Meilės horoskopas savaitei (05 13-05 19)

 
Astrologinė prognozė visiems Zodiako ženklams.

AVINAS

SANTYKIAI: Savaitės pradžioje būsite labai jautrūs, Jūsų nuotaikos keisis dar dažniau nei orai. Antradienį ir trečiadienį padidės Jūsų intuicija – tai tikrai padės apsispręsti meilės klausimais. Ketvirtadienį ir penktadienį būsite labai aistringi, tikėtina, kad Jūsų laukia karštas pasimatymas. Savaitgalį stenkitės kuo mažiau kritikuoti  kitus – Jums tai bus ne į naudą.

SEKSAS: Šią savaitę seksualinis gyvenimas Jūsų nedžiugins. Gali būti, kad visą savaitę apskritai praleisite be sekso, tačiau seksualinės fantazijos Jus lydės net ir darbe.

JAUTIS

SANTYKIAI: Jei planuojate kartu apsigyventi, tai padaryti tinkamiausias metas – šios savaitės pradžia. Ketvirtadienį patartina pasikalbėti su antrąja puse apie savo lūkesčius, nebijokite atvirai reikšti savo norų, kalbėkite be užuolankų. Savaitgalį jausite, kad pagaliau atradote tai, ko ieškojote jau ilgą laiką.

SEKSAS: Rodykite daugiau iniciatyvos – kiekvienam patinka, kai jam rodomas dėmesys. Jūsų antroji pusė – ne išimtis.

DVYNIAI

SANTYKIAI:Savaitės pradžioje stenkitės nekelti pavydo scenų – Jūsų pavydas nepagrįstas. Suteikite antrajai pusei daugiau erdvės, ir daugiau laiko skirkite sau. Ketvirtadienį ir penktadienį jausite energijos pliūpsnį. Turėsite romantiškų idėjų, kurias norėsite kuo greičiau įgyvendinti. Savaitgalis – tam palankus.

SEKSAS: Kad ir kiek daug darbo turėsite, nepamirškite pasilepinti ir kūniškais malonumas – seksas tikrai suartina žmones.

VĖŽYS

SANTYKIAI: Savaitės pradžioje stenkitės pamiršti savo drovumą – kuklindamiesi praleidžiate daug galimybių. Gali būti, kad su  kažkuo susipažinsite, ir tai nebus tik trumpalaikė pažintis. Ketvirtadienį ir penktadienį daug laiko skirsite apmąstymams apie ateitį. Savaitgalį patartina apsilankyti vakarėlyje.

SEKSAS: Šią savaitę būsite linkę fantazuoti, ir fantazijas įgyvendinti. Viskas yra  gerai, kol tai yra priimtina ne tik Jums, bet ir Jūsų antrajai pusei.

LIŪTAS

SANTYKIAI: Pirmoje savaitės pusėje būsite linksmi, daug juokausite, ir būsite žmonių apsuptyje. Trečiadienį ir ketvirtadienį Jūsų energija neišblės, tačiau savaitgalį norėsite praleisti ramiau. Darykite tai, kas Jums atrodo geriausia, intuicija Jus lydės visą savaitę.

SEKSAS: Fantazuosite apie seksą su savo buvusiu (buvusia) arba apie simpatišką bendradarbį (bendradarbę). Prieš imdamiesi ryžtingų veiksmų, gerai apgalvokite galimas pasekmes.

MERGELĖ

SANTYKIAI: Šią savaitę meilės fronte – nieko naujo. Stenkitės būti kantresni, bendraudami su artimaisiais bei draugais.  Savaitės viduryje norėsite permainų, tačiau kol kas tam netinkamas metas. Savaitgalį norėsite praleisti triukšmingai – lankytis masinio linksminimosi vietose.

SEKSAS: Šią savaitę nesijausite seksualūs, tačiau jokiais būdais neatstumkite savo antrosios pusės, juk niekam ne paslaptis, kad seksas gerina nuotaiką!

SVARSTYKLĖS

SANTYKIAI: Savaitės pradžioje būsite itin seksualūs, sulauksite daug aplinkinių dėmesio. Ketvirtadienį Jus užplūs energija, negalėsite nustygti vietoje. Ketvirtadienį Jūsų laukia romantiška pažintis, o savaitgalį Jums neteks liūdėti – sulauksite bent kelių pasiūlymų pasilinksminti.

SEKSAS: Jei nežinote, kaip elgtis, žvaigždės pataria šią savaitę plaukti pasroviui ir nesiimti iniciatyvos – tegu viskas klostosi taip, kaip turi būti.

SKORPIONAS

SANTYKIAI: Savaitės pradžioje apmąstykite, ar esate patenkinti savo asmeniniu gyvenimu: galbūt atėjo metas ką nors pakeisti?  Ketvirtadienį nekreipkite dėmesio į  gandus ir apkalbas – dažnai žmonės kalba be jokio pagrindo. Savaitgalį  praleisite romantiškai.

SEKSAS: Flirto Jums dabar reikia kaip niekad – lengvas koketavimas dar tikrai niekam nepakenkė. Šią savaitę nauja pažintis  gali privesti ir prie lovos.

ŠAULYS

SANTYKIAI: Savaitės pradžioje pastebėsite, kad Jums sunku kontroliuoti emocijas. Stenkitės išlikti santūrūs. Žodžiai, kuriuos išsakysite dabar, antrajai pusei atminty įstrigs ilgam. Šią savaitę stenkitės nepriimti svarbių sprendimų ar imtis naujos veiklos. Savaitgalį praleiskite ramiai – su artimiausiais draugais ar šeima.

SEKSAS: Šią savaitę galvosite apie meilę, būsite romantiškai nusiteikę, ir galbūt… pradėsite planuoti kūdikį.

OŽIARAGIS

SANTYKIAI: Savaitės pradžioje tiesiog spinduliuosite teigiama energija, kuria užkrėsite ir aplinkinius. Jeigu norite pasilinksminti, nelaukite savaitgalio, tam palankios dienos – trečiadienis ir ketvirtadienis. Savaitgalį, tikėtina,  praleisite  namuose.

SEKSAS: Šią savaitę būsite energingi ir nusiteikę meilės nuotykiams. Norėsite eksperimentuoti, nustebinti antrąją pusę. Pasinaudokite šiuo laikotarpiu.

VANDENIS

SANTYKIAI: Atrodys, kad savaitės pradžia nieko gero nežada, tačiau jau trečiadienį atsigausite, jausitės pasitikintys savimi, ir norintys labai daug nuveikti. Savaitgalį patartina neperžengti ribų juokaujant ar flirtuojant.

SEKSAS: Šią savaitę būsite viliokiški ir vėjavaikiški. Tiesiog tobulai būsite įvaldę flirto meną. Tai – puikus metas suvilioti Jums patinkantį asmenį.

ŽUVYS

SANTYKIAI: Visą savaitę tiesiog spinduliuosite energija. Atrodys, kad norite viską išbandyti, ir daugelis dalykų Jums puikiai seksis. Savaitės viduryje laukia netikėta pažintis, o iš savaitgalio per daug nesitikėkite - galite nusivilti.

SEKSAS: Lovoje jausitės kaip žuvis vandeny – norėsite eksperimentuoti ir daryti viską, kas patinka Jūsų antrajai pusei.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras