Meilės horoskopas savaitei (05 20 – 05 26)

horo(1).jpg
 
Astrologinė meilės prognozė dvylikai zodiako ženklų. Meilė, pažintys, slaptas romanas ar netikėtas išsiskyrimas? Sužinok kas tavęs laukia jau šią savaitę

 

AVINAS

Šią savaitę posakis ''nespręskite apie knygą iš jos viršelio'' bus Jūsų palydovas. Ir sėkmės fronte, ko gero, neprišauks, ypač jei nesiliausite tikėję savo teisumu. Net jei Jums patinkantis žmogus vieną kartą pasielgė netinkamai, neskubėkite jo/jos smerkti, veikiau suteikite antrą, o galbūt net trečią progą įrodyti, jog ji/jis tikrai Jūsų vertas. Jau turintiems antrąsias puses, žvaigždės šią savaitę žada šiokį tokį santykių atšalimą. Norėsis daugiau laiko skirti ne mylimam žmogui, o senai matytiems draugams bei artimiesiems, tačiau tai laikina būsena, kuri savaitei baigiantis pradings kaip lietaus lašai kaitrią vasaros dieną.

 

JAUTIS

Pažadai, pažadėliai, būsite linkęs juos dalinti antrajai pusei visą šią savaitę. Žinoma, ką nors žadėdami jausitės ramesni, tačiau, deja, išpildyti jų niekaip negalėsite. Todėl nieko keisto, jog namuose gali užsiliepsnoti nemenkas konfliktų židinys, rusenantis ne vieną savaitę. Norint to išvengti, reikėtų būti atsargesniems ir prieš ką nors sakant gerai pagalvoti, pasverti kiekvieną žodį. Naujoms pažintims laikas visiškai netinkamas, todėl geriau nuo to susilaikykite. Savąjį princą/princesę dar tikrai sutiksite.

 

DVYNIAI

Besibaigiančio pavasario darbai atims iš Jūsų visą laiką, o svarbiausia ir norą bei jėgas antrajai pusei rodyti bent menkiausią dėmesį. Todėl būkite kiek galima atviresnis, pasakykite, kaip jaučiatės, argumentuotai išdėstykite dėmesio stokos priežastis ir didesnių pykčių bei nesutarimų išvengti tikrai pavyks. Ieškantiems antrosios pusės laukia džiugios naujienos; pagaliau susipažinsite su žmogumi, vertu Jūsų dėmesio ir užkariausiančiu Jūsų širdį ir sielą.

 

VĖŽYS

Pirmadienis – trečiadienis meilės ir romantikos kupinos dienos. Komplimentai, mažos dovanos, romantiškos vakarienės ir pašėlęs seksas. Štai kuo antroji pusė stebins bene kiekvieną šios savaitės dieną. Jausitės kaip niekad mylimas, geidžiamas ir gerbiamas. Jei šiuo metu antrosios pusės neturite, nusiminti neverta, jau šią savaitę sulaukti ne vieno kvietimo į romantišką pasimatymą, tereikės išsirinkti, kuriuose dalyvauti norite, o kurių verčiau atsisakyti.

 

LIŪTAS

Viską apie save stebėsite tiriančiu žvilgsniu, kadangi antrosios pusės iki šiol neturite, todėl draugų ir artimųjų mylimuosius nužvelgsite nuo galvos iki pirštų galiukų. Kitaip tariant – būsite santykių teisėjas, kurio nuomonės klausys visi. Turintiems antrąją pusę verta sunerimti dėl esamų santykių, mat mylimasis giliai širdyje gali slėpti visokeriopą nepasitenkinimą santykiais. Todėl nieko nelaukite ir kuo greičiau pasikalbėkite, išsiaiškinkite viską, kas giliai širdyje neduoda ramybės.

 

MERGELĖ

Romantiška meilės dėlionė suskils į mažyčius gabalėlius, kuriuos surinkti privalėsite kartu, bendromis jėgomis. Staiga gali apimti beviltiškumo jausmas, jog santykiai, kuriuos iki šiol taip puoselėjote, ima slysti iš rankų. Visos svajonės ir viltys dūžta. Juk ne veltui sakoma, kad seno pabaiga tai naujo pradžia. Gyvenimas pats viską sudėlioja į vietas. Neturintiems antrosios pusės patariama dažniau pasirodyti viešumoje, lankytis žmonių susibūrimo vietose, o užsimezgusios naujos pažintys, net neabejojame, suteiks daug džiaugsmingų akimirkų.

 

SVARSTYKLĖS

Atleisti lengva, kai tai darome iš širdies, todėl visų pirma pabandykite išmokti nesmerkti savęs, o mylėti tokius, kokie esate. Tik tada Jus pamils ir aplinkiniai, tik tada, kai skleisite šilumą, pozityvumą ir neblėstančią gerą nuotaiką – surasite širdžiai artimą žmogų, kurio draugija ir dėmesiu galėsite džiaugtis labai ilgą laiką. Jau puoselėjantiems santykius ši savaitė nebus niekuo ypatinga: puikiai sutarsite, suprasite vienas kitą iš pusės žodžio, tiesiog kartu bus gera.

 

SKORPIONAS

Pasistenkite nebūti tokie surūgę ir daugiau šypsokitės, sakykite kitiems komplimentus, juk geras žodis nekainuoja nė cento. Žvaigždės pataria tobulinti ir organizacinius įgūdžius, todėl suplanuokite sau ir antrajai pusei įsimintiną savaitgalį. Daugiau laiko praleiskite dviese ir atsigriebkite už visą anksčiau patirtą dėmesio stygių. Vienišiesiems taip pat nerekomenduojama užsidaryti namuose, vietoj to kur nors išvykite kartu su draugais ir pasisemkite nepakartojamų įspūdžių visai kitai savaitei.

 

ŠAULYS

Jei šiuo metu susitikinėjate su nauju partneriu, santykiai klosis kaip niekad puikiai. Gėlės, netikėtos staigmenos, mažos dovanėlės stebins Jus kasdien. O ir pats būsite kupinas dar neišblėsusio entuziazmo, todėl malonių siurprizų iš Jūsų pusės taip pat netrūks. Poras turintiems -  ši savaitė didelių permainų nežada, su antrąja puse sutarsite puikiai, suprasite vienas kitą, tik nepamirškite Jai/Jam skirti daugiau dėmesio, priminti kaip stipriai mylite vienas kitą ir problemų neturėtų kilti.

 

OŽIARAGIS

Šią savaitę būsite gražiausias ir nuostabiausias, aplinkiniai Jumis žavėsis, prašys patarimų, o pagyros nenustos skambėjusios bene kiekvieną akimirką Jums pasirodžius viešumoje. Žmones prie savęs trauksite tarsi bites prie medaus, spinduliuosite nematoma energija, kuri žavės aplinkinius, todėl praplėsti gerbėjų rata bus kaip niekad paprasta. Nors džiaugsitės aplinkinių dėmesiu, tačiau nepamirškite kasdienių pareigų, kitų atveju ateinančią savaitę teks nemažai paplušėti. 

 

VANDENIS

Nusimato laiminga, džiaugsmo kupina savaitė. Santykiai klosis kaip niekad puikiai, aistros nestigs nė vienam iš Jūsų ir visai nesvarbu – kątik susipažinote ar drauge jau skaičiuojate ne vienerius metus. Todėl džiaukitės šiuo nuostabiu laiku ir nesukite sau galvos dėl rytojaus. Antrosios pusės vis dar ieškantiems – palankios prognozės.

 

ŽUVYS

Norėsis romantikos ir svaigių jausmų, tačiau antroji pusė, deja, neišpildys šių Jūsų lūkesčių. Keista, tačiau nuotaika visą savaitę bus nepriekaištinga, todėl nė truputėlio už tai ant jo(s) nepyksite. Savaitės viduryje jausitės be galo įsimylėję, todėl mylimą žmogų apdovanosite neišsenkamu dėmesiu ir maloniomis staigmenomis. Tačiau net ir tokiomis akimirkomis nepraraskite budrumo, mat savaitei baigiantis galite netikėtai įsivelti į meilės romaną, kuris, deja, geros pabaigos nepranašauja. 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras