apmąstymai. Galvosite apie ateitį, perspektyvas... Gal metas pasidalinti savo svajonėmis? Beje, savaitgalį jus lydės stipri kūrybinė energija, galbūt tai padės priartėti prie išsvajotos ateities?

 

MERGELĖ

Mergelės ženklo atstovų mintys savaitės pradžioje klajos po svetimus kraštus. Kita kultūra, kelionės... Beje, tai gali jus iš tiesų suartinti su mylimu žmogumi! Bendravimas kiek komplikuotas gali tapti tik savaitės viduryje – šiuo metu Žvaigždės pataria susilaikyti nuo bereikalingų replikų, sudėtingų ir rimtų pokalbių. Apskritai, šią savaitę patariama kiek apriboti savo socialinį gyvenimą (tačiau neatsisakyti jo visai). Rinkitės ramesnes pramogas, bendravimą grupėse. Savaitgalio dienotvarkė gali tapti kiek karštligiška, tad teks parodyti ne pačią mėgstamiausią savo pusę. Kaip bebūtų, juk norite, kad partneris pažintų jus tokią, kokia esate iš tiesų – sukandus dantis apsimetinėti neverta!

 

SVARSTYKLĖS

Pirmadienį Svarstyklių ženklo atstovai jausis priklausomi, trokš ryšio, šilumos... tai veiks net vienišius! Kaip bebūtų, jausitės neblogai ir būsite puikiai nusiteikę. Savaitės viduryje pajausite geros socialinės energijos antplūdį, tai padės pasiryžti ir pagaliau pasikalbėti apie tikrus jausmus, ateities planus... Nepamirškite ir patys išklausyti pašnekovų. Jeigu esate suplanavę pasimatymą ketvirtadienį ar penktadienį, didelė tikimybė, jog paskutinę akimirką planus teks pakeisti. Viskas nėra taip blogai, kartais tiesiog esame priversti paklūsti gyvenimo padiktuotam tempui. Daugiau laiko poilsiui turėsite savaitgalį. Beje, tai taip pat palankus metas atvirumui.

 

SKORPIONAS

Savaitės pradžioje Skorpiono ženklo atstovų lauks galimi nesutarimai su partneriu. Kaip bebūtų, tai nebus labai rimtos ar didelės problemos, priešingai – išpešite iš to naudos, pasisemsite žinių naujovėms. Trečiadienį, ketvirtadienį rimtesniu klausimu diskusijai gali tapti pinigai. Pasistenkite rasti smagios, bet daug nekainuojančios veiklos, taip pat atminkite, jog už šeimos biudžetą yra atsakingi abu partneriai. Penktadienį jausite teigiamesnės energijos pliūpsnį, bus lengva bendrauti, tiesiog žavėsite aplinkinius! Savaitgalis – gana keistas, Žvaigždės pataria stengtis pasidalinti galia šeimoje – konkurencija šiuo metu tikrai ne į naudą.

 

ŠAULYS

Nors daugelis žmonių pasisako prieš romantiką darbo vietoje, savaitės pradžia Šaulio ženklo atstovams tam ypač palanki. Galbūt tai tiesiog mylimojo apsilankymas per pietų pertrauką, o gal flirtas su kolega. Pasitikėkite savimi! Savaitės viduryje, ko gero, teks užsiimti kitais, su meile nesusijusiais reikalais. Ketvirtadienį, penktadienį Žvaigždės pataria daugiau dėmesio skirti savo nuotaikai, emocijoms – šiuo metu ypač svarbu koncentruotis į teigiamus dalykus, tuomet ir santykiai kryps malonia kryptimi. Savaitgalis – nuostabus metas, bus nesunku įgyvendinti visus troškimus. Nenorėsite, kad tai baigtųsi – mėgaukitės!

 

OŽIARAGIS

Pirmadienį bus ypač stiprus Ožiaragio ženklo atstovų tikėjimas partneriu (ar paskutine simpatija). Galite priimti spontaniškus sprendimus, keisti esamus santykius. Savaitės viduryje labai svarbu padėti mylimiems žmonėms – šiuo metu palankiausia energiją išeikvoti būtent dėl kitų, ne savęs. Beje, nesijaudinkite, vėliau išeikvota energija grįš su kaupu! Ketvirtadienį, ko gero, teks susidoroti su keblia situacija – nebijokite pasirodyti valdingi ar griežti. Savaitgalį Žvaigždės pataria pernelyg nepasitikėti kitais žmonėmis – kažkas stengsis pasirodyti nepalyginamai geresniu, nei yra iš tiesų. Nepriimkite svarbių sprendimų ir laikas parodys, kur slypi tiesa.

VANDENIS

Savaitės pradžioje Vandenio ženklo atstovams Žvaigždės pataria tinkamai nusiteikti – sužinosite kažką naujo apie esamą ar buvusį partnerį. Priimkite naują informaciją, tačiau nepasikliaukite kiekvienu žodžiu. Antradienį, trečiadienį nesunkiai skleisite aplinkiniams puikią energiją, unikalų savo perspektyvumą. Mylimasis džiaugsis jumis ir didžiuosis galėdamas būti greta tokio puikaus žmogaus. Tuo tarpu savaitės pabaigoje labai svarbu kontroliuoti save – mažiau skųstis, burbėti. Įžvelkite gerus dalykus! Savaitgalis palankus romantikai, smagiems nuotykiams su antrąja puse.

 

ŽUVYS

Pirmadienį Žuvų ženklo atstovai girdės būtent tai, ką ir nori girdėti. Įsitikinkite, ar partneris iš tiesų bando pasakyti tai, ką suprantate. Žinoma, tai gali būti sudėtinga, tad Žvaigždės pataria niekur neskubėti – klausykite, stebėkite, pagalvokite ir tik tada imkitės veiksmų. Beje, savaitės vidurys – ypač rizikingas laikas imtis gudrybių, sudėtingų manevrų. Ketvirtadienį vėl pajausite puikios kūrybinės energijos pliūpsnį, tad nesunkiai sugalvosite, kaip patraukti dėmesį. Savaitgalį patariama duoti laisvę fantazijoms! Atsipalaiduokite,  velkitės į nuotykius, būkite spontaniški ir pasimėgaukite rutinos nebuvimu!

Suaugusiems.lt, nuotrauka iš Accidental Hedonist / Flickr.com

 
Komentarai
Naujas komentaras