Meilės horoskopas savaitei (03 31 - 04 07)

 
Astrologinė prognozė visiems Zodiako ženklams.

 

AVINAS

 Pirmadienį bei antradienį Avino ženklo atstovams Žvaigždės pataria būti kuo labiau užsiėmusiais: negalima praleisti progos pasinaudoti Jus lydėsiančia ugnine energija! Šios dienos – tinkamos kviesti į pasimatymus, mėgautis romantišku, spontanišku elgesiu. Savaitės vidurys – ne toks malonus, nors bendravimo bus daug, gali pasitaikyti ir apkalbų. Pasistenkite apginti savo reputaciją, būkite sąžiningi. Tai pasiekę vėl galėsite mėgautis savaitgaliu – jis meilei, romantikai labai palankus.

 

 

JAUTIS

Savaitės pradžioje šio ženklo atstovai visą dėmesį, laiką ir rūpestį skirs aplinkiniams. Žinoma, jų tarpe gali būti ir Jūsų antroji pusė, tačiau šįkart ji išskirtinų teisių neturės. Kaip bebūtų, puikiai sutarsite ir džiaugsitės vienas kitu. Savaitės pradžioje Žvaigždės pataria laiką leisti namuose – galbūt kurį laiką ginčijatės dėl netvarkos ir metas susitvarkyti? O gal tiesiog norite ramiai apsikabinę pažiūrėti gerą filmą ir pailsėti? Savaitgalį pasistenkite negalvoti apie pinigus, tik tokiu atveju sugebėsite išlaikyti gerą nuotaiką.

 

 

DVYNIAI

Savaitės pradžioje kažkas iš tiesų įvertins aukštus šio ženklo atstovų standartus, tad jausitės laimingi. Beje, neleiskite nereikšmingoms smulkmenoms griauti Jūsų pasitikėjimo savimi. Turintiems antrąją pusę trečiadienis labai palankus svarbiems įvykiams, rimtiems planams. Svarbu išsakyti visas nerimo ar problemų priežastis, atvirumas dabar – daug lemiantis. Penktadienį bei šeštadienį Jus valdys emocijos ir tai gali kiek trikdyti.

 

 

VĖŽYS

Jeigu savaitė prasidės su keistais dalykais, kurie bus susiję su tarpasmeniniais santykiais, pasistenkite per stipriai į tai nereaguoti. Žymiai geriau pilnai išsiaiškinti visą situaciją, ką pavyks padaryti  trečiadienį ir ketvirtadienį. Jūsų ateitis priklauso nuo žvaigždžių ir jos gali Jus nustebinti. Viena ar dvi dienas šią savaitę Jūsų gyvenimas judės Jums įprastu tempu: jeigu Jums atrodys, tarsi kažko lauktumėte, gali būti, kad tai bus žavinti energija, kuri Jus užplūs nuo sekmadienio.

 

 

LIŪTAS

Nenustebkite, jeigu savaitės pradžioje visi norės su Jumis pakalbėti. Vieni norės pasidalinti paslaptimis, sulaukti patarimo ar žavėtis puikiomis Jūsų įžvalgomis. Ypatingas žmogus netgi gali tikėtis sulaukti iš Jūsų svarbaus atsakymo! Nors laikas juda į priekį, tačiau tikėtina, kad trečiadienį ir ketvirtadienį spręsdama (-s) tam tikrus klausimus gyvensite praeityje. Atraskite sveiką būdą visą tai apsvarstyti ir neatidėliokite.

 

 

MERGELĖ

Šią savaitę užsiimsite savęs tobulinimu. Pirmadienį ir antradienį skirsite dėmesį savo kūnui – nauji jogos kursai, nauja fitneso programa ar kažkas panašaus. Trečiadienį ir ketvirtadienį susikoncentruosite į santykius – labiausiai tikėtina, kad į romantiškus, o jeigu šiuo metu su niekuo nesusitikinėjate, tai gali būti draugas ar kolega. Bet kokiu atveju, šiems santykiams reikia kažko naujo. Nuveikite kartu ką nors drąsaus. Penktadienis ir šeštadienis visiškai nebus susiję su romantika, tačiau sekmadienį suplanuokite vakarienę kokioje nors neįprastoje vietoje (puiki idėja pasimatymui).

 

 

SVARSTYKLĖS

Nors esate praktiškas, mėgstantis viską kruopščiai suplanuoti, tačiau meilės srityje to padaryti ne visada įmanoma. Šilti jausmai dažniausiai aplanko nelauktai, kai mažiausiai to tikimasi. Ketvirtadienis, penktadienis vienišiams žada malonias staigmenas meilės srityje, kolega ar kitas Jums gerai pažįstamas asmuo, netikėtai pradės rodyti dėmesį, šiltus jausmus. Tik laikas parodys kuo visa tai baigsis. Jei yra galimybė, savaitgalį pakeiskite aplinką, išvykite pasisvečiuoti pas draugus ar giminaičius į kitą miestą.

 

 

SKORPIONAS

Šią savaitę į gyvenimą žvelgsite tarsi pro niūrius akinius. Romantiški santykiai nebeteiks tiek džiugesio kaip anksčiau, galite pagalvoti net apie santykių nutraukimą. Tačiau nepadarykite klaidos, po to ją bus labai sunku ištaisyti. Nepasiduokite pesimizmui, suimkite save į rankas ir pamatysite, kad gyvenimas kupinas gražiausių spalvų. Savaitės pabaigoje tarsi nubusite iš baisiausio sapno ir po truputį vėl pradėsite džiaugtis gyvenimo, mylimo partnerio draugija.

 

 

ŠAULYS

Teigiamas ir linksmas požiūris padės išvengti nesusipratimų darbe bei meilės santykiuose. Tikėtina, jog savaitės pradžioje sulauksite nepagrįstų priekaištų ir kaltinimų iš partnerio, tačiau kaip niekad nepriekaištingas humoro jausmas padės išsisukti iš kebliausių situacijų. Trečiadienį, ketvirtadienį kaltinimų ir priekaištų kaip nebūta, grįžę namo būsite nustebintas maloniomis romantiškomis staigmenomis ir neaprėpiama meile. Savaitgalį galite sulaukti netikėtų, tačiau labai malonių svečių vizito.

 

 

OŽIARAGIS

Šią savaitę Jums bus gana sudėtinga išlipti iš lovos, tingėsite ką nors daryti, todėl ir Jūsų santykiai su antrąja puse tikrai nebus tokie karšti, kokių norėtųsi. Palankiausia šios savaitės diena – trečiadienis. Šią dieną palanku apsilankyti teatre ar išvykti į gamtą. Savaitgalį pabūkite dviese su mylimu asmeniu, pamiršę visus rūpesčius, ir visai nesvarbu, kur tai darysite.

 

 

VANDENIS

Šią savaitę būsite labai užsiėmę, todėl pamiršite skirti laiko sau. Nepamirškite gerai pailsėti, tik tuomet būsite ne tik puikūs klausytojai, bet ir geri meilužiai. Labiau galvokite apie tai, ką kalbate, neatsargiai ištarti žodžiai gali pridaryti nemažai žalos. Savaitgalį praleiskite ramiai, jei turite galimybę, kartu su antrąja puse išvykite į gamtą.

 

 

ŽUVYS

Savaitės pradžioje būsite panašus į Amūrą, nesvarbu, jog meilės diena buvo praėjusį mėnesį. Žavėsite aplinkinius tiek savo išvaizda, tiek bendravimo įgūdžiais. Santykiai su mylimuoju klostysis kaip niekad sklandžiai, abu spinduliuose gera nuotaika ir karščiausiais jausmais vienas kitam.

 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras