Meilės horoskopas savaitei (05 27 – 06 02)

horo(1).jpg
 
Astrologinė meilės prognozė dvylikai zodiako ženklų. Meilė, pažintys, slaptas romanas ar netikėtas išsiskyrimas? Sužinok kas tavęs laukia jau šią savaitę

 

AVINAS

Ši savaitė tinkama meilės pripažinimams, jei jau kurį laiką slepiate savo jausmus nuo simpatiško kolegos, draugo ar nesenai sutikto pažįstamo. Niekaip neišdrįstate išsakyti jausmų, nes bijote būti atstumti? Pats metas išsivaduoti ir baimės gniaužtų ir prabilti apie tai, kas glūdi Jūsų širdyje! Nors, tikėtina, kad  įsiplieskęs romanas netruks ilgai, tačiau laikas praleistas drauge tikrai bus nepamirštamas. Vienišiesiems žvaigždės pranašauja naujus meilės nuotykius, kuriuos tikėtina atrasite socialiniuose tinkluose, todėl nebūkite skeptiškai nusiteikę jų atžvilgiu ir keliaukite į visus pasimatymus, į kuriuos būsite kviečiami, nepraleiskite nė vieno. 

 

 

JAUTIS

Šią savaitę būsite kaip niekad ambicingas ir užsispyręs, tačiau, deja, ne santykių, o profesinėje srityje. Sieksite pripažinimo darbe, todėl iš antrosios pusės tikėsitės beribio palaikymo ir atleidimo bei supratingumo už dėmesio stoką. To nesulaukę pyksite, niršite, todėl iš partnerio sulauksite ne vieno priekaišto. Nusiraminkite, pabandykite suprasti ir Jį/Ją, juk dėmesio ir gražių žodžių iš antrosios pusės laukia kiekvienas, todėl nepamirškite jų. Savaitgalį pagaliau atsiribosite nuo nesibaigiančių darbų ir rasite laiko antrai pusei, kitaip tariant - visi bus patenkinti. 

 

 

DVYNIAI

Tiek Jūs, tiek mylimas žmogus skraidysite padebesiais, būsite tarsi iš naujo pamilę vienas kitą ir visai nesvarbu, jei kartu skaičiuojate jau ne vienus metus. Nevengsite spontaniško elgesio, todėl tikėtina, kad padovanosite mylimajam nedideles savaitgalio atostogas. Jei finansinė situacija neleidžia per daug išlaidauti, apsiribokite kuklia savaitgalio išvyka į turizmo sodybą. 

 

 

VĖŽYS

Pats metas sutrandyti savo aršų charakterį, kuris šią savaitę bus ryškus kaip niekad. Užteks priekaištų ar nepasitenkinimo mylimojo atžvilgiu, juk ji/jis ne kempinė, galinti sugerti visas Jūsų neigiamas emocijas. Todėl prieš pasakydami pirmiausia apgalvokite kiekvieną žodį. Jei sugebėsite suvaldyti audringą charakterį – ginčų išvengti pavyks, kitu atveju laukia nemenkas konfliktas, galintis priversti susimastyti net apie skyrybas. Tačiau nepulkite vadovautis akimirkos emocijomis, o bet kokiu viską apsvarstykite.

 

 

LIŪTAS

Santykiuose vyraus harmonija, gyvensite idilišką gyvenimą, kurio daugelis Jums pavydės. Partnerį suprasite iš pusės žodžio, stengsitės dėl vienas kito, padėsite, užjausite ir be gali mylėsite. Antrosios pusės dar neradusiems - žvaigždės permainų šią savaitę nežada, išlikite kantrūs, neskubinkite įvykių ir viskas savaime susidėlios į savo vietas.

 

 

MERGELĖ

Vienišieji šio ženklo atstovai meilę gali sutikti pačiose netikėčiausiose vietose: parduotuvėje, autobusų stotelėje ar net buto laiptinėje. Laikas tinkamas, todėl būkite atidūs ir nepražiopsokite savo šanso! Sukūrę šeimą džiaugsis gražiais tarpusavio santykiais, nors trūks mylimojo dėmesio, pernelyg dėl to nesielvartausite, abu būsite įnikę į darbus ir nė nepajusite kaip ateis savaitgalis. O tada bus Jūsų laikas - kurio kiekvieną minutę galėsite skirti antrai pusei. 

 

 

SVARSTYKLĖS

Esate vienišas ir niekaip negalite susirasti antrosios pusės, kad ir kaip stengtumėtės? Nusiraminkite, šią savaitę meilė ir šilti jausmai Jus ras patys! Dėmesio sulauksite bene iš kiekvieno kolegos darbe ar visiškai nepažįstamo praeivio gatvėje, kiekvienas iš jų pasakys daug gražių žodžių, komplimentų, kurie pamalonins širdį. Nors gerbėjų būrys bus tikrai didelis, tačiau dėl Jūsų nuolatinio dvejojimo, neapsisprendimo, tikėtina, neišsirinksite nė vieno. 

 

 

SKORPIONAS

Šią savaitę norėsis susikurti savo lizdelį namuose ir iš jo nekelti nė kojos. Trokšite būti tik su mylimu žmogumi, todėl apleisite draugus ir kitus artimuosius. Iš dalies būsite šiek tiek egoistiškas, laikysite mylimą žmogų šalia ir nenorėsite su niekuo juo dalintis. Kitaip tariant – sieksite uždaryti Jį/Ją į auksinį narvelį. Tačiau nepersistenkite, nes pernelyg ilgai jame užsibūti mylimas žmogus tikrai neketina.

 

 

ŠAULYS

Su mylimuoju mėgausitės įdomiais pokalbiais, neįprastomis temomis, suprasite, kad antroji pusė pats geriausias pašnekovas, kitaip tariant – Ji/Jis Jums gimininga siela, antroji obuolio pusė, ideliai tinkanti tik Jums. Todėl iš visų jėgų branginkite ir puoselėkite santykius, kad sunkiausiomis gyvenimo akimirkomis turėtumėte iš ko pasisemti teigiamų emocijų. Nors savaitgalį norėsis laiką praleisti tik dviese, tačiau šiems norams nebus lemta išsipildyti, nes namus netikėtai užgrius nelaukti, tačiau malonūs svečiai.

 

 

OŽIARAGIS

Jei šiuo metu susitikinėja su nauju partneriu, santykiai klosis kaip per sviestą. Gėlės, netikėtos staigmenos, mažos dovanėlės stebins Jus kasdien. O ir pats būsite kupinas dar neišblėsusio entuziazmo, todėl malonių siurprizų iš Jūsų pusės taip pat netrūks. Poras turintiems Ožiaragiams ši savaitė didelių permainų nežada, su antrąja puse sutarsite puikiai, suprasite vienas kitą, tik nepamirškite Jai/Jam skirti daugiau dėmesio.

 

VANDENIS

Šią savaitę būsite gražiausias ir nuostabiausias, aplinkiniai Jumis žavėsis, prašys patarimų. Žmones prie savęs trauksite tarsi bites prie medaus, spinduliuosite nematoma energija, kuri žavės aplinkinius, todėl praplėsti gerbėjų ratą bus kaip niekad paprasta. Nors džiaugsitės aplinkinių dėmesiu, tačiau nepamirškite kasdienių pareigų, kitu atveju ateinančią savaitę teks nemažai paplušėti. 

 

ŽUVYS

Norėsis privatumo, jei esate įsipareigojęs, galbūt žūtbūt norėsite trumpam pabėgti nuo antrosios pusės ir laiką skirti tik sau vienam. Tokiu atveju dumkite į SPA centrą ir grožio procedūromis palepinkite ne tik kūną, tačiau ir sielą. Jei antrosios pusės dar neturite, tikėtina, jog mintyse vis apie Jį/Ją svajosite, kursite mylimo žmogaus paveikslą, tačiau juk vien tik svajų neužtenka, ne retai, norint ką nors pasiekti reikia imtis veiksmų, o ne tik tyliai svajoti.

 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras