Meilės horoskopas savaitei (04 22 - 04 28)

 
1 komentaras
Astrologinė prognozė visiems Zodiako ženklams.

AVINAS

SANTYKIAI: Šią savaitę romantikos nesitikėkite: daug galvosite apie darbą bei pinigus. Atrodys, kad Jūsų nuotaikos tiesiogiai priklauso nuo oro. Jeigu norite įgyvendinti savo idėjas, reikės labiau pasistengti.

SEKSAS: Jūsų nuotaikos šią savaitę svyruos: tai jausitės įsimylėję ir aistringi, tai vėl būsite apatiški. Išnaudokite tą laiką, kai tiesiog degsite aistra.

JAUTIS

SANTYKIAI: Didesnį dėmesį skirkite asmeniniam gyvenimui. Rūpinkitės savo bei artimųjų sveikata, nes tai – daug svarbiau nei didesnis atlyginimas.

SEKSAS: Šią savaitę stenkitės darbo reikalus palikti darbe, ir namuose skirti laiko savo antrajai pusei. Atėjo laikas, kada galite pasilepinti poilsiu ir meilės malonumais.

DVYNIAI

SANTYKIAI: Šią savaitę galimos permainos. Jei nesate patenkinti asmeniniu gyvenimu, galvokite, kaip tą pakeisti, o ne kaip nuo to pabėgti.

SEKSAS: Mažiau galvokite apie tai, kaip atrodote, ir mėgaukitės sekso teikiamais malonumais. Jūsų išvaizda antrajai pusei tikrai patraukli, tad neverta dėl to nerimauti. Atsikratykite kompleksų.

VĖŽYS

SANTYKIAI: Jums gali tekti rinktis vieną iš dviejų gerbėjų. Neskubėkite priimti sprendimo, nes vėliau gali tekti gailėtis.

SEKSAS: Ši savaitė Jums žada įdomių nuotykių, tačiau turite išpildyti vieną sąlygą – nesėdėti namuose. Nesvarbu, koks oras už lango – išeikite pasilinksminti.

LIŪTAS

SANTYKIAI: Atrodys, kad viskas atsibodo: tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime. Neskubėkite daryti išvadų, nes tai – tik laikinas periodas. Pasikvieskite antrąją pusę į pasimatymą, net jei jau ilgą laiką gyvenate kartu.

SEKSAS: Paįvairinkite intymų gyvenimą, išbandykite sekso žaisliukų ar naują pozą, parašykite karštą laiškelį savo antrajai pusei. Tai tikrai turėtų nustebinti.

MERGELĖ

SANTYKIAI: Stenkitės užbaigti pradėtus darbus, net jei neturėsite tam ūpo. Asmeniniame gyvenime pokyčiai mažai tikėtini, nors ir spurdate iš nekantrumo jų laukdami.

SEKSAS: Būsite labai jausmingi, ir tai pastebės ne tik antroji pusė. Pagaliau atsigausite po nusivylimų bei nesėkmių.

SVARSTYKLĖS

SANTYKIAI: Bus permainų Jūsų asmeniniame gyvenime, ir tai – tik į gera. Jei vis dar esate vieniši, šią savaitę sutiksite žmogų, kuris Jūsų širdį privers plakti smarkiau.

SEKSAS: Spinduliuosite seksualine energija, tačiau nepasinerkite į nuotykius stačia galva – vėliau gali tekti gailėtis dėl pasekmių.

SKORPIONAS

SANTYKIAI: Jūsų sunkus darbas pagaliau duos naudos. Šią savaitę turėsite priimti svarbius sprendimus, stenkitės nedaryti to spontaniškai.

SEKSAS: Jūsų pastangos suvilioti patinkantį asmenį pagaliau atsipirks su kaupu. Jausitės laimingi ir kupini aistros, tai – Jūsų metas!

ŠAULYS

SANTYKIAI: Jūsų kūnas tiesiog reikalauja poilsio. Nebūsite darbingi, tačiau degsite aistra. Stenkitės daugiau laiko skirti savo antrajai pusei.

SEKSAS: Reikalai krypsta Jūsų naudai. Jausitės laimingi, kupini aistros. Nustebsite, kad antroji pusė Jums rodys ypatingai didelį dėmesį – neklausinėkite, kodėl, tiesiog mėgaukitės tuo.

OŽIARAGIS

SANTYKIAI: Šią savaitę stenkitės patirti kuo mažiau streso, nereikalaukite iš savęs to, ko neįstengsite įgyvendinti. Kasdieniai darbai seksis gana sklandžiai, tačiau stenkitės nepradėti naujų darbų.

SEKSAS: Šią savaitę  Jus apleis  seksualinė energija. Reikia tikėtis, kad atsigriebsite kitą savaitę.

VANDENIS

SANTYKIAI: Skrajosite padebesiais. Jausitės mylimi ir mylintys, galvoje kirbės begalė idėjų, kurias degsite nekantrumu įgyvendinti.

SEKSAS: Šią savaitę būsite užsidegę įgyvendinti savo fantazijas. Na, ir puiku, tačiau nespauskite savo antrosios daryti to, kas atrodo nepriimtina, juk seksas - dviejų žmonių reikalas.

ŽUVYS

SANTYKIAI: Būsite svajingi, norėsite laiką praleisti romantiškai, tačiau šią savaitę to padaryti nepavyks. Daugiau dėmesio skirkite sau.

SEKSAS: Jūsų antroji pusė šią savaitę beveik visai neturės laisvo laiko, tad jausitės šiek tiek vieniši. Nepriekaištaukite, nes tai – tik laikina, vėliau atsigriebsite su kaupu.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (1)
Vėl rašot vos vieną sakinį. Tai koks čia horoskopas. Turite daug skaitančių tai gal nejuokaukit ir parašykit taip kaip ankščiau ir tai jau ne pirmas kartas.
Naujas komentaras