Meilės horoskopas savaitei (05 16 – 05 22)

 
1 komentaras
Astrologinė prognozė visiems zodiako ženklams.

AVINAS
Nors savaitė Avino ženklo atstovams gali būti gana įtempta, atrodys, jog meilės reikalai stovi vietoje ar net juda atgal... Ką visa tai reiškia? Nevenkite minčių, tik gerai viską išsiaiškinę galėsite vėl judėti pirmyn. Ketvirtadienį bei penktadienį asmeninis gyvenimas vėl gali nušvisti romantika, tačiau iš tiesų ja pasimėgauti galėsite tik tuo atveju, jei labai kontroliuosite save, savo reakcijas į partnerio mintis. Taip pat įsigilinkite ir į mylimojo jausmus, klauskite, bendraukite.Savaitgalį Žvaigždės pataria skirti meilei, tačiau jokiu būdu neskubėti – natūraliai besiklostantys įvykiai atneš daugiausia gerų emocijų.

JAUTIS
Pirmosios savaitės dienos Jaučio ženklo atstovams bus iš tiesų audringos!Tai nebūtinai reiškia kažką bloga – tiesiog būkite pasiruošę, leiskite sau išgyventi blogas emocijas, o joms praėjus džiaukitės pasauliu ir mylimu žmogumi. Ketvirtadienį bei penktadienį jūsų laukia įdomūs susitikimai su įdomiais žmonėmis – stenkitės tai maksimaliai išnaudoti. Jeigu jūsų veiksmai nepadeda visko aiškiau suprasti, galbūt tai ženklas, jog atėjo metas kažką keisti. Savaitgalį Žvaigždės žada reikšmingus pokalbius, bendravimą. Pasistenkite būti atviri partneriui, nebijokite naujovių ir leiskitės į nuotykius!

DVYNIAI
Jausite, jog sveikata ir bendra savijauta turės didesnę nei įprastai įtaką jūsų emocijoms, bendravimui su partneriu. Iš tiesų pasistenkite išvengti streso, rūpinkitės savimi, skirkite laiko mankštai... Raktas į sėkmę meilėje ketvirtadienį ir penktadienį bus jūsų intelektas, gebėjimas pamatyti ir įvertinti kitą perspektyvą. Žinoma, ar patiks tai, ką matysite – tai jau kitas klausimas. Savaitgalį Žvaigždės pataria nevengti paslaptingumo, flirto,  nuotykių. Svarbiausia – nepraraskite realaus požiūrio, tik taip būsite pasiruošę kitą savaitę laukiantiems iššūkiams.

VĖŽYS
Pirmosiomis savaitės dienomis, ko gero, pernelyg greitai ir daug apie viską galvosite – kursite prielaidas, peršoksite prie išvadų ir, gali būti, praleisite tai, kas svarbiausia. Kalbant apie meilę, Žvaigždės pataria kiek atsitraukti ir nepriimti jokių sprendimų. Ketvirtadienį ar penktadienį turėsite galimybę geriau perprasti savo mintis, galėsite labiau įsigilinti į save, jausmus, o tai padės ir bendraujant su partneriu. Svarbiausia – būkite savimi, dėl nieko neapsimetinėkite, drąsiai reikškite jausmus. Savaitgalis bus puikus, jūsų geraširdiškumas ir nuovokumas gali viską iš tiesų nuspalvinti rožinėmis spalvomis.

LIŪTAS
Savaitės pradžioje Liūto ženklo atstovams Žvaigždės pataria ypač rūpintis savimi, sekti savo mintis ir jausmus. Tai padės jums išsiugdyti nepaprastą nuojautą, intuiciją, kuri šią savaitę pravers, ypač – santykiuose su partneriu. Ketvirtadienį ir penktadienį galite jausti sąmyšį: tarsi būsite ramūs, tačiau kartais norėsite rėkti, trypti, šokti... Kitaip sakant, laukia emocijų įvairovė. Kaip bebūtų, santykiai su antrąja puse klosis puikiai. Tuo tarpu vienišiams tai ypač palankus laikas susipažinti. Savaitgalį daugiausia gerų emocijų gausite padėdami kitiems – įneškite bent truputį meilės į aplinkinių gyvenimus. Pastebėsite, kokie esate mylimi!

MERGELĖ
Ar gi jūs ne smalsūs? Mokslas jums suteikia nemažai gerų emocijų, o savaitės pradžioje turėsite jam skirti laiko daugiau nei įprastai. Beje, nepamirškite, jog santykiai – taip pat mokslas. Dalinkitės informacija, džiaukitės tuo, ką darote!Beje, svarbu bus įsiklausyti į tai, kas nutylima – tai turės didelės įtakos ketvirtadienį ir penktadienį. Turėsite balansuoti tarp atsakomybių, pareigų ir linksmybių bei meilės. Žvaigždės pataria nedvejoti ir rizikuoti, ypač – kalbant apie meilę!Tik žinodami ir pripažindami dabartinę situaciją galėsite iš tiesų kažką pakeisti. Savaitgalis – puikus, savo charizma ir šilta energija žavėsite aplinkinius, pasistenkite maksimaliai tai išnaudoti ir mėgaukitės dėmesiu.

SVARSTYKLĖS
Pirmosiomis savaitės dienomis, ko gero, ramybės jums neduos kiti, su romantiniais santykiais nesusiję klausimai. Kur jūsų meilės ir gyvenimo balansas? Skirkite laiko ne tik pareigoms, bet ir tiesiog maloniai veiklai. Ketvirtadienį ir penktadienį jausitės ir realistiški, ir idealistiški – bandysite suderinti tai, ką siūlo gyvenimas, su tuo, ko iš tiesų trokštate. Tai puikus laikas kompromisams. Savaitgalį Žvaigždės pataria skirti laiko apmąstymams, tačiau pernelyg į juos nepasinerkite: susiplanuokite kažkokios smagios veiklos, susitikite su brangiais žmonėmis, papramogaukite.

SKORPIONAS
Pernelyg didelis lėtumas, neskubėjimas lemia laiko ir kitų resursų švaistymą, betikslį eikvojimą, ypač – meilėje šios savaitės pradžioje. Neatidėliokite, imkitės veiksmų – ar tai būtų santykiai su internetine simpatija, ar su ilgamečiu partneriu. Kodėl reikia skubėti? Tiesiog, šiuo metu – jums palankus laikas, būsite ypač žavūs ir jaudinantys. Ketvirtadienį ir penktadienį taip pat degsite aistra ir energija, tik nepamirškite racionalumo ir į viską žvelkite realiai, neleiskite troškimams valdyti. Savaitgalį,ko gero, turėsite progą į santykius pažvelgti praktiškai – tai visada naudinga. Pasistenkite atrasti balansą.

ŠAULYS
Jei savaitės pradžioje jausitės nepasiruošę romantinei rizikai, gerbkite tai ir nieko nedarykite per prievartą. Svarbiausia – įsiklausyti į save. Skirkite laiko apmąstymams, susiplanuokite savo socialinę veiklą bei... karštą pasimatymą ketvirtadienį arba penktadienį!Šiomis dienomis būsite ypač žavingi, mylimi. Net vienišiams žadami abipusiai jausmai, dėmesys, meilumas. Savaitgalį Žvaigždės pataria labai neišlaidauti, tačiau nevenkite vakarėlių, stenkitės smagiai leisti laiką ir neprarasti geros nuotaikos. Pasitikėkite savimi!

OŽIARAGIS
Savaitės pradžioje svarbu bus ne tik susiplanuoti laiką, neatidėlioti darbų, tačiau taip pat skirti laiko sau, įsigilinti į savo emocijas, nusiteikti romantikai. Meilės galia bus jūsų rankose!Jei ketvirtadienį ar penktadienį planuosite laiką su draugais arba mylimu žmogumi, nepalikite visko savieigai. Paskambinkite pasitikslinti, išsamiai suplanuokite veiklą. Šiuo metu aiškių gairių neturinti veikla, išvykos bus nenusisekę. Savaitgalis – puikus, kupinas žavesio ir linksmybių. Norite kažką sužavėti? Dabar tam tinkamiausias laikas!

VANDENIS
Savaitės pradžioje Vandenio ženklo atstovai bus ypač emocionalūs. Skirkite laiko ir logiškai apgalvokite viską, kas sukelia jums tiek daug jausmų,pamąstykite, ką galite pakeisti,o ką vertėtų palikti savieigai. Iš tiesų, ketvirtadienį ar penktadienį jūsų požiūris gali stipriai pasikeisti – išmoksite į viską žvelgti kiek pozityviau. Būkite šalia žmonių, kurie jus įkvepia, atraskite širdies ir proto harmoniją. Žinokite, jog tai labai palankus metas romantinėms pažintims!Savaitgalį gali justi, jog stinga motyvacijos. Tiesiog pailsėkite, atsipalaiduokite, pabūkite su draugais ir rūpinkitės partneriu. Maloniai leiskite laiką!

ŽUVYS
Galbūt savaitės pradžioje būsite smalsūs, norėsite daug ką išsiaiškinti, tačiau Žvaigždės sako, jog tai toli gražu ne pats tinkamiausias laikas klausti. Vietoj to, stebėkite ženklus, būkite atidūs smulkmenoms ir pajauskite bent „reikalo“ nuotaiką. Ketvirtadienį ir penktadienį nesunkiai atskirsite, kas iš tiesų reikšminga – galite suprasti kažką labai svarbaus. Užuomina į sėkmę būtų tokia: nedelskite ir pasistenkite viską išsiaiškinti. Savaitgalį Žvaigždės pataria vengti ėjimo su minia, kitų primestos nuomonės. Lavinkite savo kūrybiškumą, išsirinkite sau tinkamą kelią. Nepamirškite skirti dėmesio jausmams!

Suaugusiems.lt, nuotrauka iš sxc.hu

 
Komentarai (1)
gerai, paaaaaaatinka :)
Naujas komentaras