Meilės horoskopas savaitei (05 05- 05 12)

 
Astrologinė prognozė visiems Zodiako ženklams.

 

AVINAS

Net jei esate vienišas, nepraraskite pozityvumo ir tikėjimo. Žvaigždės rodo, kad šilti santykiai jau visai šalia. Ne už kalnų ir Jūs širdyje pajusite dvasinę pilnatvę. Trečiadienį, ketvirtadienį spinduliuosite beribį seksualumą, jis sklis iš vidaus ir žavės aplinkinius. Todėl visus pagyrimus priimkite su šypsena. Savaitės pabaigoje nepamirškite paklausyti proto balso, gali tekti priimti svarbius sprendimus ir šiu atveju širdies balsą derėtų nukišti į giliausią spintos kampą. Savaitgalį išeikite pasilinksminti, apsilankykite mėgstamoje kavinėje ar bare. Naujoms pažintims plėsti tai pačios puikiausios vietos.

 

 

JAUTIS

Patikėkite savo nuojauta, kuris nuves tiesiausiu keliu pasisekimo link. Sėkmę žvaigždės pranašauja tiek meilės, tiek profesijos srityje. Darbus atliksite su didžiausiu užsidegimu, kolegos negalės atsistebėti Jūsų išmone ir organizaciniais sugebėjimais. Mylimasis taip pat neatsiliks, demonstruos šilčiausius jausmus ir bus geras kaip niekad. Vienišiems šio zodiako ženklo atstovams likimas kol kas nebus toks palankus, meilės fronte naujų permainų dar nematyti. Tačiau nenukabinkite nosies. Kantrybė-dorybė, anksčiau ar vėliau už ją bus atlyginta su kaupu. Savaitgalį galite sulaukti labai malonaus svečių apsilankymo, prisikvatosite ir be galo linksmai praleisite laiką.

 

 

DVYNIAI

Pirmadienis ar antradienis romantikos metas. Mylimajam be perstojo žarstysite gražius žodžius, kurie suvirpins ir pamalonins jo širdį. Komplimentų sulauksite ir Jūs, šią savaitę be vargo sužavėsite aplinkinius. Trečiadienis ir ketvirtadienis bus ramios, per ne lyg niekuo neišsiskiriančios dienos, darbai klosis kaip įprastai, o ir santykiai su mylimuoju eis sava vaga. Savaitgalį atsargiai rinkite ištariamus žodžius, didelė tikimybė, kad galite būti ne taip suprastas. Todėl gali kilti mažyčių konfliktų ar nesusipratimų.

 

 

VĖŽYS

Savaitei prasidėjus svarstysite kaip galėtumėte paįvairinti asmeninius santykius, įpūsti į juos aistros, naujų vėjų. Jei stengsitės iš visos širdies, rezultatai džiugins jau visai netrukus. Užsisakykite staliuką mėgstamame restorane, romantiškai praleiskite laiką tik dviese, nieko netrukdomi. Savaitės pabaigoje galite sulaukti senai matytų giminaičių ar draugų vizito, būsite maloniai nustebinti ir nepakartojamai praleisite laiką.

 

 

LIŪTAS

Iki trečiadienio viskas plauks pasroviui,tačiau savaitės viduryje galimos permainos. Visa tai bus tik į gera, tad neverta dėl to nerimauti, nors iš pradžių gali atrodyti, kas viskas eina tik blogyn. Išmokite atsipalaiduoti ir leiskite sau šiek tiek pasilepinti.

 

 

MERGELĖ

Savaitės pradžioje nebandykite ko nors „atvesti į protą“, nesiaiškinkite santykių, nes tikėtina, jog pokalbis gali virsti rimtu ginču. Tai nereiškia, jog turėtumėt vengti spręsti iškilusias problemas, tačiau būtų protinga viską kuriam laikui atidėti. Itin emocingos dienos bus ketvirtadienis ir penktadienis, tad tomis dienomis pasistenkite būti užsiėmę, skirkite laiko šeimai ir draugams. Palankiausias laikas meilei – savaitgalis. Būsite pasiruošę rizikuoti, o kiti jus sutiks išskėstomis rankomis.

 

 

SVARSTYKLĖS

Savaitės pradžioje būsite labiau susitelkę į darbą, o ne į romantišką veiklą. Būkite atidūs, nepraleiskite jums siunčiamų susižavėjimo signalų. Jie gali būti sunkiai pastebimi, tačiau neįkainojami. Trečiadienį, ketvirtadienį ir penktadienį gali atsirasti romantikos poreikis ar net įsižiebti aistra. Patarimas: leiskite meilei lietis laisvai, tik su lašeliu kontrolės. Tegu jūsų jausminga prigimtis nuneša jus reikiama kryptimi. Savaitgalį jūsų santykiams gali pakišti koją puikybė.

 

 

SKORPIONAS

Šią savaitę raskite laiko sau. Nors savaitė bus pakankamai įtempta, tačiau pasistenkite atsipalaiduoti ir atsipūsti nuo visų darbų bent vakarais. Skirkite laiko ir savo antrajai pusei, tikėtina, kad paskutiniu metu jūs gerokai atitolote vienas nuo kito. Jei vis dar esate vieniši, palankiausias metas pasimatymams – ketvirtadienis ir penktadienis. Šiomis dienomis būsite labiau atsipalaidavę ir pasitikintys savimi.

 

 

ŠAULYS

Šią savaitę būsite labai jausmingi, ir ne tik teigiama prasme. Gali būti, kad Jus apims baisus pavydas. Stenkitės išvengti blogų emocijų ir atraskite tai, kas Jums padeda atsipalaiduoti. Jei jūsų netenkina santykiai su antrąja puse, atėjo laikas atviram pokalbiui – tik taip galite prieiti išvados, ką reikėtų pakeisti. Tiesa, kartais pagerinti santykius padeda ir visai maži dalykai.

 

 

OŽIARAGIS

Pirmadienis ir antradienis – palankios dienos susiplanuoti romantišką pasimatymą. Nustebinkite savo antrąją pusę, surenkite išvyką į gamtą pasidžiaugti po truputį vis šiltėjančiais orais. Trečiadienį ir ketvirtadienį daugiau laiko skirkite savo darbinei veiklai, o savaitgalį, tikėtina, praleisite su mažai pažįstamais žmonėmis. Naujos pažintys Jums į naudą.

 

 

VANDENIS

Pirmadienį gali tekti priimti sprendimą, kuris turės įtakos Jūsų asmeniniams santykiams. Šiuo atveju patartina vadovautis protu, jei Jums sunku nuspręsti patiems, paklauskite patarimo artimiausių draugų. Ketvirtadienis – palanki diena naujoms pažintims ir romantiškiems pasimatymams. Savaitgalį skirkite laiko sau.

 

 

ŽUVYS

Šią savaitę norėsite pabėgti nuo rutinos. Patartina pasiimti kelias laisvas dienas ir išvykti į trumpą kelionę su antrąja puse. Jos metu geriau pažinsite vienas kitą ir sustiprinsite tarpusavio ryšį. Venkite priekaištauti ir mažiau skųskitės, džiaukitės leisdami laiką kartu. Savaitgalį praleiskite ramiai.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras