Meilės horoskopas savaitei (04 18 – 04 24)

 
5 komentarai
Astrologinė prognozė visiems Zodiako ženklams.

AVINAS
Avino ženklo atstovų pirmadienį bei antradienį laukia iš tiesų dideli pokyčiai, nebijokite šiek tiek laiko skirti vienatvei, apsvarstykite tai, kas šiuo metu svarbu. Tai padarę, suprasite, ko norite, ir viskas klosis daug paprasčiau. Savaitės vidurys tinkamiausias – asmeniniam tobulėjimui, net jei dėl to reikės kiek į šalį nustumti partnerį. Save pažįstate geriausiai, neabejokite, kad šis laikas teigiamai atsilieps santykiams ateityje!Savaitgalį Žvaigždės pataria vengti aplinkinių kontrolės – neleiskite jiems vadovauti, labiau rūpinkitės savimi. Klausykite savo širdies ir galėsite džiaugtis puikiai ir prasmingai praleistu laiku.

JAUTIS
Nesvarbu, kokioje santykių stadijoje esate, net jei – vis dar vieniši – pirmadienį bei antradienį gali daug kas pasikeisti, šios dienos sukels daugybę emocijų. Gali būti, jog teks stipriai nusivilti, o galbūt priešingai – netikėtai įsimylėti. Savaitės vidurys – puikus laikas kompromisams, deryboms. Pastebėkite, ar partneris pasiruošęs žengti tuos pačius žingsnius, ar taip pat nori kažką keisti, tobulinti. Gali tekti padvejoti, tačiau savaitgalį viskas taps nepalyginamai aiškiau. Bus sunku rasti tinkamus žodžius, tačiau elgesys, emocija ir kūno kalba padės išreikšti visus jausmus. Tai – svarbus metas (galbūt – apsisprendimo) jūsų romantiniame gyvenime.

DVYNIAI
Būtinai pasiūlykite padėti partneriui ar žmogui, kuriuo esate susižavėję – savaitės pradžioje tai bus greičiausias kelias į švelnumą, meilę. Kai tik parodysite, jog esate patikimi, bet pasiekiami – reikalai pradės klostytis greičiau ir sklandžiau. Tinkamas elgesys šiomis dienomis gali lemti iš tiesų rimtą suartėjimą. Trečiadienis ir ketvirtadienis – puikios dienos romantikai, net poravimuisi. Įsitikinkite, kad šiuo metu rasite laiko mylimam žmogui. Savaitgalį Žvaigždės pataria susiplanuoti iš anksto, mat gali aplankyti šioks toks emocinis nestabilumas – vadovautis planu bus paprasčiau nei ieškoti naujos išeities.

VĖŽYS
Nors pirmosiomis savaitės dienomis jausitės gana neblogai, būsite iš tiesų labai neryžtingi – tai gali šiek tiek erzinti jūsų partnerį. Nevaržykite mylimo žmogaus, leiskite jam laisvai rinktis, kažkuo užsiimti. Pasinaudokite esamu jūsų nuotaikos skirtumu ir skirkite laiko sau. Savaitės vidurys – puikus laikas savanorystei, pagalbai. Galbūt tai padės atkurti ryšį su partneriu, o gal tokiu būdu atrasite savąjį žmogų? Savaitgalį gali kankinti darbas, profesiniai reikalai. Žinoma, labai visko neatidėliokite, atlikite tai, kas būtina, tačiau nepamirškite nors sekmadienio popietę skirti romantikai su mylimu žmogumi.

LIŪTAS
Pirmadienis ir antradienis – puikios dienos dar kartą (o galbūt pirmą?) apsvarstyti, koks jūsų požiūris į romantiką, ko tikitės iš santykių. Šiuo metu viskas gali nesunkiai paaiškėti, jausitės mažiau suvaržyti, nesunkiai priimsite sprendimus. Savaitės viduryje Žvaigždės žada fantastišką energiją – tai idealus laikas romantiniams nuotykiams, būsite ypač žavingi ir gerai nusiteikę. Beje, gali trūkti kantrybės bendraujant su riboto mąstymo žmonėmis, tad pasistenkite tokių vengti. Savaitgalį meilei skersai kelio gali stoti jūsų ego. Tai žinodami, pasistenkite labiau save valdyti, būkite švelnesni.

MERGELĖ
Šią savaitę Mergelėms patariama daug kalbėti, drąsiai reikšti savo nuomonę – pastebėsite, kad aplinkiniai noriai remia, palaiko jus. Puikiai seksis reikšti savo jausmus, mintis... žodžiai įgis ypatingą galią, ypač – pirmosiomis savaitės dienomis. Trečiadienį ar ketvirtadienį neabejotinai sulauksite bent vienos galimybės rizikuoti (su partneriu ar žmogumi, su kuriuo trokštate suartėti). Nepraleiskite progos!Savaitgalį Mergelėms privalu nueiti į pasimatymą: kaip niekada didelė bus romantiškoji energija, šių dienų susitikimai santykiams gali atnešti labai daug naudos. Beje, vienišiams tai puikus laikas flirtuoti, pažinti, atrasti!

SVARSTYKLĖS
Savaitės pradžioje romantiniams santykiams didelę įtaką turės darbas ar mokslai. Nesirūpinkite, gebėsite puikiai viską kontroliuoti, įvykius pakreipti sau tinkama linkme. Svarbiausia – prieš kažko imdamiesi, prieš nuspręsdami – pagalvokite. Trečiadienis ir ketvirtadienis – meilei puikios dienos. Tai tinkamas metas kalbėti apie tai, ką jaučia širdis – nepamirškite pamaloninti partnerio šiltais žodžiais. Savaitgalį Žvaigždės žada romantinį netikėtumą. Neskubėkite, skirkite sau laiko viskam išsiaiškinti, suprasti – tik aiškumas nukreips jūsų santykius tinkama linkme.

SKORPIONAS
Savaitės pradžioje būsite tokie meilūs, švelnūs ir romantiški, kad galite net išgąsdinti partnerį. Pasistenkite valdyti savo emocijas ir nepergyvenkite: tikrai mylintis žmogus nebijos jūsų jausmų protrūkių. Trečiadienį ar ketvirtadienį viskas aprims. Šiomis dienomis galite žavėtis kažkuo iš praeities, trokšti įsijungti į jų veiklą, tačiau Žvaigždės pataria vengti skubotų sprendimų. Savaitgalį viskas taps kiek aiškiau, sugebėsite realiau mąstyti. Apskritai, savaitgalis – puikus laikas romantiniams nuotykiams, netikėtumams.Nepraraskite savikontrolės, pasitikėkite savimi ir mėgaukitės meile!

ŠAULYS
Pirmadienį ir antradienį Šauliams Žvaigždės pataria klausyti savo svajonių, nenusigręžti nuo troškimų – šie bus turtingi gerumo, padės jums atskirti, kas tikra, atsirinkti prioritetus. Jeigu svajojate apie kažką konkretaus, skirkite tam daugiau energijos, pastangų. Savaitės viduryje jausitės pakylėti, jūsų teigiamos emocijos „užkrės”  bei žavės aplinkinius. Gali būti, būsite pernelyg apsupti draugų ir artimųjų, ir per mažai laiko skirsite partneriui. Nesijaudinkite, tam galėsite skirti savaitgalį: jis tinkamas jausmų atnaujinimui, naujų kibirkštėlių įžiebimui.

OŽIARAGIS
Savaitės pradžioje Ožiaragio ženklo atstovai galės džiaugtis begaliniu draugų geranoriškumu, noru padėti. Pasinaudokite galimybe, galite sulaukti puikaus patarimo, padėsiančio patobulinti romantinius santykius. Svarbiausia – būkite atviri naujovėms, pasitikėkite artimaisiais, tačiau nepulkite visko vykdyti nepagalvoję. Trečiadienį bei ketvirtadienį jūsų laukia svarbus suartėjimas, netikėti įvykiai. Įsitikinkite, kad esate tinkamoje vietoje, su tinkamu žmogumi ir laukite geriausio. Savaitgalį būsite kupini pozityvios energijos. Ypač palanku šias dienas susiplanuoti iš anksto – tokiu būdu neabejotinai prišauksite didžiulę sėkmę.

VANDENIS
Savaitės pradžioje meilei gali šiek tiek kliudyti darbas, pareigos. Pasistenkite išspręsti skubiausius reikalus ir ieškokite balanso tarp atsakomybių ir malonumų. Būsite labai emocionalūs, tad nesielkite skubotai, prieš kažką sakydami ar nuspręsdami gerai pagalvokite, atvėskite. Trečiadienis – tinkamiausia diena užmegzti ryšį su meilės objektu – skirkite laiko susitikti, drauge atsipalaiduoti ir stebėkite, kas nutiks. Savaitgalį Žvaigždės pataria atidėti rimtus pasimatymus, išvykas, buvimą kultūrinėje aplinkoje. Verčiau sudalyvaukite draugų vakarėlyje ar tiesiog pasikvieskite artimą žmogų pokalbiui prie bokalo alaus ar taurės vyno.

ŽUVYS
Pirmosiomis savaitės dienomis būsite kupini geros energijos, pozityvumo. Džiaukitės puikia nuotaika, tačiau nepamirškite kontroliuoti situacijos. Pasirodykite, atskleiskite save – šią savaitę sulauksite tokios galimybės!Savaitės viduryje galite tapti pernelyg šnekūs, atviri, atskleisti daugiau, nei buvote numatę. Kaip bebūtų, viskas išeis į naudą. Galbūt laikas atskleisti ilgai slėptus jausmus? Savaitgalis Žuvų ženklo atstovams – taip pat puikus. Jausitės taip, tarsi visur lydėtų angelas sargas. Nebijokite rizikuoti ir pasinerkite į romantinius nuotykius!

Suaugusiems.lt, nuotrauka iš sxc.hu

 
Komentarai (5)
visiskai viskas vyko priesingai...
nera ir pas mane tos meiles, :(
:)
meile ateik pas mane :)
kur gi ta mamo meile, nesuprantu...
Naujas komentaras