Meilės horoskopas savaitei (04 01-04 07)

 
Astrologinė prognozė visiems Zodiako ženklams.

AVINAS

SANTYKIAI: Šią savaitę būsite žaismingi bei nusiteikę nuotykiams. Nevenkite flirtuoti – šią savaitę būsite itin žavūs. Net jei didžiąją dalį laiko praleidžiate namuose, šią savaitę stenkitės būti tarp žmonių, ypač savaitgalį.

SEKSAS: Net jei  Jūsų antroji pusė elgsis neįprastai, neatsisakykite meilės malonumų. Neleiskite sau apie save blogai galvoti - esate labai gražūs!

JAUTIS

SANTYKIAI: Puikus metas pabėgti nuo darbų – gal jau laikas atostogoms? Jei turite galimybę, išvykite pailsėti, atsigaus ne tik Jūsų kūnas, bet ir siela. Nekreipkite dėmesio į tai, ką apie Jus kalba kiti – jie tiesiog pavydi.

SEKSAS: Būsite linkę fantazuoti, tačiau gal atėjo laikas tas fantazijas išpildyti? Jei esate vieniši, tikėtina, kad su kažkuo susipažinsite.

DVYNIAI: Puikus metas pradėti naujus darbus – galbūt ir tai, ko niekada nesate bandę. Plėskite savo socialinį gyvenimą, daugiau bendraukite su kitais žmonėmis, jei esate vieniši, galbūt sutiksite savo antrąją pusę.

SEKSAS: Dvyniai šią savaitę susiras net ne vieną gerbėją - būsite išties populiarūs. Būsite linkę užmegzti naujas pažintis.

VĖŽYS

SANTYKIAI: Painioti darbą ir pramogas – ne visai gera idėja, tačiau savaitės pradžioje Jums tai gali pavykti suderinti. Gali būti, kad užmegsite tarnybinį romaną.

SEKSAS: Jei Jūsų antroji pusė bandys Jums priekaištauti, nekurstykite konflikto - vilkite savo partnerį (ar partnerę) tiesiai į miegamąjį.

LIŪTAS

SANTYKIAI: Šios savaitės pradžioje būsite žaismingi, gali būti, kad pasinersite į nuotykių sūkurį. Vykite į spontanišką kelionę, šis metas tam ypač tinkamas.

SEKSAS: Kalbėkitės su partneriu, analizuokite vienas kito  norus - galbūt paaiškės, kad abu norite išbandyti tuos pačius dalykus.

MERGELĖ

SANTYKIAI: Šią savaitę Jums gali pavykti priartėti prie savo simpatijos, galbūt pavyks užmegzti ilgalaikius santykius.  Dėl savo svajonių gali tekti kažką paaukoti.

SEKSAS: Šią savaitę nusimato tikrai kokybiškas seksas, jei atsikratysite įpročio atsikalbinėti.

SVARSTYKLĖS

SANTYKIAI: Būsite nusiteikę ieškoti naujų pažinčių, ir šią savaitę Jums nepakaks vien tik „įelektrintų“ žvilgsnių. Jei esate įsipareigoję, gerai pagalvokite prieš užmegzdami naujas pažintis.

SEKSAS: Šią savaitę naujai sutikti žmonės flirtuos su Jumis, žarstys komplimentus, gali būti, kad sulauksite nedviprasmiškų pasiūlymų.

SKORPIONAS

SANTYKIAI: Šią savaitę būsite labai energingi, galbūt susidomėsite sveika gyvensena, prisiminsite posakį, kuriame sakoma, kad „esi tai, ką valgai“. Savo energija užkrėsite kitus, taip pat ir savo antrąją pusę.

SEKSAS: Šią savaitę Jūsų partneris tikrai nenuobodžiaus lovoje. Būsite nusiteikę mylėtis kiekvieną dieną, būsite išradingi ir spinduliuojantys seksualine energija.

ŠAULYS

SANTYKIAI: Šią savaitę būsite be galo žaismingi, tačiau „nenutrūkite nuo grandinės“, jei esate įsipareigoję. Šią savaitę patartina pasirūpinti savo išvaizda, pasidaryti naują šukuoseną ar atnaujinti garderobą.

SEKSAS: Pavasaris Jus tikrai paveiks - norėsite dainuoti, šėlioti ir... mylėtis.

OŽIARAGIS

SANTYKIAI: Šią savaitę būsite linkę daryti ryžtingus sprendimus, tai palankus metas pokyčiams. Jei planuojate su antrąja puse kartu apsigyventi, darykite tai šią savaitę.

SEKSAS: Šią savaitę likimas bandys Jūsų kantrybę, bet ar tai pirmas kartas? Stenkitės nepasiduoti provokacijoms.

VANDENIS

SANTYKIAI: Tinkamas metas bičiuliautis su kaimynais, galbūt visai neblogai susibendrausite. Šią savaitę Jums puikiai seksis flirtuoti, tad pasinaudokite tuo.

SEKSAS: Stenkitės išlaikyti blaivų protą, tačiau nepamirškite ir atsipalaiduoti. Kartais juokas - geriausias vaistas. Jūsų partneriui gali prireikti pagalbos.

ŽUVYS

SANTYKIAI: Jei jaučiatės pavargę, skirkite laiko sau – pasilepinkite masažu ar karšta vonia. Sprendimus priimkite intuityviai. Jei esate įsipareigoję, daugiau laiko skirkite savo antrajai pusei.

SEKSAS: Šią savaitę Jums rekomenduojama pasižiūrėti erotinį filmą - tai padės ir atsipalaiduoti, ir pasisemti idėjų, kurias įgyvendinsite miegamajame.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras