Meilės horoskopas savaitei (05 28 - 06 03)

signos4.jpg
 
Astrologinė meilės prognozė dvylikai zodiako ženklų. Meilė, pažintys, slaptas romanas ar netikėtas išsiskyrimas? Sužinok kas tavęs laukia jau šią savaitę.

AVINAS. Pirmadienį, antradienį ir trečiadienį avinukus valdys karštos emocijos ir audringos reakcijos. Tad jei nenorite, kad romantiškas pasimatymas virstų kovos lauku, verčiau palaukite ketvirtadienio. Ketvirtadienį ir penktadienį būsite stabilesnės būsenos, tad niekas negalės sutrukdyti skleistis jūsų seksualumui. Neatsisakykite spontaniško pasiūlymo ar vykite į kelionę, nauji nuotykiai suteiks naujų jėgų. Savaitgalį būsite vedini smalsumo ir nekantrumo. Naujas pažintis paskatins ieškoti įdomių sprendimų. Neabejokite, bus karšta!


JAUTIS. Savaitės pradžioje jausite jėgų antplūdį. Gali kilti pagunda pasinaudoti savo padėtimi ar pareigomis, tačiau nedarykite to, kas prieštarautų jūsų įsitikinimams.Trečiadienį ir ketvirtadienį jūsų požiūris susilauks populiarumo, spindėsite stipria charizma, todėl jei planuojate ką nors sumedžioti, šios dienos itin palankios. Savaitgalį įkvėpimo pasisemkite iš bendravimo ir meno. Tikėtina, kad gims nauji kūrybingi projektai, kuriems bus lemta išsipildyti. Savaitgalis taip pat tinkamas romantiškiems ir audringiems pasimatymams. 

 

DVYNIAI. Savaitės pradžioje stipriai pasireikš  dvynių intuicija. Tai palankus metas spręsti įsisenėjusias santykių ar darbo problemas.Trečiadienį ar ketvirtadienį galimas išbandymas, atrodys, jog pats likimas jus tikrina. Tad pasistenkite išlikti teisingame kelyje, antraip galite susidurti su priešiškomis jėgomis.  Penktadienis ir šeštadienis itin temperamentingas ir karštas. Tiesa, gali būti sunku atskirti priešingos lyties ketinimus jūsų atžvilgiu, tačiau sekmadienį aiškiai žinosite kuo verta pasikliauti, o kuo ne.  

VĖŽYS. Nuo savaitės pradžios iki pat savaitės vidurio vėžiukus valdys jiems neįprastas aktyvumas. Energijos pliūpsnis tiesiog užvaldys šio ženklo atstovus. Tikėtina, kad įsisiautėjusios emocijos sužadins jumyse pavydą ir žvėriškus jausmus. Bus įdomu! Ketvirtadienį, penktadienį gyvenimo prasmę  atrasite mažuose dalykuose ir  visa galva pasinersite į sentimentalius ir filosofinius išgyvenimus. Tokia jausminga nuotaika lydės ir savaitgalį, tad suplanuokite ką nors romantiško ir jaukaus. Vienišiams tai palankus laikas ieškoti romantiškų pažinčių.

 

LIŪTAS. Savaitė prasidės painiai. Galimas meilės trikampis,nesusipratimai, o netikėtos situacijos pažadins liūtuose jų žvėrišką prigimtį. Tad bent jau pirmadienį ar antradienį šio ženklo atstovų erzinti griežtai nerekomenduojama. Nuo trečiadienio įtampa ir agresija atslūgs ir esami ryšiai atrodys stabilesni. Būtent to jums ir reikėjo! Tačiau ketvirtadienį arba penktadienį vėl susidursite su chaotiškais santykiais. Nuotykių, staigmenų ar pavydo scenų vargu ar pavyks išvengti. Savaitgalį pasistenkite pabūti gamtoje, tai padės jums susigrąžinti vidinę pusiausvyrą. MERGELĖS. Pirmadienį ir antradienį galite tikėtis staigmenų ir netikėtumų iš žmonių, kuriuos pažinojote visą savo gyvenimą. Atgauti emocijas ir vidinę pusiausvyrą padės vienatvė ir gamta. Trečiadienis ir ketvirtadienis bus kur kas romantiškesnis. laikas Drąsiai svajokite ir kurkite ateities planus. Penktadienis - sekmadienis itin tinkamas romantiškoms kelionėms ir dvasingoms pažintims. 

 

SVARSTYKLĖS. Iki pat savaitės vidurio svarstyklės bus paskendusios platoniškos meilės jūroje. Kodėl gi ne? Juk niekas negali pasakyti, kokia turi būti tikroji meilė. Nuo ketvirtadienio būsite nusiteikusios realistiškiau, o skubių planų įgyvendinimo paskatins imtis tikri žmonės bei netikėti pasiūlymai. Tad nusiteikite ketvirtadienį, penktadienį bei šeštadienį praleisti itin audringai. Sekmadienis gana palankus, nuveikite ką nors naudingo ar užbaikite seniai pradėtus darbus. 

 

SKORPIONAS. Pirmadienį ir antradienį skvarbus skorpionų protas ims viršų. Nors  gali tekti  susidurti ir su problemomis, jas spręsite šaltakraujiškai ir užtikrintai. Jūs tikrai žinote ką darote ir tai jums labai tinka. Tačiau nuo savaitės vidurio būkite atsargesni planuodami susitikimus ir nepaskirkite dviejų pasimatymų toje pačioje vietoje, tuo pačiu laiku. Galimas dalykas, jog per neatsargumą, išlys į viešumą tai, ką ilgai slėpėte. Savaitgalį pagaliau galėsite atsipalaiduoti, pailsėkite ir nesiimkite jokių darbų. 
 


ŠAULIAI. Šaulių išskirtinis požiūris į gyvenimą  ir ir jų naujos idėjos nutolins ne tik juos, bet ir aplinkinius nuo realaus pasaulio. Tačiau tikrasis įkarštis prasidės tik nuo trečiadienio. Tikėtinos įdomios pažintys ir naujos sąjungos. Išlikite  budrūs ir neleiskite, jog kieno nors graži šypsena atimtų jūsų protą. Trečiadienis - penktadienis bus labai įdomus, tačiau tuo pačiu ir apgaulingas. Savaitgalis tinkamas apmąstymams. Ieškokite vidinės ramybės vienatvėje ir tyloje. OŽIARAGIS. Kartais reikia daryti tai, ko visai nenorime. Tačiau kaip keista bebūtų, nelauktas susitikimas ar iš pažiūros nemalonūs dalykai, atneš didžiulį pasitenkinimą. Trečiadienį atsisakykite formalumų, stereotipų ir leiskitės į nuotykį bei pasilinksminkite! Ketvirtadienį, penktadienį geriau nesiimkite rimtų darbų ir neskubėkite aiškintis santykių. Didelė tikimybė likti nesuprastiems. Jei turite išskirtinių prašymų ar pageidavimų savo antrajai pusei, geriau palaukite savaitgalio. Gausite viską, ko tik panorėsite!
 

VANDENIS. Pirmadienis - ne problema siekti meilės, ir tai yra svarbiausia. Tačiau atminkite, kad antradienį ir trečiadienį jūsų užmojai gali skirtis nuo antrosios pusės ar  jus dominančio žmogaus planų. Palaukite savaitgalio ir ne tiek jau ir ilgai laukta meilės energija išsiverš lyg vulkanas. Tiesa, sekmadienį galimi emociniai svyravimai, tad pasaugokite savo sveikatą ir pasistenkite nesugadinti nuotaikos aplinkiniams. 


ŽUVYS. Pagaliau jūs priėmėte teisingą sprendimą širdies klausimu. Jeigu buvote susipykę su savo antrąja puse, pirmadienis ir antradienis – pats tinkamiausias laikas karštam susitaikymui. Nuo trečiadienio iki penktadienio žuvų ženklo atstovus valdys smalsumas ir nuotykių troškulys. Tad vargu ar pavyks išvengti netikėtumų ir jausmų sumaišties. Savaitgalis suteiks jums progą suspindėti ir įrodyti savo geranoriškumą. 

 


Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras