Meilės horoskopas savaitei (05 28 – 06 03)

 
Astrologinė prognozė visiems Zodiako ženklams.

AVINAS

Jūsų skleidžiamas fizinis patrauklumas pirmadienį bus itin stiprus. Žinoma, Jums reikia dirbti, bet romantikai ši diena bus irgi labai palanki, tuo tarpu ateinančios kelios dienos bus žemiškesnės. Tad pasinaudokite savo žavesiu! Beje, ketvirtadienį Jūsų romantinės galios sugrįš. Kaip maksimaliai tai išnaudoti? Skirkite visą dėmesį ypatingam ar galbūt potencialiai ypatingam asmeniui – ji ar jis pasijus pakylėta (-s) ir Jumis susidomės! Savaitės pabaigai, sekmadienį, skirkite laiko patyrinėti savo jausmus. Gal tai ir nebus labai smagu, bet būtina.

JAUTIS

Tegul pirmadienį Jūsų mantra būna „pasikeitimai yra gerai“. Pasipriešinimas yra beprasmiškas, ypač kalbant apie pasikeitimus ir įvairovę romantikoje. Tuo tarpu per kelias ateinančias dienas Jus užlies palanki nauja energija, kurią pasitiksite su ištiestomis rankomis, kaip tikėtina ir Jums ypatingą asmenį! Parodykite savo susidomėjimą ir romantiškus jausmus – Jums tai puikiai sekasi. Geriausias pasimatymas šią savaitę yra veiklus pasimatymas - pasinaudokite sezonų kaita, paspartinkite šviežias ir karštas galimybes meilei! Pasinerkite į tai ir mėgaukitės!

DVYNIAI

Ko gi Jūs laukiate? Pirmadienį pasinerkite į romantiškus veiksmus, nes kažkas Jumis bus rimtai susidomėjusi (-ęs). Ji ar jis mielai išklausys, ką jai (jam) dabar norite pasakyti ar parašyti. Kaip bebūtų, per kelias ateinančias dienas turėsite rinkti žodžius atsargiai – apgalvokite pasekmes prieš išsakydama (-s) savo jausmus (ar prieš paspausdama (-s) „siųsti“). Jūsų žavesys sugrįš tik ketvirtadienį, bet kai tai įvyks - saugokitės! Jūs būsite miela (-s), žaisminga (-s) ir tiesiog karšta (-s) didžiąją savaitgalio dalį, o sekmadienį - būsite romantiškai švelni (-us).

VĖŽYS

Pirmadienį nebūsite pati racionaliausia asmenybė, bet meilė irgi ne visuomet yra logiška, tiesa? Laimei per kelias ateinančias dienas būsite kupina (-s) tobulos energijos, kuri padės sutvarkyti bet kokius nesklandumus, neminint to, kad pavyks tinkamai susidėlioti tuos kartais nevaldomus jausmus. Dabar gali būti tinkamas metas pasirengti sąrašą dalykų, kurių Jums reikia meilės srityje – tai nėra labai romantiška, bet tai gali būti nepaprastai veiksminga. Nuo ketvirtadienio santykiai su kitais taps žymiai įdomesni, o skirtumai tarp Jūsų ir kažko ypatingo nebūtinai bus blogas dalykas – iš tiesų, tai gali įžiebti tarp Jūsų kelias (karštas) kibirkštis!

LIŪTAS

Tik Jūs galite pirmadienį padaryti karščiausia savaitės diena! Žvaigždės žada, kad būsite tokia (-s) karšta (-s), kad romantikos prasme dabar yra tiesiog puikus metas. Tiesa, antradienis ir trečiadienis nebus tokie įkaitę, bet tai bus tinkamos dienos pasirūpinti darbo reikalais. O štai ketvirtadienį, penktadienį ir šeštadienį visų tipų santykiai Jums klostysis tiesiog nuostabiai. Sekmadienį gali kilti labai gera mintis, aišku, jeigu jai būsite pasiruošusi (-ęs) tiek savo širdimi, tiek mintimis.

MERGELĖ

Pirmadienį patariame širdies reikalus truputį nustumti į šoną – viskas tvyros ore ir dabar priimti įsipareigojimai gali būti netvirti. Bet pasak žvaigždžių, per artimiausias dienas Jūsų širdis ir mintys bus sutelktos į meilę! Jūsų visos pastangos į santykius, naujai sutiktus žmones, romantiškus susitikimus, dabar Jums atneš didelės grąžos. Susiplanuokite viską savaitgaliui, nes nuo ketvirtadienio ar penktadienio Jūsų planai bus ilgalaikiai.

SVARSTYKLĖS

Savaitės pradžioje bendravimas su kitais Jums bus šiltas ir nuostabus. Ypatingam asmeniui – Jūsų ilgametei (-čiam) draugei (-ui) ar kam nors naujai (-am) – patiks, kaip Jūs dabar galvojate. Tuomet ketvirtadienį ir didžiąją dalį savaitgalio šilti jausmai dar labiau įkais. Šių dienų vakarai nuostabiai tiks pasimatymams – jeigu esate vieniša (-s), nueikite į Jus dominančius renginius ir susipažinkite su įdomiais žmonėmis (žinoma, internetinės pažintys irgi gerai). Sekmadienį kai kurie dalykai turės didesnę reikšmę nei iš pradžių gali pasirodyti.

SKORPIONAS

Pirmadienį romantiškus reikalus atidėkite vėlesniam laikui, bent jau kol kas. Per kelias kitas dienas išgirsite informacijos, kuri bus susijusi su Jūsų santykiais – sužinosite apie kito asmens jausmus, apsvarstysite galimybę pasidalinti maža savo paslaptimi. Nuo ketvirtadienio tikėtina, kad būsite ne toks ekstravertiškas kaip įprastai. Suplanuokite pasimatymą ar susitikimo vietą, kur galėtumėte skaniai pavalgyti – ką nors neįprasto ar naujo. Sekmadienį Jus apims karšta energijos banga – seksuali ir tikėtina stebinanti!

ŠAULYS

Pirmadienį Jums tiesiog būtina skirti dėmesio patyrinėti savo meilės potencialą. Skirkite laiko paieškoti antros pusės internete, o jeigu jau turite mylimąją (-ąjį), pasistenkite su ja (juo) užmegzti tvirtesnį ryšį. Tai tikrai puiki proga! Per ateinančias dienas bus nemažai iššūkių, bet neleiskite jiems gadinti romantikos. Reikės sąmoningų pastangų tam sukontroliuoti. Reikalai eisis lengviau nuo ketvirtadienio, kai Jus aplankys pakili nuotaika ir aistra. Tai bus puikus metas karštiems, linksmiems ir smagiems pasimatymams. Sekmadienį skirkite šiek tiek laiko pasibūti vienumoje, kad per didelis bendravimas su kitais Jūsų neišvargintų.

OŽIARAGIS

Pirmadienį jausitės kiek be geros nuotaikos, todėl romantiški reikalai nebus Jūsų prioritetas. Viskas bus gerai, jei bendrausite su tinkamais žmonėmis ir leisite jiems žinoti, kad viskas susitvarkys per artimiausias kelias dienas. Nuo savaitės vidurio žvaigždės žada meilės ryšį ir Jūsų siekiai sužinoti daugiau viską dar labiau pasaldins. Ji ar jis tiesiog dievins Jus už tai, kad Jūs domitės! Gerai, kad mėgstate iššūkius, nes žvaigždės žada vieną iš jų atsiųsti ketvirtadienį. Turėkite savo vertybes ir viltis omeny bei darykite sąmoningus pasirinkimus.

VANDENIS

Pirmadienį santykiuose įvyks pasikeitimų, taip pat vertėtų apsvarstyti ir galbūt paredaguoti savo idėjas. Per artimiausias dienas sužinosite, kaip tai padaryti – ieškokite pavyzdžių ir nenuvertinkite iš pažiūros nereikšmingų dalykų. Jei įsižiūrėsite, pamatysite reikšmingus signalus. Ketvirtadienį gali užsimegzti neįprastas ryšys ar susidursite su nauja patirtimi, kuri praplės Jūsų požiūrį ir leis Jums sužinoti kažką naujo apie save. Vadovaukitės protu emocinėse situacijose ar aistringose aplinkybėse! Sąmojingumas visuomet yra seksualu.

ŽUVYS

Pirmadienį patariame nepainioti darbinių ir meilės reikalų, pvz. susilaikyti nuo komentarų apie kolegos ar artimesnio žmogaus meilės gyvenimą. Raktas čia yra ribų laikymasis. Per kitas kelias dienas pirmoje vietoje Jums bus santykiai ir Jūsų galimybė pas kitus matyti perspektyvas šioje srityje bus neįtikėtina. Bet tuo tarpu pasistenkite neišleisti iš akiračio ir savo santykių! O ketvirtadienį bus pats laikas pasinaudoti romantine situacija, o Jūsų gebėjimai ją pakeisti Jus tiesiog apstulbins – antrąją pusę taip pat.

Suaugusiems.lt, nuotrauka iš Accidental Hedonist / Flickr.com

 
Komentarai
Naujas komentaras