Meilės horoskopas savaitei (04 09 – 04 15)

 
Astrologinė prognozė visiems Zodiako ženklams.

AVINAS

Savaitės pradžioje Avino ženklo atstovams ypač svarbus bus jų dvasinis pasaulis, norėsite vienumos, ramybės, o ne romantikos. Šiuo metu patariama gerai viską apgalvoti, iš naujo susidėlioti gyvenimo prioritetus ir gaires. Atsiverti meilei ir naujoms galimybėms būsite pasiruošę nuo trečiadienio. Žvaigždės pataria nepamiršti apgalvoti ne tik savo, bet ir mylimų žmonių perspektyvos. Tam ypač palankios dienos bus savaitgalį: stebėkite aplinką, būkite atidūs detalėms, tačiau taip pat nepamirškite nuoširdžiai pasimėgauti meilės akimirkomis.

JAUTIS

Pirmosiomis savaitės dienomis Jaučio ženklo atstovai jausis tarsi ne savi, rodos, ore sklandys permainų ar tiesiog keistų sutapimų kvapas. Beje, pasikeitimai romantinėje srityje šiuo metu iš tiesų palankūs. Taip pat šiuo metu Žvaigždės pataria pernelyg nesistengti valdytis ar būti kantriems, leiskite pasirodyti emocijoms! Darbo savaitės pabaiga – palanki nuoširdiems pokalbiams, dalijimuisi jausmais, ateities troškimais. Kiekvienas pokalbis ves prie kažkokių galimybių, svarbiausia – būkite atviri naujovėms. Savaitgalį galima romantika: nustokite rūpintis buitimi ir atsiduokite jausmams!

DVYNIAI

Savaitės pradžioje Dvynių ženklo atstovams labai naudinga meilėje gali būti matematika ar tiesiog nedideli logiški paskaičiavimai. Galbūt privalumų ir trūkumų sąrašas sprendžiant kažkokį klausimą būtų geriausia išeitis? Beje, nepamirškite ir jausmų: vienas rimtas argumentas gali nusverti eilę priešingų! Darbo savaitės pabaiga tinkama atsakingai, rimtai veiklai, įsipareigojimų vykdymui, tačiau romantikos čia nebus nė kvapo. Žvaigždės pataria nepamiršti įsitikinti, jog tai,ką sakote sutampa su tuo,ką jaučiate. Savaitgalis palankus naujai veiklai, nuotykiams, kažkokių paslėptų faktų ar jausmų paieškoms.

VĖŽYS

Savaitės pradžioje, ko gero, Vėžio ženklo atstovų lūpomis kalbės tiesiog emocijos.Stenkitės,kad kalbos bent kiek sutaptų su tuo, ką iš tiesų galvojate! Meilės atžvilgiu auksine taisykle taps posakis „Palaukite ir pamatysite“. Trečiadienį – penktadienį turėsite galimybę kažko išmokti, sužinosite šį tą nauja apie artimojo jausmus,mintis. Tai – puikus metas siekti balanso tarp sutarimo su savimi bei harmonijos su aplinka. Svarbiausia – tinkamas rūpestis savo siela ir kūnu. Apgalvokite,kas jums svarbu ir savaitgalį imkitės dėl to kažkokių veiksmų – šiuo metu bet kokios pastangos bus ypač vaisingos. Nestokokite užsispyrimo!

LIŪTAS

Ar galėsite nors kiek atitraukti mintis nuo romantinių detalių savaitės pradžioje?Ko gero – ne. Tai laikas,kupinas jausmų, ieškojimų,minčių apie ateitį. Ką jums sako meilės instinktas? Tuo tarpu darbo savaitės pabaigoje Liūto ženklo atstovus lydės linksmybės. Šiomis dienomis susiplanuokite susitikimą su mylimu žmogumi, skirkite daugiau laiko pramogoms ir tiesiog vienas kitam. Vienišiams patariama laiką leisti su draugais, nevengti naujų pažinčių. Savaitgalį Žvaigždės pataria atminti, jog meilė privalo būti visapusiška. Nepamirškite ne tik imti, bet ir duoti, grožėkitės išgyvenamais jausmais ir... nepamirškite šypsenos!

MERGELĖ

Savaitės pradžioje į vieną jėgą susijungs tai,ką svarbiausia gyvenime esate išmokę su tuo,ką dovanoja meilė. Rezultatas, be abejo, bus nepakartojamas. Svarbiausia – nesubėkite ir pasitikrinkite,kad nekartojate jokios klaidos antrą kartą. Asmeninės pastangos,nesvarbu – kur jas dėsite, bus iš tiesų naudingos, rezultatyvios. Beje, Žvaigždės pataria prieš imantis bet kokios veiklos sustoti ir pasitikrinti, ar tai iš tiesų sutampa su tuo, ką jaučiate širdyje. Ypač svarbu tai pasirodys trečiadienį bei penktadienį. Savaitgalį, ko gero, pastebėsite tam tikras keistenybes. Pagrindinis klausimas bus toks: ar skubėti viską sugrąžinti į normalią padėtį, ar verčiau pasimėgauti ir leisti įvykiams tekėti sava vaga? Sprendimas ateis eigoje.

SVARSTYKLĖS

Savaitės pradžioje Svarstyklių ženklo atstovams meilė bus ne flirtas, lengvabūdiški nuotykiai ir pan., tai siesis su tikrai rimtais dalykais ir veiksmais. Įsitikinkite, jog viską vertinate ne egoistiškai, mat šiuo metu būsite linkę susikoncentruoti į savo pačių troškimus. Trečiadienis-penktadienis – dienos, kai bus ypač tikėtina atrasti ar sutikti gyvenimo galimybes ar labai reikšmingus ateičiai asmenis. Net jei kiltų daug klausimų, dvejonių, nebijokite pasakyti taip naujovėms! Savaitgalį Žvaigždės pataria nepamiršti aplinkinių – padaryti geri darbai grįš dar didesniu gerumu, tad rūpinkitės mylimais žmonėmis.

SKORPIONAS

Savaitės pradžioje Skorpiono ženklo atstovai jausis tarsi užhipnotizuoti meilės. Šiomis dienomis Žvaigždės pataria pasinaudoti turima magija drauge su rūpesčiu – svarbu sekti, kad įvykiai ar jausmai netaptų pernelyg intensyvūs. Trečiadienį-penktadienį, ko gero, stokosite kontrolės. Žinoma,kartais plaukimas pasroviui gali būti naudingas, tačiau tai negalioja šią savaitę, ypač – kalbant apie širdies reikalus. Sustokite, įsitikinkite,kad einate tinkama kryptimi, su tinkamu palydovu. Tuo tarpu savaitgalį būsite kupini energijos, įkvėpimo... Išnaudokite laiką malonioms ir kūrybiškumu spindinčioms akimirkoms!

ŠAULYS

Savaitės pradžioje Šaulio ženklo atstovams teks pajusti, jog kažkas (žmonės ar įvykiai) vis dar laiko jums praeityje. Romantinėje srityje energetika bus keista, galite būti linkę klaidingai vertinti aplinkybes,tad šiomis dienomis verčiau nieko nespręskite. Kitokią pasaulio perspektyvą gebėsite įžvelgti jau nuo trečiadienio. Dabar meilės srityje tikrai galite žengti žingsnį, dėl kurio dvejojote. Puikiems pasimatymams,romantikai, jausmams laikas palankiausias bus savaitgalį. Žvaigždės pataria šiuo metu meilę sieti su menu, muzika,kita neįprasta veikla. Pasimėgaukite!

OŽIARAGIS

Pirmosiomis savaitės dienomis Ožiaragio ženklo atstovai bus prisirišę prie mažų dalykų, smulkmeniški... Pasaulį matysite tarsi pro padidinamąjį stiklą ir regimas vaizdas jus iš tiesų stebins. Beje, nepamirškite, jog ir jūsų veiksmai (net ir menki) bus vertinami kitų, ir jie turės įtaką jūsų ateičiai. Didesniems romantiniams planams palanki darbo savaitės pabaiga. Žvaigždės pataria pasitikėti savimi, tačiau nepervertinti savo galimybių! Net ir didžiausia romantika neturėtų kirstis su realybe. Kaip bebūtų, savaitgalis jums – puikus. Gebėsite kontroliuoti viską aplink,žavėsite aplinkinius ir nesunkiai įvykius pasuksite jums palankia kryptimi.

VANDENIS

Savaitės pradžioje Vandenio ženklo atstovai gali trokšti tiesiog užsikabinti lentelę su užrašu „netrukdyti“. Kaip bebūtų, mylimi žmonės jumis rūpinsis ir turėtumėte vertinti jų dėmesį. Žinoma, taip pat branginkite ir savo nepriklausomybę, privatumą (ypač tuo pasidžiaugti galės vienišiai). Skirkite laiko vienatvei ir nuo trečiadienio vėl būsite pasiruošę dalintis gyvenimu, mintimis, jausmais ir idėjomis! Šiuo metu laikas ypač palankus naujoms perspektyvoms, idėjų įgyvendinimui. Savaitgalį Žvaigždės pataria skirti šiek tiek laiko ir išsiaiškinti, kas iš tiesų dedasi jūsų romantiniame gyvenime. Kažko ilgitės? Tad kodėl tylite?

ŽUVYS

Žinoma, niekam nepatinka justi spaudimą ar primetamą nuomonę, ypač – meilės srityje. Deja, Žuvų ženklo atstovai tuo įsitikinti galės savaitės pradžioje. Beje, per didelis patiklumas ir naivumas santykiams naudos taip pat neatneš. Galite turėti tvirtą nuomonę ir absoliučiai nebūdami agresyviais!  Darbo savaitės pabaigoje nemažai naudos atneš jūsų gebėjimas suprasti kitų jausmus, jūsų empatiškumas. Išnaudokite tai meilės srityje! Tikrai galite sužavėti partnerį atskleisdami, kaip puikiai jį suprantate ar perprantate. Savaitgalį Žvaigždės pataria nevengti draugų patarimų – kažkas gali išgelbėti jums kailį.

Suaugusiems.lt, nuotrauka iš Accidental Hedonist / Flickr.com

 
Komentarai
Naujas komentaras