Meilės horoskopas savaitei (04 15 - 04 21)

 
Astrologinė prognozė visiems Zodiako ženklams.

AVINAS

SANTYKIAI: Šią savaitę Jums šypsosis sėkmė. Seksis ne tik darbe, bet ir asmeniniame gyvenime. Naudokitės tuo. Galite prašyti darbdavio pakelti Jums atlyginimą, o su antrąja puse galite pagyvinti savo santykius ir išvykti į trumpą kelionę.

SEKSAS: Nors ši savaitė Jums palanki, tačiau venkite konfliktų. Stenkitės nepriekaištauti  savo partneriui ar partnerei, jei turite pastabų, išsakykite jas taikiai. Ieškokite kompromisų.

JAUTIS

SANTYKIAI: Ši savaitė bus dramatiška. Stenkitės išlikti ramūs ir nesivelti į konfliktus, nes tai neišeis Jums į naudą. Būsite labai jausmingi, Jus trauks romantiški pasivaikščiojimai su antrąja puse – pasimėgaukite tuo.

SEKSAS: Jei nesate įsipareigoję, neignoruokite savo gerbėjų, kurie Jums rodo simpatiją. Galbūt tai Jūsų proga? Neatsisakykite nueiti į pasimatymą.

DVYNIAI: Šią savaitę skirkite laiko įvaizdžio formavimui, pakeiskite savo dabartinę išvaizdą. Pastebėsite, kad tai išeis į naudą – jausitės labiau pasitikintys savimi bei sulauksite komplimentų iš aplinkinių.

SEKSAS: Sugebėsite sužavėti  visus. Tai – Jūsų metas, tad naudokitės tuo, ypatingai, jei nedrįsote užmegzti kontakto su Jums patinkančiu asmeniu.

VĖŽYS

SANTYKIAI: Pirmadienį jausitės pavargę, tačiau jau antradienį pastebėsite, kad Jus užplūsta energija. Nepersistenkite, skirkite laiko sau ir savo antrajai pusei. Jei nesate įsipareigoję, savaitgalį apsilankykite vakarėlyje – galbūt su kuo nors susipažinsite.

SEKSAS: Galbūt tai, ko ieškote tėra Jūsų fantazijos vaisius. Grįžkite į realybę – idealių žmonių nebūna. Stenkitės nekritikuoti kitų.

LIŪTAS

SANTYKIAI: Palankiausios šios savaitės dienos – ketvirtadienis ir penktadienis. Šiomis dienomis ne tik išspręsite visas Jus slegiančias problemas, bet ir rasite laiko sau.

SEKSAS: Jūs per daug nerimaujate. Stenkitės atsipalaiduoti ir mėgautis meilės malonumais. Miegamajame išbandykite ką nors naujo.

MERGELĖ

SANTYKIAI: Antradienį ir trečiadienį pajusite energijos pliūpsnį: norėsite daryti daug dalykų vienu metu, tačiau nepersistenkite. Jei turite nebaigtų darbų, tam palankiausios dienos – ketvirtadienis ir penktadienis. Šeštadienį skirkite draugams arba antrajai pusei.

SEKSAS: Pirmadienį stenkitės atsipalaiduoti, neperduoti blogų emocijų antrajai pusei, jei susipyksite - eikite tiesiai į miegamąjį.

SVARSTYKLĖS

SANTYKIAI: Darykite tai, ką pradėjote, nesidairykite į šalį. Norėsite daug ką keisti: tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime, tačiau šiuo metu nuo Jūsų niekas nepriklauso, tad plaukite pasroviui.

SEKSAS: Gali būti, kad nusivilsite antrąja puse, nes negausite to, ko trokštate. Pabandykite ieškoti kompromisų. Šį laikotarpį praleiskite ramiai.

SKORPIONAS

SANTYKIAI: Bandykite suderinti darbą ir laisvalaikį. Po darbo neužsidarykite namuose, išeikite pasivaikščioti ar aplankykite draugus. Skirkite laiko antrajai puse, galbūt suorganizuokite romantišką pasimatymą.

SEKSAS: Galvokite ne tik apie save. Jūsų partneris ar partnerė taip pat trokšta, kad Jūs padarytumėte ką nors kitaip nei įprasta.

ŠAULYS

SANTYKIAI: Pasireikš Jūsų kūrybinė energija. Visos pastangos, kurias paskutiniu metu dėjote į darbą ir asmeninius santykius, pagaliau atsipirks. Ypač palankios dienos – ketvirtadienis ir penktadienis, spėsite iš tiesų nemažai nuveikti.

SEKSAS: Šią savaitę leiskite sau daryti lovoje viską, ko tik norite. Nebijokite eksperimentuoti ir apie savo norus kalbėti su partneriu ar partnere.

OŽIARAGIS

SANTYKIAI: Antradienį ir trečiadienį daugiau kalbėkitės su savo partneriu ar partnere, aiškinkitės, kas Jus slegia, galbūt norite kažką santykiuose pakeisti. Tai išeis tik į naudą. Savaitės pabaigoje niekuo nerizikuokite.

SEKSAS: Ši savaitė bus puiki ir kupina nuostabių atradimų. Kalbėkitės su antrąja puse apie savo norus – niekas nemoka skaityti Jūsų minčių.

VANDENIS

SANTYKIAI: Gali būti, kad pirmadienį Jus pasieks netikėta žinia. Jausitės bejėgiai, nes ne viską galite pakeisti. Stenkitės išlikti ramūs. Savaitgalį praleiskite romantiškai.

SEKSAS: Ši savaitė nėra labai palanki meilės  malonumams, tačiau stenkitės išlaikyti gerus santykius su antrąja puse, stenkitės nekonfliktuoti.

ŽUVYS

SANTYKIAI: Savaitės viduryje būsite labai žingeidūs, Jus domins tai, kas susiję su mokslu. Ketvirtadienį būsite nusiteikę bendrauti, tad susitikite su draugais. Nieko nereikalaukite iš kitų.

SEKSAS: Jums patinka viską daryti lėtai, neskubant. Seksas – taip pat ne išimtis. Jei turite laisvo laiko, skirkite visą dieną antrajai pusei, išbandykite lovoje ką nors  naujo.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras