Meilės horoskopas savaitei (05 06 – 05 12 )

horo(1).jpg
 
Astrologinė meilės prognozė dvylikai zodiako ženklų. Meilė, pažintys, slaptas romanas ar netikėtas išsiskyrimas? Sužinok kas tavęs laukia jau šią savaitę

 

AVINAS

Būsite taip stipriai užsiėmęs naujai atsivėrusiomis karjeros galimybėmis, kad meilės reikalams neskirsite nė minutės dėmesio. Vis dėlto šią savaitę Venera, esanti Jūsų ženkle, norite to ar ne, privers atkreipti dėmesį ir į antrąją pusę, esančią šalia. Užuot delsęs ir laukęs priekaištų iš antrosios pusės, veikiau užbėkite įvykiams už akių ir nustebinkite ją maloniomis staigmenomis.

 

JAUTIS

Meilės reikaluose pagaliau sulaukti pokyčių, tačiau jie bus malonūs ar skaudinantys širdį, dar nežinia. Tikėtina, kad asmeninius santykius užgrius sunkumai, prasidės barniai ir nesutarimai, tačiau jie tik parodys ar kartu su mylimuoju esate darni komanda, tvirta kaip vienas kumštis, galintis nugalėti visus atsiradusius iššūkius.

 

DVYNIAI

Šią savaitę tikėsitės kaip niekad daug intymių akimirkų. Gera žinia, jog norai materializuojasi, todėl jei tik labai norėsite, visa tai, be abejonės ir gausite. Užteks tik parodyti bei priminti partneriui kaip stipriai jį mylite ir ji/jis bus pasiryžęs tenkintis visus Jūsų norus. Antrosios pusės dar neturintys gaus truputį pakentėti, jų meilės ir sėkmės valanda jau visai šalia, svarbiausia nenukabinkite nosies ir nepasiduokite blogoms mintims.

 

VĖŽYS

Savaitės viduryje pagaliau praregėsite aiškiai pamatysite esamą santykių situaciją. O ji, deja, nebus rožėmis klota. Reikės kaip niekad pasistengti, kad sugrąžinti pasitikėjimą, rūpestį bei atvėsusius jausmus. Tiesiog praleiskite kartu daugiau laiko, apdovanokite mylimąjį šiltu dėmesiu bei nustebinkite malonios staigmenomis. Bei, žinoma, būkite atviri ir išsakykite vienas kitam viską, kas tik neduoda ramybės.

 

LIŪTAS

Jeigu šiuo metu susitikinėjate su širdžiai mielu žmogui, greičiausiai pasijusite, jog dėl jo/jos pametėte galvą. Ir dėl to anaiptol kaltas ne pavasaris, o Jūs patys! Pagaliau ilgai ieškojote ir atradote savo širdies antrąją pusę. Vienišieji tegu džiaugiasi gražiu oru ir stačia galva neria į naujų pažinčių sūkurį, visai nesvarbu jos realios ar virtualios.

 

MERGELĖ

Jei esate vieniši, būsite neramūs, širdį vis dažniau užplūs neigiami jausmai. Norėsis pagaliau ir Jums pajusti artimo žmogaus šilumą, rūpestį bei dėmesį. Tikėtina, jog šio noro vedami imsite lyg apsėsti ieškoti antrosios pusės, tačiau atminkite – dirbtinai skubinami reikalai neduos išsvajotų rezultatų. Todėl geriausia, ką dabar galite padaryti – neskubinti įvykių ir tiesiog kantriai laukti. Antrąją pusę jau turintiems asmenims, santykiai klostysis kaip niekad puikiai, vienas kitą suprasite iš pusės žodžio ir nepriekaištingai sutarsite tarpusavyje.

 

SVARSTYKLĖS

Įpusėjus savaitei gali apimti jausmas, jog antroji pusė Jūsų nevertina. Jei nejaučiate partnerio meilės ir dėmesio, dabar bus tinkamas laikas apie tai su juo pakalbėti bei išsakyti visus, per ilgą laiką susikaupusius išgyvenimus. Juk ji/jis tiesiog neįsivaizduoja kaip jaučiatės, todėl tik atvėrę slapčiausias širdies kerteles pagaliau suprasite vienas kitą. Neturintiems antrosios pusės, nusiminti neverta, nepraraskite kantrybės ir išlaukite reikiamo momento. Meilė bei šilti jausmai tikrai pasibels į Jūsų duris. 

 

SKORPIONAS

Šią savaitę abu su partneriu suremsite pečius, mat nuomonės nesutaps beveik dėl visko. Todėl nieko keisto, jog giliai širdyje imsite svarstyti: ar ji/jis tikrai Jūsų žmogus? Neleiskite neigiamoms mintims užvaldyti Jūsų pasąmonės ir atminkite, kad kiekvienas esame skirtingi. Natūralu, jog nuomonės dėl tam tikrų dalykų gali išsiskirti, tačiau visada galima rasti sprendimą, tenkinantį abiejų poreikius. Juk imti ir pasukti skirtingais keliais - lengviausias būdas. Ieškote antrosios pusės? Eikite į žmonių susibūrimo vietas, bendraukite ir net nepajusite, kaip greta atsiras žmogus ir užkariaus Jūsų širdį.

 

ŠAULYS

Nepasitikėjimas savo jėgomis bei nesaugumo jausmas užvaldys Jus jau pirmąją savaitės dieną. Norėdami to išvengti, pasistenkite būti atviras tiek sau, tiek kitiems. Mintyse užduokite sau klausimą: dėl kokių priežasčių nepasitikite savimi, o gal tai užslėptas nepasitikėjimo mylimuoju ženklas? Tik Judu kartu, bendrų pastangų dėka galite rasti atsakymus į  visus klausimus. Jei ieškote antrosios pusės - laikas tam kaip niekad palankus, visos žvaigždės Jūsų pusėje. 

 

OŽIARAGIS

Šią savaitę būsite itin seksualūs ir gundantys, todėl lengvai suviliosite kiekvieną, kurio tik užsinorėsite. Šio fakto pro ausis neturėtų praleisti vienišieji Ožiaragiai, ieškantys širdžiai artimo žmogaus, antrosios širdies pusės. Mat pažintis užmegzti pavyks itin lengvai, tikėtina, kad jos išsirutulios į gražią, ilgalaikę draugystę taip pat didelė tikimybė. Jau turintiems antrąją pusę savaitė, deja, darnių santykių nežada. Pyksitės ir nesutarsite dėl menkiausių smulkmenų taip pat jausite dėmesio stygių.   

 

VANDENIS

Pagaliau ilgai galvojote kurtas ir brandintas planas, kaip sutvarkyti pašlijusius santykius bus imamas įgyvendinti. Todėl jausitės tarsi nuo širdies numetę didžiulį akmenį, tačiau neskubėkite džiaugtis, juk kartais net patys genialiausi, kruopščiai apgalvoti dalykai pakiša koją.  Atminkite, jog norint pasiekti gerų rezultatų, ypač kai kalbama apie santykius, stengtis privalo abu partneriai, todėl į visą santykių koregavimo etapą turi įsijungti ir antroji pusė. 

 

ŽUVYS

Santykiai, visai nesvarbu jei nauji ar trunkantys jau ne vieną dešimtmetį, jau savaitės pradžioje privers apie daug ką pagalvoti. Šios dienos atradimų, kūrybos metas, o taip pat ir kompromisų metas. Kaip žinia, santykiai be jų neįmanomi, todėl norėdami palaikyti darnius santykius, jų griebtis prireiks tikrai ne kartą. Taigi pasistenkite būti lankstesnis ir viskas klosis kaip per sviestą. 

 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras