Meilės horoskopas savaitei (05 27-06 02)

 
Astrologinė prognozė visiems Zodiako ženklams.

AVINAS

SANTYKIAI: Šią savaitę klausykite savo širdies, klausantis širdies balso, priimti sprendimai bus Jums palankesni. Trečiadienį ir ketvirtadienį kursite ilgalaikius planus, planuosite ateitį, apmąstysite meilės perspektyvas. Savaitgalį norėsite praleisti gamtoje, pasikvieskite savo antrąją pusę vykti kartu – laiką praleisite tikrai romantiškai, ir grįšite pailsėję bei atsigavę.

SEKSAS: Savaitės pradžioje būsite pasinėrę į darbus, todėl apie seksą daug negalvosite. Viskas pasikeis jau savaitės viduryje – partneris ar partnerė tikrai nustebs, kokie esate aistringi.

JAUTIS

SANTYKIAI: Jei esate vieniši, savaitės pradžioje galimos pažintys, kurios gali peraugti į ilgalaikius santykius. Trečiadienį ir ketvirtadienį būsite užsiėmę darbais, todėl laiko pramogoms tiesiog neliks. Savaitgalį laukia įdomios pažintys su naujais žmonėmis, galbūt sudalyvausite smagiame vakarėlyje.

SEKSAS: Šią savaitę Jums labiausiai rūpės šeima ir noras uždirbti daugiau pinigų, ir dėl to galite jausti mažesnį norą mylėtis. Atsipalaiduokite – kartais geriausios idėjos šauna į galvą būtent po sekso.

DVYNIAI

SANTYKIAI:Savaitės pradžia gali nedžiuginti, tačiau jau trečiadienį pastebėsite, kad Jus užplūsta teigiama energija. Išnaudokite ją. Pabaikite seniau pradėtus darbus, nustebinkite savo antrąją pusę. Savaitgalį laukia maloni staigmena.

SEKSAS: Šią savaitę nežinosite, ko norite, būsite tikri užsispyrėliai, aplinkiniams bus sunku su Jumis susikalbėti. Vis dėlto, gali atsirasti asmuo, kuris sutramdys Jūsų „ožius“.

VĖŽYS

SANTYKIAI: Savaitės pradžioje būsite pasiklydę savo jausmuose, bet jau trečiadienį būsite pasirengę priimti sprendimą. Šią savaitę daugiau laiko skirkite sau, rūpindamiesi kitais paskutiniu metu apie tai užsimiršote. Penktadienį patartina likti namuose, o šeštadienį – bent pusdieniui išvykti į gamtą.

SEKSAS: Ši savaitė bus labai produktyvi... lovoje. Norėsite eksperimentuoti, išbandyti kažką naujo, ir tikrai nustebinsite savo antrąją pusę – seniai nebuvote tokie aistringi.

LIŪTAS

SANTYKIAI: Savaitės pradžioje stenkitės vadovautis protu, bet ne jausmais. Gali būti, kad dabar nesugebėsite blaiviai mąstyti. Trečiadienį ir ketvirtadienį pajusite, kad Jus apleidžia neigiamos emocijos, įsiliesite į darbinę veiklą, bendrausite su daug naujų žmonių, kai kurios pažintys, tikėtina, bus ilgalaikės.

SEKSAS: Šią savaitę nemokėsite priimti kritikos, Jus erzins aplinkinių pastabos. Dar blogiau – jei antroji pusė Jums pasakys pastabą apie elgesį miegamajame. Nusiraminkite, sveika kritika dar niekam nepakenkė.

MERGELĖ

SANTYKIAI: Romantiškiausios šios savaitės dienos – pirmadienis ir antradienis.  Tai, kad savaitgalis jau praėjo, dar nereiškia, kad dabar – netinkamas metas flirtuoti. Savaitės viduryje venkite meluoti, išsakykite viską, ką jau seniai planavote, tikėtina, kad būsite išgirsti. Savaitgalį, tikėtina, atgaivinsite romantiškus santykius.

SEKSAS: Jei norite, kad lytinis potraukis būtų didesnis, šią savaitę valgykite daugiau riešutų – tai padės ne tik padidinti lytinį potraukį, bet ir pakels nuotaiką.

SVARSTYKLĖS

SANTYKIAI: Savaitės pradžioje turėsite nedaug laiko antrajai pusei, tačiau atsigriebsite jau savaitės viduryje. Gal jau seniai kartu buvote išėję į kiną ar parodą? Suplanuokite pasimatymą, kartais to ir tereikia, norint atgaivinti romantiškus ryšius. Savaitgalį neatsisakykite nuvykti į vakarėlį ar trumpą kelionę.

SEKSAS: Seksas nėra tik „santuokinė pareiga“. Pagalvokite, kodėl paskutiniu metu nebenorite mylėtis? Galbūt reikėtų įnešti naujovių?

SKORPIONAS

SANTYKIAI: Šią savaitę jausitės suvaržyti,  negalėsite daryti visko, ko norisi, tačiau nereikėtų dėl to per daug nerimauti. Viskas pasitaisys jau ketvirtadienį – pabaigsite svarbiausius darbus, todėl turėsite daugiau laiko romantiškiems pasimatymams ar tiesiog sau.

SEKSAS: Šią savaitę nebūsite patenkinti lytiniu gyvenimu, ir vien dėl to, kad antroji pusė skirs per mažai dėmesio. Per daug neišgyvenkite dėl to, galbūt kitą savaitę atsigriebsite su kaupu?

ŠAULYS

SANTYKIAI: Savaitės pradžioje pasirūpinkite savo išvaizda, pastebėsite, kad sulaukiate dėmesio ir priešingos lyties atstovų. Savaitės viduryje, tikėtina, užmegsite naują pažintį, kas žino, į ką tai peraugs? Savaitgalį jausitės pavargę, todėl rekomenduojama skirti daugiau dėmesio sau, tikėtina, kad triukšmingi vakarėliai Jūsų nevilios.

SEKSAS: Šią savaitę būsite abejingi seksui ar tiesiog nerasite tam laiko. Nepamirškite savo antrosios pusės – apdovanokite „greituku“ bent ryte prieš darbą.

OŽIARAGIS

SANTYKIAI: Pirmadienį ir antradienį nebūsite darbingi, atrodys,kad viskas nesiseka, ko tik imatės. Dėl to per daug nerimauti neverta – visiems pasitaiko netikusių dienų. Trečiadienį pastebėsite, kad Jūsų darbingumas po truputį grįžta. Penktadienį jausitės patenkinti savimi, norėsite išeiti į masinio masinio pasilinksminimo vietas. Nevaržykite savęs.

SEKSAS: Šią savaitę būsite labai pavydūs, tačiau tas pavydas nebus pagrįstas. Jei jaučiate, kad kyla pyktis, keliaukite tiesiai į miegamąjį – po sekso užplūs teigiamos emocijos.

VANDENIS

SANTYKIAI: Pirmadienį ir antradienį Jums rūpės tik asmeninis gyvenimas, bet nepamirškite, kad Jūsų laukia ir nebaigti darbai. Savaitės viduryje laukia romantiškas pasimatymas, tačiau per daug nevakarokite, vakarai vis dar šalti. Savaitgalį labiau pasirūpinkite savo sveikata.

SEKSAS: Šią savaitę pasireikš Jūsų seksualinė vaizduotė – galvosite apie žmones, kuriuos mažai pažįstate, fantazuosite apie juos. Kas žino, gal tai persikels ir į realybę?

ŽUVYS

SANTYKIAI: Šią savaitę jausitės laimingi ir mylimi. Savaitės pradžioje nustebsite, kiek daug dėmesio galite sulaukti iš Jums patinkančio asmens. Savaitės viduryje būsite išsiblaškę, tikėtina, kad pamiršite ir svarbiu darbus. Savaitgalį praleiskite ramiai.

SEKSAS: Raskite laiko atviram pokalbiui su antrąja puse, šnekėkitės apie viską, kas neduoda ramybės, nes jei turite nusiskundimų lovos srityje, šią savaitę galite drąsiai apie tai šnekėti.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras