Meilės horoskopas savaitei (05 09 – 05 15)

 
Astrologinė prognozė visiems Zodiako ženklams.

AVINAS
Savaitė nė negalėtų prasidėti geriau! Žmogus, varantis jus iš proto, bus susižavėjęs, rodys dėmesį ir šilumą, būsite energingi, puikiai seksis viskas, ko imsitės. Antradienis ir trečiadienis – panašios dienos, kai jus valdys aistra, lengvas pamišimas dėl vienas kito, neprarasite energijos ir nuotaikos. Savaitei įpusėjus galite pasijausti, tarsi didžiausius nuotykius jau patyrėte, tad ketvirtadienis ir penktadienis – ne tokios įspūdingos dienos. Svarbu bus atsakomybės, įsipareigojimai, kitų žmonių jausmai... Tuo tarpu savaitgalį galėsite susikoncentruoti tik į romantinius santykius – nuveikite ką nors įkvepiančio, mėgaukitės vienas kitu!

JAUTIS
Norėdami pasimėgauti tuo, ką gali pasiūlyti ketvirtadienis ir penktadienis – daugybe romantikos, meilės ir puikios energijos – turite pakentėti pirmadienį, antradienį ir trečiadienį. Tai nebus kažkokios labai baisios ar nesėkmingos dienos, tiesiog turėsi daugybę progų... ugdytis toleranciją kitiems žmonėms. Tačiau pagaliau – atėjus ketvirtadieniui, penktadieniui planuokite kažką smagaus – išvažiuokite kažkur išgerti kavos, eikite į koncertą, parodą, pietaukite restorane... daugybė idėjų! Nusiteikite pozityviai ir priimkite visas pasitaikančias galimybes. Susikurkite pamatą nuotaikingam ir sėkmingam savaitgaliui.

DVYNIAI
Šią savaitę romantika ir aistra jus džiugins tik savaitgalį, tačiau tai nereiškia, jog kitos dienos bus nuobodžios! Pirmadienis – trečiadienis bus smagios, laukinių nuotykių, karštų diskusijų kupinos dienos. Ketvirtadienis bei penktadienis taip pat neleis jums nuobodžiauti, tai – iššūkių dienos. Ko gero, teks imtis kažko, ko bijote ar nedrįstate (susiję su bendravimu, komunikacija). Įveikite save, tobulėkite! Ko galite tikėtis savaitgalį? Nuotykių? O taip! Turėsite galimybę susikoncentruoti tik į bendravimą su mylimu žmogumi, romantiškai leisti laiką, veltis į nuotykius... Jus valdys meilė ir aistra – išnaudokite šį palankų laiką!

VĖŽYS
Vėžio ženklo atstovai draugystę supranta kaip investiciją. Kai kažkam įsipareigojate, mintyse galvojate apie ilgalaikius dividendus, kažkokią naudą ateityje. Tokios mintys neduos ramybės šią savaitę, ypač – pirmadienį. Nenuostabu, kad tai nebus romantiškos dienos. Ketvirtadienį bei penktadienį turėsite nemažai planų, net smagiai leisite laiką, tačiau jausite, jog kažko trūksta: net jei turite antrąją pusę, jūsų ryšys šiomis dienomis bus daugiau intelektualinis, nei fizinis. Stenkitės pernelyg nesikrimsti, tausokite santykius ir viskas išeis į gera. Savaitgalį galite sulaukti vidinių prieštaravimų, kažkokios ne ypač reikšmingos problemos, nemalonumų. Būkite supratingi, pasikliaukite jausmais ir pasistenkite susikurti įmanomai romantiškesnę nuotaiką. Privalote pailsėti ir atsipalaiduoti!

LIŪTAS
Tai bus savaitė, apie kurią norėsite pasakoti ar rašyti artimiesiems. O gal fotografuoti – įamžinti ir išsaugoti? Kaip supratote, laukia daugybė šiltų, aistringų, mielų ir smagių akimirkų!Būsite... tiesiog šildančia ir nušviečiančia saule. Cha, gi smagu būti saule? Kaip bebūtų, po trijų dienų intensyvios energijos, šildymo ir švytėjimo, jausitės išsekę, tad ketvirtadienis ir penktadienis bus ramios dienos. Skirkite laiko poilsiui, ateities planų kūrimui, pasimėgaukite ramybe. Tuo tarpu savaitgalį jūsų vėl laukia veiksmas! Romantiniai nuotykiai seks vienas po kito, jausitės nuostabiai ir švytėsite puikia energija. Priminkite (parodykite) partneriui, kaip nuoširdžiai jį vertinate ir branginate.

MERGELĖ
Savaitės pradžia Mergelių ženklo atstovams bus gana sunki: kankins daugybė minčių, stengsitės atsirinkti ir suprasti, kas yra kas. Tačiau mėgstate tvarką (kalbame apie tvarką jausmuose, aiškumą mintyse), tad viskas išeis į naudą. Taip pat pastebėsite, jog šią savaitę būsite kaip niekada reikalingi aplinkiniams – sulauksite daugybės draugų skambučių, kvietimų susitikti... Neskubinkite įvykių, leiskite viskam susidėlioti į lentynėles, tik tuomet pajusite palengvėjimą – taip išvengsite chaoso ir galėsite teisingai paskirstyti dėmesį. Savaitgalį jūsų bei romantinio partnerio laukia pirkinys ar kitas gana rimtas sprendimas – nepamirškite kompromiso džiaugsmo.

SVARSTYKLĖS
Savaitės pradžia iki trečiadienio Svarstyklių ženklo atstovams nebus romantiška – viso dėmesio pareikalaus draugai. Tai nėra blogai: socialinis aktyvumas padės užsitikrinti puikią reputaciją. Esate tarsi neoficialus lyderis (net jei to nepastebėjote) – tad savo socialiniam ratui esate labai svarbus. Jūs mylite tuos žmones, tad patikėta vaidmenį atliksite su malonumu. Ketvirtadienį ar penktadienį pasirodys netikėta proga...kažkam atleisti. Kam? Žmogui, kuris, rodos, jau senokai nebesitiki sulaukti jūsų atleidimo. Tai bus labai malonu. Tačiau... ne taip gera, kaip bus savaitgalį!Šis jums nusimato – ypač romantiškas, aistringas, kupinas nuotykių ir linksmybių. Išnaudokite laiką!

SKORPIONAS
Skorpiono ženklo atstovams tai ne tik ne romantiška, tačiau net ne smagi savaitė. Pirmosios trys dienos – kupinos darbo ir įtampos, galimi nemalonumai su viršininku, konfliktai su kolegomis. Ketvirtadienis iš kitų dienų išsiskirs gera savijauta – pasitikėsite savimi ir puikiai vertinsite save. Darbo savaitės pabaigą teks skirti draugams – išklausyti paslaptis, duoti patarimus ar daryti paslaugas. Savaitgalį Žvaigždės pranašauja taip pat gana konfliktišką: mėtysitės idėjomis, diskutuosite, ieškosite geriausių išeičių... Nepamirškite skirti laiko sau, nusiraminti ir pasiruoškite kompromisams.

ŠAULYS
Jeigu su antrąja puse savaitės pradžioje esate susiplanavę kokią kelionę ar bent nedidelę išvyką – puiku! Kelionėje jūsų laukia netikėtai didelė sėkmė – atsitiks kažkas, kas jus labai pradžiugins ir dar labiau suartins. Mėgaukitės tuo! Kitiems Žvaigždės pataria pasistengti kur nors ištrūkti nors popietei – ir tai bus gerai tiek poilsiui, tiek pabendravimui. Skirkite laiko partneriui, nepamirškite kartu pasilepinti. Ketvirtadienis bei penktadienis bus ramesnės dienos, galite skirti jas atsakomybėms, kasdienei veiklai. Tuo tarpu savaitgalį jūsų vėl lauks romantika!Būsite žavingi, jausitės mylimi ir branginami. Nepamirškite už gerą atsilyginti geru.

OŽIARAGIS
Jei turite (ar atrasite!) antrąją pusę, šią savaitę gali tekti išklausyti kažkieno ilgo monologo, kaip jis (ji) trokšta tikros gyvenimo meilės ir kaip neteisinga, kad jūs tai turite, o jie ne. Toks „pašnekesys“ jūsų laukia pirmadienį, antradienį arba trečiadienį. Žvaigždės pataria absoliučiai ignoruoti tai: pernelyg nesigilinkite, kas jums bus sakoma, neimkite nieko į širdį. Nėra jokios priežasties jums jaustis kaltu, jūsų romantinis gyvenimas bus puikus, net pavydėtinas – ir tai jūsų bei partnerio pastangų vaisius. Savaitgalį jūsų laukia kažkas naujo ir labai jaudinančio: galbūt pradėsite naują projektą, atrasite naują hobi ar tiesiog santykiuose atrasite kažką,apie ką anksčiau nenumanėte.

VANDENIS
Šie santykiai ar draugystė – nesvarbu, sena tai ar nauja, neseniai atgaivinta ar visada būta – pareikalaus daugybės jūsų minčių ir svarstymų, ypač pirmosiomis savaitės dienomis. Apskritai, šios dienos bus kupinos kūrybiškumo, savotiškų atradimų, įžvalgumo, kompromisų (juk bet kokiuose santykiuose jie būtini). Ketvirtadienį ar penktadienį pastebėsite, jog minėtas asmuo į viską žiūri kiek kitaip nei manėte. Pasistenkite šiek tiek daugiau sužinoti, galite net panaudoti spaudimą, tačiau privalote išsiaiškinti detales. Sužinoję tai, ko reikia, gerai viską apsvarstykite ir priimkite sprendimą.Savaitgalį Žvaigždės pataria padaryti kažką beprotiško – kas galbūt visai sujauks jūsų mintis, tačiau leis be galo pasimėgauti, pajusti laisvę, aistrą ir džiaugsmą.

ŽUVYS
Turite naują sveikatinimosi planą ir šią savaitę pajausite jo privalumus – jausitės ir atrodysite puikiai, turėsite daug energijos...Nepamirškite, jog ne kiekvienas sutiktas žmogus nori girdėti, kaip puikiai jums einasi. Pirmosiomis savaitės dienomis Žvaigždės pataria stebėkite kitų žmonių akis, ypač – bendraujant. Akyse gali būti paslėpta užuomina ar atsakymas į seniai kankinantį klausimą. Ketvirtadienis ir penktadienis – romantikai skirtas laikas. Svarbiausia – pernelyg nesigilinkite į faktus, o pasikliaukite jausmais, šiuo metu tik taip galėsite priimti tinkamiausią sprendimą. Savaitgalį Žuvų ženklo atstovų laukia nauja pradžia – nebijokite iššūkių ir pasiruoškite nuotykiams!

Suaugusiems.lt, nuotrauka iš sxc.hu

 
Komentarai
Naujas komentaras