Meilės horoskopas savaitei (05 14 – 05 20)

 
Astrologinė prognozė visiems Zodiako ženklams.

AVINAS

Kaip ir dauguma žmonių, Avino ženklo atstovai dėl meilės kentėjo tikrai ne vieną kartą. Šiomis dienomis pasistenkite skirti laiko draugams, kurie jaučiasi vieniši – pasidalinkite su jais savo istorija. Jūsų pačių meilės gyvenimas judės gana greitu ritmu, veiksmo šią savaitę tikrai netrūks. Ypatingi pokyčiai laukia tų, kurie dar neseniai atrado antrąją pusę – tikėtinas stiprių jausmų suvokimas, rimtesni įsipareigojimai. Apskritai, tai puikus laikas atviriems pokalbiams, palanku su partneriu pasidalinti mintimis, jausmais, troškimais ir viltimis, ko norite iš santykių. Vienišiams palankiausias savaitgalis – gera nuotaika, lengvas flirtas... kardinalių pokyčių laukti neverta, bet laiką praleisite tikrai smagiai!

JAUTIS

Dažniausiai geras pažintis užmegzti gali padėti draugai. Ar visiems jiems papasakojote, ko ieškote? O galbūt jūs galite padėti draugui meilės medžioklėje? Šią savaitę Žvaigždės pataria atidžiau stebėti naujas romantines galimybes tiek sau, tiek draugams. Jeigu šiuo metu patys kažko atkakliai siekiate, tikriausiai taip trokštamas asmuo bus gerokai nutolęs. Nepraraskite atkaklumo, tačiau nepaverskite jo įkyrumu. Savaitgalį vėl sugrįš Jūsų pasitikėjimas savimi. Kodėl tinkamai parinkti drabužiai negalėtų atskleisti jūsų stiprios asmenybės? Eikite, bendraukite, darykite – mėgaukitės veiklumu ir gyvenimo tempu.

DVYNIAI

Neramūs, įkyrūs sapnai, kylančios mintys gali priversti jus sunerimti dėl romantinės ateities, tačiau nesileiskite suerzinami. Ko gero, tiesiog blogai suprantate kai kuriuos ženklus – jų reikšmė iš esmės priešinga, nei manote. Tikra meilė iš tiesų egzistuoja, neužilgo tuo įsitikinsite. Apskritai, šią savaitę sutiksite nemažai naujų žmonių, vienišiai tikriausiai pajaus ir įsižiebiančias aistros ugneles. Atminkite: sutikę jums skirtą žmogų, nebūtinai tai suprantate iš karto jį pamatę – suteikite kitiems galimybę atsiskleisti. Kantrybė šiuo metu – raktas į sėkmę. Dvynių ženklo atstovų laukia gana užimtas savaitgalis. Beje, noras ir gebėjimas flirtuoti tikrai privers aplinkinius atkreipti į jus dėmesį!

VĖŽYS

Šią savaitę Vėžio ženklo atstovams pagrindinė užduotis bus rasti balansą tarp būtino susikaupimo darbui ir trokštamų svajonių, fantazijų apie romantiką. Žinoma, toks susirūpinimas meilės reikalais tik sustiprins jūsų jausmus. Kalbant apie romantiką, mintyse kirbės puiki užuomina – jus jaudins vien idėja, ką jau kalbėti apie jos įgyvendinimą. Savaitgalį Žvaigždės pataria neužsibūti namuose – sutiksite daugybę žavingų žmonių, rodos, visi norės prie jūsų prisėsti, pabendrauti. Jūsų greita reakcija, minčių skaidrumas – tai kur kas patraukliau nei manote, tad pasinaudokite! Žinoma, nepersistenkite – juk nenorite, kad kiekvienas sutiktas žmogus jus įsimylėtų, tiesa?

LIŪTAS

Liūto ženklo atstovams ši savaitė – tai metas išsiaiškinti, kas iš tiesų patinka jūsų mylimajam. Kokią kavą jis labiausiai mėgsta, kada ją geria? Ar jam labiau patinka plonapadė, ar storapadė pica? Sužinoję, kam ir kada pirmenybę partneris teikia kasdieniniame gyvenime, turėsite daugiau galimybių ateityje jį sužavėti savo sumanumu! Beje, šis „mokymosi“ procesas smagus bus jums abiems – net įkvėps ateities romantiniams nuotykiams. Jeigu esate vienišiai, šią savaitę, rodos, nereikės jokių pastangų siekiant kažką sužavėti. Jokių nejaukių tylos pauzių, gera nuotaika – laikas labai palankus pasimatymams. Savaitės pabaigoje bus puikus metas susitikti su draugais, pasidalinti smagiomis ir intymiomis gyvenimo detalėmis... Ne tik kažko išmoksite, bet ir puikiai praleisite laiką!

MERGELĖ

Nei vienas žmogus nėra tobulas, ypač – romantiniuose reikaluose, tad jei šią savaitę aplinkoje matysite, kad kažkas klysta (bent jau jūsų manymu) – verčiau prilaikykite liežuvį už dantų. Tikriausiai, tiesiog esate šiek tiek apakinti jų naujos draugystės jaudulio. Verčiau šią savaitę susikoncentruokite į savo pačio romantinius reikalus. Vienišiai, ko gero, mėgausis gyvenimu ir esamu savo santykių statusu labiau nei bet kada anksčiau. Kas galėjo pagalvoti, jog vakarienė restorane gali būti smagi be jokios romantikos ar partnerio? Turintys antrąją pusę Mergelės ženklo atstovai pajaus, kad stiprėja bendravimas, vienas kito supratimas. Tai puiki priežastis pagaliau prabilti apie tai, apie ką senokai bandote, bet vis neišdrįstate. Atvirumas santykiuose – vienas svarbiausių elementų!

SVARSTYKLĖS

Mintys apie tą vienintelį Svarstyklės ženklo atstovus lydės visą savaitę – tai bus malonus būdas paįvairinti kasdienę rutiną. Taip, būsite užsiėmę, tačiau ne tiek, kad nerastumėte laiko trumpam flirto laiškeliui ar žinutei. Nedideli gestai gali padaryti didelį įspūdį, nederėtų to pamiršti. Idealių asmeninių santykių susikūrimas neatrodys toks tolimas ar neįmanomas, ypač – savaitės viduryje. Šiuo metu kažkas parodys jums tikrai mielą, nuoširdų gestą – tai labai suvirpins širdį bei sielą. Žvaigždės savaitės pabaigoje žada gražių, tvirtų santykių ar draugystės užmezgimo galimybes – savaitgalį būtinai skirkite laiko tam, kuris jūsų gyvenime dar pakankamai neseniai.

SKORPIONAS

Atvirumas, kitų nuomonės ir apskritai naujovių priėmimas – šią savaitę tai raktas į sėkmę Skorpiono ženklo atstovams. Sulauksite tikrai nemažai paslėptų romantinių galimybių – norėdami jas išnaudoti, privalote būti lankstūs ir nebijoti spontaniškumo. Trečiadienį galite jaustis kiek suvaržyti, pasimetę, bet svarbiausia bus nepanikuoti. Pasimankštinkite, sveikai maitinkitės – gerai jausitės ir labiau pasitikėsite savimi. Jei savaitgalį planuojate pasimatymą, jokiu būdu jo neatšaukite! Pasitikėkite savimi, drąsiai dalinkitės tuo, koks esate ir ko gyvenime trokštate. Beje, Žvaigždės pataria neskubėti tiems, kas dar neseniai pradėjo su kažkuo susitikinėti. Norėsis judėti per greitai ir per toli, bet pirmiausia pagalvokite – ar tikrai verta.

ŠAULYS

Savaitgalio prisiminimai gali kiek apsunkinti Šaulio ženklo atstovų savaitės pradžią. Kaip bebūtų, netrukus sugebėsite intensyvias mintis nuvyti šalin. Beje, pagrindinis jūsų minčių objektas, ko gero, apie jus galvoja ne mažiau, nei jūs apie jį. Galbūt metas iš tiesų pasikalbėti? Savaitės viduryje palanku planuoti pasimatymus, susitikimus – tai padės panaikinti jaudulį, spaudimą ir pasiruošti romantiškam savaitgaliui. Rinkitės kažką paprasto ir aktyvaus – jeigu neišvažiuosite į gamtą, vietoje kino teatro verčiau rinkitės boulingą. Apskritai, savaitė nebus labai sunki, didžiąją laiko dalį jus turėtų lydėti gera nuotaika, o savaitgalį – naujos galimybės. Savaitės pabaigoje svarbiausia bus tvirtai apsispręsti – kuriuo keliu norite eiti jūs pats?

OŽIARAGIS

Jeigu Jūsų dabartinis požiūris šią savaitę neveiks, neatneš jokių rezultatų – metas išrasti kažką nauja. Nepamirškite atsižvelgti į tai, kokios technikos jums padėjo pasiekti daugiausiai pergalių. Ar nepamirštate pasinaudoti savo kūrybiškumu? Parašykite meilės raštelį. Nupieškite nedidelį piešinuką. Apipavidalinkite savo jausmus kažkaip naujai – tas, kuriam šios pastangos bus skirtos, tikrai pastebės ir įvertins. Savaitės pabaigoje, ko gero, kažkieno šeimoje matoma romantika sukels nostalgiškus senamadiškos meilės jausmus. Jei kažkas netenkina, nesėdėkite sudėję rankų, o imkitės veiksmų – tam ypač palankus savaitgalis.

VANDENIS

Galite manyti, jog ekstravagantiškos dovanos – puikiausias būdas siekti savo simpatijos ar pamaloninti esamą partnerį, tačiau sustokite ir prisiminkite“ pinigai – tikrai ne visada geras kelias meilės link. Ar nebūtų geriau miela sentimentali dovanėlė ar žavingas komplimentas? Siekdami įgauti kiek daugiau romantinio pasitikėjimo savimi, šią savaitę pasistenkite daugiau ir drąsiau flirtuoti – rezultatai bus maloniai stebinantys ir padės jums grįžti į trokštamą būseną. Taip pat, gali aplankyti mintys apie praėjusius santykius – pagalvoję, kokie pokyčiai įvyko po to, suprasite, kokie šiandien esate laimingi. Savaitgalį Žvaigždės pataria drąsiai naudotis savo intelektu, protu, o ne išvaizda – taip nesunkiai įžiebsite ugnelę.

ŽUVYS

Tie Žuvų ženklo atstovai, kurie turi antrąją pusę, šią savaitę sulauks progos dar kartelį parodyti ir užtvirtinti santykiuose esamą nepriklausomybę. Ieškantys meilės vienišiai galės pasimėgauti žinojimu, jog neatsidavė tam, kas nėra jų verti. Juk vienatvė daug smagesnė už netinkamą kompaniją, tiesa? Atminkite, prieš atsiduodami meilei, pirmiausia turime mylėti save, o ši savaitė ypač palanki šio jausmo ugdymui – skirkite sau daugiau laiko. Savaitės viduryje, ko gero, būsite sužavėti aplinkos grožio, romantikos – rinksitės ilgesnį kelią namo pėsčiomis, mėgausitės augalų, gėlių kvapais. Savaitgalį Žuvų ženklo atstovai turės galimybę įsitikinti, kaip gera duoti, dalintis meile. Svarbiausia – mėgaukitės tuo, ką darote.

Suaugusiems.lt, nuotrauka iš Accidental Hedonist / Flickr.com

 
Komentarai
Naujas komentaras