Meilės horoskopas savaitei (05 18 - 05 24)

 
Astrologinė meilės prognozė dvylikai zodiako ženklų. Meilė, pažintys, slaptas romanas ar netikėtas išsiskyrimas? Sužinok kas tavęs laukia jau šią savaitę.

AVINAS. Jei turite svarbų susitikimą pirmadienį, verčiau jį atidėkite. Šiandien gresia nesusipratimai bendraujant tiek su mylimu žmogumi, tiek su verslo partneriais. Tačiau antradienį, trečiadienį avinukų potencialas grįš su kaupu. Būsite pačiame dėmesio centre, gebėsite sudominti aplinkinius savo mintimis ir tiesiog užkrėsite juos aistra   gyvenimui. Puiku yra tai, jog nesunkiai galėsite suderinti meilės ir darbo reikalus. Žavesys neišblės ir savaitės pabaigoje. Penktadienį ir šeštadienį visata jus apdovanos ypatingomis intuicijos galiomis. Gebėsite greit vertinti situacija, o vidinis balsas jūsų neapgaus narpliojant sudėtingiausius klausimus. 


 

JAUTIS. Savaitės pradžioje jautukus gali aplankyti nedidelis sielvartas dėl naujos simpatijos. Norėsis skubėti ir kuo greičiau sužinoti, ką jums jaučia vienas žmogus. Tačiau žvaigždės pataria palaukti ir neskubinti įvykių. Savaitės viduryje viskas turėtų paaiškėti, tad jautukams teks narplioti kitą painų klausimą - atsispirti pagundai ar ne. Ketvirtadienis, penktadienis - ryškios ir spalvingos dienos. Trykšite gyvenimo džiaugsmu, o pats gyvenimas jus apdovanos naujomis galimybėmis. Savaitgalis tinkamas laikas kurti ilgalaikius planus.

 

DVYNIAI. Savaitės pradžioje atrodys, jog pats likimas norės sugriauti jūsų romantiškus planus. Vis atsiras skubių užduočių ir neatidėliotinų darbų. Tačiau antradienį ir trečiadienį galite būti apdovanoti netikėtu pasimatymu su neįtikėtinu žmogumi. Nauja pažintis gali peraugti į ilgalaikius santykius, tačiau neskubinkite įvykių ir nesiekite sužinoti visų atsakymų. Būkite kantrūs ir ketvirtadienį ar penktadienį išvysite visas meilės spalvas. Savaitgalį pasistenkite atsiriboti nuo nereikalingo bendravimo ir  būkite tik su tais žmonėmis,  kurie žadina jumyse teigiamas emocijas. 
 

VĖŽYS. Metas pabusti iš savo fantazijų ir imtis realių veiksmų! Pirmadienis ir antradienis tam itin tinkamos dienos. Gebėsite būti iniciatyvūs ir romantiški. Tad būkite drąsesni ir pirmi ženkite šį svarbų žingsnį. Trečiadienis taip pat sėkmingas ir apdovanos jus geromis galimybėmis. Norėdami gauti vieną batą - gausite visą porą. Ketvirtadienį, penktadienį palanku leisti laiką minioje. Neabejokite, net ir to nenorėdami, sugebėsite išsiskirti iš būrio žmonių. Žvaigždės taip pat prognozuoja, kad masiniai susibūrimai atvers naujas meilės perspektyvas. Savaitgalį praleiskite aktyviai ir išbandykite naują sporto šaką ar pabandykite, ko dar nebandėte. Tai padės įveikti slaptas baimes ir dvejones.
 

LIŪTAS. Jūs turite įdomių meilės planų ir pirmadienis jus lyg ant sparnų neš juos  įgyvendinti. Einate teisinga kryptimi ir jūs tą žinote geriau nei kas kitas. Trečiadienis, ketvirtadienis meilės sferoje taip pat įdomus. Audringojo liūto kerams negalės atsispirti net šalčiausia širdis. Tad gali tekti patirti įdomių potyrių, kada įkaitusi širdis akimirksniu ištirpins  visą ledo luitą. Puiku, jog žinote, ko trokštate, antraip galėtumėte tapti negailestingu širdžių žudiku. Penktadienį, šeštadienį būsite linkę pasinerti į gilius apmąstymus ir norėsite daugiau aiškumo, tačiau sekmadienį abejonės išsisklaidys ir bus lemta išsipildyti jūsų romantiškiems planams.

 

 

MERGELĖS. Meilė jums negali būti svarbiau, kai vyksta tokios svarbios permainos karjeros klausimu? Kas žino? Pirmadienį, antradienį mergeles gali aplankyti svarbios permainos susijusios su karjera ir meile. Galbūt iš vėžių jus išmuš netikėtas bučinys ar seno verslo partnerio atviras prisipažinimas. Laikykitės.  Ketvirtadienį ir penktadienį geriau nieko neplanuokite ir nepykite jei viskas klostytis ne taip, kaip tikėjotės. Tačiau savaitgalį jūsų pastangos atsipirks su kaupu. Nenuleiskite rankų, būkite dėmesingos, drąsios  ir sulauksite atsako ir tikrų jausmų antplūdžio iš jums neabejingo žmogaus.

 

 

SVARSTYKLĖS.  Savaitės pradžioje šio ženklo atstovai prie savęs trauks stiprią energiją, todėl ir patys pasikrausite išskirtinio sąmojo ir dėl to jūsų žavesys tik dar labiau sustiprės. Tad pirmadienį, antradienį imkitės svarbių darbų, ateities planų, o tai pat nepamirškite ir antrosios pusės. Laiko ir energijos pakaks viskam. Savaitės vidurys ramesnis, tačiau gerai žinosite su kokiais dalykais siejate savo ateitį ir šios svajonės bus išties perspektyvios. Tačiau ketvirtadienį, penktadienį meilė gali mesti iššūkį, tad bus   geriau jei savo troškimus ir planus laikinai atidėsite. Savaitgalis - romantiškas ir  avantiūristinis. Svarstyklių neįprastas elgesys gali išprovokuoti pavydą ir konfliktines situacijas.

 

SKORPIONAS. Savaitės pradžioje skorpionų laukia svarbūs pokalbiai meilės klausimu. Neužkirskite jiems kelio, o įsiklausykite, ko yra prašoma iš jūsų. Nors galite patirti kontrolę ir spaudimą iš savo antrosios pusės, neabejokite, tai atneš labai įdomių rezultatų. Ketvirtadienį, penktadienį išlaikykite dinamišką požiūrį ir daug sužinosite apie jus dominančio žmogaus interesus jūsų atžvilgiu. Savaitgalis saldus, tačiau ganėtinai painus. Staiga užklupusią aistrą gali pakeisti pyktis ir agresija, ar įsiplieskęs  konfliktas gali peraugti į gražią draugystę. Ir vargu ar čia galėsite ką pakeisti, kaip magnetas trauksite dviprasmes situacijas.

 


ŠAULYS. Savaitės pradžioje galite pajusti, kad jus dominantis asmuo elgiasi nenatūraliai ir dirbtinai. Tačiau neskubėkite kaltinti ir smerkti,o  patys pažvelkite į savo širdį. Ar tikrai nieko neslepiate? Savaitės viduryje šauliuose prabus tikri jausmai, tad drąsiai planuokite šį tą romantiško ir net ekstremalaus. Ketvirtadienis, penktadienis ir šeštadienis tinkamiausios dienos ieškoti naujų,  romantiškų ir aistringų atradimų. Sekmadienį džiaugsitės mažais dalykais, pasisemkite įkvėpimo ir energijos iš gamtos.

 

OŽIARAGIS. Įdomių staigmenų sulauksite savaitės pradžioje. Priimkite saldžias ir  romantiškas dovanas ir neatidėliokite  pasimatymo tolimesniam laikui. Pirmadienis - trečiadienis ožiaragiams žada nuostabias emocijas ir tikrų  jausmų antplūdį. Vienišiams, iki savaitės vidurio didelė tikimybė užmegzti intriguojančias ir nuotykių kupinas pažintis. Ketvirtadienį, penktadienį didelių žygdarbių metas, o kūrybiškumas bus vienas svarbiausių jūsų kozirių tiek darbe, tiek meilėje. Savaitgalį gali tekti spręsti iškilusias problemas. Nelaukite, kol kažkas ims jūsų atsiprašinėti, verčiau pasvarstykite ar patys elgiatės teisingai . Būkite atkaklesni ir dėkite pastangas, jei norite išsaugoti santykius.

 

VANDENIS. Jūsų apsukrus protas suburs  mases žmonių vardan vieno tikslo. Naujos idėjos pritrauks flirtą ir karštus jausmus, o tuo pačiu galėsite padaryti didelį šuolį karjeroje. Tad pirmadienis ir antradienis nusimato tikrai įdomus. Nuo trečiadienio iki pat penktadienio vandeniai stačia galva bus pasinėrę į darbą ir naujus projektus, tačiau turintiems antrąją pusę vertėtų bent šiek tiek dėmesio skirti ir partneriui. Pasistenkite išlaikyti pusiausvyrą tarp darbo ir asmeninių santykių. Savaitgalį praleiskite su šeima ir  mylimu žmogumi.

 

ŽUVYS. Pirmadienis ir antradienis suteiks galimybę išsipildyti  slapčiausiems jūsų troškimams. Nuspręskite, ko labiau norite, ar naujų perspektyvų esamuose santykiuose, ar jus labiau domina audringos ir avantriūriškos pažintys. Kad ir kas tai bebūtų, jums dega žalia šviesa. Trečiadienį, ketvirtadienį gali tekti iš peties padirbėti, o sunkiausia našta teks žuvų protui - gali tekti priimti nelengvą sprendimą karjeros klausimu. Neskubėkite ir vadovaukitės šaltu protu bei nepasiduokite aplinkinių daromai įtakai. Penktadienį ir šeštadienį vėl atgims romantiški jausmai ir   būsite tikri dėl savo jausmų bei puikiai žinosite, ko norima iš jūsų. Sekmadienis tinkamas svarbiems sandoriams. Jūsų  intelektualioji pusė padės priimti  palankius sprendimus.Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras