Meilės horoskopas savaitei (06 02 - 06 09)

 
Astrologinė prognozė visiems Zodiako ženklams.

 

AVINAS

Praskaidrinkite savo gyvenimą, įpūskite į jį šiek tiek naujų vėjų, kitu atveju savaitės pradžia bus ganėtinai nuobodi. Nebijokite flirtuoti, megzti naujas pažintis, ypač patarimu tegu nevengia pasinaudoti vienišieji ženklo atstovai. Tik nebijodami bendrauti, atskleisti geriausias savo savybes pelnysite aplinkinių simpatijas. Savaitės viduryje įklimpsite į užburtą, nesibaigiantį darbų srautą, todėl iš antrosios pusės galite sulaukti priekaištų dėl dėmesio trūkumo. Todėl savaitgalį maloniu dėmesiu apdovanokite savo antrąją pusę.

 

 

JAUTIS

Jau antradienį gali užsimegzti visiškai netikėtos ir nelauktos pažintys, kurios tikėtina laikui bėgant peraugs į rimtus santykius. Tačiau giliai širdyje kirbės klausimai ir abejonės dėl naujų simpatijų, klausite savęs ar tikrai verta? Nebijokite rizikuoti, juk pabendravę su nauju žmogumi nieko neprarasite, tik paįvairinsite kasdienybę. Pasilinksminkite iš širdies ir džiaukitės gyvenimu! Turintys antrąją pusę tegu tegu duoda vienas kitam šiek tiek laisvės, kitaip tariant gryno oro. Nebijokite daugiau laiko skirti asmeniniams pomėgiams, kuriems iki šiol neturėjote pakankamai laiko.

 

 

DVYNIAI

Vienišiems Dvynių ženklo atstovams žvaigždės žada itin didelį priešingos lyties dėmesį, tačiau būkite atsargūs ir netikėkite visais išgirstais žodžiais. Tai apgaulingas metas, kada trauksite nerimtus, vienos nakties nuotykių ieškančius žmones. Kitu atveju galite sulaukti tik nepagrįstų paskalų ir bereikalingų apkalbų. Truputį pakentėkite ir išauš Jūsų sėkmės bei laimės valanda. Savaitgalį daugiau laiko skirkite artimiausiems draugams arba giminaičiams.

 

 

VĖŽYS

Nieko nelaukite ir atitrūkite nuo visų Jus erzinančių dalykų. Netenkina santykiai su antrąja puse? Neslėpkite, o tiesiai šviesiai išsakykite visus dalykus, neduodančius ramybės ir kuriam laikui nuo jų atsiribokite. Pailsėję nuo slegiančios rutinos į viską imsite žvelgti kitomis, optimizmo kupinomis akimis. Porą turintys Vėžiai derėtų ją/jį palepinti maža staigmenėle ar netikėtu siurprizu, kuris tikrai paglostys širdį.

 

 

LIŪTAS

Būkite atsargūs, nes jau pirmadienį galite patekti į nemalonią situaciją tiek darbe, tiek asmeniniuose santykiuose. Priekaištai iš viršininko bei antrosios pusės išves iš pusiausvyros bei išsunks paskutinius kantrybės lašus. Todėl bendrauti tiek su vienu, tiek su kitu savaitės pradžioje seksis sunkiai. Tačiau nenusiminkite, jau savaitės pabaigoje įtampa atslūgs ir į gyvenimą vėl žvelgsite šviesiomis akimis.

 

 

MERGELĖ

Kad ir koks stiprus uraganas ar viesulas praslinktų, jis nesugriaus geros Jūsų nuotaikos ir teigiamo požiūrio. Asmeniniai santykiai kaip niekad džiugins, iš naujo pamilsite antrąją pusę, širdyje bus taip ramu ir gera, joje nenutrūkstamai plasnos drugeliai. Šeimos nesukūrusios Mergelės gali sulaukti taip išsvajoto pasiūlymo tekėti, o sėkmingai ištekėjusios – žinių apie šeimos pagausėjimą. Savaitgalį mažiau klausykite ir nesistenkite interpretuoti kiekvieno išgirsto žodžio, atsipalaiduokite ir džiaukitės pagaliau atėjusia vasara.

 

 

SVARSTYKLĖS

Nebūkite vienas, kuo daugiau laiko leiskite su žmonėmis, bendraukite. Jūsų gera nuotaikas ir nenutylantis juokas net ir patiems didžiausiems pesimistams pakels ūpą. O kaip žinia, charizmatiški žmonės nejučia į savo ratą pritraukia naujų žmonių. Kas žino, galbūt vienišųjų Svarstyklių didžioji meilė laukia visiškai šalia? Nors savaitės viduryje kalendorine vasara mėgautis tikrai negalėsite, tačiau atėjus savaitgaliui atsipalaidavimui laiko netrūks.

 

 

SKORPIONAS

Karjera, darbiniai iššūkiai reiškia, kad laiko meilei nebus, tačiau jau nuo svaitės vidurio įkvėpimas sugrįš. Nenustebkite, jei pričiupsite save kurstant romantiškus planus ar slaptą išvyką su mylimuoju. Romantiškos staigmenoms laikas itin palankus, net jei jos gerokai paplonintų piniginę. Savaitės pabaigoje norėsis pabūti vieniems, tačiau šiuo metu šiam norui aplinkybės itin nepalankios. Draugai ir pažįstami neduos ramybės, brausis į svečius, kvies visur dalyvauti..

 

 

ŠAULYS

Esate beprotiškai įsimylėję? Karštą pasimatymą simpatijai skirkite tik išaušus pirmadieniui, o nelaukite savaitės pabaigos. Net jei išgirsite neigiamą atsakymą, nepasiduokite, juk laimi ir geriausių rezultatų pasiekia tik patys kantriausi. Jei turite antrąją pusę ir jau ilgą laiką džiaugiatės jos draugija, pabandyktie iš naujo pakurstyti meilės ugnį. Galbūt surenkite romantišką vakarienę, o desertui palepinkite erotiniu viso kūno masažu? Partneris bus maloniai nustebintas ir sužavėtas šiuo Jūsų poelgiu. Kitaip tariant – nepabijokite ir pasitelkite visą fantaziją bei vaizduotę.

 

 

OŽIARAGIS

Jei su mylimu žmogumi svarstėte apie kelionę ar mažytę išvyką – pirmadienis bei antradienis tam iš tiesų tinkamos dienos. Gali pasirodyti labai impulsyvu tiesiog nusipirkti bilietus ir išvykti, tačiau tokie netikėtumai tikrai į naudą. Sustiprinsite tarpusavio santykius ir atsipūsite nuo slegiančios rutinos. Savaitgalį paskaitykite mėgstamą knygą, padarykite mankštą ar kitus fizinius pratimus.

 

 

VANDENIS

Komplikuota savaitė, nepriimkite atsakingų sprendimų, ypač meilės reikaluose. Santykiai su mylimu žmogumi gali būti itin keblūs, ginčai taps kasdieniu palydovu. Pasistenkite išsakyti visas problemas, kurios graužia širdį ir neleidžia laimingai gyventi. Tik atsikratydami dvasinių problemų, galėsite toliau puoselėti romantiškus santykius. Savaitės viduryje įtampa kiek atslėgs, galėsite atsikvėpti. Palepinkite vienas kitą skania vakariene, romantišku filmu ar apsilankymu mėgstamoje vietoje. Savaitgalį gyvenimas grįš ankstesnes vėžias, atrodys, jog problemų nė nebūtų buvę.

 

ŽUVYS

Laikykite savo nosį atokiau nuo Jūsų neliečiančių kitų romantinių, meilės reikalų. Pasidalyti savo nuomonė laiko tikrai užteks, ypač antradienį-trečiadienį, kada Jūsų nuomonės ir patarimų klaus daugelis. Kalbant apie Jūsų meilės reikalus – įsiklausykite į save, ar tikrai žinote ko norite? O galbūt būtų ne prošal truputėlį pailsėti nuo santykių ir užsigydyti širdies žaizdas? Nustokite kasdien savęs klausinėti: ar tikrai verta viską baigti? Atsakymas be jokios abejonės teigiamas. Sekmadienį skirkite laiko poilsiui, Jūs to nusipelnėte.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras