Meilės horoskopas savaitei (05 30 – 06 05)

 
3 komentarai
Astrologinė prognozė visiems zodiako ženklams.

AVINAS
Svarbiausia šią savaitę atminti: jeigu kažko labai norite, tačiau nepavyksta iš pirmo karto – nepasiduokite ir pabandykite vėl, ypač kalbant apie meilę ir ypač pirmosiomis savaitės dienomis. Trečiadienį Avinų ženklo atstovai pajus energijos antplūdį, tai atgaivins bei pagyvins ir jūsų romantiškąjį gyvenimą. Darbo savaitės pabaigoje, rodos, daugiausia laiko praleisite... flirtuodami!Akis į akį, internetu, telefonu... leiskite sau atsipalaiduoti, tačiau neperženkite ribų. Savaitgalį, tikėtina, aplankys sunkesnės emocijos. Nenustumkite savo jausmų šalin, leiskite sau jausti, išgyventi visas emocijas. Taip pat skirkite dėmesio sveikatai, galbūt padės ilgas pasivaikščiojimas ar mankšta – tai padės išspręsti ir emocinius sunkumus.

JAUTIS
Kalbant apie širdies reikalus, stenkitės nebūti „krapštuku“, lėtapėdžiu – šią savaitę žadamas ypač karštas metas!Turintieji antrąsias puses susiplanuokite smagų, improvizacijų kupiną pasimatymą, vienišiams Žvaigždės pataria nevengti naujų pažinčių tiek internete, tiek realybėje. Trečiadienį pastebėsite, jog jums trūksta laiko ramiai pagalvoti ar padiskutuoti apie priimamus sprendimus. Puikia išeitimi gali būti puodelis kavos su senu geru draugu. Suprasite, ką norite daryti, norėsite dalintis jausmais, mintimis – tam ypač palankus savaitgalis. Laimė, kurią suteikiate, neabejotinai sugrįš su kaupu.

DVYNIAI
Žinoma, esate žavūs net tada, kai būnate susiraukę, kai atsukate nugarą, tačiau šią savaitę meilė reikalaus gilesnio bendravimo, atidumo, reagavimo į nesusipratimus, rūpesčio. Neabejokite – nuoširdumas žmogų puošia, tad būkite savimi ir nesidrovėdami spręskite problemas. Taip pasiruošite trečiadienį ateisiančiam energijos antplūdžiui – ja džiaugtis galėsite iki pat savaitgalio. Jeigu jau kurį laiką laukiate, kol kažkas ypatingo nutiks – dabar pats tinkamiausias laikas klausytis širdies, vadovautis jausmais bei instinktais ir siekti savo. Savaitgalį Žvaigždės pataria vengti pavydumo – nesukurkite pagrindo pavydėti ir patys nepriekaištaukite dėl nereikšmingų dalykų.

VĖŽYS
Romantiški reikalai geriausiai seksis tada, kai į viską žvelgsite kūrybiškai. Prieikite ir paklauskite absoliučiai neįprasto klausimo. Susiplanuokite kitokį įdomų pasimatymą. Darykite viską taip, kai jums patinka!Sužavėsite aplinkinius ar bent svarbiausiąjį – antrąją pusę. Trečiadienį ir ketvirtadienį būsite iš tiesų užsiėmę – daug laiko pareikalaus darbas ar kitos atsakomybės, tačiau jei spręsite kažkokias meilės problemas – būtinai skirkite tam pakankamai dėmesio, nieko nedarykite paskubomis. Geriausia – sprendimų priėmimą atidėkite penktadieniui. Šią dieną bei savaitgalį jus lydės puiki energija, būsite žavūs ir pastebėsite, kaip mielai aplinkiniai padeda jums įgyvendinti savo širdies troškimus.

LIŪTAS
Būsite apimti jausmų – mylėsite arba neapkęsite. Pirmosiomis savaitės dienomis, tikėtina, būsite užklupti sentimentų, emocijų ir jausmų. Vertėtų pasimokyti taktiškumo dalinantis išgyvenimais su kitais bei suprasti, jog ne viskas būna tik juoda arba balta. Ypač daug spalvų pamatysite trečiadienį – nebijokite pasidalinti. Darbo savaitės pabaigoje skirkite laiko apmąstymams – po jų galėsite iš širdies pasilinksminti. Savaitgalį Žvaigždės žada galimybę sutikti kažkokį ypatingą žmogų – galbūt būsimą puikų draugą, o gal net partnerį. Nesivaržykite, pasitikėkite savimi ir drąsiai flirtuokite!

MERGELĖ
Pirmosiomis savaitės dienomis Mergelės ženklo atstovams svarbiausia bus suderinamumas. Nesvarbu, ar tik susipažinote, ar jau daugybę metų esate drauge, pamąstykite: ar iš tiesų lengva būti kartu, ar iš santykių tikitės panašių dalykų? Lyginkite net politines pažiūras, religinius įsitikinimus... nevenkite iš esmės „peržiūrėti“ santykių!Didžiausią dėmesį skirkite ne skirtumams, tačiau jūsų abiejų norui ir pastangoms vienam prie kito prisitaikyti. Trečiadienį – penktadienį daugiausia laiko atims darbas. Tuo tarpu savaitgalį būsite tikri vakarėlių liūtai!Mėgaukitės buvimu tarp žmonių, dėmesiu ir nepamirškite šilumos bei nuoširdumo su mylimuoju.

SVARSTYKLĖS
Pirmosiomis savaitės dienomis gali ypač virti aistros, būsite emocionalūs ir linkę greitai teisti aplinkinius. Pasistenkite save kontroliuoti, išlikti ramūs – taip jūsų nuomonė neabejotinai taps svaresnė. Trečiadienį Žvaigždės pataria neskubėti, nesielgti neapgalvotai, drąsiai pasidalinti su aplinkiniais tuo, kas neramina širdyje. Ypač gerai seksis viskas, kas susiję su intelektine veikla, mąstymu. Apskritai, tai palankus laikas priimti iššūkius, nugalėti. Tuo tarpu savaitgalio energija – ramesnė, draugiškesnė ir šiltesnė. Atsipalaiduokite, maloniai praleiskite laiką ir skleiskite gerą nuotaiką bei šilumą!

SKORPIONAS
Jei savaitės pradžioje į širdies reikalus žvelgsite kaip į kovą, varžybas, galite labai nustebti sužinoję, kokia stipri yra kita pusė. Galbūt verta permąstyti viską iš naujo? Iš naujo pasiskirstyti galiomis bei atsakomybėmis. Nesvarbu, kokius ir su kuo žaidimus žaidžiate – liaukitės. Trečiadienį, ketvirtadienį ir penktadienį pažeidžiamumo parodymas gali nulemti labai svarbius įvykius. Būkite tikruoju savimi, leiskite širdžiai atsiverti, bendraukite. Savaitgalis palankus komunikacijai, drąsiai dalinkitės jausmais, troškimais ir viltimis. Kas žino, kur tai gali nuvesti?

ŠAULYS
Pirmosiomis savaitės dienomis Šaulių ženklo atstovams Žvaigždės pataria pasitikėti savimi ir drąsiai flirtuoti!Sulauksite užburiančių komplimentų, švelnių jausmų užuominų. Pasimėgaukite!Nuo trečiadienio iki penktadienio bendravimas taps šiek tiek rimtesnis, gali pareikalauti nemažai pastangų. Ar tikrai matote viską taip, kaip yra? Ar einate teisinga kryptimi? Ar esate pasirengę sustoti? Savaitgalį turėsite galimybę išreikšti viltis, permąstyti tikruosius idealus ir užsibrėžti pirmuosius tikslus. Būkite stiprūs, tačiau lankstūs, mokėkite prisitaikyti bei paisykite širdies troškimų.

OŽIARAGIS
Kitų jausmai gali šilti ir šalti, tačiau savo širdį pažįstate – ypatingo atsižvelgimo į jausmus pareikalaus pirmosios savaitės dienos. Jūsų pasitikėjimas savimi bei tyli aistra – labai seksualu, tad nesidrovėkite ir drąsiai imkitės veiksmų. Trečiadienį (iki pat savaitgalio) vadovausitės savo instinktais, tačiau tai tikrai nebus sudėtinga. Siekite tikslų, būkite aiškūs, konkretūs bei įsitikinkite, jog neįtraukėte niekuo dėtų asmenų. Tuo tarpu savaitgalis puikus romantikai, meilės problemų sprendimui, atsipalaidavimui ir pasimėgavimui šiltais jausmais ir aistra.

VANDENIS
Jūsų meilės gyvenimas bus nuobodus tiek, kiek patys tai leisite, ypač – pirmosiomis savaitės dienomis. Jeigu ieškote romantikos – būkite atviresni, nebijokite naujų pažinčių ir pirmųjų pasimatymų. Jeigu turite antrąją pusę – pasistenkite iš draugystės paimti daugiau. Daugiau nuotykių, daugiau emocijų, daugiau energijos ar malonumų. Labai svarbu bus tai, ką patys pradėsite trečiadienį – penktadienį. Žvaigždės šiomis dienomis pradėtiems darbams ar reikalams suteikia ypatingą prasmę, sėkmę. Jus gali aplankyti drugeliai, jausmų ir jaudulio kibirkštys!Savaitgalį skirkite laiko pamąstymams, balanso paieškoms. Pasistenkite, kad veiksmai būtų jūsų širdies ir proto harmonijos rezultatas.

ŽUVYS
Pirmosiomis savaitės dienomis Žuvų ženklo atstovai bus ypač puikūs oratoriai, komunikatoriai, pašnekovai. Ypač, romantinėje srityje!Žinote, kokiomis emocijomis ar jausmais pasidalinti, kada pajuokauti ir kada bei ką kartais verčiau nutylėti. Panaudokite savo gebėjimus, kol turite – trečiadienio vakarą viso dėmesio bei energijos pareikalaus kitos gyvenimo sritys. Savaitės viduryje saugokitės pervargimo – darykite viską, ką galite, tačiau nepamirškite kitų organizmo poreikių, ypač – poilsio. Patausokite energiją penktadienio vakarui – Žvaigždės žada puikų, nuotaikingą ir nuotykių kupiną vakarą!Nesvarbu, turite antrąją pusę ar ne, savaitgalį jausitės mylimi, pastebėsite, kaip šiltai jus priima aplinkiniai.

Suaugusiems.lt, nuotrauka iš sxc.hu

 
Komentarai (3)
svajones nevirsta realybe... :)
Tai susvajok jia
noriu taves mano svajone :))
Naujas komentaras