Meilės horoskopas savaitei (05 13 – 05 19)

horo(1).jpg
 
Astrologinė meilės prognozė dvylikai zodiako ženklų. Meilė, pažintys, slaptas romanas ar netikėtas išsiskyrimas? Sužinok kas tavęs laukia jau šią savaitę

 

AVINAS

Nuo pirmadienio iki ketvirtadienio Jūsų meilės metas, kai užsimezgusios pažintys gali būti lemtingos, trunkančios visą gyvenimą. Todėl paskubėkite ir nepraleiskite puikių galimybių, kurios gali ir nepasikartoti. Lankykite renginius, viešas vietas, semkitės kultūros, bendraukite su įvairiausiais žmonėmis ir nejučia sutiksite sau skirtąjį. Tiems, kurie jau džiaugiasi ilgalaikiais santykiais, būtų ne pro šalį drauge prasiblaškyti ir kur nors nuvykti su antrąja puse, o jei ji/jis išvykoms ir kelionėms neturi laiko – visada atsiras draugų ar giminaičių, kurie norės palaikyti Jums draugiją.

 

 

JAUTIS

Pavydėsite visiems ir visko, pradedant nauja draugės rankine, baigiant – jos mylimuoju. Taigi pats metas išmokti valdyti neigiamas emocijas, kitu atveju – prarasite ne tik artimiausius draugus, bet ir antrąją pusę. Sveikas pavydas normalus dalykas, būdingas kiekvienam žmogui, tačiau jei šia netinkama savybe peržengsite ribas, žinokite, kad antrosios pusės kantrybė tikrai ne geležinė.

 

 

DVYNIAI

Antroji pusė kasdien darys staigmenas, kolegos darbe visada sutiks padėti ir net ištaisyti Jūsų pridarytas klaidas. O Jūs, žinoma, būsite linkęs pasinaudoti visų, aplink esančių žmonių gerumu. Tačiau nepersistenkite, juk net ir didžiausias gerumas turi ribas. Jei ieškote širdžiai artimo žmogaus – kuo daugiau lankykitės viešumoje ir nepažįstamų žmonių draugijoje tikrai rasite ką nors vertą dėmesio.

 

VĖŽYS

Intuicija šią savaitę bus nepriekaištinga, todėl kliaukitės ja be jokių abejonių. Jos dėka sugebėsite išsisukti įvairiausių nemalonių situacijų metu, o taip pat išvengti nemenkų kivirčų su antrąja puse. Todėl santykiai klosis kaip niekad nepriekaištingai, mintyse save galėsite net vadinti tobula pora, kuriai trūksta tik vestuvinių žiedų ir didžiulės gėlių puokštės. Pagarba vienas kitam ir aistra bus šios savaitės palydovai.

 

 

LIŪTAS

Kad ir kaip mylite bei gerbiate antrąją pusę, tačiau galiausiai 100 procentų įsitikinsite, kad judviejų požiūriai į gyvenimą skiriasi kaip diena ir naktis. Natūraliai kils klausimas – galbūt Jums tikrai vertėtų žengti skirtingais gyvenimo keliais ir tikrosios laimės ieškoti su kitais žmonėmis? Nors galutinį sprendimą priimti bus be galo sunku, dėl to nemiegosite ne vieną naktį ir priverksite ne vieną pagalvę, tačiau tikėtina, kad visgi nutrauksite santykius.

 

 

MERGELĖ

Savaitei prasidėjus Jūsų ausis gali pasiekti skaudi žinia, turėsianti įtakos tolimesniems santykiams su antrąja puse. Tikėtina, jog sužinosite apie partnerio kadaise sulaužytą ištikimybės priesaiką, kurią buvo siekiama išlaikyti paslaptyje. Todėl namuose kils ne menka konflikto audra, kurią spręsite visą likusią savaitę. Kaip visa tai baigsis priklausys tik nuo Jūsų atlaidumo ribų bei noro ir toliau puoselėti santykius.

 

 

SVARSTYKLĖS

Kas nerizikuoja, tas negeria šampano – tikriausiai šį posakį esate girdėję ne kartą. Jį pritaikyti, žinoma, galite bet kurioje gyvenimo srityje. Jei ne per seniausiai susipažinote su priešingos lyties atstovu/atstove ir vis dar dvejojate, kur nuves šie santykiai, žvaigždės pataria tik vieną – mažiau galvokite, o tiesiog džiaukitės kartu leidžiamu laiku. Tik laikas ir įvairiausios situacijos patikrins santykių tvirtumą. Turintiems antrąją pusę žvaigždės didelių permainų santykių srityje nežada, sutarsite puikiai ir šią savaitę džiaugsitės darniais santykiais.

 

 

SKORPIONAS

Šia savaitę optimizmas ir gera nuotaika veršis per kraštus visose gyvenimo srityje. Darbe netils pagyrimai, namuose – dovanos ir malonūs žodžiai iš antrosios pusės, draugai kaip niekad atkakliai sieks Jūsų dėmesio ir bendravimo. Belieka džiaugtis kiekviena akimirka, mat rūpesčių šią savaitę nebus nė vieno, net ir paties menkiausio. Pozityvus nusiteikimas neapleis net ir vienišųjų šio zodiako ženklų, todėl esant tokiam nusiteikimui antrąją pusę rasti pavyks dar lengviau.

 

 

ŠAULYS

Tai atvirumo, neišsakytų lūkesčių, vilčių, padėkų ir nuoskaudų savaitė. Nors norėsite išsikalbėti ir partneriui išsakyti viską, kas glūdi giliai širdyje, tačiau ji/jis į visus Jūsų bandymus inicijuoti rimtą pokalbį žvelgs per juoko prizmę. Kitaip tariant – viską pavers juokais. Toks mylimojo/mylimosios poelgis ne juokais Jus įžeis, net įsiutins. Tikėtina net privers susimąstyti ar tikrai laiką leidžiate su tuo žmogumi, su kuriuo norėtumėte. Būkite pasirengęs net patiems didžiausiems pokyčiams santykių srityje, juk kartais tik po ilgo laiko suprantame, kad iki šiol taip dievinta ir mylėta antroji pusė iš tiesų yra skirta ne Jums.

 

 

OŽIARAGIS

Turintys antrąją pusę visą šią savaitę negalės išsivaduoti iš pykčių ir nesutarimų gniaužtų. Nuomonės išsiskirs bene dėl kiekvieno dalyko, kad ir paties nereikšmingiausio, todėl giliai širdyje pradės kirbėti abejonės dėl tolimesnių santykių perspektyvų. Bet kokiu atveju neskubėkite daryti skubotų išvadų, jei yra galimybė pabūkite atskirai ir viską kruopščiai bei atsakingai apsvarstykite, tik tada imkitės vienokių ar kitokių veiksmų.

 

VANDENIS

Nesenai užsimezgę santykiai klosis kaip per sviestą, stengsitės vienas kitą geriau pažinti ir sukurti taip trokštamą, stiprų partnerišką ryšį. Todėl niekam iš aplinkinių net nekils klausimų apie Jūsų jausmų ir santykių tvirtumą ir tolimesnes ateities perspektyvas. Svarbiausia ir toliau nepritrūkite kantrybės puoselėjant santykius. Jei vis dar ieškote antrosios pusės ir niekaip negalite jos rasti – nepraraskite tikėjimo ir kantrybės, ji/jis atsiras labai greit, kai mažiausiai to tikėsitės.

 

ŽUVYS

Jau pirmosiomis savaitės dienomis suprasite, kad Jūsų romantiniai lūkesčiai ženkliai prasilenkia su realybe. Tačiau tikėtina, jog nepaisant to su didžiausiu užsidegimu ieškosite to žmogaus, kuris sugebėtų išpildyti visus Jūsų įgeidžius ir iliuzijas. Nors esate linkęs svajoti ir greit įsijausti į visas susikurtas svajas, tačiau pasistenkite į visas situacijas žvelgti kiek galima realiau. Ieškokite žmogaus, šalia kurio gerai jaustumėtės kiekvieną akimirką, o ne tik tada, kai aplink žydi gėlės ir pilve skraido drugeliai. Turintiems antrąją pusę žvaigždės žada itin romantišką bei aistringą savaitę. Ir visai nesvarbu, kad už lango dar nekvepia artėjančia vasara.

 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras