Meilės horoskopas savaitei (04 08 - 04 14)

 
Astrologinė prognozė visiems zodiako ženklams.

AVINAS

SANTYKIAI: Savaitės pradžioje nesinorės kelti kojos iš namų, būsite apimti pesimistinių nuotaikų, tačiau savaitės pabaigoje būsite  kupini romantikos, kuris stums Jus judėti pirmyn. Raskite, kaip išreikšti savo jausmingumą, galbūt jau seniai savo partneriui ar partnerei sakėte, kaip stipriai mylite?

SEKSAS: Šią savaitę būsite slogios nuotaikos bei kankinami vidinių prieštaravimų. Seksualinė energija taip pat Jus apleis, tačiau savaitės pabaigoje atsigriebsite su kaupu.

JAUTIS

SANTYKIAI: Jus gali aplankyti meilės „stebuklas“, jausitės taip gerai, kaip niekada. Meilė gali Jus pastūmėti daryti tokius dalykus, kurių nesate bandę niekada anksčiau.

SEKSAS: Šią savaitę būsite ypač seksualūs, tačiau stenkitės nebūti vulgarūs. Būsite linkę dominuoti visose srityse, lova – taip pat ne išimtis.

DVYNIAI: Pagaliau Jūsų pastangos duos realių rezultatų. Šiuo metu Jums atrodys, kad reikia nuveikti labai daug. Gal ir gerai, nes būsite energingi ir darbštūs. Galų gale sulauksite taip norimo dėmesio.

SEKSAS: Šią savaitę daug galvosite apie likimo „pokštus“: kodėl atsitinka būtent taip, o ne kitaip, net jei viską darote pagal planą, tad derėtų pagalvoti apie kontracepciją, jei dar nenorite susilaukti vaikų.

VĖŽYS

SANTYKIAI: Šiuo metu daugiau laiko skirkite tiems, kuriuos mylite labiausiai. Pagaliau sulauksite atsako, kurio taip ilgai laukėte. Svarbiausia – nesidairyti į praeitį.

SEKSAS: Šią savaitę pamirškite nuoskaudas ir mėgaukitės seksu. Kam galvoti apie praeitį, jei dabartis yra žymiai geresnė?

LIŪTAS

SANTYKIAI: Nebegalima daugiau laukti, kol meilė pati ateis. Imkitės kokių nors veiksmų patys. Jei nesate įsipareigoję, nevenkite flirtuoti, išreikšti savo simpatijų patinkančiam asmeniui.

SEKSAS: Jei esate įsipareigoję, stenkitės susilaikyti nuo pagundų, o jų šią savaitę tikrai bus. Nustebinkite savo partnerį ar partnerę, galbūt nusipirkite naujus apatinius.

MERGELĖ

SANTYKIAI: Šis metas palankus išsiaiškinti paslaptis. Jei nuo seniau bandote kažką sužinoti, šis metas tam itin palankus. Pabandykite susidaryti asmeninius tikslus ir pradėti tikslingai juos įgyvendinti.

SEKSAS: Jei nesate įsipareigoję, šią savaitę Jums teks rinktis iš dviejų partnerių. Galbūt sulauksite dėmesio darbe.

SVARSTYKLĖS

SANTYKIAI: Šią savaitę susidėliokite prioritetus ir laiką išnaudokite tikslingai. Šią savaitę Jums gali tekti rinktis, kam skirti savo laiką, tad planuokitės iš anksto.

SEKSAS: Šią savaitę vakarais būsite labai pavargę, ir mylėtis paprasčiausiai nebus jėgų. Palepinkite savo partnerį ar partnerę ryte – kas gali būti geriau už „greituką“ prieš darbą?

SKORPIONAS

SANTYKIAI: Šią savaitę stenkitės išlikti ramūs – didelė tikimybė, kad įsivelsite į ginčus ar net konfliktus. Pasikarščiavus gali tekti ilgai taisyti savo klaidas.

SEKSAS: Šią savaitę, tikėtina, rasite sau lygiavertį partnerį. Jei turite galimybę, pasiimkite savaitę atostogų, ir mėgaukitės meilės teikiamais malonumais kelionėje.

ŠAULYS

SANTYKIAI: Viskas, ko šią savaitę labiausiai norėsite – tai romantiški pasivaikščiojimai paplūdimiu. Jei neturite galimybės kur nors išvykti, išeikite pasivaikščioti paupiu ar į parkelį.

SEKSAS: Šią savaitę leiskite sau daryti lovoje viską, ko tik norite. Nebijokite eksperimentuoti ir apie savo norus kalbėti su partneriu ar partnere.

OŽIARAGIS

SANTYKIAI: Atrodys, kad aplinkiniai šiuo metu Jūsų visiškai nenori klausytis. Pabandykite patys susivokti savo jausmuose, apsvarstyti, ar esate patenkintas savo gyvenimu, galbūt laikas kažką keisti?

SEKSAS: Šią savaitę tiesiog degsite meile ir būsite labai aistringi. Nepamirškite priminti savo partneriui ar partnerei apie savo jausmus.

VANDENIS

SANTYKIAI: Jūsų gyvenime gali atsirasti keletas staigių pokyčių, tačiau nesijaudinkite – tai išeis tik į naudą. Stenkitės išlikti ramūs ir nedemonstruoti partneriui ar partnerei savo pavydo.

SEKSAS: Šią savaitę norėsite kuo daugiau laiko praleisti lovoje tinginiaudami. Pasistenkite nudirbti savo darbus, o vakare nevaržomai mėgaukitės meilės teikiamais malonumais.

ŽUVYS

SANTYKIAI: Šią savaitę būsite puikūs pagalbininkai, aplinkiniai dažnai Jūsų klaus patarimo ar prašys pagalbos. Būsite puikūs patarėjai meilės klausimais.

SEKSAS: Galų gale gausite dėmesio, kurio taip ilgai siekėte. Būsite labai romantiški, galbūt susidomėsite poezija. Nepamirškite, kad kitam žmogui taip pat reikia suteikti laisvės.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras