Meilės horoskopas savaitei (05 02 – 05 08)

 
Astrologinė prognozė visiems Zodiako ženklams.

AVINAS
Šią savaitę Avino ženklo atstovams didžiausias iššūkis bus stengtis išlikti emociškai šaltu, ramiu. Ypatingai jautrūs būsite 4 mėnesio dieną – šiuo metu bus ypatinga Mėnulio padėtis. Šeštadienį gali tekti imtis kažko, kas iš tiesų nebus jums prie širdies. Atminkite, verčiau pasakyti ne ir nuliūdinti kitą žmogų, nei sukandus dantis sutikti, o po kurio laiko priekaištauti, erzinti... Stenkitės išlikti ramūs ir priimsite geriausią sprendimą.

JAUTIS
Savaitė Jaučio ženklo atstovams – iš tiesų kaitinanti: būsite judėjimo sūkuryje, žavėsite bei žavėsitės!Tačiau taip pat šią savaitę, ko gero, būsite linkę elgtis kiek nutrūktgalviškai, neapgalvotai, ypač – su partneriu. Labiausiai kontroliuoti save Žvaigždės pataria trečiadienį ir ketvirtadienį. Raktas į sėkmę – sąžiningumas, atvirumas, jokiu būdu nei pasikliovimas atsitiktinumais, nerūpestingumas. Savaitgalį Jūsų laukia puiki romantinė galimybė – nepraleiskite jos, tai nuostabus metas atskleisti savo jausmus. Žinokite, ko norite, siekite ir mėgaukitės!

DVYNIAI
Svarbiausia šią savaitę Dvynių ženklo atstovams – faktai ir konkretumas. Jūsų įprotis kurti beletristikas šiuo metu gali pakenkti tiek meilei, tiek apskritai asmeniniam gyvenimui. Kas yra tikra, ko iš tiesų norite? Trečiadienį ar ketvirtadienį sulauksite Žvaigždžių dovanos: išsipildys kažkoks širdies troškimas. Jei ieškote antrosios pusės, tikėtina, sutiksite šiomis dienomis. Tuo tarpu įsimylėjusių Dvyniai partneriai šiuo metu turėtų būti kaip niekada jausmingi, aistringi ir mylintys. Beje, jei sulauksite romantinių dvejonių, iškils kažkokia problema – svarbiausia, nesiimkite to spręsti iki sekmadienio. Ši diena padės viską išsiaiškinti.

VĖŽYS
Šią savaitę Vėžio ženklo atstovai gali laukti atšilimo, meilės ir geros nuotaikos!Savaitės pradžioje trokšite jaukumo, norėsite leisti laiką namuose. Pasistenkite, kad buvimas dviese jus suartintų, nuoširdžiai pasikalbėkite, sustiprinkite ryšį. Trečiadienį bei ketvirtadienį, esant progai, Žvaigždės pataria imtis romantinės rizikos – sėkme džiaugtis galėsite ilgą laiką. Būkite atviri, priimkite meilę,dėmesį, parodykite Visatai, kad esate pasirengę!Tuomet jūsų lauks nuostabus savaitgalis: jusite aplinkinių susižavėjimą, įvertinimą ir galėsite džiaugtis dėmesiu.

LIŪTAS
Liūto ženklo atstovams šią savaitę būtinas pastabumas, svarbu matyti romantinių santykių niuansus, kreipti dėmesį į subtilias detales, užuominas, ženklus. Jei būsite atidūs, viską stebėsite – nepasimesite nei vienoje šią savaitę būsimoje situacijoje, o visi likę klausimai bus atsakyti trečiadienį bei ketvirtadienį. Taip pat svarbu bus drąsa, pasitikėjimas savimi: nebijokite klausti – tiek draugo patarimo, tiek partnerio apie jausmus ar kitus svarbius dalykus. Savaitgalį Žvaigždės žada nuostabią energiją!Imkitės idėjų įgyvendinimo, mat tai jums – itin sėkmingas laikas.

MERGELĖ
Jei nors truputį esate užstrigę romantinėje rutinoje, šią savaitę privalote padaryti viską, kad iš jos ištrūktumėte!Tai bus puikus metas emociniam apsivalymui: skirkite laiko apmąstymams, atsirinkite, kas svarbiausia... Tik taip sukursite terpę naujiems jausmams, naujiems nuotykiams ir išgyvenimams. Verta atkreipti dėmesį į tai, ką pastebėsite trečiadienį bei ketvirtadienį (šiomis dienomis gebėsite ypač realiai viską matyti). Meilei palankiausia – penktadienis ir savaitgalis. Rūpinkitės partneriu, šiuo metu jam gali prireikti jūsų pagalbos,o abipusis supratimas tik dar labiau sutvirtins jūsų ryšį.

SVARSTYKLĖS
Savaitės pradžioje Svarstyklių ženklo atstovų laukia reali ir labai svarbi galimybė, susijusi su partneryste (esama ar ta, kurios laukiate). Jūsų laukia dideli gyvenimo šuoliai, ypač – romantinėje srityje. Trečiadienį ir ketvirtadienį galite jaustis kiek neramiai, tačiau Žvaigždės pataria nesierzinti, visas idėjas ir mintis papasakoti artimam žmogui, skirti laiko atsipalaidavimui. Kitas kelias dienas verčiau nepriiminėti rimtų sprendimų, nesiimti kardinalių pokyčių. Meilei palankiausia energija bus sekmadienį – susiplanuokite šią dieną taip, kad nestigtų nei romantikos, nei aistros.

SKORPIONAS
Šią savaitę Skorpiono ženklo atstovų laukia puiki energija, bendravimas, ryšiai. Santykiai klostysis vis geriau, bus išpildyti kadaise duoti pažadai, jus lydės aistra ir paslaugumas!Raktą į kilsiančių problemų sprendimą Žvaigždės atsiųs trečiadienį arba ketvirtadienį. Tai gali būti menka smulkmena, tad būkite pastabūs: jei praleisite, smulkmena gali tapti rimta bėda. Darbo savaitės pabaigoje pastebėsite,jog gaunate viską, ko trokštate – pasirodo, tinkamai nukreipiant energiją tai visai nesunku, tiesa? Svarbiausia – neatsisakykite savo vertybių, klausykite, ką sako širdis ir nesistenkite visko kontroliuoti.

ŠAULYS
Šaulio ženklo atstovai svajos apie idealizuotą romantiką: gražius, rimtus santykius, drąsų riterį ar mielą princesę... Gaila, tačiau šią savaitę teks grįžti į kasdienybę. Tačiau viskas ne taip blogai. Jei pasidarys nuobodu ar sunku kasdien stengtis dėl meilės, svajonių, palaukite trečiadienio ar ketvirtadienio. Šiomis dienomis pasieksite kažką apčiuopiamo, kas jus motyvuos ir padės toliau stengtis. Beje, nepamirškite, jog santykiuose jums priklauso bent pusė kontrolės (ir atsakomybės). Savaitgalį pasistenkite vadovautis ne jausmais, bet protu. Sekmadienį jūsų laukia rimta žinia ar svarbus kažkieno atsakymas – pasiruoškite iššūkiams.

OŽIARAGIS
Leiskite sau šiek tiek pašėlti, atsipalaiduoti, ypač – savaitės pradžioje!Nesvarbu, esate įsimylėję ar vieniši, šiek tiek sujudimo, linksmybių ir nuotykių bus tik į naudą.Būtinai susiplanuokite kažką smagaus, ištrūkite iš kasdienybės. Trečiadienį ir ketvirtadienį Žvaigždės pataria mažiau visko tikėtis iš kitų, verčiau paklauskite savęs, ką jūs pats gali duoti (ypač – meilei)? Apie tai mąstydami gausite nuostabią meilės karmą. Trumpai tariant,pasistenkite ir jums bus atlyginta. Savaitgalį svarbiausia bus objektyvumas: atskirkite, kas yra tikri faktai, o kas tik istorijos pagrąžinimai, pasakos... Tai iš tiesų svarbu –įsitikinsite artimiausiu metu.

VANDENIS
Jūsų romantinis gyvenimas nuobodus bus tiek, kiek patys tai leisite, ypač – savaitės pradžioje. Jeigu norite pokyčių, tai tinkamas laikas: raskite būdų pradėti, po to viskas eisis savaime!Trečiadienį ir ketvirtadienį pastebėsite: kuo pozityviau, maloniau būsite nusiteikę, tuo daugiau kelių jums atsivers, tuo svaresnį žodį turėsite santykiuose. Jausitės neįprastai, tačiau pasitikėkite savimi – privalote išmokti drąsiai stovėti lyderio pozicijoje. Savaitgalį Žvaigždės pataria stengtis kontroliuoti savo reakcijas, žodžius, antraip galite būti klaidingai suprasti. Ką iš tiesų norite pasakyti?

ŽUVYS
Žuvų ženklo atstovams pirmoji gegužės savaitė – šilta, romantiška, jauki. Geriausia diena meilei bus ketvirtadienis – susiplanuokite pasimatymą, romantišką vakarienę ar kitaip palepinkite savo aistras!Stenkitės būti subtilūs, geranoriški ir nuoširdūs – sklindanti vidinė ramybė užtikrins taiką su aplinkiniais, kartu ir – gerą nuotaiką. Šeštadienį galite tapti labai emocionalūs, gali staiga pasikeisti jūsų planai. Pasistenkite atidėti rimtus sprendimus, skirkite laiko poilsiui bei apmąstymams. Beje, neužsidarykite ir leiskite partneriui jums padėti: tokiu būdu greitai rasite išeitį.

Suaugusiems.lt, nuotrauka iš sxc.hu

 
Komentarai
Naujas komentaras