Meilės horoskopas savaitei (04 04 – 04 10)

 
1 komentaras
Astrologinė prognozė visiems Zodiako ženklams.

AVINAS
Pirmoji savaitės dalis Avino ženklo atstovams – ideali pasimatymams, rimtiems pokalbiams.  Būsite taip puikiai nusiteikę, kad gerumu nuginkluosite partnerį ir viskas klosis daug paprasčiau. Pasistenkite išlaikyti šią nuostabią energiją visą savaitę, tačiau pernelyg nenustebkite, jei trečiadienį ar ketvirtadienį sulauksite konflikto. Kai kuriems žmonėms sunku priimti kitokią nuomonę, tačiau būkite kantrūs ir tolerantiški. Savaitgalį Žvaigždės pataria imtis iniciatyvos, organizuoti susitikimus... Pozityvi energija gali priversti svajones tapti realybe!

JAUTIS
Pirmadienį bei antradienį jausitės puikiai, švytėsite ir šypsositės visiems, ką sutiksite savo kely. Ieškantiems meilės Jaučio ženklo atstovams metas sukrusti – šiomis dienomis atrodysite kaip niekada žaviai! Būkite atviri naujiems žmonėms, naujoms galimybėms. Savaitės viduryje Žvaigždės pataria gyventi tik dabartimi, nieko neplanuoti. Jei būsite paprašyti sukurti ilgalaikį planą, numatyti kažką ateičiai – maloniai atsisakykite ar paprašykite tai padaryti keletu dienų vėliau. Savaitgalį svarbiausia bus paklusti intuicijai – taip išvengsite daugybės nemalonumų ir puikiai praleisite laiką.

DVYNIAI
Savaitės pradžioje Dvyniams Žvaigždės pataria ypač įsiklausyti į aplinkinių patarimus – jų dėka viskas gali pasisukti netikėtai, bet kaip niekada šauniai!  Atidžiai klausykite ir galvokite, kaip tai galite pritaikyti savo situacijoje – turėsite reikalų su išmintingais žmonėmis. Trečiadienį bei ketvirtadienį jusite teigiamos energijos antplūdžius – realizuokite ją, užsiimkite aktyvia veikla. Savaitgalis – gan klaidingas, bus lengva apsirikti interpretuojant kitų žmonių  mintis, stengiantis juos suprasti. Stenkitės išlaikyti pirmąjį skeptiškąjį įspūdį ir neapsiriksite. Kaip bebūtų, nespręskite apie situaciją gerai neišklausę abiejų pusių.

VĖŽYS
Savaitės pradžioje protą užvaldys mintys apie romantiką – jų unikalumu nustebintumėte bet kurį žmogų!Tinkamo žmogaus suradimas – ne toks lengvas procesas, gali užtrukti, bet... juk iš tiesų verta! Trečiadienį bei ketvirtadienį pasistenkite įsitikinti pasimatymų ar kitos veiklos detalių aiškumu – netikėtumai gali sutrikdyti ir privesti prie abipusių kaltinimų ar net rimtos kovos!  Išvenkite to. Savaitgalį jūsų laukia neįprastai daug dėmesio, meilumo švelnumo. Pasimėgaukite tuo ir žinokite, kad tai tik padės išsiaiškinti, kas yra kas.

LIŪTAS
Pirmosiomis savaitės dienomis kaip niekada kontroliuokite savo įžūlumą – antraip galite būti klaidingai suprastas, o tai turės rimtų pasekmių santykiams. Stenkitės kalbėti aiškiai, būkite nuoširdūs. Savaitės viduryje raktas į romantinę sėkmę bus jūsų draugai. Galbūt pokalbis su jais įkvėps jus gerų minčių, gal pasinaudosite puikiu jų patarimu? Savaitgalis Liūto ženklo atstovams – lengvas, sklandus. Nors partneris gali būti kaprizingesnis nei įprastai, nesunkiai viską išspręsite.

MERGELĖ
Pirmoje savaitės pusėje kaip niekada gilios bus Mergelių emocijos. Tai nereiškia, jog yra netinkamas laikas bendrauti, ypač su tuo mylimiausiu žmogumi. Priešingai – atvirumo, jaukumo troškimas tik padės jums susikalbėti. Trečiadienį bei ketvirtadienį stenkitės būti atidūs smulkmenoms – galite pastebėti paprastą atsakymą į jau seniai ramybės neduodantį klausimą, problemą. Beje, būkite pasiruošę veiksmui!Savaitgalį Žvaigždės pataria elgtis iniciatyviai: viskas, ką jūs organizuosite (ar tai bus pasimatymas, ar romantiška išvyka) – klosis idealiai. Pasimėgaukite.

SVARSTYKLĖS
Pirmadienį bei antradienį Svarstyklių ženklo atstovai bus neįprastai dėmesingi, atidūs – tai be abejonės išeis į naudą. Leiskite žmonėms žinoti, ką matote, nebijokite pasirodyti – tik taip būsite iš tiesų įvertinti. Savaitės vidurys – proto metas, tai puikus laikas dalintis idėjomis, atskleisti partneriui savo intelektualias aistras. Niekada negalite žinoti, kokie įvykiai ar pokalbiai gali sukurti dar tvirtesnį ir stipresnį ryšį, svarbiausia – būkite savimi!Savaitgalį galimas nedidelis stresas, tačiau su juo susidoroti padės mylimas žmogus. Drauge pailsėkite, būkite atviri – tikrai rasite išeitį iš bet kokios susiklosčiusios situacijos.

SKORPIONAS
Savaitės pradžioje Žvaigždės pataria būti ypač atsargiems su dideliais reikalavimais – viskas gali duoti priešingą rezultatą nei tikėtasi. Žinoma, tai nereiškia, jog neturite reikalauti to, kas jums priklauso – tiesiog reaguokite į situaciją ir būkite pasiruošę pokyčiams. Trečiadienį ir ketvirtadienį nemalonumų išvengti padės pareigingumas – atlikite visas pareigas. Beje, dėmesys detalėms gali lemti svarbius ir rimtus pokyčius, tad į pasaulį stenkitės žvelgti tarsi pro padidinamąjį stiklą. Savaitgalį jokiu būdu neribokite mylimo žmogaus – leiskite jam pailsėti, rinktis ir meilumas grįš kai jums labiausiai to reikės.

ŠAULYS
Iš pradžių viskas gali atrodyti beviltiška... Tačiau įsiklausykite, ką jums sako širdis – tiksliai žinote, ką turite padaryti, kad situacija pasikeistų. Tam tinkamiausia yra savaitės pradžia. Kantrybė bus jūsų geriausia pagalbininkė, stenkitės ją ugdyti. Trečiadienis bei ketvirtadienis – pokalbių laikas. Nepergyvenkite, jei atrodys, kad pašnekesiai niekur neveda, nieko nekeičia. Pirmiausia turite geriau vienas kitą pažinti – o tai šiomis dienomis padaryti pavyks. Jei savaitgalį jausitės pavargę, skirkite šiek tiek laiko sau, vienatvei. Pastebėsite, kad taip tarsi pasikraunate ir galite vėl imtis veiklos, būti atviri meilei ir gyvenimo iššūkiams.

OŽIARAGIS
Pirmadienis ir antradienis – puikus laikas praktiškai meilei: eikite drauge apsipirkti, leisdami laiką kartu atlikite ir kažkokias pareigas, numatytus darbus. Jei dar neturite antrosios pusės – tai tinkamas laikas naujiems žmonėms, pasimatymams. Galbūt būtent apsipirkinėdami sutiksite tą vienintelį? Nesvarbu, koks jūsų draugystės statusas, savaitės viduryje kuo daugiau šnekėkite – kažkas iš tiesų trokšta išgirsti, kaip jūs jaučiatės. Jūsų gebėjimas žodžiais išreikšti emocijas, jausmus bus kaip niekada stiprus. Savaitgalį galite išgirsti kažką, kas jus įskaudins, tačiau stenkitės nusiraminti, leiskite viskam „nusistovėti“ – netrukus išgirsite likusią istorijos dalį ir pasijusite kur kas geriau.

VANDENIS
Šeimos narys – ko gero, kažkas iš vyresnės kartos atstovų –  pirmomis savaitės dienomis turės jums ypač vertingą patarimą. Tikrai derėtų paklausyti ir bent jau atsižvelgti. Būkite pasiruošę bet kam, tai gali įvykti pačiu netikėčiausiu būdu. Savaitės viduryje – tikras romantinės energijos žydėjimas, tad meilės reikalai (flirtas, pasimatymai...) klosis puikiai. Savaitgalį Žvaigždės pataria valdyti impulsyvumą – prieš kažką nuspręsdami, prieš reaguodami į situaciją pasistenkite sužinoti kuo daugiau informacijos.

ŽUVYS
Savaitės pradžioje įsitikinkite, kad kalbate tik tai, ką iš tiesų galvojate. Beje, bet koks reikalų atidėliojimas gali lemti drastiškus pasikeitimus. Svarbiausia bus rasti tinkamus žodžius, atskleidžiančius jūsų emocijas, jausmus – tuomet neabejotinai sulauksite puikaus atsako, kad ir ko trokštumėte. Trečiadienį ir ketvirtadienį galite sulaukti netikėtų užduočių, neįprastos veiklos – kad ir kiek pastangų reikalautų darbas, privalote laiko rasti ir mylimam asmeniui. Savaitgalis – tobulas meilei, romantikai: susiplanuokite nuostabų pasimatymą, netikėtą išvyką ar kitokią veiklą su brangiausiu žmogumi.

Suaugusiems.lt, nuotrauka iš sxc.hu

 
Komentarai (1)
tai ką, ryt laukiu energijos antplūdžio, juhu :)
Naujas komentaras