Meilės horoskopas savaitei (05 26 - 06 02)

 
Astrologinė prognozė visiems Zodiako ženklams.

 

AVINAS

Savaitės pradžioje jokiu būdu neatsisakykite patarimų, nors iš pirmo žvilgsnio jie galbūt ir atrodys visiškai niekam tikę. Atidžiai viską išklausykite ir pasistenkite įsiminti kiekvieną smulkmeną, galbūt kurią nors pavyks pasinaudoti. Trečiadienį, ketvirtadienį energija trykš per kraštus, todėl tikėtina, kad antrai pusei su didžiausiu užsidegimu surengsite netikėtą staigmeną ar siurprizą. Esate vienišas, tačiau slapčia tikitės sutikti taip ilgai lauktą antrąją pusę? Išeikite į viešumą, bendraukite, neužsidarykite namuose ar darbe. Kitaip tariant – darbas ne vilkas, į mišką nepabėgs. O meilė gali ir pasprukti.

 

 

JAUTIS

Pirmadienį – trečiadienį užklupusioms problemoms negalėsite pasipriešinti ar jų apeiti, todėl beliks tik plačiai šypsotis. Jei ieškote naujos meilės, dabar tam itin tinkamas laikas, nes aplinkinių žvilgsnius trauksite it bites medus. Būkite atviri naujoms pažintims, užteks gyventi praeitimi, pats metas ateitį pasitikti iškelta galva. Savaitgalį patariama pasikliauti intuicija.

 

 

DVYNIAI

Kaip niekad ieškosite patarimų, galinčių padėti išspręsti keblią situaciją asmeniniuose santykiuose. Tačiau šiuo atveju niekas kitas sprendimo už Jus priimti negali, tai padaryti privalote savarankiškai. Jei kankina abejonės dėl tolimesnės santykių ateities, patariama kurį laiką pabūti atskirai, kiekvienas susivoksite savyje ir žinosite, kaip pasielgti būtų teisingiausia. Kitaip tariant – visa savaitė bus kupina apmąstymų. Tačiau savaitgalį jokiu būdu neužsidarykite namuose, susitikite su draugais, juk būtų nuodėmė laiką leisti namuose!

 

 

VĖŽYS

Tik savaitei prasidėjus galvoje šmėžuos mintys apie naujos simpatijos paieškas. Užteks skubėti, kartais tereikia išlaukti tinkamo momento ir svajonių princesė/jaunikis ims ir nukris tiesiog iš dangaus. Niekada nepraskite vilties bei tikėjimo. Turintiems antrąją pusę žvaigždės žada itin kovingą savaitės vidurį, susikalbėti ir suprasti antrąją pusę vargu ar pavyks, todėl konfliktai beveik neišvengiami. Tačiau neimkite jų per daug į širdį, tai tik laikini nesklandumai, kurie išsispręs laikui bėgant.

 

 

LIŪTAS

Valdykite savo įžūlumą, nes galite būti ne taip suprastas, o tokiu atveju konflikto su antrąja puse ar net viršenybe kažin ar pavyks išvengti. Savo tiesos taip pat nesistenkite įrodinėti, pasilaikykite ją sau, visiems nuo to bus tik geriau. Tikėtina, kad nuotaika bus itin permaininga, tačiau pabandykite save suvaldyti, nes kolegos ir antroji pusė tikrai nebus patenkinti tokia Jūsų nuotaikų kaita bei valdingumu. Savaitgalį įsismarkavusios aistros nurims, todėl santykiai su mylimu žmogumi grįš į savo vėžias. Daugiau laiko praleiskite drauge, pasivaikščiokite gamtoje, galbūt net surenkite iškilą.

 

 

MERGELĖ

Jus kaip ir daugelį kitų zodiako ženklų valdys emocijos, tačiau jos bus tik pačios geriausios! Todėl dabar būtų pats tinkamiausias metas užkalbinti patinkantį asmenį arba maloniai, šiltai pabendrauti su jau esama antrąja puse. Kai kurioms užsisenėjusioms problemoms spręsti nekurkite sudėtingiausiu strategijų, geriausias sprendimas – pats paprasčiausias, koks tik pirmąją minutę sauna į galvą. Kad ir ką organizuosite savaitgalį, pradedant romantišku pasimatymu, vakariene partneriui ar visai šeimai – viskas bus tobula. Mėgaukitės tuo.

 

 

SVARSTYKLĖS

Savaitei prasidėjus būsite labai dėmesingi, todėl visose srityse pasieksite pačių geriausių rezultatų. Apsižvalgykite aplink, pamatysite daug gražių dalykų. Savaitės viduryje galvoje šmėžuos daug gerų, aistringų idėjų, tik nepamirškite jų pasidalyti su mylimuoju. Savaitgalį gali apimti nedidelė streso banga, tačiau nepanikuokite, atsiremkite į mylimąjį.

 

 

SKORPIONAS

Kalbant apie didelius užmojus – būkite itin atsargūs. Geri norai labai pagirtini, tačiau jie neturėtų prasilenkti su galimybėmis, todėl nuo šiol geriau sumažinkite aktyvumą visose gyvenimo srityse. Kalbant apie asmeninius santykius – didelių permainų nenusimato, viskas klosis pakankamai neblogai. Vienišiems žvaigždės žada malonias permainas asmeninių santykių srityje, tikėtina, kad pagaliau pavyks užmegzti taip ilgai lauktas ir išsvajotas pažintis, kurios tikėtina, laikui bėgant peraugs į rimtus santykius.

 

 

ŠAULYS

Net menkiausios smulkmenos atrodys milžiniškos, savaitės pradžioje būsite linkę viską hiperbolizuoti. Tačiau nusiraminkite, kantrybė turėtų būti geriausiu Jūsų draugu. Atsipalaiduokite ir nesijaudinkite dėl smulkmenų, tegu jos netemdo spalvingų ir gražių gyvenimo akimirkų. Jei turite antrąją pusę, stenkitės geriau pažinti vienas kitą. Seniai svajojote nors trumpam nuo visų atsiriboti ir pabūti vienas/viena? Savaitgali tam pats tinkamiausias metas, nepražiopsokite jo.

 

 

OŽIARAGIS

Pirmadienis, antradienis tinkami romantiškiems pasimatymams, kurie įvyks, tikėtina visiškai nelauktai. Vienišieji antrąją pusę gali sutikti pačiose netikėčiausiose vietose, pavyzdžiui parduotuvėje ar autobusų stotyje. Kalbėkite, bendraukite, žavėkite aplinkinius bei džiaukitės aplinkinių dėmesiu ir visai nesvarbu, koks šiuo metu Jūsų statusas. Turintiems antrąją pusę savaitgalį galimi barniai, tarpusavio konfliktai, todėl pasistenkite nesikarščiuoti.

 

 

VANDENIS

Šeimos savaitė, jau pirmadienį gali tekti suskubti į pagalbą patiems artimiausiems šeimos nariams. Todėl mylimojo poreikius ar pretenzijas teks kuriam laikui pamiršti arba tiesiog nekreipti į juos dėmesio. Trečiadienį, ketvirtadienį romantiška nuotaika veršis pro kraštus, švytėsite pasitikėjimu savimi, todėl aplinkinių dėmesį trauksite kaip magnetas.

 

ŽUVYS

Net jei esate įsimylėjęs ir romantiški jausmai apsuko galvą, susikoncentruokite į darbą. Tikėtina, kad romantiški jausmai taip apsuks galvą, jog norėsis viską mesti ir tik būti su mylimu žmogumi, tačiau mąstykite blaiviai, nepasiduokite užvaldomiems jausmams, o į santykius žvelkite racionaliai, nusiėmę rožainius akinius. Savaitgalį nepamirškite palepinti savęs, daugiau laiko skirti pomėgiams, senai matytiems draugams.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras