Meilės horoskopas savaitei (04 11 – 04 17)

 
1 komentaras
Astrologinė prognozė visiems Zodiako ženklams.

AVINAS
Pirmadienis Avino ženklo atstovams – bendravimui skirta diena. Rašykite elektroninius laiškus, siųskite SMS žinutes, skambinkite... Kuo daugiau bendrausite, tuo sėkmingesnė savaitė bus. Kitos kelios dienos gali būti labai emocionalios, skirkite laiko sau, poilsiui. Ketvirtadienį bei penktadienį jus be abejonės lydės puiki energija – išnaudokite ją! Atrodysite puikiai, žavėsite aplinkinius... Pasimėgaukite!  Savaitgalį Žvaigždės pataria nevengti konstruktyvios kritikos (ypatingai – sau) – tai tikrai išeis į naudą.

JAUTIS
Savaitės pradžioje būsite mylimi, geraširdiški ir gyvybingi, galbūt net norėsite dalintis šiais šiltais jausmais. Išplėskite savo patogumo, komforto zoną, įsileiskite į ją ir kitą žmogų, leiskite pamatyti, kas dedasi jūsų širdyje bei mintyse! Ketvirtadienis bei penktadienis – romantikos kupinas metas. Labai didelę reikšmę turės ne tik pasakyti žodžiai, bet ir taip, kaip tai pasakysite. Atminkite, kad kartais mažiau reiškia daugiau. Savaitgalis Jaučio ženklo atstovams taip pat sėkmingas – linksminkitės, ilsėkitės, laiką leiskite su brangiais žmonėmis.

DVYNIAI
Daug flirto? Taip! Ypač – pirmadienį, šią dieną būsite kaip niekada žavingi. Antradienį bei trečiadienį gali neapleisti savistabos jausmas. Skirkite laiko apmąstymams, pasistenkite suprasti savo jausmus – tada meilės reikalai klosis kur kas geriau. Ketvirtadienį ir penktadienį grįš linksmybių nuotaika, energija. Elkitės taip, kad darbai atitiktų jausmus ir mintis – jūsų laukia nepakartojami nuotykiai. Pasitikėsite savimi, jausitės puikiai. Sekmadienį būkite atidesni tam, ką kalbate: tuščiais plepalais galite įžeisti artimo žmogaus jausmus.

VĖŽYS
Savaitės pradžioje Vėžio ženklo atstovams bus ypač karšta: ore sklandys meilė, jausite aplinkinių susižavėjimą, reikalai klosis puikiai. Jei kurį laiką nedrįsote žengti lemtingo žingsnio, atminkite: nėra tinkamesnio laiko nei dabar! Ketvirtadienį bei penktadienį užvaldys mintys apie ateitį, skirkite laiko viskam apgalvoti. Kur turėtų nuvesti jūsų meilės kelias? Renkatės jūs. Savaitgalį būsite labai objektyvūs, sugebėsite racionaliai, realiai mąstyti. Išnaudokite tai spręsdami romantinius nesklandumus, priimdami ateičiai reikšmingus sprendimus.

LIŪTAS
Kokios jūsų romantinės viltys, svajonės? Apmąstykite tai, savaitės pradžioje galite iš tiesų daug nulemti. Svajonės gali tapti malonia realybe, tačiau tai reikalauja tam tiktų veiksmų – ką ir kaip daryti Liūtams pakuždės širdis. Būsite mieli, draugiški,šiltai bendrausite. Ketvirtadienį ir penktadienį jūsų žavesys padidės – meilė sklandys ore, galėsite gauti bene viską, ko panorėsite. Savaitgalį Žvaigždės pataria nevaržyti savęs, jausmų, artimųjų – leiskite santykiams plėtotis, priimkite naujoves ir drąsiai mylėkite.

MERGELĖ
Pirmadienį Mergelės ženklo atstovams Žvaigždės pataria atidėti visus romantinius reikalus: tai laikas, kai menkiausia smulkmena gali lemti daugybę rimtų nesusipratimų. Antradienį bei trečiadienį neatsisakykite veiklos kompanijoje, draugų būryje – pasisemsite geros energijos, maloniai praleisite laiką. Beje, būtent šiomis dienomis vienišiai gali sutikti būsimąjį partnerį. Darbo savaitės pabaigoje Mergelėms verta įsiklausyti į aplinkinių patarimus, ypač – dėl meilės. Pasinaudoję puikiu patarimu nukreipsite romantinius santykius tinkama linkme. Savaitgalis – sėkmingas, nuostabus: būsite žavūs, skleisite teigiamą energiją, jus lydės aplinkinių supratingumas ir šiluma. Pasimėgaukite dėmesiu ir nepamirškite jo skirti partneriui!

SVARSTYKLĖS
Pirmadienį Svarstyklių ženklo atstovus lydės šilta, puiki energija, tai tinkamas laikas kurti planus, dalintis jausmais, mintimis. Taip pat būkite pasiruošę naujai romantikos liepsnelei! Antradienį ir trečiadienį daugiausia dėmesio ir laiko reikalaus darbas. Beje, nepamirškite „padirbėti“ ir kurdama tvirtą ryšį su mylimu žmogumi! Ketvirtadienį bei penktadienį puikiai seksis įgyvendinti pirmadienį sukurtus planus. Žvaigždės tarsi laimins viską, ko šiomis dienomis imsitės!Savaitgalis – puikus laikas bendravimui (tiek kompanijose, tiek su partneriu). Būkite atviri, nuoširdūs ir drąsiai reikškite jausmus.

SKORPIONAS
Svarbiausia šią savaitę Skorpiono ženklo atstovams – neskubėti. Pirmadienis – tikrai netinkama diena romantikai, linksmiems kazanovos pasirodymams. Antradienį bei trečiadienį Žvaigždės pataria pasikliauti nuojauta – ji pakuždės labiausiai meilei ir sėkmei tinkančius sprendimus. Tiesą sakant, kuo mažiau stengsitės viską kontroliuoti patys – tuo geriau reikalai klosis šiomis dienomis. Ketvirtadienį ir penktadienį daugybės pastangų reikalaus darbas, svarbiausia šiomis dienomis – atidžiai klausytis to, kas jums sakoma. Savaitgalį būsite labai pastabūs, smulkmeniški. Jei tai pritaikysite bendraudami su partneriu, nustebinsite jį savo meilumu ir šiluma!

ŠAULYS
Girdite, ką jums sako aplinkiniai, tačiau ar iš tiesų viską suprantate? Savaitės pradžioje garsiausiai kalbės ne žodžiai, o darbai, ypač – romantikos srityje. Tai taikykite tiek sau, tiek aplinkiniams. Ketvirtadienis, penktadienis – be galo sėkmingos dienos. Jausitės ir atrodysite fantastiškai! Tai puikus metas vienišiams susipažinti su naujais žmonėmis, užmegzti naują ryšį; turintiems antrąsias puses – atrasti kažką nauja, sustiprinti santykius su brangiu žmogumi. Pasimėgaukite šia energija, bendravimu, nes savaitgalį, ko gero, jums norėsis tik vienatvės. Apsvarstykite viską, kas jums svarbu, pailsėkite ir pasimėgaukite buvimu su savimi.

OŽIARAGIS
Pirmadienį būsite kaip niekada protingi, gudrūs, tačiau kažką svarstydami nepamirškite ir emocinės reikalo pusės. Antradienį bei trečiadienį trikdyti gali nepastovios aplinkinių nuotaikos, reakcijos. Šiomis dienomis nepriimkite rimtų sprendimų, ypač neverta spręsti su meile susijusių klausimų. Darbo savaitės pabaigoje būsite įvertinti darbe, tai lems išaugusį pasitikėjimo savimi jausmą, kuriuo žavėsite kitus. Savaitgalis – puikus, energingas, tinkamas meilei, romantikai ir nuotykiams. Pasimėgaukite nuostabia savaitės pabaiga ir pasikraukite geros energijos!

VANDENIS
Pirmadienį Vandenio ženklo atstovai tiesiog spindės žavingumu, gera energija! Išnaudokite šią dieną – būkite veiklūs, nepamirškite ir naujų romantinių galimybių. Antradienį ir trečiadienį Žvaigždės pataria nepasiduoti staiga užklupusiems neigiamiems jausmams: verčiau įsigilinkite į priežastis, kodėl taip jaučiatės, kodėl jus kankina tokios keistos mintys. Padėti gali ir artimo draugo patarimas. Ketvirtadienį teigiamą energiją nukreipkite į santykius, jauskitės laisvi, tačiau mylimi. Pasiekite balansą ir pasistenkite jį išlaikyti visą savaitgalį. Beje, nevenkite artumo ir nuoširdžių pokalbių.

ŽUVYS
Pirmadienis Žuvų ženklo atstovams – kupinas rūpesčių, romantinės painiavos. Pernelyg nepergyvenkite, viskas greitai išsispręs. Antradienis bei trečiadienis – pasakiškas laikas, puikus meilei, nuotykiams! Šią dieną palanku bendrauti virtualiai, flirtuoti, parašyti „karštą“ elektroninį laišką. Darbo savaitės pabaigoje būkite atidūs tiek meilei, tiek kitiems įsipareigojimams, neįsitraukite į kolegų romantines dramas. Savaitgalį jūsų meilės karma bus puiki, išnaudokite šį laiką naujoms pažintims ar romantiškiems nuotykiams su esamu partneriu. Būkite laisvi ir mėgaukitės aistra!

Suaugusiems.lt, nuotrauka iš sxc.hu

 
Komentarai (1)
oj bendrauju bendrauju su visais :))
Naujas komentaras