Meilės horoskopas savaitei (05 20-05 26)

 
1 komentaras
Astrologinė prognozė visiems Zodiako ženklams.

AVINAS

SANTYKIAI: Šią savaitę galite pastebėti, kad kažkas kišasi  į Jūsų santykius. Nekelkite pavydo scenų, kol nežinote, ar iš tiesų yra ko pavydėti. Trečiadienį ir ketvirtadienį Jūsų antroji pusė skirs mažiau dėmesio nei norėtųsi. Nepriekaištaukite, nes tikrai atsigriebsite savaitgalį.

SEKSAS: Praeities nesėkmės ir nusivylimai  Jus persekios visą savaitę. Nebijokite vėl imtis iniciatyvos, juk kažkada turi pasisekti?

JAUTIS

SANTYKIAI: Šią savaitę stenkitės rodyti kuo daugiau dėmesio antrajai pusei, bent vieną vakarą pamirškite nepabaigtus darbus ir pasilepinkite romantiška vakariene. Savaitgalis tikrai bus aktyvus, sulauksite ne vieno pasiūlymo pasilinksminti ar vykti į gamtą. Atkreipkite dėmesį ir į tai, ko nori antroji pusė.

SEKSAS: Nors ir erzins buitinės smulkmenos, tačiau degsite aistra: tiek Jūs, tiek Jūsų antroji pusė. Pasinaudokite tuo. Galbūt jau seniai galvojate apie erotinę fotosesiją?

DVYNIAI

SANTYKIAI:Šią savaitę būsite apsupti žmonių, Jūsų laukia naujos pažintys bei pašnekesiai su įdomiais žmonėmis. Ketvirtadienį Jus užplūs teigiama energija, seksis viskas, ko tik imsitės. Savaitgalį Jums gali trūkti mylimo žmogaus šilumos, tačiau visada galite pirmi imtis iniciatyvos.

SEKSAS: Kai užsiimate seksu, klausykitės mėgstamos muzikos – tai padės Jums atsipalaiduoti.  Nebijokite eksperimentuoti.

VĖŽYS

SANTYKIAI: Pirma savaitės pusė žada naujas pažintis su įdomiais žmonėmis. Savaitės viduryje galite pastebėti, kad nepavyksta susitarti su artimiausiais žmonėmis. Neįrodinėkite savo tiesų, ir ieškokite kompromisų. Ketvirtadienį ir penktadienį stenkitės praleisti ramiai, savaitgalį alkoholį vartokite saikingai.

SEKSAS: Nepervertinkite savo galimybių, priešingu atveju, galite atsidurti net ligoninėje. Jei norite būti lankstesni, užsiimkite joga.

LIŪTAS

SANTYKIAI: Pirmoje savaitės pusėje nebūsite linkę bendrauti, tačiau tai – geriausias būdas užsimiršti apie rūpesčius. Net jei nieko nenorėsite, išeikite bent pasivaikščioti ar į kiną. Tai padės prasiblaškyti. Savaitės viduryje laukia įdomi pažintis, kuri gali peraugti į rimtus santykius. Savaitgalį neatsisakykite pasilinksminti.

SEKSAS: Galų gale papasakokite partneriui (partnerei) apie savo norus – ne  visi žmonės moka skaityti kitų mintis. Priešingu atveju, Jūsų lūkesčiai nepasiteisins.

MERGELĖ

SANTYKIAI: Neleiskite, kad finansinės problemos gadintų Jūsų asmeninius santykius. Nepamirškite, kad ne pinigai svarbiausia. Šią savaitę venkite diskutuoti finansiniais klausimais. Ketvirtadienį ir penktadienį planuokitės laiką taip, kad vakarus galėtumėte praleisti su mylimu žmogumi. Savaitgalį išvykite į gamtą.

SEKSAS: Šią savaitę būsite linkę dominuoti, vadovauti net ir lovoje. Tai, žinoma, nėra blogai, tačiau nepersistenkite.

SVARSTYKLĖS

SANTYKIAI: Pirmadienį išsispręs visi klausimai, kurie jau kurį laiką nedavė ramybės. Jei vis dar ieškote meilės, šią savaitę, tikėtina, susipažinsite su dėmesio vertu asmeniu. Ketvirtadienį ir penktadienį elgsitės impulsyviai, tačiau būkite atsargūs. Savaitgalis – puikus metas planuoti ateitį, tikėtina, kad šiuos planus įgyvendinsite.

SEKSAS: Šią savaitę nebūsite patenkinti savo seksualiniu gyvenimu, tačiau nenusiminkite – tai tik laikina būsena.

SKORPIONAS

SANTYKIAI: Pirmadienis ir antradienis – tinkamas metas romantiškiems pasimatymams. Jei vis dar esate vieniši, tai – tinkamas metas susipažinti. Nesėdėkite užsidarę namuose. Trečiadienis ir ketvirtadienis – darbingiausios šios savaitės dienos, tad nusidirbkite svarbiausius darbus, kad savaitgalį galėtumėte daugiau laiko skirti antrajai pusei.

SEKSAS: Jei norite daugiau romantikos, nuvažiuokite su antrąja puse į gamtą – galbūt jau seniai mylėjotės po atviru dangumi?

ŠAULYS

SANTYKIAI: Pirmoje savaitės pusėje sužinosite Jums patinkančio asmens paslaptį. Tai, beje, gali ir nemaloniai nustebinti. Trečiadienį ir ketvirtadienį išspręsite problemas, kurios jau kurį laiką nedavė ramybės. Savaitgalis – tinkamas metas pradėti naujus darbus bei planuoti ateitį.

SEKSAS: Šią savaitę nebūsite aistringi, norėsite pabūti vienumoje. Žinoma, tai nereiškia, kad Jūsų nebetraukia priešingos lyties atstovai – tai tik laikina būsena.

OŽIARAGIS

SANTYKIAI: Į viską žiūrėkite pozityviau – visos nesėkmės tik laikinos, tikrai pastebėsite pagerėjimą jau savaitės viduryje.Ketvirtadienis ir penktadienis tinkami planavimui – galbūt jau seniai vykote į kelionę? Savaitgalį palepinkite mylimą asmenį, tikėtina, kad per darbus ir rūpesčius jam skyrėte per mažai laiko.

SEKSAS: Patyrinėkite  partnerio (partnerės) erogenines zonas, patikėkite, kartais net ir glamonės daro tikrus stebuklus!

VANDENIS

SANTYKIAI: Savaitės pradžioje būkite atsargūs: galvokite apie tai, kam ir ką pasakojate, nes informacija gali pasiekti tuos asmenis, nuo kurių norėtumėte visa tai nuslėpti. Trečiadienį ir ketvirtadienį pasilepinkite romantiška vakariene – tikrai nusipelnėte šiek tiek poilsio. Savaitgalį praleiskite su artimiausiais žmonėmis.

SEKSAS: Šią savaitę būsite labai užimti,todėl nukentės ir Jūsų lytinis gyvenimas. Pasistenkite rasti laiko bent „greitukui“.

ŽUVYS

SANTYKIAI: Pirmadienį ir antradienį nebūsite patenkinti savo asmeniniu gyvenimu, tačiau tai – tik laikina, todėl per daug neišgyvenkite dėl to. Viskas pasitaisys jau savaitės viduryje, nebijokite imtis iniciatyvos. Savaitgalį pasilepinkite trumpa kelione ar išvyka į gamtą, tikrai nusipelnėte šiek tiek poilsio.

SEKSAS: Atsargiau rinkite žodžius – galite įžeisti antrąją pusę. Lovoje stenkitės būti švelnesni, grubumas patinka tikrai ne visiems (ir ne visada).

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (1)
Paguodėt :D
Naujas komentaras