Meilės horoskopas savaitei (05 11 - 05 17)

 
Astrologinė meilės prognozė dvylikai zodiako ženklų. Meilė, pažintys, slaptas romanas ar netikėtas išsiskyrimas? Sužinok kas tavęs laukia jau šią savaitę.

AVINAS. Pirmadienį būkite atsargūs bendraudami su dabartiniu ar potencialiu partneriu. Nemenka konfliktų ir rietenų tikimybė. Trečiadienis ir ketvirtadienis gana sėkmingos dienos, tačiau bus kur kas daugiau naudos jei šį laiką skirsite ne  meilei, o darbui. Tikėtina, kad įdėtos pastangos profesinėje srityje bus pastebėtos ir  įvertintos. Nuo penktadienio galėsite pasinerti į džiaugsmingą ir linksmą savaitgalį. Nenustebkite jei sulauksite žinutės ar skambučio iš naujo gerbėjo apie kurį nė nenutuokėte.

 

JAUTIS. Nuo pirmadienio norėsis lėkti, skubėti ir daug ką nuveikti, tačiau kad ir ką bedarytumėte reikalai strigs ir vargu ar ką nors galėsite pakeisti. Antradienį ir trečiadienį jautukus valdys emocijos ir instinktai, bet  atminkite, kad sėkmės sulauksite tik tada, jei pažabosite savo impulsus ir suprasite tikruosius savo kėslus. Įsiklausykite į savo vidinį balsą ir dar kartą pagalvokite ar elgiatės teisingai. Ketvirtadienį, penktadienį pagaliau pavyks pasiekti to, ko taip troško jūsų širdis. Romantiška ir aistringa atmosfera, susitikimai su įdomiais žmonėmis ir intriguojantys pokalbiai atneš daug nuostabių emocijų jums ir aplinkiniams.
 

 

DVYNIAI. Pirmadienį gali tekti skubiai spręsti senas problemas ar tvarkyti finansinius reikalus. Nors diena ir nelengva, tikėtina nusimesite nemenką atsakomybės naštą, kuri ilgą laiką slėgė dvynukų pečius. Antradienį ir trečiadienį savo romantiškomis svajonėmis pasidalinkite su draugu ar kolega, gausite labai vertingą patarimą, tad nepraleiskite jo pro ausis. Ketvirtadienį, penktadienį gali tekti iš naujo pasimokyti kantrybės. Neskubėkite ir nepulkite daryti išvadų, o atsakymo ieškokite savyje. Tikėkite savimi ir jums bus suteikta galimybė sužinoti atsakymą. Savaitgalis dvynukai galės vėl grįžti į nerūpestingą ir linksmą gyvenimą. Flirtas, dviprasmis bendravimas ir karštos emocijos leis kaip reikiant atsipalaiduoti ir pašėlti. 


 

VĖŽYS. Pirmadienį vėžiukų mintys skrajos padebesiuose. Apie ką taip svajojate? Antradienį ar trečiadienį sugrįšite atgal į žemę, tačiau neskubėkite daryti skubotų sprendimų, susijusių su jūsų asmeniniu gyvenimu. Prieš ką nors nuspręsdami dar kartą gerai pagalvokite. Ketvirtadienį, penktadienį vėžiukai pagaliau sugebėsite susikaupti, o protas nebekrės išdaigų. Šios dienos itin intelektualios, romantiškos ir aistringos.Jokiu būdų neatsisakykite kvietimo  į renginį, koncertą ar parodą. Savaitgalį gali tekti pažinti savo tamsiąją, nenuspėjamą ir impulsyviąją pusę. Bus įdomu!

 

LIŪTAS. Savaitės pradžioje jūsų potencialas slypės emocijose. Būkite veržlūs ir drąsus, tačiau pasistenkite išlaikyti vidinę ramybę ir laisvę. Trečiadienį, ketvirtadienį meilė leis suprasti svarbią pamoką, tad likusią savaitės dalį būsite 100 procentų tikri dėl savo jausmų ir veiksmų. Pirmyn! Leiskitės į nuotykį ir neatsisakykite paragauti šio to pikantiško. 

 

MERGELĖS. Savaitės pradžioje geriau susilaikykite nuo aštrių pareiškimų ir kritikos antrajai pusei. Žvaigždės pataria į viską žvelgti iš stebėtojo vaidmens. Tokia situacijos analizė leis suprasti, kad dabartinė jūsų padėtis yra tiesiog ideali. Jei elgsitės išmintingai, trečiadienį ir ketvirtadienį maudysitės romantikos ir šlovės spinduliuose, o penktadienį galite tikėtis įdomių permainų meilės gyvenime. Savaitgalį gali tekti priimti svarbų sprendimą. Būkite racionalios ir pasikliaukite ne tik jausmais, bet ir protu.

 

SVARSTYKLĖS. Jei pirmadienį pajusite, kad į jūsų meilės gyvenimas pernelyg nuobodus ar esami santykiai atšalo, pasinaudokite šia galimybe, atsipalaiduokite ir atsipūskite. Žinokite, kad tai laikinas jausmų negalavimas. Tuo įsitikinsite antradienį bei trečiadienį. Romantiškas įvykis, renginys ar nauja pažintis paneigs visas dvejones ir beliks tik atsiduoti į aistros ir meilės žabangas. Toks jausmų proveržis leis atrasti vidinę ramybę, tad ketvirtadienį ir penktadienį įsivyraus harmonija, taika ir aplankys kūrybinis potencialas. Savaitgalį degančia aistrą svarstyklėse pažadins intelektualus bendravimas. 


 

SKORPIONAS. Pirmadienį, parodykite vieną iš savo paslėptų talentų ir jus dominantis asmuo negalės nuslėpti savo susidomėjimo jumis. Antradienį ir trečiadienį, meilės siekius įgyvendinti padės skorpionų praktinis požiūris. Neabejokite, apskaičiuota romantika kartais veikia kur kas geriau nei spontaniškas išlaidavimas. Ketvirtadienis itin palankus vienišiems skorpionams. Užsimezgusi pažintis per atstumą turės ilgalaikių perspektyvų. Penktadienį užsimezgusios  pažintys taip pat turės perspektyvų.Tad neatstumkite tų, kurie siekia jūsų bendravimo. Savaitgalį išlikite lojalūs sau ir savo įsitikinimams.

 

ŠAULYS. Savaitės pradžioje galite tikėtis reikšmingo įvykio, kuris pažadins jumyse senus prisiminimus. Į tai neturėtumėte numoti ranka. Niekas nevyksta be  priežasties. Tad iki trečiadienio šauliams bus svarbu išmokti vertinti bei analizuoti aplinką. Ketvirtadienį, paslapties šydas išsisklaidys ir galėsite visa širdimi atsiduoti romantiškam bendravimui su jums brangiu žmogumi. Šnabždėkite saldžius žodžius ar išsiųskite keletą aistringų žinučių mylimajam ar mylimajai. Savaitgalį naujai atgimusi meilė tik įgaus pagreitį, tad nuobodu tikrai nebus.

 

OŽIARAGIS. Savaitės pradžia yra puikus laikas nustebinti savo giminingą sielą neįprasta idėja ir neplanuotu susitikimu. Pasinaudokite šia galimybe, nes nuo savaitės vidurio iki pat penktadienio vargu ar galėsite skirti dėmesio kam nors daugiau, išskyrus darbą. Šios dienos bus  itin palankios dirbantiems meno ar renginių organizavimo srityje. Tikėtini nauji posūkiai ir atradimai karjeroje. Savaitgalį sutelkite savo dėmesį į jausmus ir vidinius išgyvenimus. Širdis jums turės šį tą  pasakyti.

 

VANDENIS. Pirmadienis ne pati romantiškiausia diena šią savaitę, bet jūs turite galimybę užbaigti seną gyvenimo etapą ir pradėti naują. Antradienis, trečiadienis ir ketvirtadienis taip pat gali pateikti staigmenų. Romantiška kibirkštis paskatins vandenius ieškoti šio to žaismingo ir užvedančio. Atminkite, tai dienos, kada audringi nuotykiai ir šis tas įdomaus tykos tiesiog už kampo. Nepraleiskite tokios progos. Savaitgalis palankus naujiems sumanymams ir susitikimams.

 

ŽUVYS.  Pirmadienis pati tinkamiausia diena gydyti save tuo, kas suteikia džiaugsmą ir malonumą. Antradienį ir trečiadienį jūsų asmeniniai santykiai primins meksikietiškų kino filmų scenarijų, tad galite neabejoti - nuobodžiauti neteks. Ketvirtadienis, penktadienis, tai  puikios dienos romantiškiems planams. Bus lemta išsipildyti viskam, ką tik sumanysite. Savaitgalį pasikliaukite instinktais ir intuicija bei nedarykite nieko, kam prieštarautų jūsų vidinis balsas.


www.suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras