Meilės horoskopas savaitei (05 06-05 12)

 
Astrologinė prognozė visiems Zodiako ženklams.

AVINAS

SANTYKIAI: Ši savaitė Jums bus palanki. Savaitės pradžioje būsite energingi, darbai eisis „kaip iš pypkės“.  Meilės reikalai ims gerėti savaitės viduryje – būsite žavūs ir aistringi. Savaitgalį laukia naujos pažintys, tad nesėdėkite užsidarę namuose.  Jei būsite kviečiami pasilinksminti, neatsisakykite – tikrai nusipelnėte šiek tiek atsipūsti.

SEKSAS: Šią savaitę būsite tikras patarėjas sekso klausimais. Draugai norės pasipasakoti savo problemas bei klausinės Jūsų patarimo.  Nepamirškite ir savo intymaus gyvenimo – nesirūpinkite vien kitais...

JAUTIS

SANTYKIAI: Šią savaitę Jums palankiausios dienos – antradienis ir trečiadienis. Šiomis dienomis ne tik spėsite nudirbti suplanuotus  darbus, bet ir rasite laiko pramogoms.  Pirmadienį jausitės šiek tiek įsitempę, bet viskas pasitaisys jau antradienį. Savaitgalį rekomenduojama aplankyti gimines ar seniai matytus draugus.

SEKSAS: Šią savaitę stebinsite įgūdžiais vienu metu atlikti kelis darbus. Vienu metu galėsite kepti obuolių pyragą, žiūrėti televizorių, ir glamonėti savo antrąją pusę. Gali būti, kad orkaitę  teks išjungti 10 minučių ar ilgiau...

DVYNIAI

SANTYKIAI:Šią savaitę būsite itin žavūs – žinosite, kaip  flirtuoti bei sudaryti teigiamą įspūdį. Visą savaitę būsite apsupti žmonių, jie norės Jūsų klausytis ir klausti patarimo. Pasinaudokite šiuo laikotarpiu – sužavėkite Jums patinkantį asmenį.

SEKSAS: Šią savaitę būsite kaip niekad seksualūs.  Visą savaitę degsite aistra, ir norėsite mylėtis tiesiog visur... Išnaudokite šį laiką ir įneškite į miegamąjį naujovių.

VĖŽYS

SANTYKIAI: Šią savaitę palankiausios dienos – trečiadienis ir ketvirtadienis. Pirmadienį ir antradienį negalėsite susikaupti, mintimis būsite kažkur toli toli. Svarbiausius darbus bandykite užbaigti trečiadienį arba ketvirtadienį. Savaitgalį praleiskite  dviese su antrąja puse.

SEKSAS: Šią savaitę nederėtų pasiduoti pagundoms. Kad ir kaip Jus trauktų bendradarbis ar bendradarbė, prieš pasiduodami aistrai pagalvokite apie pasekmes.

LIŪTAS

SANTYKIAI: Ši savaitė Jums nebus pati romantiškiausia. Vis atsiras neplanuotų darbų, kuriuos reikės nedelsiant užbaigti. Nepamirškite skirti laiko sau ir savo antrajai pusei. Jei nepavyks to padaryti darbo dienomis, atsigriebkite savaitgalį.

SEKSAS:Šią savaitę būsite nepastovios nuotaikos. Daugiau laiko skirkite sau ir antrajai pusei, nepamirškite, kad seksas gali labai stipriai pataisyti nuotaiką!

MERGELĖ

SANTYKIAI: Jei planuojate pasimatymą, tam palankiausios dienos – trečiadienis ir ketvirtadienis. Pirmadienį ir antradienį nustebsite, kiek daug galite nuveikti darbe. Savaitgalį Jūsų laukia maloni staigmena. Penktadienį ir šeštadienį venkite apkalbų.

SEKSAS: Stenkitės vartoti alkoholį saikingai, nes, priešingu atveju, ryte galite atsibusti geriausio draugo (ar didžiausio priešo) lovoje.

SVARSTYKLĖS

SANTYKIAI: Savaitės pradžia neatneš nieko naujo, tačiau viskas pasikeis jau trečiadienį – Jūsų laukia nuotykiai ir naujos pažintys. Penktadienį geriausia praleisti ramiai. Savaitgalį norėsite visiems rėkti, kokie esate įsimylėję. Jausitės pakylėti ir skrajosite padebesiais.

SEKSAS: Nebijokite savo antrajai pusei pasakyti, jei nepatiriate orgazmo. Tai – jokia paslaptis, ir galite tai išspręsti kartu! Daugiau kalbėkitės apie seksą.

SKORPIONAS

SANTYKIAI: Romantiškiausios šios savaitės dienos – pirmadienis ir antradienis. Jei esate vieniši, pakvieskite ką nors į pasimatymą arba užsiregistruokite internetinių pažinčių svetainėje – pamatysite, kaip lengvas flirtas gali praskaidrinti nuotaiką. Trečiadienis ir ketvirtadienis bus darbingi, o savaitgalis gali atnešti netikėtumų.

SEKSAS: Patarimas moterims: šiltuoju metų laiku atsisakykite apatinių! Vyrai tikrai pripažins, kad moterys be liemenėlės tarodo labia seksualiai, o vaikščiodamos be kelnaičių šią paslaptį žinosite tik pačios, ir jausitės tikrai smagiai.

ŠAULYS

SANTYKIAI: Jei vis dar esate vieniši, tai gali pasikeisti savaitės viduryje – tai palankiausias metas  naujoms pažintims. Visą savaitę būsite darbingi, ir per daug nepavargsite, tad po darbo neskubėkite namo – nueikite į kiną ar restoraną. Savaitgalį  priimkite pasiūlymus pasilinksminti.

SEKSAS:Nebijokite pasakyti partneriui (partnerei), kaip Jums patinka, kai Jus liečia. Kalbėtis apie seksą gali būti taip pat labia seksualu, tad nesidrovėkite.

OŽIARAGIS

SANTYKIAI: Šią savaitę palankiausias metas susitikimams ir pasimatymams – šeštadienis ir sekmadienis. Savaitės vidurys gali atnešti nemalonių naujienų, susijusių su darbu arba studijomis. Galbūt per mažai skyrėte tam laiko? Ketvirtadienis ir penktadienis – tinkamiausias laikas ištaisyti savo klaidas.

SEKSAS: Šią savaitę sulauksite daug dėmesio iš nepažįstamų. Tai, žinoma, maloniai nustebins, tačiau flirtuodami jauskite ribas.

VANDENIS

SANTYKIAI: Savaitės pradžioje Jus užplūs kūrybinės jėgos, būsite ne tik darbingi, bet ir mokėsite nustebinti aplinkinius. Tikrai neliksite nepastebėti. Savaitės vidurys žada naujoves, galbūt laukia naujos pažintys ar proga pasilinksminti. Savaitgalį tiesiog spinduliuosite – galbūt įsimylėjote?

SEKSAS: Šią savaitę atsargiau rinkitės žodžius. Tai, ką pasakysite antrajai pusei, atminty išliks ilgam. Nebūkite savanaudžiai ir pamaloninkite partnerį (partnerę).

ŽUVYS

SANTYKIAI: Savaitės pradžioje atrodys, kad viskas atsibodo. Viskas nėra taip blogai, kaip gali pasirodyti. Galbūt atėjo laikas kažką keisti? Pradėkite nuo smulkmenų. Savaitės vidurys atneš malonių staigmenų, o savaitgalis vėl įpūs naujų jėgų ir optimizmo - viskas eina geryn.

SEKSAS: Išbandykite ką nors naujo. Galbūt atėjo laikas pabandyti naują pozą ar sekso žaisliuką? Įsiklausykite, ko nori Jūsų antroji pusė, galbūt jau seniai Jums duodamos užuominos apie  seksualines fantazijas.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras