Meilės horoskopas savaitei (05 19 - 05 26)

 
Astrologinė prognozė visiems Zodiako ženklams.

 

AVINAS

Pirmadienį suplanuokite ką nors romantiško, savaitės pradžia tam puikiai tinka. Ypač turint omenyje, jog savaitės vidurys laukia itin darbingas, todėl pasikrauti teigiamų emocijų būtų neprošal. Nežinote, kuo galėtumėte nustebinti antrąją pusę? Kokią romantišką vakarienę surengti? Pasiteiraukite draugų, jie tikrai duos vertingų patarimų. Neturintiems antrosios pusės žvaigždės pataria nenusiminti ir nepulti ir jokiu būdu nepulti į paniką, Jūsų laimės valanda jau visai šalia. Savaitgalį kaip niekad trykšite energija, aistra, pasitikėjimu savo jėgomis, todėl nevenkite megzti naujų pažinčių, tegu visos naktys ir dienos priklauso tik Jums!

 

 

JAUTIS

Jums norėsis daugiau privatumo meilės reikaluose. Susiplanuokite darbus taip, kad galėtumėte juos įgyvendinti ir nepristigtų laiko asmeniniams pomėgiams. Penktadienį daugiau laiko skirkite giminėms, aplankykite tėvus. Savaitgalį rekomenduojama daugiau laiko skirti sau, pasimėgaukite romantiniu filmu, paskaitykite  knygą ar  aromatinės vonios teikiamais malonumais

 

 

DVYNIAI

Neatsižadėkite romantikos, net jei esate vieniša/vienišas išeikite pasivaikščioti su draugais ar draugėmis, juk linksmai ir romantiškai praleisti laiką galima ne tik su antrąja puse. Kad ir kur būtumėte nenustokite šypsotis, juk šypsena pats didžiausias ginklas, akimirksniu pakerėsiantis ir sužavėsiantis aplinkinius. Antradienį, trečiadienį nieko rimto neplanuokite, tai konfliktų bei nesusipratimų kupinas metas, todėl ir bendraujant su antrąja puse būkite santūresni, nesivelkite į konfliktus. Savaitės pabaiga bus kupina geros nuotaikos bei staigmenų. Tačiau kurti tolimų ateities planų nepatariama, pasistenkite gyventi šia diena.

 

 

VĖŽYS

Net jei esate įsimylėjęs ir romantiški jausmai apsuko galvą, susikoncentruokite į darbą. Tikėtina, kad romantiški jausmai taip apsuks galvą, jog norėsis viską mesti ir tik būti su mylimu žmogumi, tačiau mąstykite blaiviai, nepasiduokite užvaldomiems jausmams, o į santykius žvelkite racionaliai, nusiėmę rožainius akinius. Savaitgalį nepamirškite palepinti savęs, daugiau laiko skirti pomėgiams, senai matytiems draugams.

 

 

LIŪTAS

Laiką, skirtą jausmams ir darbui dalykite pusiau, nenuskriausdami nė vieno iš jų. Kitu atveju galite nukentėti, būti išbartas vyresnybės arba sulaukti priekaištų iš mylimojo. Jei matote, kad santykiams kažko trūksta ir jie nebetenkina Jūsų taip kaip anksčiau, patartina kurį laiką pabūti atskirai, kitaip tariant leisti vienas kitam įkvėpti gaivaus oro gurkšnio. Tik tada suprasite, ko norite ir tikėtina, vienas kitą branginsite kaip niekada. Vienišiems Liūto ženklo atstovams žvaigždės pataria apsidairyti aplink ir jokiu būdu neužsidaryti vienumoje, priešingai – bendraukite, bendraukite, jei ir nesutiksite širdžiai artimos simpatijos, bent praplėsite pažinčių ratą.

 

 

MERGELĖ

Pirmadienį pasikliaukite nuojauta ir nešvaistykite laiko veltui, šeštasis pojūtis Jūsų tikrai neapgaus. Asmeniniuose santykiuose to pamiršti taip pat nereikėtų. Kankina abejonės dėl jausmų partneriui? Neskubėkite žengti lengviausiu keliu ir kaip daugelis mėgsta lengva ranka viso nutraukti. Gerai viską apmąstykite, pasikliaukite ne tik proto, tačiau ir širdies balsu. Todėl nieko keisto, kad visa savaitė bus kupina apmąstymų. Vienišoms Mergelėms žvaigždės, deja, kol kas nežada didelių permainų jausmų srityje, teks dar truputį palaukti. Ne veltui sakoma, jog kantrybė – dorybė.

 

 

SVARSTYKLĖS

Norėsis šiltų jausmų, romantikos, todėl nieko nuostabaus, kad gyvensite gražiais prisiminimais. Užteks prisiminimų, ateitis Jūsų laukia net labai graži, jei tik neužsisklęsite savyje ir nesėdėsite namuose. Nelaukite savaitgalio, jau šiandien eikite į viešumą, susitikite su draugais, megzkite naujas pažintis. Svarstyklėms, turinčioms antrąją pusę, savaitė naujų permainų nežada, santykiai ir toliau labai džiugins, mylėsite ir branginsite vienas kitą.

 

 

SKORPIONAS

Nors pirmadienis bus užimtas, tačiau laiko meilei tikrai atrasite. Bendravimas su antrąja puse ne tik džiugins, tačiau taip pat suteiks energijos, padėsiančios ištverti nelengvą darbų savaitę. Iš visų jėgų stenkitės saugoti ir branginti vienas kitą bei atminkite, kad santykiai – tai didžiulis darbas, reikalaujantis daug pastangų. Vieniši Skorpionai jau trečiadienį, ketvirtadienį sulauks priešingos lyties atstovų dėmesio, galbūt užkalbins simpatiška/simpatiškas kolega, o gal tai bus žavi/žavus nepažįstamasis gatvėje. Tikėtina, kad savaitgalį Jus užvaldys tingios nuotaikos, tačiau vykite jas kuo toliau ir mėgaukitės gražiu pavasario oru!

 

 

ŠAULYS

Išskirtinumas šiuo atveju tikrai ne minusas, o ypatingumo požymis. Jei dėl to jaučiate diskomfortą, kuo skubiau atsikratykite tokių minčių. Juk išskirtiniai pomėgiai ar požiūris į gyvenimą leidžia Jums jaustis ypatingu, o tai reiškia, kad aplinkinių dėmesį patraukti tikrai bus nesunku. Vienišuosius Šaulius savaitės viduryje gali užplūsti neigiamos emocijos dėl to, kad niekaip negali rasti antrosios pusės. Jokiu būdu nepasiduokite tokioms mintims, vietoj to eikite susitikti su draugais, pasilinksminti.

 

 

OŽIARAGIS

Šią savaitę prireiks daugiau organizuotumo, mat darbe būsite labai užsiėmęs. Dėl to galite sulaukti ir priekaištų iš mylimojo, dėl dėmesio ir laiko, praleisto kartu stokos. Savaitės viduryje galėsite truputėlį atsikvėpti nuo rūpesčių, pareigų bei daugiau laiko skirti partneriui/partnerei ir laisvalaikiui. Savaitgalį gali užgriūti netikėti, tačiau labai išsiilgti svečiai.

 

 

VANDENIS

Ši savaitė nusimato itin aktyvi, iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti, jog naujos pažintys lauks ant kiekvieno kampo. Stotelėje stovintis žavus nepažįstamasis pamerks akį ar nelauktai užkalbins, kolegos darbe dėmesio taip pat negailės. Todėl vienišieji tegu nepražiopsokite savo progos, mezga pažintis ir džiaugiasi užklupusiu dėmesiu. Vandeniai, turintys antrąją pusę, santykiuose gali sulaukti netikėtų permainų, kurios užklups lyg iš giedro dangaus. Kuo viskas baigsis – priklausys tik nuo Jūsų.

 

ŽUVYS

Pirmadienį būsite susikoncentravę į santykius, nors atrodys, jog viskas slysta iš rankų, tačiau vis dar svarstysite – nutraukti viską ar tęsti toliau. Jei nuspręsite pasirinkti pirmąjį variantą, tai reikš, kad ilgai puoselėtų planų teks atsisakyti ir toliau kabintis į gyvenimą. Pasirinkus antrąjį – nežinia kaip susiklostytų esami santykiai. Bet kokiu atveju kankins didžiulis širdies skausmas, tačiau būkite atviri patys sau ir nenustokite pasitikėti kitais.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras