Meilės horoskopas savaitei (06 03-06 09)

 
Astrologinė prognozė visiems Zodiako ženklams.

AVINAS

SANTYKIAI: Šią savaitę būsite romantiški kaip niekad. Jei planuojate pasimatymą, tam tinkamiausia diena -pirmadienis. Jei vis dar esate vieniši, šią savaitę, tikėtina, susipažinsite su dėmesio vertu asmeniu. Trečiadienį ir ketvirtadienį apsilankykite kokiame nors renginyje,  bendraukite su žmonėmis. Penktadienį galimi nesutarimai su artimu žmogumi, tačiau savaitgalį, tikėtina, viskas išsispręs. Ieškokite kompromiso.

SEKSAS: Savaitės pradžioje būsite tikri altruistai – Jums labiau rūpės suteikti kitam malonumą nei pasitenkinti pačiam. Gal ir gerai, nes tikrai gausite malonumo mainais!

JAUTIS

SANTYKIAI: Nesijaudinkite. Nesukite galvos dėl to asmens, su kuriuo neseniai susipažinote – laikas parodys, kaip santykiai klostysis toliau. Antradienį ir trečiadienį būsite labai aistringi. Ketvirtadienį ir penktadienį tiesiog spinduliuosite teigiama energija, gali būti, kad susipažinsite su naujais žmonėmis. Penktadienį užmegztos pažintys, tikėtina, bus ilgalaikės. Savaitgalį skirkite ramiam poilsiui.

SEKSAS: Šią savaitę Jums labiausiai rūpės savigarba. Tikėtina, kad pagaliau pavyks ją atgauti. Stenkitės nepalaikyti ryšių su buvusiu vaikinu (mergina).

DVYNIAI

SANTYKIAI:Šią savaitę viskas eisis tarsi iš pypkės. Seksis visi darbai, kokių tik imsitės. Pasinaudokite tuo: išbandykite ką nors nauja, planuokite ateitį, tikėtina, kad viską, ką suplanuosite šią savaitę, greitu laiku įgyvendinsite. Meilės fronte nieko naujo – pasistenkite nekonfliktuoti su antrąja puse. Savaitgalį pasistenkite praleisti romantiškai.

SEKSAS: Šią savaitę būsite labai aistringi, tačiau išsiblaškę. Jei dar nenorite vaikų, rimčiau pagalvokite apie kontracepciją, nes šią savaitę apie tai galite tiesiog... pamiršti.

VĖŽYS

SANTYKIAI: Pirmadienį jausite, kad Jums trūksta energijos,  atrodys, kad niekas neteikia džiaugsmo, tačiau atsigausite jau trečiadienį. Spėsite viską, ko tik imsitės, atrasite laiko ir pabūti su antrąja puse (praeitą savaitę vis pritrūkdavo tam laiko). Ketvirtadienį palanku važiuoti į gamtą. Galbūt jau seniai stovyklavote? Savaitgalį pasistenkite praleisti gryname ore.

SEKSAS: Šią savaitę klausykitės savo vidinio balso, tikėtina, kad jis parodys teisingiausią kelią. Pasistenkite susilaikyti nuo vienos nakties nuotykių.

LIŪTAS

SANTYKIAI: Šią savaitę džiaugsitės gyvenimu, džiugins kiekviena smulkmena. Būsite išsiblaškę, tačiau visi supras viso to priežastį. Savaitės viduryje apsilankykite kultūriniame renginyje. Ketvirtadienis ir penktadienis tinkami pradėti naujus darbus bei pabaigti senus. Savaitgalį praleiskite romantiškai, išvažiuokite į sodybą ar prie jūros.

SEKSAS: Šią savaitę Jus bus labai lengva suvilioti, tačiau būkite atsargūs, vėliau galite dėl to gailėtis. Pradėtos pažintys, tikėtina, bus trumpalaikės.

MERGELĖ

SANTYKIAI: Palanki savaitės pradžia. Patartina tuo pasinaudoti ir pabaigti darbus, kuriuos jau kurį laiką vilkinote. Patartina grąžinti skolas. Savaitės viduryje nusimato nauja pažintis, tačiau ji, tikėtina, bus trumpalaikė. Penktadienį aplankykite seniai matytus draugus, kartu išvažiuokite į gamtą.

SEKSAS: Šią savaitę būsite aistringi, norėsite skaityti erotinius romanus, ir... įgyvendinti jų scenarijų. Kas žino, gal tai ir pavyks?

SVARSTYKLĖS

SANTYKIAI: Ši savaitė žada Jums naujoves. Ir tai – tik į gera. Pirmadienį savo antrajai pusei išsakykite viską, kas jau seniai neduoda ramybės. Savaitės viduryje nuveikite ką nors kartu , tai jūsų santykius tik sustiprins. Penktadienį stenkitės nepadauginti alkoholio – galimi apsinuodijimai. Savaitgalio neplanuokite iš anksto, tikėtina, kad planai keisis.

SEKSAS:Šią savaitę nesijausite patrauklūs, ir dėl to kaltinsite savo kūno trūkumus. Turėtumėte žinoti, kad tuos „trūkumus“ pastebite tik Jūs.

SKORPIONAS

SANTYKIAI: Šią savaitę būkite atsargūs. Nors ir atrodo, kad pavojų nėra, tačiau viskas yra priešingai. Stenkitės neatskleisti asmeninės informacijos, vėliau ji gali būti panaudota niekingiems tikslams. Daugiau laiko  skirkite antrajai pusei, susiplanuokite savaitgalį kartu.

SEKSAS: Šią savaitę norėsite flirtuoti, užmegzti romaną. Jei vis dar esate vieniši, tikėtina, kad Jums pavyks tai padaryti.

ŠAULYS

SANTYKIAI: Šią savaitę bus gana sudėtinga suderinti tai, ką sako jausmai ir protas. Vis dėlto, šią savaitę palankiau klausytis savo proto – vėliau neteks gailėtis. Pirmadienį jausitės pavargę, tačiau atsigausite jau antradienį. Trečiadienį ir ketvirtadienį norėsite išbandyti ką nors nauja, ir tai –tik į naudą. Savaitgalį apsilankykite draugų rengiamame vakarėlyje.

SEKSAS: Šią savaitę seksas Jūsų nedžiugins. Galbūt dėl to, kad tiesiog jo trūks. Nebijokite imtis iniciatyvos, tikrai gausite tai, ko norite.

OŽIARAGIS

SANTYKIAI: Savaitės pradžioje apmąstykite savo jausmus: ar tikrai jie tokie, kaip sakote? Apmąstykite santykių perspektyvas. Jei kažkas neduoda ramybės santykių srityje, patartina  apie tai atvirai pasikalbėti, tai bus tik į naudą. Savaitgalį aplankykite artimus bičiulius ar giminaičius.

SEKSAS: Per daug nereikalaukite iš savo partnerio (partnerės). Visi žmonės kartais pavargsta, ir ne visada norisi mylėtis... tris kartus per dieną.

VANDENIS

SANTYKIAI: Šią savaitę būsite kaip niekad seksualūs. Tiesiog traukte trauksite priešingos lyties atstovus. Flirtuokite, tačiau per daug neatsipalaiduokite – kažkas norės Jumis pasinaudoti. Trečiadienį ir ketvirtadienį saugokitės pavydžių žmonių. Penktadienį praleiskite ramiau, tačiau šeštadienį priimkite visus pasiūlymus – puikiai praleisite laiką.

SEKSAS: Jei turite neįgyvendintų erotinių fantazijų,kodėl apie tai nepasakius antrajai pusei? Tikėtina, kad Jūsų norai bus išgirsti.

ŽUVYS

SANTYKIAI: Asmeniu, su kuriuo neseniai susipažinote, tikėtina, nusivilsite. Per daug nesirūpinkite dėl to. Pirmadienį ir antradienį patartina pabaigti seniai pradėtus darbus, grąžinti skolas. Savaitės viduryje Jus užplūs energija, tad pasinaudokite tuo: apsilankykite sporto klube ar nueikite pašokti. Savaitgalį atsipalaiduokite, darykite tai, kad Jums teikia daugiausiai malonumo.

SEKSAS: Šią savaitę bus gana sudėtinga sutarsi su antrąja puse. Tiesiog išsiskirs jūsų norai. Nebūkite užsispyrę, bandykite ieškoti kompromiso.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras