Meilės horoskopas savaitei (04 30 – 05 06)

 
Astrologinė prognozė visiems Zodiako ženklams.

AVINAS

Avino ženklo atstovai savaitės pradžioje manys, kad juos iš tiesų lydi didelė sėkmė. Tačiau atkreipkite dėmesį: tą sėkmę sukuria jūsų drąsa, noras dalintis idėjomis, nuoširdus asmenybės atskleidimas, troškimas puikiai leisti laiką ir pastangos, kad meilė, jausmų branda augtų. Nesvarbu, ar susirašinėjate internete, ar einate į pasimatymus ar net gyvenate drauge – šiuo metu spindėsite ir būsite žavingi. Su santykių tvirtinimu susijusios dienos bus trečiadienis bei ketvirtadienis – nebus ypač jaudinanti patirtis, bet tai būtina jūsų ateičiai. Penktadienį bei savaitgalį Žvaigždės pataria susikoncentruoti į siūlomas ar įmanomas galimybes, ypač – mylimo žmogaus. Tai privers jus dar labiau mėgautis gyvenimu!

JAUTIS

Savaitės pradžioje Jaučio ženklo atstovams meilėje svarbiausia bus kantrybė – tik jos dėka įveiksite didžiąją dalį kelio. Prisirišimas tai nėra nuolatinis užsispyrimas, tiesa? Trečiadienį ar ketvirtadienį sėkmė, ko gero, rimtai pas jus užsuks. Jausitės atsipalaidavę, drąsiai būsite savimi ir... nepamirškite parodyti bent šiek tiek jausmų, nuoširdumo! Būsite žavingi ir mėgausitės dėmesiu. Penktadienį bei savaitgalį Žvaigždės pataria skirti laiko sau – skaitymui, mankštai, tiesiog pasvajojimui... taip pat draugystei ir romantikai. Jausitės tarsi paaukštinti ir, žinoma, tuo mėgausitės.

DVYNIAI

Jūsų žaibiškai greitas mąstymas bei protas pirmosiomis savaitės dienomis ypač pasitarnaus – flirtuosite tiesiog pritrenkiamai! Žmonės jausis pamaloninti jūsų dėmesiu. Tie, kas turi antrąsias puses, turėtų nepamiršti parodyti, kad tas žmogus ir yra jums svarbiausias. Trečiadienį bei ketvirtadienį Žvaigždės pataria mažiau pasikliauti technologijomis, o daugiau – savimi. Taip, jūs puikiai sugebate daryti keletą dalykų vienu metu, tačiau romantiniuose reikaluose stenkitės to išvengti. Penktadienį bei savaitgalį, ko gero, būsite nusiteikę bendravimui dviese. Padarykite šias dienas prasmingomis, atraskite naujų galimybių ir drąsiai dalinkitės jausmais bei mintimis.

VĖŽYS

Žinoma, spontaniškumas dažnai gali būti romantiškas, tačiau savaitės pradžioje Vėžio ženklo atstovams Žvaigždės pataria verčiau apgalvoti savo veiksmus. Prieš paspaudžiant „Siųsti“ ar bet kokią panašią situaciją – dar kartą pagalvokite, ar tai tikrai tai, ko norite. Planuoti kur kas geriau seksis trečiadienį ir ketvirtadienį. Vienišiams tai – tobulos dienos atnaujinti internetinį pažinčių svetainės profilį, susitikti su naujais žmonėmis. Turintiems antrąją pusę tinkamas laikas ilgalaikiams planams ar įsipareigojimams. Penktadienį bei savaitgalį patariama neskubėti – tempą padiktuos pats gyvenimas. Juk meilė – ne lenktynės, mėgaukitės procesu, o ne siekite laimėjimų.

LIŪTAS

Kam reikia sėkmės? Pirmosiomis savaitės dienomis viskas, ko reikia Liūto ženklo atstovams, bus didelė, graži, atvira širdis ir aiškus protas. Pasinaudokite tuo, stenkitės siekti proto ir jausmų harmonijos – pastebėsite, meilė tiesiog sklandys ore. Trečiadienį ir ketvirtadienį daugiau laiko skirsite vidiniams apmąstymams. Ne, jums nepatinka gailėtis, tačiau kažkas iš praeities šiuo metu darys jums didelę įtaką. Kaip bebūtų, penktadienį sugrįšite į dabartį. Jeigu būtų populiarumo konkursas, šiuo metu be abejonės jį laimėtumėte! Nepamirškite, jog net esant populiarumo viršūnėje tiesiog nuoširdus buvimas dviese su mylimu žmogumi gali būti labai malonus.

MERGELĖ

Savaitės pradžioje Mergelės ženklo atstovų romantinės idėjos gali būti kiek trikdančios, tačiau svarbiausia – nepanikuokite. Ar gali būti, jog esate pernelyg konkretūs? Ar galėtumėte priimti kompromisinį sprendimą? Parodykite savo širdies bei minčių lankstumą ir trečiadienį ar ketvirtadienį meilė padovanos jums naujų gyvenimo spalvų. Šiuo metu būsite ypač žavingi, sėkmingi... Atsitiktiniai įvykiai turės nemenkos įtakos ateičiai! Penktadienį bei savaitgalį Žvaigždės pataria vertinti nuoširdumą, atvirumą. Ką iš tiesų norėtumėte žinoti? Laikas paklausti visko, kas kelia dvejonių.

SVARSTYKLĖS

Pirmosiomis savaitės dienomis Svarstyklių ženklo atstovai gali sulaukti keleto reikšmingų klausimų. Jei ne, pagalvokite, ar tikrai kalbatės su tinkamu žmogumi? Trečiadienį ir ketvirtadienį puikiai seksis dirbti grupėse – vakarėlis, bet kokia socialinė pramoga šiuo metu bus ne tik smagi, bet ir naudinga. Kaip bebūtų, nenustebkite, jei išgirsite slaptą išpažintį – juk mokate ne tik saugoti paslaptis, bet ir puikiai patarti. Pasiruoškite: savaitgalį jūsų laukia tikras romantinis jaudulys ir nuotykiai! Būsite stulbinamai žavingi – ir kaip susitvarkote su tiek daug dėmesio?

SKORPIONAS

Savaitės pradžioje Skorpiono ženklo atstovams meilės reikalai nebus ypač sėkmingi. Tačiau jeigu jau kuris laikas stresuojate ir bijote žengti svarbų žingsnį, dabar tam – tinkamas metas. Svarbiausia – nereaguokite į nieką pernelyg jautriai, nepameskite šalto proto. Visa reikiama informacija, taip pat kaip jūsų pačių jausmai ir troškimai, aiškėti pradės trečiadienį ar ketvirtadienį. Taip pat, šiomis dienomis patariama skirti laiko artimam draugui – jums to iš tiesų reikia. Penktadienį ir savaitgalį teks pamiršti staigiai išsipildančius norus, trumpalaikius tikslus... Tai palankus laikas planams, ilgalaikę perspektyvą turintiems sprendimams. Mėgaukitės tuo, ką turite šiandien ir kurkite geresnę ateitį!

ŠAULYS

Eh, jums ir sekasi! Pirmosiomis savaitės dienomis Šaulio ženklo atstovams Žvaigždės pataria daugiau pasiilsėti. Kaip bebūtų, visąlaik netinginiaukite – kad ir kaip tai malonu. Vietoje to verčiau... pasimėgaukite meilės nuotykiais! Jūsų entuziazmas iš tiesų žavės. Trečiadienį ir ketvirtadienį galite jausti kitų trukdymą – tai nebus susiję su konkrečia situacija, o tik su kažkieno asmeninėmis savybėmis. Penktadienį reikalai vėl pasisuks geresne linkme – visą savaitgalį jus lydės romantika, jausmingumas... Gal pats metas pasidalinti ta seniai puoselėjama fantazija?  

OŽIARAGIS

Pirmosiomis savaitės dienomis Ožiaragio ženklo atstovai bus ypač rimtai nusiteikę darbo atžvilgiu. Vis dėl to, nepamirškite šiek tiek dėmesio skirti ir meilės santykiams – antraip jie gali rimtai nukentėti. Parodykite bent malonų susidomėjimą, įdėkite bent šiek tiek pastangų ir trečiadienį ar ketvirtadienį situacija taps nepalyginamai geresnė. Jūsų rimtas požiūris nebus nuobodus, priešingai – bylos brandą ir solidumą, net kels seksualumą! Penktadienį ir savaitgalį Žvaigždės pataria būti drąsiems: visi žengti žingsniai turėtų sulaukti malonaus atsako. Svarbiausia – turėkite tikslą ir judėkite jo link.

VANDENIS

Žvaigždės įspėja Vandenio ženklo atstovus: tikėtina, kad pirmosiomis savaitės dienomis viskas vyks toli gražu ne pagal jūsų planus. Nesijaudinkite! Tai laikas, palankus susikurti savo pačio sėkmę – būkite optimistiški, drąsiai priimkite pokyčius, leiskite meilei augti! Beje, visa tai gali būti dar ir labai įdomu. Trečiadienį ir ketvirtadienį gali būti kiek sunku adekvačiai vertinti situaciją, rimtai galvoti bei kalbėti... ypač apie romantinius reikalus. Nesikrimskite, bet stenkitės neįžeisti brangių žmonių. Penktadienį ir savaitgalį pastebėsite, jog stipriąja puse tampa jūsų fantazijos, neįprastos idėjos, netikėti susijungimai... Mėgaukitės – tai bus labai malonu!

ŽUVYS

Savaitės pradžioje Žuvų ženklo atstovai, ko gero, bus linkę plaukti pasroviui. Viskas gerai, šiuo metu nebus staigių apsisprendimų, tik nepamirškite skirti laiko sau: rimtiems apmąstymams, mankštai... Ieškokite jausmų ir minčių balanso! Trečiadienį ir ketvirtadienį būsite kiek arčiau realybės. Žvaigždės pataria per daug neanalizuoti santykių (dabartinių, buvusių, trokštamų ar būsimų). Viskas iš tiesų yra kur kas paprasčiau, nei jums šiuo metu atrodo. Tas paprastasis sprendimas į galvą šauti gali penktadienį ar savaitgalį – tai jūsų meilės gyvenimui turės nemažai puikios įtakos!

Suaugusiems.lt, nuotrauka iš Accidental Hedonist / Flickr.com

 
Komentarai
Naujas komentaras