Meilės horoskopas savaitei (04 26 - 05 02)

224184-675x450-Love-horoscope.jpg
 
1 komentaras
Astrologinė meilės prognozė dvylikai zodiako ženklų. Meilė, pažintys, slaptas romanas ar netikėtas išsiskyrimas? Sužinok kas tavęs laukia jau šią savaitę

 

AVINAS

Šią savaitę būsite tikri darboholikai, ir santykiams neskirsite daug dėmesio. Todėl jau savaitės pabaigoje jausitės atitolę nuo mylimo žmogaus.Nors ir būsite labai užsiėmę, tačiau pasistenkite bent šiek tiek atsiplėšti nuo darbų ir paruošti staigmeną mylimam asmeniui, skirti bent valandėlę nuoširdaus dėmesio. Galite nustebinti malonia, širdį suvirpinančia staigmena, kuri neleis užgesti šiltiems jausmams ir tik dar labiau puoselės tarpusavio santykius.

 

 

JAUTIS

Savaitės pradžioje  gali būti pokyčių Jūsų asmeniniame gyvenime. Kaip bebūtų, savaitės pradžioje daugiau laiko skirkite sau nei kitiems – nepamirškite pasirūpinti ir sveikata. Savaitės viduryje galimas romantiškas pasimatymas. Savaitgalį neužsidarykite namuose – išeikite pasilinksminti, kad ir kokios nuotaikos bebūtumėte.

 

 

DVYNIAI

Ši savaitė Jums ypač sėkminga, tiek profesinėje, tiek meilės srityje. Darbai klosis itin sklandžiai, iš kolegų sulauksite daug pagyrimų už atliktus darbus, o mylimasis džiugins romantiškomis staigmenomis. Tiems, kurie iki šiol nerado širdžiai mielo žmogaus, fortūna žada naujas, džiuginančias pažintis.

 

 

VĖŽYS

Savaitės pradžioje susitikite su geriausiais draugais. Jums dabar jų reikia kaip niekad, todėl leiskite jiems Jums patarti – tikrai įgysite pasitikėjimo savimi. Antroje savaitės pusėje susipažinsite su asmeniu, kuris, gali būti, taps Jūsų gyvenimo dalimi. Savaitgalį norėsite tinginiauti, tačiau tikrai galite sau leisti bent vieną dieną per savaitę ilgiau pasivartyti lovoje.

 

 

LIŪTAS

Pastangos, kurias įdėjote į meilės santykius, visas sunkus darbas ar veiksmai, kurių imatės kiekvieną dieną tam, kad sulauktumėte gražesnio rytojaus- teigiamais rezultatais galėsite pasidžiaugti jau savaitės pradžioje. Pagirkite save, tikrai už ką! Trečiadienį, ketvirtadienį, nustebinkite mylimą žmogų, neįspėjęs iš anksto nupirkite bilietus į mėgstamą filmą ar kitą renginį. Savaitgalį suorganizuokite trumpą išvyką su draugais į gamtą, juk oras pasakiškas, žaliuoja gamta.

 

 

MERGELĖ

Šią savaitę patartina imtis imtis radikalių veiksmų meilės atžvilgiu. Vargu ar ji pasibels į Jūsų duris, todėl jei esate vieniši, jos ieškoti privalote patys. Savaitės pradžioje iš draugų sulauksite pasiūlymų apsilankyti klubuose ar vakarėliuose. Priimkite juos, taip pat nevenkite flirtuoti ir išreikšti savo simpatijų mylimam žmogui.Nebegalima daugiau laukti, kol meilė pati ateis. Imkitės kokių nors veiksmų patys. Jei nesate įsipareigoję, nevenkite flirtuoti, išreikšti savo simpatijų patinkančiam asmeniui.

 

 

SVARSTYKLĖS

Savaitės pradžioje Svarstyklių ženklo atstovai bus gana įžvalgūs: „rasite“ detalę, kurios ilgai ieškojote tam, kad kažką suprastumėte. Ko gero, tai tik dar labiau sužadins romantinius jausmus bei aistrą. Trečiadienį ir ketvirtadienį Žvaigždės pataria pernelyg nesiremti savo prielaidomis, verčiau pasikliaukite intuicija – ji nuves geresniu keliu. Beje, nepamirškite mylimam žmogui parodyti pritarimo. Savaitgalį gali tekti spręsti su galia susijusius klausimus. Stenkitės nebūti pernelyg įsakmus, priimkite ir kito nuomonę.

 

 

SKORPIONAS

Nesvarbu, kaip gerai pažįstate savo antrąją pusę ar simpatiją, savaitės pradžioje tą žmogų suprasti bus mažų mažiausiai sudėtinga. Antrosios pusės gyvenime ar bent mintyse esantis nepastovumas Jums ims kliudyti, tačiau pernelyg rimtas požiūris į tai gali būti nesuprastas. Neskubėkite. Savaitės viduryje būsite kupini praktinės energijos, padėsiančios Jums susidoroti su beveik bet kokiu iškylančiu klausimu ar nesusipratimu. Pasinaudokite tuo ir pasistenkite iš savo kelio pašalinti viską, kas Jums kažkuriuo aspektu trukdo. Tuomet ateis tikrasis aiškumas, palengvėjimas – savaitgalį galėsite iš tiesų atsipalaiduoti ir mėgautis karštu meilės gyvenimu.

 

 

ŠAULYS

Pirmadienį ir antradienį džiugins malonios smulkmenos: komplimentai, ateities planai, kuriuos, įgyvendinsite be kliūčių. Savaitės viduryje džiaugsitės puikiais santykiais su antrąją puse ir stengsitės juos dar labiau puoselėti. Savaitgalį pasikraukite teigiamos energijos visai ateinančiai savaitei, todėl apsilankykite vakarėlyje ir linksminkitės iš širdies.

 

 

OŽIARAGIS

Šią savaitę stenkitės išlikti ramūs, nesikarščiuokite – didelė tikimybė, kad įsivelsite į ginčus, kurių metu nukentės asmeniniai santykiai. Už neapgalvotai ištartą žodį, klaidas gali tekti taisyti labai ilgai. Vienišiems liūtams žvaigždės pranašauja geras naujienas- tikėtina, jog vieniši vakarai pagaliau baigsis, nes sutiksite savęs vertą partnerį. Pasimatymai, romantika ir ilgi pokalbiai išstums vienišus vakarus iš Jūsų gyvenimo. Savaitgalį pailsėkite, išsimiegokite, paskaitykite mėgstamą knygą ar apsilankykite kino teatre, kitaip tariant, skirkite laiko pomėgiams.

 

 

VANDENIS

Galingas Vandenio ženklo atstovų intelektas savaitės pradžioje bus lygiai taip pat seksualus kaip ir viskas, kas susiję  su Jumis. Jeigu norite kažką sužavėti, šiomis dienomis tai bus ypač paprasta, svarbiausia, nieko neslėpkite ir daug kalbėkite. Trečiadienį viskas pradės klotis kiek sudėtingiau. Net jeigu nepavyks iškart visko išspręsti, nesirūpinkite ir priimkite tai tiesiog kaip sunkesnį etapą. Turintys ilgalaikį partnerį Vandeniai savaitgalį gali lengvai įsivelti į ginčus, verčiau galvokite, ką sakote. Vienišiams tokios diskusijos su priešingos lyties atstovais išeis į naudą – galiausiai tai pasirodys iš tiesų seksualu.

 

 

ŽUVYS

Savaitės pradžioje dėmesį ir laiką teks atiduoti kitiems. Visi paskui vieną prašys patarimų ar pagalbos. O geraširdės Žuvys niekad neatsisakys padėti ir bus už tai įvertintos. Savaitės viduryje žvaigždės pataria daugiau laiko leisti namuose ir kartu su mylimuoju atlikti būtiniausius buities darbus. Arba ramiai, prigludus vienas prie kito pažiūrėti mėgstamą filmą. Savaitgalį negalvokite apie pinigus, tik tokiu atveju pavyks išlaikyti puikią nuotaiką ir neprarasti optimizmo.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (1)
O rašo apie liūtą.... žiauru
Naujas komentaras