Meilės horoskopas savaitei (04 05 – 04 11)

224184-675x450-Love-horoscope.jpg
 
Astrologinė meilės prognozė dvylikai zodiako ženklų. Meilė, pažintys, slaptas romanas ar netikėtas išsiskyrimas? Sužinok kas tavęs laukia jau šią savaitę.

 

AVINAS

Jeigu vieniši Avinai nusižiūrėjo žmogų, kurį laiko daugiau nei draugu, šiuo metu įvykiai jiems gali klostytis gana palankiai. Kas žino, galbūt šis jausmas bus abipusis. Tikėtina, kad tokia mintis kamuos jus abu, todėl patirsite daug įtampos. Galbūt viską reikėtų palikti taip, kaip buvo iki šiol ir likti draugais, dar labiau neapsunkinant santykių? Aišku viena, jog laimingos meilės pagrindinė sudedamoji dalis- draugystė. Todėl viskas priklauso tik nuo Jūsų.

Lovos malonumai. Jei Jūsų antroji pusė bandys Jums priekaištauti, nekurstykite konflikto - tempkite savo partnerį (ar partnerę) tiesiai į miegamąjį.

 

JAUTIS

Šią savaitę būsite labai energingi, galbūt susidomėsite sveika gyvensena, prisiminsite posakį, kuriame sakoma, kad „esi tai, ką valgai“. Savo energija užkrėsite kitus, taip pat ir savo antrąją pusę.

Lovos malonumai. Šią savaitę Jūsų partneris tikrai nenuobodžiaus lovoje. Būsite nusiteikę mylėtis kiekvieną dieną, būsite išradingi ir spinduliuojantys seksualine energija.

 

DVYNIAI

Jei esate vieniši, savaitės pabaigoje galite jausti meilės, šilumos stygių. Tačiau nepanikuokite, nepasiduokite juodžiausioms mintims ir atminkite, kad viskas laikina, anksčiau ar vėliau blogiausios akimirkos baigiasi. Netrukus romantika ir šilti jausmai pasibels į Jūsų duris. Na, o jei turite antrąją pusę, dabar su partneriu jausitės tikra pora, koja kojon žengianti per gyvenimą.

Lovos malonumai. Pasiruoškite ypatingam vaidmeniui – teks keisti savo amplua. Būsite neprilygstami gundytojai, kuriems nerūpės jokie moralės įsitikinimai. O štai vaidinti nekaltą mergelę ar paklūstantį piemenuką bus tikrai sudėtinga – net nevarkite.

 

VĖŽYS

Savaitė kupina naujų galimybių. Nebijokite atsikratyti visų abejonių ar nepasitikėjimo savimi, kuris trukdė siekti tikslų. Senai norite paįvairinti seksualinį gyvenimą, tačiau nedrįstate to pasakyti partneriui? Dabar tam pats tinkamiausias metas. Jūsų pasiūlymus mylimas žmogus priims labai optimistiškai ir sutiks į miegamąjį įpūsti naujų aistros vėjų. Nuo penktadienio atkreipkite dėmesį į sakomus žodžius, galite užgauti mylimo žmogaus jausmus ir jį įžeisti.

Lovos malonumai. Būkite budrūs ir nepasiduokite švelniems viliojimams. Gali būti, kad jūsų patiklumas bus apgautas, ir jūs būsite išnaudotas net ir intymiuose reikaluose. O kai atsirasite svetimame glėbyje, užduosite sau klausimą – ar tikrai viskas taip nekalta?

 

 

LIŪTAS

Pasirinkimai, pasirinkimai. Jau pirmosiomis savaitės dienomis romantika ir šilti jausmai antrajai pusei liepsnos širdyje. Todėl malonios staigmenos, romantiška vakarienė taps bene kasdieniu Jūsų poros palydovu. Santykiai bus puikūs, džiaugsitės ir kaip niekad branginsite vienas kitą. Antrosios pusės iki šiol dar neradusiems – ši savaitė žada naujas romantiškas pažintis, galinčias peraugti į rimtus santykius.

Lovos malonumai. Pats metas į miegamąjį įpūsti aistros kibirkštį ir išbandyti egzotiškas, pojūčius paįvairinančias ir lankstumą lavinančias sekso pozas.

 

 

MERGELĖ

Jausmų atžvilgiu savaitė nebus labai karšta. Gyvenimas gali iškrėsti keletą netikėtų pokyčių, kurie privers sunerimti, tačiau nesijaudinkite- viskas išeis į naudą. Kaip sakoma, visi pokyčiai, kad ir patys nemaloniausi, atneša teigiamų permainų. Tikėtina, jog šįkart permainos palies ne santykius, o profesinę sritį. Šiuo metu mylimasis bus Jūsų gyvenimo ramstis, kuris padės, išklausys ir be galo mylės Jus. Savaitgalį jausitės išsekęs, todėl nepamirškite skirti laiko poilsiui.

Lovos malonumai. Intymus gyvenimas šią savaitę nebus džiuginantis ir rožių žiedlapiais klotas. Savaitės pradžioje problemos Jus taip išvargins, kad seksualiniams malonumams vietos miegamajame nebus. Tačiau savaitės pabaigoje, įtampai atslūgus – tapsite miegamojo valdove/valdovu!

 

 

SVARSTYKLĖS

Pirmadienį neplanuokite nieko rimto. Pabūkite su mylimuoju, pasidalinkite savo mintimis, siekiais ir svajonėmis, antrosios pusės palaikymas- geriausia motyvacija. Antradienį trečiadienį galimi pokyčiai profesinėje srityje, galite sulaukti viliojančio darbo pasiūlymo, tačiau neskubėkite, apsvarstykite visus jo privalumus ir trūkumus, nesikuklinkite paprašyti patarimo. Savaitės pabaiga bus kaip niekad romantiška, jausitės iš naujo įsimylėjęs, meilės ir aistros kibirkštys skraidys ore. Savaitgalį praleiskite su draugų kompanija, aplankykite juos arba patys pasikvieskite į svečius.

Lovos malonumai. Intymiame gyvenime netrūks naujovių ir iššūkių. Lova taps – geriausia laisvalaikio praleidimo vieta, mylimojo kūno šiluma ir glamonės svaigins bei patenkins visus Jūsų poreikius.

 

 

SKORPIONAS

Skaitymas tarp eilučių, neatskleistų reikšmių analizavimas – pirmadienį turėtų būti vienas pagrindinių Jūsų užsiėmimų. Net jei iš pažiūros asmeniniai santykiai gali atrodyti puikūs, tačiau neapsigaukite, išlikite budrūs ir atkreipkite dėmesį į mylimo žmogaus elgesį, ar jis tikrai išliko toks pat kaip ir anksčiau? Pasitelkite įžvalgumą, tai leis negatyviems įvykiams užbėgti už akių. Nors esate užsiėmęs, tačiau nepamirškite šiltų jausmų pademonstruoti antrajai pusei, malonaus dėmesio niekada nebus per daug.

Lovos malonumai: Pavasariui atėjus metas atnaujinti ne tik rūbų spintą, seksualinio gyvenimo pamiršti taip pat nederėtų. Neapsiribokite vien tik naujomis pozomis, įsigykite intymių, poroms skirtų erotinių žaisliukų. Abu liksite maloniai patenkinti.

 

 

ŠAULYS

Širdies reikalų analizė. Šią savaitę itin stipriai jausite susvetimėjimą tarp Jūsų ir partnerio, toks jausmas tarsi tiek metų pragyvenote su žmogumi, kurio visiškai nepažįstate. Todėl galite nuspręsti žengti rimtą žingsnį ir nutraukti santykius, kurie netenkina jau ilgą laiką. Bet kokiu atveju rimtai viską apsvarstykite, nes kelio atgal nebebus. Tiek savaitės pradžia, tiek jos pabaiga apmąstymų ir galutinių sprendimų priėmimo metas.

Lovos malonumai. Nors pavasaris meilės ir aistros metas, tačiau intymus gyvenimas šią savaitę bus pamirštas, nustumtas į tamsiausią namų kertelę.

 

 

OŽIARAGIS

Svarbiausia teigiamas požiūris, nusiteikimas. Šį posakį pritaikyti galima visose gyvenimo srityse, asmeniniai santykiai ne išimtis. Jei būsite priekabus, kiekviename partnerio ištartame žodyje ieškosite dviprasmybių ar neigiamų dalykų Jūsų atžvilgiu, nesunkiai juos rasite. Tačiau priekabės dar nė vieno neprivedė prie gero, santykiai geresni nuo to tikrai netaps. Todėl prieš kritikuodami antrąją pusę, atminkite, jog tobulų tiesiog nebūna, visi esame žmonės ir klystame. Savaitgalį praleiskite ramiai, partneriui/partnerei skirkite daugiau dėmesio ir Jūsų laiko.

Lovos malonumai. Erotines reakcijas ir fantazijas jums iššauks bet kokie meniniai užsiėmimai: dailė, šokis... Jei piešimas ant molberto jūsų „neužveda“, rinkitės mylimo žmogaus kūną ir tapsite tikru stebukladariu, kuris ant kūno įgyvendina savo fantazijas.

 

 

VANDENIS

Pirmadienis – viena sunkiausių ir užimčiausių dienų, tačiau Jūsų energija trykš per kraštus ir savo dėmesį bei laiką spėsite paskirstyti visiems. Jei esate vienišas, nebijokite apsilankyti socialiniuose pažinčių puslapiuose, kai kurios internetinės pažintys perauga į laimingus, visą gyvenimą trunkančius santykius. Trečiadienis, ketvirtadienis – Jūsų laikas, viskas klosis nuostabiai, vidiniu žavesiu trauksite aplinkinių dėmesį. Todėl išsirinkti antrąją pusę bus vieni juokai.

Lovos malonumai. Koks Jūsų požiūris į vienos nakties nuotykius? Jei atsakymas teigiamas, šią savaitę ne vieną rytą sutikti galite nepažįstamojo lovoje. Nusišypsokite ir toliau skleiskite žavesį bei džiaukitės gyvenimu.

 

 

ŽUVYS

Daugiau klausimų negu atsakymų. Būtent toks pirmadienis laukia Jūsų. Pamąstymai dėl asmeninių širdies reikalų neduos ramybės, svarstysite ar tikrai su esamu partneriu norite praleisti visą gyvenimą. Ne veltui meilė Žuvims – vienas svarbiausių dalykų gyvenime, tik palaikydami šiltus asmeninius santykius, galite džiaugtis pilnaverčiu gyvenimu. Savaitės viduryje būsite išsprendę visus ramybės neduodančius širdies klausimus ir su palengvėjimu džiaugsitės asmeniniais santykiais. Savaitgalį išvykite į gamtą, pakvėpuokite grynu oru, pasidžiaukite mylimojo draugija ir pagaliau atėjusius pavasariu.

Lovos malonumai. Seksas gamtoje? Kodėl gi ne! Atminkite, jog intymiais malonumais galima mėgautis ne vien tik lovoje. Užsiminkite partneriui apie savo norus, o dar geriau – nieko nelaukdami imkitės veiksmų. Juk darbai šimtą kartų iškalbingesni už žodžius!

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras