Meilės horoskopas savaitei (04 01 – 04 07)

horo(1).jpg
 
Astrologinė meilės prognozė dvylikai zodiako ženklų. Meilė, pažintys, slaptas romanas ar netikėtas išsiskyrimas? Sužinok kas tavęs laukia jau šią savaitę.

AVINAS. Šią savaitę, ypač pirmoje savaitės pusėje, jūsų inictyva atvers labai įdomų skyrių santykiuose su antrąja puse. Partnerio ieškantys avinukai turės visas galimybes surasti savo išrinktąjį arba išrinktąją.
 

JAUTIS. Šią savaitę galimi ginčai su partneriu dėl bendrų ateities planų nesuderinamumo. Galite jaustis negirdimi ir nematomi, tačiau jei apsidairysite aplink, pamatysite, jog jūsų dėmesio nori kiekvienas esantis šalia jūsų. Pirmoje savaitės pusėje gali tekti rinktis tarp asmeninės laisvės ir pastangų, kurių reikalauja asmeniniai santykiai. Neskubėkite nuspręsti, vertėtų paklausyti artimo draugo patarimo. 

 

 

DVYNIAI. Šią savaitę dėl meilės ar simpatijų patinkančiam asmeniui padarysite kažką, ko patys iš savęs nesitikėjote. Nebijokite psichologinių poteksčių ir pamatysite, jog  bendravimas su mylimuoju gali būti labai įdomus. 

 

VĖŽYS.  Šią savaitę nebus kada galvoti, tiesiog reikės rasti motyvaciją ir imtis veiksmų čia ir dabar. Pradėkite veikti iš karto, mažiau galvokite, nedvejokite ir vadovaukitės savo instinktais bei motyvais. Toks neįprastas vėžiukų veržlumas atneš ilgalaikių pokyčių meilės sferoje ir seksualiniame gyvenime. 

 

LIŪTAS. Šią savaitę liūtams žvaigždės rekomenduoja susilaikyti nuo visų naujų pažinčių. Šis patarimas galioja ypač moterims. Jūsų gera širdimi ir draugiškumu gali būti skaudžiai pasinaudota. Gimusiems po liūto ženklo vyrams vertėtų vengti skandalų ir pavydo scenų. Savo žodžiais galite pernelyg įskaudinti savo antrąją pusę.

 

MERGELĖ. Šią savaitę mergelių nuotaika labiau atspindės ne širdies reikalus, o jų karingą būdą. Gyvenime galite pastebėti, įvardinti, pritraukti dalykus, kurie iš esmės pakeistų jūsų gyvenimo būdą arba mąstymą. Nevenkite savianalizės ir pasiruoškite netikėtiems savęs pažinimo momentams. 

 

SVARSTYKLĖS. Šią savaitę vargu ar pavyks kontroliuoti save, norėsis atsiduoti pojūčiams ir instinktams. Tačiau būkite atsargūs ir gerai pagalvokite, ar dabartinis partneris jums gali suteikti tai, ką norite duoti mainais. Tarp sutuoktinių galimi konfliktai, kurie turės ilgalaikių ir nemalonių pasekmių. 

 

SKORPIONAS. Šią savaitę, santykių ir meilės atžvilgiu, galite drąsiai laikytis idėjos - fix. Dabar įmanoma tai, ko visada troškote, tad belieka tik panorėti ir užfiksuoti. Žinoma, nei vienas reikalas nepraslysta be pastangų, tačiau pajusite, kad pakaks vos spragtelėti pirštais ir gausite tai, ko norite.

 

ŠAULYS. Šią savaitę norėsite matyti partnerį, kuris nebijotų jums patarti ne tik namuose, bet ir darbo bei profesinėje srityje. Toks šaulių noras turėti asmeninį užtarėją ir patarėją bus visiškai pagrįstas ir jiems naudingas, tačiau nepamirškite, jog jei norite ką nors gauti mainais, privalote "išsipirkti". Suorganizuokite romantišką vakarienę žvakių šviesoje, parodykite daugiau švelnumo savo antrajai pusei ir jums bus atlyginta.

 

OŽIARAGIS. Šią savaitę galite susidurti su antrosios pusės priekabiais ir priekaištais. Greičiausiai sulauksite kritikos dėl  netinkamo gyvenimo būdo ir nemokėjimo elgtis su finansais ar dokumentais. Nesvarbu kokia situacija bebūtų, pasistenkite ramiai išklausyti kritiką ir neaštrinkite padėties dar labiau.
 

VANDENIS.  Šią savaitę vargu ar  pavyks nuslėpti tiesą nuo savo antrosios pusės, o bet koks melas išprovokuos jus tik dar daugiau meluoti. Kodėl jūs tai darote bei ko bijote? Esate pakankamai atsparūs, todėl nesikuklinkite pasakyti to, kaip yra bei  kaip jaučiatės. Atvirumas visada geriau už melą. 


ŽUVYS. Šią savaitę jums gali tekti išgirsti savo faktinio ir potencialaus partnerio užgaidas. Parodykite kantrybę ir neskubėkite teisti ir kaltinti brangių žmonių, net jei šie jums ir nešykštės kritikos. Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras