Meilės horoskopas savaitei (05 23 – 05 29)

 
Astrologinė prognozė visiems Zodiako ženklams.

AVINAS
Šią savaitę, tikriausiai, nemažai laiko skirsite pasvarstymams apie ateitį – Žvaigždės pasistengs atskleisti visus santykių „melus“, nesusipratimus, tad turėsite apie ką pagalvoti. Beje, neapgaudinėkite nieko – viskas bus išaiškinta! Pagalvokite apie tai, ko iš tiesų ieškote, ką patys galite duoti ir apskritai, kokia kryptimi gyvenime norite judėti. Žvaigždės įspėja atsargesniems būti trečiadienį, ketvirtadienį ir penktadienį – šiomis dienomis jus gali aplankyti kosminė energija, nepriimkite svarbių sprendimų. Išlaukite. Nuo penktadienio vakaro visą savaitgalį vėl jausitės puikiai, būsite žavūs, galėsite drąsiai dalintis meile ir veltis į nuotykius!

JAUTIS
Taip, meilė reikalauja nelengvo darbo, nemažai pastangų, tačiau neturėtumėte užstrigti. Pirmosiomis savaitės dienomis pastebėsite, jog yra lengvesnis būdas viskas išspręsti – nenumokite į tai ranka. Žinoma, visada galite prašyti pagalbos – draugams, patarimams laikas palankiausias trečiadienį, ketvirtadienį ir penktadienį. Žmogus, puikiai jus pažįstantis, gali pasiūlyti netikėtą galimybę, išeitį – nebijokite ištrūkti iš komforto zonos, rizikuoti. Būkite drąsūs! Savaitgalį jausitės energingi, norėsis aktyvumo, veiksmo. Puiku! Judėjimas ir bus tai, ko jums labiausiai reikės.

DVYNIAI
Gerasis tikėjimas ir aktyvios pastangos veda jus į gilesnį, puikesnį (ir karštesnį!) supratimą – ypač, pirmosiomis savaitės dienomis. Meilėje stenkitės pasitikėti savimi, nebūkite silpni, nedvejokite ir protingi sprendimai ateis tarsi savaime. Nuo trečiadienio iki penktadienio popietės daugiausia dėmesio reikalaus darbas. Dėl jo jausitės pavargę, būsite išsiblaškę, tačiau pasistenkite, kad dėl to nenukentėtų asmeniniai santykiai – neburnokite, stenkitės likti supratingi. Savaitgalį svarbiausia suprasti viską, kas dedasi jūsų galvoje ir širdyje. Drąsiai apie tai kalbėkitės, dalinkitės jausmais ir fantazijomis!

VĖŽYS
Ši savaitė Vėžio ženklo atstovams – aistringa, kupina emocijų ir instinktų. Tai puikiai paveiks jūsų romantinius santykius. Pirmosiomis savaitės dienomis Žvaigždės pataria daugiau vadovautis logika – derinyje su jausmais ji gali būti iš tiesų naudinga. Taip pat nederėtų pamiršti objektyvumo. Laikas nuo trečiadienio iki penktadienio – keistas, bet smagus. Jausite, tarsi skaitytumėte kitų žmonių mintis, nuspėtumėte jų troškimus – pasinaudokite šiuo privalumu. Savaitgalį norėsite dalintis viskuo, ypač – jausmais, tačiau atminkite, kad kartais juos geriau išgyventi vienam ar tiesiog „pasaugoti” meilę vakarui.

LIŪTAS
Tik kvailiai tiki, jog gali paskubinti meilę, nulemti kitų žmonių sprendimus… Šią savaitę meilė pareikalaus kantrybės ir švelnių prisilietimų. Susikoncentruokite į teisingus dalykus: svarbiausia bus ne pasiekti kitą „lygį“, o esant dabartyje atrasti kažką naujo, kas miela abiems, kažką, kas paįvairins bendravimą. Trečiadienį pajusite, jog aplinkui esantys žmonės pasidarė emocionalesni, net jūsų pačių reakcija į aplinką gali gąsdinti. Artimiausiomis dienomis būtinai skirkite šiek tiek daugiau laiko romantikai – tik taip galėsite priimti puikų meilės sprendimą. Savaitgalį Žvaigždės žadą jaudinantį, karštą. Susiplanuokite pasimatymą, ieškokite nuotykių, džiaukitės meile!

MERGELĖ
Galite būti kritiški, tiesmuki, atviri, kiek tik norite – žmonės jus vis tiek mylės, ypač – savaitės pradžioje. Romantika – sritis, kur norėsite suteikti partneriui veikimo laisvę, nevaržysite jo – teisingai, leiskite mylimam žmogui būti savimi, ieškokite kompromiso.  Nesistenkite pakeisti partnerio, lai jis taip pat nereikalauja didelių pasikeitimų – atraskite, už ką vienas kitą mylėti dabar. Trečiadienį – penktadienį, nepriklausomai nuo to, ar turite antrąją pusę, jūsų laukia pokyčiai. Svarbiausia – kaip į juos reaguosite. Savaitgalį Žvaigždės pataria daugiau dėmesio skirti pinigams – pasidalinkite finansinėmis vertybėmis, įpročiais, pinigų valdymo įgūdžiais.

SVARSTYKLĖS
Savaitės pradžia Svarstyklių ženklo atstovams labai palanki meilei – būsite gudrūs, tiek protas,tiek širdis kuždės jums sprendimus sėkmei. Žvaigždės taip pat stengsis padėti!Įsisuksite į bendravimo ratą, mėgaukitės! Tuo tarpu trečiadienį prasidės kiek racionalesnis, ramesnis laikas, šiek tiek atitrūksite nuo jausmingumo. Mėgaukitės mažais dalykais, stenkitės išlaikyti pozityvią energiją, gerą nusiteikimą – tai be abejonės turės tik gerų pasekmių. Savaitgalį būkite sąmoningi, apgalvokite viską, ką sakote ir mėgaukitės sugrįžusiais jausmais.

SKORPIONAS
Savaitės pradžioje Skorpiono ženklo atstovai pajus, kad sulėtėjo gyvenimo tempas. Jei gyvenate su partneriu, galite sulaukti keleto iššūkių, vidinio gyvenimo tvarkos pasikeitimų. Tai tinkamas metas imtis kažko, dėl ko ilgai dvejojote, nedrįsote. Trečiadienį meilei ir santykiams labai svarbus bus įžvalgumas. Žvaigždės žada siurprizą: galbūt jūs jį rengiate, galbūt surengs kiti. Apskritai, tai palankus metas, būsite žavūs ir galite įvykius pakreipti jums tinkama linkme. Savaitgalį svarbiausia bus rūpestis – dalinkitės šiluma, bendraukite, parodykite, kad jūsų širdis atvira jausmams ir viskas išeis į gera.

ŠAULYS
Jūsų žodžiai pasieks adresatą, ypač gerai suprasti būsite savaitės pradžioje. Ore sklandys meilė!Būkite kūrybingi, mintis reikškite ne tiesmukai, jautriai – būsite mėgstami, mylimi. Trečiadienį Žvaigždės pataria nepriimti rimtų sprendimų, mat šią dieną meilėje galimi net praradimai. Susitelkite, pamąstykite apie viską, palaukite. Nuo penktadienio gyvenimas atrodys lengvesnis ir saldesnis. Suteikite meilei ir partneriui prioritetą – būsite sužavėti savaitgalio nuotykių!

OŽIARAGIS
Jeigu nesulaukiate atsakymo ar reakcijos tokios, kaip norite – pirmosiomis savaitės dienomis bandykite kažką pakeisti. Tai neturi būti rimti, esminiai pasikeitimai – išlikite savimi, neatsisakykite vertybių, tiesiog šiek tiek pakeiskite savo veiksmų ar tikslų kryptį. Trečiadienį būsite ypač švelnūs, jautrūs. Puiku, kažkam šiuo metu iš tiesų reikės švelnaus prisilietimo, nuoširdaus patarimo ar apkabinimo. Savaitgalį Žvaigždės pataria neprarasti atsakomybės jausmo, tačiau stengtis įmanomai labiau atitrūkti nuo darbo. Jūsų laukia daugybė malonesnių akimirkų!

VANDENIS
Jūs visuomet žavūs, tačiau pirmosiomis savaitės dienomis – dar labiau nei bet kada!Spindėdami tokiu patrauklumu, šiluma ir gera energija gali daug pasiekti, nesvarbu – esate vienišiai ar turite antrąją pusę. Pasinaudokite ir pasimėgaukite padėtimi!Darbo savaitės pabaigoje svarbu bus platoniški jausmai, rūpestis kitu, atidumas ir pagalba. Teks trumpam pamiršti romantiką. Priimkite tai kaip geros karmos galimybę!Tuo tarpu savaitgalis – nuostabus: žavėsite ir būsite sužavėti. Laukia fantastiškas laikas!

ŽUVYS
Savaitės pradžioje Žuvų ženklo atstovai pasiges pastovumo, viskas greitai keisis. Kaip bebūtų, pokyčiai juk reiškia naujas galimybes, tiesa? Neužsidarykite: būkite atsimerkę, atverkite širdį meilei ir protą kompromisams. Nuo trečiadienio iki penktadienio jausite padidėjusį aplinkinių dėmesį, mėgausitės komplimentais. Jei kurį laiką nedrįsote apie kažką pasikalbėti ar kažko paklausti partnerio, tai – tinkamiausias laikas. Savaitgalį būkite labai aiškūs, venkite dviprasmybių. Nepalikite vietos klaidingoms interpretacijoms!

Suaugusiems.lt, nuotrauka iš sxc.hu

 
Komentarai
Naujas komentaras