Meilės horoskopas savaitei (05 12- 05 19)

 
Astrologinė prognozė visiems Zodiako ženklams.

 

AVINAS

Net jei įsisuksite į viską griaunančią rytiną, nenusiminkite, Jūsų namuose ji nebus ilgas svečias. Ją pakeis romantika, malonūs vakarai su mylimu žmogumi. Todėl paflirtuoti tikrai būtų ne pro šalį, nusiųskite antrajai pusei gundančią, linksmą žinutę ar parašykite nuoširdų elektroninį laišką. Savaitės vidurys sėkmingas vienišiems šio ženklo atstovams, tikėtinos romantiškos, visai netikėtos pažintys, kurios gali užsimegzti iš pirmo žvilgsnio pačiose netikėčiausiose vietose, todėl nepražiopsokite savo šanso! Pagaliau išaušo taip ilgai laukta Jūsų sėkmės valanda, lengvai pakerėsite aplinkinius, būsite mylimi ir be gali geidžiami.

 

 

JAUTIS

Pirmadienį atrodys, kad Jūsų santykiai darosi labiau romantiški ir jausmingi, gali norėtis atverti širdį antrai puselei ar simpatijai ir už tai nebūsite pasmerkti. Nuo antradienio iki ketvirtadienio nevenkite jaukių pasisėdėjimų su draugais: nueikite į kiną, teatrą – ten puiki vieta mirktelėti akį nepažįstamiesiems. Vienišiams visa savaitė palanki nuotykiams ir antros pusės paieškoms, tuo tarpu porelės gali susidurti su santykių atšalimu baigiantis savaitei.

 

 

DVYNIAI

Visai nesvarbu, kad savaitės pradžia orų atžvilgiu labai lietinga ir permaininga, Jūsų širdyje tikras pavasaris, žydi gėlės bei čiulba paukščiai. Todėl nieko keisto, kad jausmų atžvilgiu jausitės pakylėti, tarsi iš naujo įsimylėję. Antroji pusė taip pat nevengs demonstruoti pačių šilčiausių jausmų. Tikėtina, kad pagaliau ant Jūsų rankos suspindės taip ilgai lauktas sužadėtuvių žiedas, būkite tam pasiruošusios, mielosios. Ateinantis savaitgali laukia ramus, galite sulaukti netikėtų, senai matytų svečių vizito.

 

 

VĖŽYS

Širdies reikalų analizė. Šią savaitę itin stipriai jausite susvetimėjimą tarp Jūsų ir partnerio, toks jausmas tarsi tiek metų pragyvenote su žmogumi, kurio visiškai nepažįstate. Todėl galite nuspręsti žengti rimtą žingsnį ir nutraukti santykius, kurie netenkina jau ilgą laiką. Bet kokiu atveju rimtai viską apsvarstykite, nes kelio atgal nebebus. Tiek savaitės pradžia, tiek jos pabaiga apmąstymų ir galutinių sprendimų priėmimo metas.

 

 

LIŪTAS

Nebūkite tokie egoistiški ir skirkite daugiau dėmesio antrajai pusei. Savaitės vidurys palankus daryti staigmenas - tikėtina, kad tikrai būsite įvertinti. Jei dar nesate įsipareigoję, šis laikotarpis tam labai palankus, ypatingai savaitės vidurys. Savaitės pabaigoje būsite užsisklendę savo mintyse, nenorėsite eiti linksmintis, tačiau tai daryti bus palanku - tikėtina, kad tai suteiks daugiau pasitikėjimo savimi.

 

 

MERGELĖ

Trūksta romantikos, šiltų jausmų ir jaukių vakarų šalia mylimojo? Ši savaitė palanki proga atgaivinti priblėsusius jausmus ir pakurstyti prigesusią aistros kibirkštį, todėl pamaloninkite antrąją pusę mielomis staigmenomis, nueiti dviese į mėgstamą restoraną ar taip išsvajotą spektaklį, daugiau kalbėkitės ir santykiai akimirksniu sugrįš į savo vėžias. Savaitės vidurys laukia kaip niekad darbingas, dirbsite kaip bitutė, skubiai teks atlikti pamirštas užduotis. Savaitgalį galite sulaukti nepagrįstų apkalbų ar priekaištų, tačiau nesijaudinkite dėl to, ką apie Jus mano aplinkiniai, žmonės visada apkalba vien iš pavydo.

 

 

SVARSTYKLĖS

Romantiškiausia šios savaitės diena – pirmadienis. Kas žino: galbūt susipažinsite su dėmesio vertu asmeniu, o galbūt Jūsų mylimas asmuo suorganizuos romantišką pasimatymą? Savaitės viduryje Jus kankins daugybė klausimų dėl Jūsų asmeninio gyvenimo, tačiau tinkamiausia diena priimti reikšmingus sprendimus – šeštadienis.

 

 

SKORPIONAS

Pirmadienį Jus užplūs energija, nukreipkite ją teisinga linkme: galbūt jau nuo seno planavote kažką padaryti, tačiau neprisiruošėte ar nedrįsote? Labiau pasitikėkite savimi, ir imkitės iniciatyvos, jei norite užmegzti naujus santykius ar esamus „perkelti į kitą lygį“. Mažiau galvokite apie galimas neigiamas pasekmes, taip tik susigadinsite nuotaiką, o naudos iš to nebus jokios.

 

 

ŠAULYS

Komplikuota savaitė, nepriimkite atsakingų sprendimų, ypač meilės reikaluose. Santykiai su mylimu žmogumi gali būti itin keblūs, ginčai taps kasdieniu palydovu. Pasistenkite išsakyti visas problemas, kurios graužia širdį ir neleidžia laimingai gyventi. Tik atsikratydami dvasinių problemų, galėsite toliau puoselėti romantiškus santykius. Savaitės viduryje įtampa kiek atslėgs, galėsite atsikvėpti. Palepinkite vienas kitą skania vakariene, romantišku filmu ar apsilankymu mėgstamoje vietoje. Savaitgalį gyvenimas grįš ankstesnes vėžias, atrodys, jog problemų nė nebūtų buvę.

 

 

OŽIARAGIS

Jei su mylimu žmogumi svarstėte apie kelionę ar mažytę išvyką – pirmadienis bei antradienis tam iš tiesų tinkamos dienos. Gali pasirodyti labai impulsyvu tiesiog nusipirkti bilietus ir išvykti, tačiau tokie netikėtumai tikrai į naudą. Sustiprinsite tarpusavio santykius ir atsipūsite nuo slegiančios rutinos. Savaitgalį paskaitykite mėgstamą knygą, padarykite mankštą ar kitus fizinius pratimus.

 

 

VANDENIS

Pirmadienį neplanuokite nieko rimto. Pabūkite su mylimuoju, pasidalinkite savo mintimis, siekiais ir svajonėmis, antrosios pusės palaikymas- geriausia motyvacija. Antradienį trečiadienį galimi pokyčiai profesinėje srityje, galite sulaukti viliojančio darbo pasiūlymo, tačiau neskubėkite, apsvarstykite visus jo privalumus ir trūkumus, nesikuklinkite paprašyti patarimo. Savaitės pabaiga bus kaip niekad romantiška, jausitės iš naujo įsimylėjęs, meilės ir aistros kibirkštys skraidys ore.

 

 

ŽUVYS

Šią savaitę stenkitės išlikti ramūs, nesikarščiuokite – didelė tikimybė, kad įsivelsite į ginčus, kurių metu nukentės asmeniniai santykiai. Už neapgalvotai ištartą žodį, klaidas gali tekti taisyti labai ilgai. Vienišoms  žuvytėms žvaigždės pranašauja geras naujienas- tikėtina, jog vieniši vakarai pagaliau baigsis, nes sutiksite savęs vertą partnerį. Pasimatymai, romantika ir ilgi pokalbiai išstums vienišus vakarus iš Jūsų gyvenimo. Savaitgalį pasistenkite skirti laiko pomėgiams.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras