Meilės horoskopas savaitei (04 16 – 04 22)

 
1 komentaras
Astrologinė prognozė visiems Zodiako ženklams.

AVINAS

Avino ženklo atstovai, turintys partnerį ir jau kurį laiką esantys kartu, savaitės pradžioje, ko gero, sulauks didžiulio įkvėpimo: atrasite naujas vizijas, ko trokštate iš draugystės. Apskritai, šiomis dienomis verčiau galvokite, planuokite, bet dar nesiimkite veiksmų. Savaitės viduryje Žvaigždės pataria ypač vengti nesantaikos – būsite kiek sumišę, linkę kalbėti ar elgtis neapgalvotai. Tu tarpu savaitgalį pajausite teigiamos energijos pliūpsnį – bus nugalėtos bet kokios neigiamos emocijos, nepasitenkinimas ir be abejonės rasite sau malonią veiklą. Atsipalaiduokite ir tinkamai išnaudokite šį palankų jums metą!

JAUTIS

Pirmadienį bei antradienį Jaučio ženklo atstovai gali jaustis pavargę, mintyse balansuoti tarp susitaikymo, situacijos priėmimo ir troškimo eiti į nežinią, kovojimo. Būsite kiek išsiderinę, išsiblaškę, tačiau savaitės viduryje viskas turėtų susitvarkyti. Tuo metu suprasite, jog iš tiesų kažką darote dėl ateities, taip pat įvertinsite partnerį – ar jis tikrai tas, su kuriuo norite eiti gyvenimo vingiais. Šiuo metu Žvaigždės pataria kuo daugiau kalbėtis, bendrauti – nebijokite rizikuoti santykiais, būkite savimi. Tuo tarpu savaitgalį patariama kiek sulėtinti tempą. Tikėtina, mylimas žmogus bandys priversti jus skubėti tam, kam dar nesate pasiruošę – nepamirškite įsiklausyti į save.

DVYNIAI

Pirmosiomis savaitės dienomis Dvynių ženklo atstovai nesunkiai įžvelgs, kaip ir kodėl mąsto bei elgiasi aplinkiniai, pasižymės ypatinga empatija. Dėl šios priežasties tai ypač palankus metas rimtiems pašnekesiams, žinoma, jei norite kažką išsiaiškinti, suprasti. Jeigu ne, jūsų gera energija beveik bet kokią veiklą pavers malonia, tad šios dienos šiaip ar taip bus naudingos. Savaitės vidurys – palankus metas gaminti rankų darbo dovanas, kažką rašyti. Bet kokia kūrybinė energija, kuria pasinaudosite, grįš su kaupu ir privers jus jaustis puikiai! Savaitgalį galite būti kiek sutrikę, tačiau Žvaigždės pataria palaukti – iš visai netikėto šaltinio sulauksite iš tiesų gero patarimo.

VĖŽYS

Savaitės pradžioje Vėžio ženklo atstovams Žvaigždės pataria labai stengtis nesijaudinti dėl to, su kokiomis problemomis kovoja jūsų partneris ar simpatija. Šiuo metu turite įsitikinti, ar visi įvykiai jūsų gyvenime vyksta reikiamu laiku, tempu ir tinkamoje aplinkoje.  Tuo tarpu trečiadienį turėtumėte grįžti į įprastą gyvenimo tempą. Vis ryškesnė bus jūsų romantinė pusė, nestokosite ir kūrybingumo jai atskleisti. Stenkitės atrasti kuo daugiau galimybių! Savaitgalį, ko gero, teks bent trumpam pasinerti į savo mintis, apmąstymus – tai ateis natūraliai. Kaip bebūtų, dvejonės nebus pernelyg rimtos ir rasite laiko pasimėgauti romantika.

LIŪTAS

Savaitės pradžioje Liūto ženklo atstovams Žvaigždės pataria duoti aplink esantiems žmonėms tiek laiko, kiek jie prašo – ko gero, jie stengiasi įveikti gana rimtas problemas, tad būkite supratingi. Pastebėsite, kad pačio atžvilgiu žmonės tikrai palankiai nusiteikę. Trečiadienis ir ketvirtadienis – kiek sunkesnės dienos, jus lydės karštesnės nei įprasta emocijos, greitai įsiplieksiančios diskusijos, ginčai. Gerai tai, kad greitai užsidegę pykčiai išnyks ne ką lėtesniu tempu ir jūsų lauks iš tiesų intriguojantis savaitgalis. Sužinosite kažką naujo apie savo partnerį ar net apie savo pačio romantinę pusę – tai privers jus nusišypsoti ir jaustis laimingu.

MERGELĖ

Savaitės pradžioje Mergelės ženklo atstovams Žvaigždės pataria būti atviriems, sąžiningiems, nesiimti jokių taktikų – kažkas nuoširdžiai norės išgirsti ir suprasti jūsų požiūrį. Jei gebėsite į viską žvelgti teigiamai, pastebėsite, jog reikalai klostosi iš tiesų sklandžiai. Savaitės viduryje derėtų stengtis kreipti mažiau dėmesio į smulkias detales – jos atitrauks jus nuo to, kas iš tiesų svarbu. Gyvenimas – geresnis nei galvojote ir savaitgalį pajusite šią laimę namuose. Kažkas privers jus suprasti, kodėl esate tokioje situacijoje ir ką derėtų vertinti labiausiai.

SVARSTYKLĖS

Net jeigu jūsų partneris ar simpatija bus nekaip nusiteikę, pirmadienį bei antradienį Svarstyklių ženklo atstovai sugebės įpūsti teigiamo vėjo ir mėgautis esamu laiku. Jūsų energija bus tokia stipri, kad galėsite paveikti iš esmės bet ką – tikėtina, laukia iš tiesų palanki savaitės pradžia. Savaitės viduryje Žvaigždės pataria nepamiršti dar vienos savo savybės – lankstumo, gebėjimo prisitaikyti: planai nesutaps su realybe ir teks tuo pasinaudoti. Kaip bebūtų, norėdami galite manevruoti situaciją ir be abejonės rasite išeitį. Savaitgalį patariama praleisti daugiau laiko dviese su tuo žmogumi, kurį siekiate geriau pažinti – tam laikas ypač tinkamas.

SKORPIONAS

Savaitės pradžioje Skorpiono ženklo atstovai visur jaus kovos kvapą – nenustebkite, jei konfliktinės idėjos pavirs beprotiškais argumentais. Stenkitės nepriimti visko pernelyg rimtai – tokia situacija ilgai netruks. Trečiadienio rytas – puikus laikas atsidurti tinkamoje vietoje, tinkamu laiku ir su tinkamu žmogumi. Romantiniai jausmai bus nepaneigiami! Savaitgalį Žvaigždės pataria skirti tobulėjimui – rūpinkitės savo sveikata, tobulinkite esamus santykius... Svarbiausia, viską daryti teigiamai tam nusiteikę.

ŠAULYS

Pirmosiomis savaitės dienomis Šaulio ženklo atstovams Žvaigždės pataria pasistengti susikaupti: ko gero, turėsite progą suartėti su mylimu žmogumi labai reikšmingu keliu. Jeigu su tuo pačiu partneriu esate jau seniai – pasistenkite ryšį atrasti iš naujo, pasidalinkite idėjomis apie tai, kas per tiek laiko pasikeitė. Trečiadienis bei ketvirtadienis – puikus laikas skirtingų galimybių apsvarstymui, galite įžvelgti netikėtas ir intriguojančias išvadas. Svarbiausia – savęs neskubinti! Savaitgalį spinduliuosite teigiama energija, bus palanku ją išnaudoti ne tik seniai vilkinamiems reikalams, bet ir jausmų, troškimų atskleidimui, nuoširdiems pašnekesiams.

OŽIARAGIS

Ar gali pinigai nupirkti meilę? Žinoma, kad ne, visi žinome, jog su piniginiais klausimais susijęs stresas galite tik sukelti problemų, apsunkite romantinį gyvenimą. Ožiaragio ženklo atstovams savaitės pradžioje Žvaigždės pataria pasistengti išlikti ramiems, giliai įkvėpti ir be erzelio spręsti esamą situaciją. Savaitės viduryje, tikėtina, su tam tikromis keistenybėmis susidurs jūsų partneris – šioje situacijoje ypač pagelbės jūsų supratingumas ir gebėjimas padėti. Savaitgalį patariama skirti šeimai, namams. Pastebėsite, jog šeimos nariai suteikia netikėtų įžvalgų – nenusisukite!

VANDENIS

Savaitės pradžioje Vandenio ženklo atstovai, neturintys ilgalaikio partnerio pajaus, kad į jų gyvenimą bando kištis tėvai ar kiti giminaičiai. Įsiklausykite į patarimus, tačiau pernelyg nesureikšminkite kitų nuomonės. Trečiadienį ir ketvirtadienį, kad ir koks būtų jūsų santykių statusas, nesunkiai trauksite aplinkinių dėmesį, žavėsite. Apskritai, šią savaitę jus lydės gana intensyvios emocijos –  tiek teigiamos, tiek neigiamos. Pasistenkite atrasti balansą ir judėti aiškia kryptimi link savo tikslo. Savaitgalį galios taisyklė: norėdami kažką gauti, turite ir duoti. Kuo labiau šiuo metu jausitės norį pasiduoti, tuo geriau reikalai klosis ilgalaikėje perspektyvoje.

ŽUVYS

Savaitės pradžioje Žuvų ženklo atstovams Žvaigždės pataria kalbėti – kito būdo išreikšti save ir jaustis laimingu tiesiog nebus! Laimei, jūsų protas ir širdis dirbs išvien. Trečiadienį ir ketvirtadienį gali aplankyti jausmas, jog esate neįveikiami – tai dėl pernelyg didelio kiekio geros energijos. Kaip bebūtų, nepasirodykite pernelyg slegiantys kitus ir pasipūtę. Darbo savaitės pabaigoje mintis vėl užvaldys jausmai, rodos, būsite pasiruošę bet kam, kol jūsų romantiniai poreikiai bus patenkinami. Savaitgalį su mylimu žmogumi suartinti gali bendri interesai, susiję su sveikatos tobulinimu. Gerai praleiskite laiką!

Suaugusiems.lt, nuotrauka iš Accidental Hedonist / Flickr.com

 
Komentarai (1)
Geras Horo
Naujas komentaras