Meilės horoskopas savaitei (03 29 – 04 04)

 
Astrologinė meilės prognozė dvylikai zodiako ženklų. Meilė, pažintys, slaptas romanas ar netikėtas išsiskyrimas? Sužinok kas tavęs laukia jau šią savaitę.

AVINAS. Šią savaitę galite pakliūti į akiratį žmogui, kuris atgaivins senus prisiminimus, bet daug kas pasikeitė, įskaitant ir jūsų požiūrį. Pabandykite gyventi čia ir dabar. Nesileiskite persekiojami praeities vaiduoklių.
 

JAUTIS. Savaitės pradžia bus stabili ir nuobodi - emocijų ne per daugiausia, jokios nervinės įtampos, tačiau ir linksmybių bei įdomių renginių vargiai galite tikėtis. Tačiau antroje savaitės pusėje situacija kardinaliai pasikeis. Galimos netikėtos pažintys, linksmybės, šventės ir staigmenos iš artimųjų!

DVYNIAI. Harmoningi santykiai su mylimu žmogumi suteiks naujų jėgų. Šypsositės ir mokėsite džiaugtis mažomis gyvenimo smulkmenomis. Problemos išsispręs savaime ir tai tik dar labiau sustiprins jūsų pasitikėjimą savo jėgomis. Savaitgalį sutikite su mylimu žmogumi. Tikėtinos romantiškos staigmenos, galimas prisipažinimas meilėje ar netikėtos tuoktuvės.
 

 

VĖŽYS. Šią savaitę galite tikėtis abipusės meilės ir visiško atsidavimo iš antrosios pusės. Jei jos neturite, didelė tikimybė užmegzti ilgalaikius santykius. Taęiau neleiskite aplinkinių kritikai sugadinti jūsų entuziazmo. Penktadienis - ypač palankus meilės pasimatymams ir romantiškoms pažintims.

 

LIŪTAS. Šią savaitę galite pasiekti lūžio tašką - jums svarbūs įvykiai bei planai įgaus pagreitį arba visiškai  sugrius. Trečiadienį žvaigždės pataria nesidėti namuose ir aktyviai dalyvauti visuomeninėje veikloje. Tikėtina svarbi pažintis, kuri bus labai naudinga ateityje. 
 

MERGELĖ. Žvaigždės žada pagerėjusią situaciją meilės ir santykių srityje. Tačiau venkite savo džiaugsmu dalintis su aplinkiniais. Netinkamas patarimas, kitų žmonių pavydas ar slapti kėslai situaciją gali apsunkinti. Klausykite tik savo širdies balso ir nepasitikėkite niekuo, išskyrus tuos, kurie jau seniai yra pelnę jūsų simpatijas ir pasitikėjimą. 

 

SVARSTYKLĖS. Pasistenkite nesupainioti naujai užsimezgusių santykių su sena ir patikima draugyste. Nuo to priklausys kaip  lengvai išgyvensite meilės kančias. Būkite atidesni savo intuicijos balsui. Jis pasakys ko galite tikėtis, o kokiems veiksmams verčiau nė nesiryžti. 

 

SKORPIONAS. Jūs turite puikią galimybę pagerinti santykius su kolegomis, viršininkais, tačiau nepamirškite ir mylimo žmogaus. Jis nenori būti jūsų šešėlyje, tad gerai pagalvokite ar neverčiate jo jaustis nejaukiai ir ar nesisavinate to, kas jums nepriklauso.

 

ŠAULYS. Jūs gerai suprantate, jog jūsų asmeniniai santykiai atsidūrė aklavietėje. Galimas santykių atšalimas, išsiskyrimas, o ryžto užbaigti, tai kas sena ir pradėti kažką nauja taip pat nepritrūks. 

 

OŽIARAGIS. Stenkitės aplinkiniams bei mylimam žmogui nereikšti kritikos dėl smulkmenų. Tai gali būti rimto kivirčo priežastis. Romantiškiausia savaitės diena - ketvirtadienis. Nauji susitikimai ir kelionės, tai dovana jums už įdėtas pastangas.
 

VANDENIS. Jūsų geismo ir aistros objektas nereikalauja apriboti savo laisvės. Tačiau nors ir labai vertinate savo laisvę, atrištos rankos gali trikdyti aiškiai suvokti savo jausmus. Nors padėtis miglota ir kelia daug klausimų, galite tikėtis įdomių emocijų ir neįprastos meilės antplūdžio.ŽUVYS. Savaitė itin palanki romantiškos pažintims. Tačiau ketvirtadienis - kupinas konfliktų, pavydo ir nesusikalbėjimo. Stenkitės save apriboti nuo neapgalvotų ir šiurkščių žodžių. Šią savaitę taip pat galite tikėtis renginio, kuris bus kaip atskaitos taškas naujam jūsų gyvenimo etapui.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras