Meilės horoskopas savaitei (04 15- 04 21)

horo(1).jpg
 
Astrologinė meilės prognozė dvylikai zodiako ženklų. Meilė, pažintys, slaptas romanas ar netikėtas išsiskyrimas? Sužinok kas tavęs laukia jau šią savaitę.

 

AVINAS

Būsite užtikrintas ir kaip niekad pasitikėsite savo jėgomis. Norėsis naujų potyrių, todėl būsite pasiryžęs veltis į abejonių keliančius meilės nuotykius. Jei turite antrąją pusę, būkite atsargus, nes vienas neapgalvotas žingsnis gali sugriauti ilgai puoselėtus santykius. O jei esate vienišas, patariame klausyti širdies balso ir geriau nesivelti į avantiūras, nes vėliau gali tekti gailėtis.

 

JAUTIS

Savaitės pradžioje galimos romantiškos pažintys, tačiau į jas nežiūrėkite rimtai. Tai apgaulingas metas, suteikiantis tik klaidingas iliuzijas. Šie santykiai nežada laimingos pabaigos, tik trumpalaikį romaną, todėl geriau į jį nekiškite nosies. Tiems, kurie jau džiaugiasi antrosios pusės meile, savaitės vidurys žada harmoningus, draugiškus tarpusavio santykius

 

DVYNIAI

Savaitės pradžioje norėsis pasiekti vidinę harmoniją ir jausti pasitenkinimą, dvasinę pilnatvę. Tačiau norint pasiekti šiuos jausmus, reikės iš peties paplušėti. Tokiu atveju būtų neprošal vadovautis auksine taisykle- įvykių skubinti ne valia, viskas ateina savaime. Būtent laukimas, ramuma, ketvirtadienį, penktadienį į Jūsų gyvenimą įpūs naujų meilės kibirkščių. Dabar pats metas garsiai prabilti apie širdies reikalus.

 

VĖŽYS

Aiškumas yra labai svarbu, kai kalbama apie širdies reikalus. Ar galite savo romantiškas mintis ir svajones paversti į kažką konkretesnio nei beformę idėją? O kaip dėl vieno ar dviejų žingsnių į priekį? Neskamba seksualiai, tačiau meilei reikia įdėti šiek tiek darbo, nesvarbu ar Jūs vienišas ar turite antrąją pusę. Patarimas: susiraskite tvirtą ir protingą draugą, kuris padėtų su Jūsų planais. Savaitgalį nuostabus laikas savo planų įgyvendinimui.

 

LIŪTAS

Neslėpkite savo emocijų, išmokite išsakyti tai, ką jaučiate.  Trečiadienis gali atnešti šiokių tokių netikėtumų. Stenkitės per daug to nesureikšminti. Savaitgalis žada malonias staigmenas. Pasistenkite dažniau išeiti susitikti su draugais, apsilankyti masinio pasilinksminimo vietose. Kas žino, gal užsimegs naujos pažintys? Tam palankiausia diena – penktadienis.

 

MERGELĖ

Savaitės pradžioje kruopščiai susiplanuokite darbus ir laikykitės to plano. Daugiau laiko praleiskite su tuo asmeniu, su kuriuo būdami jaučiate įkvėpimą bei teigiamas emocijas. Venkite pavydžių žmonių.  Savaitės viduryje, jei reikės priimti svarbius sprendimus, pasitarkite su draugais. Savaitgalis bus tikrai puikus, ir visai nesvarbu, ką nuspręsite veikti.

 

SVARSTYKLĖS

Ši savaitė Jums nebus pati romantiškiausia. Vis atsiras neplanuotų darbų, kuriuos reikės nedelsiant užbaigti. Nepamirškite skirti laiko sau ir savo antrajai pusei. Jei nepavyks to padaryti darbo dienomis, atsigriebkite savaitgalį.

 

SKORPIONAS

Atleisti nėra paprasta, tačiau šią savaitę rekomenduojama tai padaryti, dėl to jausitės tik geriau. Antroje savaitės pusėje gebėsite atsipalaiduoti, tad nieko blogo nenutiks, jei šiek tiek paflirtuosite.  Savaitgalį venkite per daug atvirauti, niekada nežinote, ką gali pasiekti ta informacija.

 

ŠAULYS

Savaitės pradžioje pats palankiausias laikas bendravimui – puikiai suprasite save, aiškiai kalbėsite ir stengsitės suprasti kitus. Drąsiai reikškite jausmus. Trečiadienį bei ketvirtadienį daugiausia laiko, ko gero, pareikalaus šeimos reikalai. Tai arba Jus trumpam atitolins, arba labai suartins su antrąja puse. Bet kokiu atveju, viskas į naudą. Savaitgalis – gana romantiškas, spindėsite žavesiu, skleisite patrauklumo energiją.

 

OŽIARAGIS

Pirmadienį bei antradienį šio ženklo atstovams Žvaigždės pataria  atvirai kalbėti apie tikruosius savo troškimus, net jeigu tai priverčia jaustis nepatogiai, nerimauti. Atvirumas šiuo metu – vienintelė išeitis; po to jausite tikrą palengvėjimą. Savaitės viduryje kaip niekada aktyvi bus Jūsų pasąmonė, tai gali lemti nepaaiškinamus emocijų proveržius, tačiau neabejokite – išeis į naudą. Savaitgalis – kupinas romantikos ir meilės, praleiskite šį laiką su to vertu žmogumi. Taip pat tai iš tiesų palankus metas atskleisti kažkam savo jausmus, pakviesti į pasimatymą ar žengti kitą svarbų žingsnį.

 

VANDENIS

Savaitės pradžioje kažkas iš tiesų įtemptai stengsis kažką gauti, ir tai būsite ne Jūs. Tikriausiai jausitės kiek nestabiliai, būsite gana jautrūs – išlikite atsargūs ir nepasiduokite provokacijoms. Savaitės viduryje, tikėtina, niekam nežinomi (ar seniai pamiršti) faktai arba jausmai iškils į dienos šviesą. Beje, šiomis dienomis Jums kaip niekada paprasta suprasti kitus – pasinaudokite tuo. Tuo tarpu savaitgalį viskas tarsi apsivers aukštyn kojomis: prielaidos dažnai gali būti neteisingos, apskritai, bus nelengva suprasti aplinkinius.

 

ŽUVYS

Pirmosiomis savaitės dienomis šio ženklo atstovams svarbiausia bus padaryti gerą įspūdį naujiems sutiktiems žmonėms. Beje, vienišiams tai palankus laikas naujų santykių pradžiai, o turintys antrąsias puses gali dar labiau sustiprinti santykius, tarpusavio supratimą. Tuo tarpu savaitės viduryje, ko gero, jausitės kiek pasimetę, ramybės neduos su romantiniais reikalais nesusijusios mintys. Išlaukite, pasistenkite išspręsti kilusias problemas. Penktadienį viskas vėl pasisuks teigiama linkme – Jus lydės puiki,aistringa energija, palanki romantikai.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras