Meilės horoskopas savaitei (04 22- 04 28)

horo(1).jpg
 
Astrologinė meilės prognozė dvylikai zodiako ženklų. Meilė, pažintys, slaptas romanas ar netikėtas išsiskyrimas? Sužinok kas tavęs laukia jau šią savaitę

 

AVINAS

Savaitės pradžioje sutramdykite savo tiesmukišką požiūrį į jausmus ir romantiką, pridėkite savo veiksmams šiek tiek subtilumo, o antradienį ir trečiadienį sulėtinkite savo ketinimus, suteikite jiems paslaptingumo, mat (nors jums tai atrodys tik laiko vilkinimas) paslapties šydas dažniausiai tik pagreitina visus meilės procesus. Ketvirtadienį ir penktadienį galite tikėtis saldaus atpildo, tai taip pat palankus laikas pasimatymams. Savaitgalį rekomenduojama praleisti ramiai, jei galite kuo nors padėti savo simpatijai ar mylimam asmeniui – padėkite, tai sugrįš su kaupu.

 

JAUTIS

Savaitės pradžioje galite jausti, jog meilės reikalus paliekate užnugaryje. Tiesa sakant, šiek tiek nuo jų pailsėti – visai nebloga mintis! Jums reikia atgauti jėgų balansą ir vėl grįžti su naujomis idėjomis,  jausmais ir ilgesiu antrai pusei jau tik į darbo savaitės pabaigą. Nuo ketvirtadienio jums puikiai seksis flirtuoti, atsakyti į romantiškus gestus taip, kad susiklosčiusi situacija išsispręstų jūsų naudai. Savaitgalį jus trauks nauji žmonės, pavyks būti kompanijos siela ir tai žavės ne tik vienišius, bet ir jūsų antrą pusę, jei tokią turite.

 

 

DVYNIAI

Pirmadienį, kai visi dar apsnūdę ir paniurę, jūsų pasitikėjimas savimi tiesiog iškels jus virš kitų pilkų žmogeliukų. Šis bruožas ypač patrauklus ir priešingai lyčiai. Beveik visą savaitę darbo reikalai ir buitis ims viršų, tad jei jau suplanuosite romantišką pasimatymą – darykite tai skambant raminančiai muzikai – tai subalansuos jūsų mintis ir jausmus. Jei esate atitrūkęs nuo mylimo žmogaus, savaitgalį vertėtų skirti santykių reabilitacijai, jei esate vieniši – kaupkite jėgas meilės paieškoms, kurioms žvaigždės bus palankiausios pačioje savaitės pabaigoje.

 

VĖŽYS

Jeigu romantiškas susidomėjimas kitu žmogumi Jūsų gyvenime pasirodys kiek per mažas, ką gi, Jūs turite teisę rinktis. Jums nebūtina dabar imti ir nurimti. Vietoj to, kad įsipareigotumėte kažkam, dėl ko nesate tikra (-s), visuomet galite apsižvalgyti, kas dar yra aplinkui. O štai antradienį ar trečiadienį kažkas nutiks ir primins Jums, kuo Jums taip labai patinka šis žmogutis. Jūs esate neįtikėtinai laiminga (-s), kai būnate kartu su ja (juo). Tarp Jūsų yra stiprus ryšys. Taigi gal pats laikas užmiršti tą dairymąsi aplinkui ir pasinerti į tai, ką jau turite. Ketvirtadienį ir penktadienį galite būti neapdari (-us) ir neryžtinga (-s), bet savaitgalį viskas praskaidrės.

 

LIŪTAS

Pirmadienį į bet kokius su meile susijusius pokyčius reaguosite taip pat rimtai, lyg tai būtų verslo reikalai. Savaitės pradžioje būsite pernelyg emocionali (-us). Ir skubėsite pasakykite dalykus prieš tai neturėdama (-as) progos apie juos pagalvoti. Galiausiai tokia Jūsų nuotaika pasikeis. Labai tikėtina, kad tai bus atėjus antradieniui arba trečiadieniui, kuomet jausitės nepaprastai žavi (-us) (ir būsite pati (pats) sužavėta) grupėje žmonių. Ketvirtadienį ir penktadienį, Jūsų žavesys pilnai atsiskleis savaime, beveik kaip naujai gimusi žvaigždė, ir įkvėps Jus žengti į Jums neįprastą teritoriją. Savaitgalį nusimato kažko naujo pradžia.

 

 

MERGELĖ

Nesvarbu, ar esate vieniša (-as) ar poroje, žvaigždės siūlo pirmadienį paskirti sau. Pasivaikščiokite, nueikite į masažo saloną ir pasiruoškite artimiausioms kelioms dienoms, kuomet išryškės visos Jūsų emocijos ir aistros. Visi žmonės, kurie galvoja, kad esate labai rimta (-s), pakeis nuomonę apie Jus! Tuomet nuo ketvirtadienio iki šeštadienio ugdysite smalsumą romantikos srityje. Kuo daugiau žinote, tuo labiau galite augti – ir kiekvienas susitikimas Jums suteiks tam galimybių. Sekmadienį į viską žiūrėsite realistiškai. Kodėl nepasinaudojus proga ir neapsižvalgius, kas gero aplink?

 

SVARSTYKLĖS

Romantikos prasme tai nebus turtinga savaitė, nors ir nuveiksite tikrai puikių dalykų. Dabar Jums norėtųsi turėti fotografą, kuris galėtų įamžinti kiekvieną Jūsų gyvenimo akimirką. Iš tiesų pirmadienį ir antradienį Jums tikrai nereikės fotografo, nes tomis dienomis taip visur skubėsite, kad beveik neturėsite laiko sustoti ir atsikvėpti. O kaip dėl trečiadienio ir ketvirtadienio? Atrodysite gerai. Kvepėsite skaniai. Ir sulauksite teigiamos atsako vakarėlyje, kai pasakysite ką nors beprotiško. Visi tuo mėgausis. Penktadienį ir šeštadienį Jums seksis gerai, jeigu ir toliau veiksite ta pačia kryptimi. Sekmadienį vėlgi dėmesys kryps į Jus.

 

 

SKORPIONAS

Šią savaitę užsiimsite savęs tobulinimu. Pirmadienį ir antradienį skirsite dėmesį savo kūnui – nauji jogos kursai, nauja fitneso programa ar kažkas panašaus. Trečiadienį ir ketvirtadienį susikoncentruosite į santykius – labiausiai tikėtina, kad į romantiškus, o jeigu šiuo metu su niekuo nesusitikinėjate, tai gali būti draugas ar kolega. Bet kokiu atveju, šiems santykiams reikia kažko naujo. Nuveikite kartu ką nors drąsaus. Penktadienis ir šeštadienis visiškai nebus susiję su romantika, tačiau sekmadienį suplanuokite vakarienę kokioje nors neįprastoje vietoje (puiki idėja pasimatymui).

 

ŠAULYS

Ši savaitė Jums gali būti kiek sunkoka, bet tai Jus tik parengs puikiems dalykams, kurie dar tik prieš akis. Nuo pirmadienio iki trečiadienio būsite susikoncentravusi (-ęs) beveik vien tik į save ir dėl to galite kiek apleisti savo mylimąją (-ąjį) ar ignoruoti potencialiai Jums tinkamų asmenų žinutes interneto pažinčių svetainėse. Viskas gerai, Jums reikia susitvarkyti savo reikalus ir netgi vėliau šią savaitę, kai būsite labiau bendraujanti (-s), Jums norėsis ramiai pabūti namie ar kaip nors kitaip atitrūkti nuo kitų žmonių. Geromis emocijomis pasikrausite savaitgalį, bet gali tekti dar šiek tiek palaukti, kol gausite tai, ko trokštate.

 

OŽIARAGIS

Jūs turite įgimtą talentą bendrauti ir jis Jums puikiai pasitarnaus pirmoje savaitės pusėje. Nesvarbu, ar sprendžiate finansinius klausimus su ilgalaikiu gyvenimo partneriu, ar bandote gauti telefono numerį iš sunkiai prieinamo patrauklaus žmogučio, Jums viskas eisis sklandžiai. Ketvirtadienį ir penktadienį Jus gali aplankyti mintys apie buvusiąją (-įjį), todėl pasistenkite geriau pasigilinti į dabartinę Jūsų meilės srities situaciją. Savaitgalis Jums atvers naujų galimybių, o sekmadienį būsite labai patenkinta (-) savo gyvenimu.

 

 

VANDENIS

Pirmadienį užmegzkite ryšį ir kurkite planus ateičiai su draugais ir daugiau nei draugais. Jei esate vieniša (-s), tai ideali diena internetinėms pažintims. Pralaužkite ledus! Per artimiausias porą dienų tikėtina, kad Jums rūpės praktiški dalykai – darbas, pinigai ir pan. – bet nepamirškite pakalbėti su savo mylimąja (-uoju) – ar būsimąja antrąja puse – apie malonius planus. Tuomet nuo ketvirtadienio ir per visą savaitgalį būsite neįtikėtinai karšta (-s). Pasidalinkite naujomis idėjomis, juokingais pastebėjimais ir gražiais jausmais Jums unikaliu būdu. Veikite! Sekmadienį kils labai įdomi mintis.

 

ŽUVYS

Jei savaitės pradžioje jausite kažkieno pasitikėjimą Jumis, pasistenkite jį pateisinti. Galų gale, juk Jūs pati (pats) nenorėtumėte, kad kas nors atskleistų Jūsų paslaptis! Iš kitos pusės, skatinkite bendrauti, ypač romantiškai, - tiek kitus, tiek save pačią (patį). Nuo ketvirtadienio įvairūs susibūrimai bus ypač palankūs – tiek su smagia draugų kompanija, tiek dviese su Jus dominančiu asmeniu. Jūsų sumanumas dabar suteiks Jums papildomo žavesio ir dėmesio – juk būti protinga (-u) yra seksualu! Tuomet sekmadienis bus pirmoji iš ypatingai karštų Jūsų dienų. Susiplanuokite į priekį, pvz. nuveikti ką nors smagaus ateinantį pirmadienį!

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras