Meilės horoskopas savaitei (04 29 - 05 05)

 
Astrologinė prognozė visiems Zodiako ženklams.

AVINAS

SANTYKIAI: Šią savaitę paisysite tik savo jausmų ir emocijų, tačiau nepamirškite, kad Jūsų antrajai pusei taip pat reikia dėmesio. Savaitės viduryje Jus domins tik Jūsų karjera, tad apie romantišką vakarienę net negalvosite. O visai be reikalo. Skirkite laiko savo antrajai pusei bent savaitgalį: kartu išvažiuokite į gamtą ar susiorganizuokite savaitgalio kelionę į užsienį.

SEKSAS: Šią savaitę būsite linkę išnaudoti visas galimybes. Lova – ne išimtis. Nenorėsite jokių įsipareigojimų, būsite linkę mėgautis tik šia akimirka.

JAUTIS

SANTYKIAI: Jūs užplūs romantinės nuotaikos, norėsite elgtis impulsyviai, tačiau nedarykite to, ko vėliau gali tekti gailėtis. Jei planuojate pasimatymą, tam tinkamiausios dienos nuo trečiadienio iki penktadienio. Savaitgalį nepriimkite svarbių sprendimų, atidėkite tai bent iki pirmadienio. Savaitgalį papramogaukite.

SEKSAS: Nebijokite kalbėti apie seksą su savo partneriu ar partnere. Nebijokite sakyti, ko norite, ir rezultatais liksite patenkinti.

DVYNIAI

SANTYKIAI: Pirmadienį ir antradienį norėsite užmegzti romantiškus santykius. Klausykitės savo širdies, ir tikrai išsirinksite tinkamą partnerį (partnerę). Savaitės viduryje Jūsų laukia romantiškas pasimatymas, tad darbus planuokitės taip, kad rastumėte tam laiko. Savaitgalį būsite labai kūrybingi, tad išnaudokite šį laiką, kad ir kokią veiklą pasirinksite.

SEKSAS: Venkite piktnaudžiauti alkoholiu, priešingu atveju, galite nemaloniai nustebti, kai ryte prabusite ne savo lovoje. Atsargiau rinkitės partnerį ar partnerę.

VĖŽYS

SANTYKIAI: Pirmadienį ir antradienį, prieš ką nors sakydami, gerai apgalvokite. Jūsų žodžiai gali sužeisti kitą žmogų. Trečiadienį ir ketvirtadienį skirkite laiko draugams, pagalvokite, gal kai kuriuos jų jau labai seniai matėte? Savaitgalį Jus erzins buitinės smulkmenos: neplautos grindys, nešvarūs indai ir panašiai. Nepamirškite, kad visus buities darbus galite atlikti su antrąja puse – tai irgi gali būti smagus laiko praleidimas drauge.

SEKSAS: Galbūt atėjo metas išbandyti sekso žaisliukus? Nauji potyriai Jus tikrai nustebins, galbūt net negalėsite įsivaizduoti, kaip anksčiau galėjote gyventi be to...

LIŪTAS

SANTYKIAI: Savaitės pradžioje  gali būti pokyčių Jūsų asmeniniame gyvenime. Kaip bebūtų, savaitės pradžioje daugiau laiko skirkite sau nei kitiems – nepamirškite pasirūpinti ir sveikata. Savaitės viduryje galimas romantiškas pasimatymas. Savaitgalį neužsidarykite namuose – išeikite pasilinksminti, kad ir kokios nuotaikos bebūtumėte.

SEKSAS:Suksite galvą, kaip draugystę paversti kažkuo daugiau... Būkite atsargūs, nes galite skaudžiai nusvilti, neskubėkite imtis jokių veiksmų.

MERGELĖ

SANTYKIAI: Savaitės pradžioje galvosite tik apie save, tačiau nepamirškite, kad pasaulis sukasi ne vien apie Jus. Trečiadienį ir ketvirtadienį galimos naujos pažintys,  tačiau nespręskite apie žmogų vos į jį pažvelgę. Savaitgalį jausitės tingūs, nenorėsite lipti iš lovos, tačiau neužsidarykite namuose – Jūsų laukia daug naujų įspūdžių.

SEKSAS: Turėtumėte vadovautis posakiu „laikas parodys“.  Neskubėkite imtis jokių veiksmų, jei norite susigrąžinti mylimą asmenį. Savaitė nepalanki  ir trumpalaikiams romanams, nedarykite to, ko vėliau gailėsitės.

SVARSTYKLĖS

SANTYKIAI: Pirmadienį ir antradienį palankus metas pasimatymams. Jei esate kviečiami,  neatsisakykite. Savaitės viduryje galite pasijausti nekaip, todėl rūpinkitės sveikata visą savaitę. Savaitgalį tinkamiausias laikas dirbti sode arba pasivaikščioti gryname ore. Žinoma, pasikvieskite ir Jums patinkantį asmenį.

SEKSAS: Pabandykite „mokytojo (-s) ir mokinės (-io)“ vaidmenis. Tai tikrai įkaitins atmosferą miegamajame.

SKORPIONAS

SANTYKIAI: Savaitės pradžioje norėsite kuo daugiau bendravimo, todėl nevenkite susitikti su draugais ar nueiti į pasimatymą. Savaitės viduryje laukia naujos pažintys, jei tik nesėdėsite namuose. Savaitgalį atrasite savo užslėptus talentus – Jūsų artimieji tikrai bus sužavėti.

SEKSAS: Pagaliau Jus aplankys sėkmė. Gali būti, kad pavyks užmegzti kontaktą su patinkančiu asmeniu, o galbūt net ir intymius santykius...

ŠAULYS

SANTYKIAI: Savaitės pradžioje susitikite su geriausiais draugais. Jums dabar jų reikia kaip niekad, todėl leiskite jiems Jums patarti – tikrai įgysite pasitikėjimo savimi. Antroje savaitės pusėje susipažinsite su asmeniu, kuris, gali būti, taps Jūsų gyvenimo dalimi. Savaitgalį norėsite tinginiauti, tačiau tikrai galite sau leisti bent vieną dieną per savaitę ilgiau pasivartyti lovoje.

SEKSAS:Nepamirškite saugotis! Prezervatyvai skirti ne tik išvengti nepageidaujamo nėštumo, bet ir apsisaugoti nuo lytiškai plintančių ligų. Nepamirškite to, ypač, jei mylėsitės su mažai pažįstamu asmeniu.

OŽIARAGIS

SANTYKIAI: Yra toks posakis, kad gaunate tai, ko esate nusipelnę. Šią savaitę taip ir nutiks: Jūsų pastangos pagaliau atsipirks. Gali būti, kad permąstysite savo prioritetus ir kiek pakoreguosite dienotvarkę. Savaitės viduryje leiskite sau atsipalaiduoti – nueikite į kiną ar restoraną. Savaitės pabaigoje pasirūpinkite savo sveikata – nepiktnaudžiaukite alkoholiu.

SEKSAS: Nesigraužkite, jei nutrūks neseniai pradėtas romanas. Jūs tikrai nesate prastas meilužis (-ė), tiesiog tai nebuvo Jums skirtas žmogus.

VANDENIS

SANTYKIAI: Šią savaitę svajosite apie atostogas. Nieko nuostabaus, juk ilga žiema tikrai išvargino. Savaitės pradžioje galite pradėti planuoti atostogas – tai šiek tiek praskaidrins nuotaiką, net jei atostogausite tik vasarą. Savaitės viduryje Jums pakaks laiko ir darbui, ir pramogoms, tad išeikite prasiblaškyti – gal jau seniai žaidėte boulingą ar biliardą? Savaitgalį nueikite į teatrą ar kiną.

SEKSAS: Apsispręskite, kokių santykių norite: rimtų ar lengvabūdiškų? Neskaudinkite melu žmogaus, su kuriuo neseniai susipažinote.

ŽUVYS

SANTYKIAI: Per daug laiko praleidžiate nerimaudami, ar darbus atliekate gerai. Atsipalaiduokite! Šią savaitę skirkite daugiau laiko sau. Savaitės pradžioje tam laiko galbūt ir neliks, tačiau atsigriebkite trečiadienį ir ketvirtadienį – su antrąja puse apsilankykite kino teatre ar parodoje. Savaitgalį išvažiuokite į gamtą – tai tikrai padės atsipalaiduoti ir pasisemti geros energijos.

SEKSAS: Imkitės iniciatyvos miegamajame, darykite viską, ko norėtumėt Jūs. Įsitikinsit, kad buvo verta, kai Jums bus atsilyginta tuo pačiu...

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras