Meilės horoskopas savaitei (06 03 – 06 09)

horo(1).jpg
 
Astrologinė meilės prognozė dvylikai zodiako ženklų. Meilė, pažintys, slaptas romanas ar netikėtas išsiskyrimas? Sužinok kas tavęs laukia jau šią savaitę

 

AVINAS

Šią savaitę jums teks iš naujo pervertinti vertybes ir prioritetus, nuspręsti, kurie dalykai gyvenime užima pirmą, o kurie paskutinę vietą. Mat norėsite suspėti visur – ir darbus atlikti puikiai, ir susitikti su draugais, ir spalvinga dėmesio puokšte apdovanoti mylimąjį. Tačiau kad ir kaip būtų apmaudu – visų dalykų įgyvendinti nepavyks, bent jau šią savaitę. Nors mylimojo atžvilgiu stengsitės būti kaip niekad dėmesingas, tačiau jam/jai Jūsų skiriamo dėmesio nebus gana. Dar neradusiems antrosios pusės – pirmosios vasaros dienos atneš malonių pažinčių, kas žino, galbūt tai laikui bėgant išsirutulios į rimtus santykius, tačiau bet kokiu atveju idealizuoti naujo žmogaus nepatartina. 

 

JAUTIS

Šią savaitę galimi nesutarimai su antrąja puse. Didelė tikimybė, kad elgsitės savanaudiškai, galvosite tik apie savuosius rūpesčius, todėl dėl laiko stokos atsisakysite pagelbėti mylimajam, būtent tai ir bus pagrindinė konflikto priežastis. Toks jūsiškio egoizmo pasireiškimas neigiamai paveiks asmeninius santykius, jei mylimasis itin greit ''įsiplieskia'' vargu ar nesutarimus pavyks taip lengvai numalšinti. Jei esate vienišas ir antrosios pusės iki šiol dar neradote – daugiau šypsokitės, būkite gerai nusiteikęs ir pamatysite – jau pirmosios vasaros dienos į Jūsų gyvenimą atneš karštų jausmų bangą. 

 

DVYNIAI

Didelė tikimybė, kad šią savaitę pagaliau išdrįsite atverti jausmus žmogui, kuriam jau ilgą laiką jaučiate simpatiją ir sulauksite tokio paties atsakymo. Žvaigždės pranašauja, kad Judviejų naujai užsimezgę santykiai klosis kaip niekad sklandžiai, lepinsite, mylėsite ir gerbsite vienas kitą. Turintiems antrąją pusę žvaigždės nebus tokios geranoriškos, tikėtina, jog atsivers senai pamirštos nuoskaudos, nusivylimai vienas kitu ir kuris nors iš judviejų pradės galvoti net apie skyrybas, tačiau bet kokiu atveju skubėti nepatartina, viską nuosekliai apmąstykite ir tik tada priimkite galutinį sprendimą.

 

VĖŽYS

Jūs šią savaitę geranoriškai vertinsite partnerio trūkumus ir poelgius, tokiu būdu apsaugosite savo santykius nuo galimos krizės. Tačiau per anksti džiaugtis neverta, juk yla anksčiau ar vėliau išlenda iš maišo ir jos paslėti nebepavyksta, todėl jei nenorite, kad anksčiau ar vėliau Jūsų santykius užkluptų didelė nusivylimo vienas kitu banga - visus nesklandumus išsiaiškinkite tą pačia minutę ir neatidėliokite bei jokiu būdu nebandykite užglaistyti. Jeigu antrosios pusės dar neturite - šią savaitę sulauksite romantško kolegų dėmesio. Nieko keisto, juk po truputį šylantis oras savaime kursto romantišką nuotaiką, 

 

LIŪTAS

Jūsų aistra ir užsispyrimas padės tikslingai judėti darnių santykių link. Puoselėsite ir branginsite tarpusavio ryšį, todėl jausitės tarsi ant sparnų, skraidysite padebesiais ir jausitės be galo laimingas. Toks laimingas, jog pilve nuolatos plasnos drugeliai, kitaip tariant - būsite tarsi iš naujo įsimylėjęs. Jei antrosios pusės tik dar ieškote ir niekaip negalite rasti, nenukabinkite nosies ir nepraraskite vilties, jau pirmąją birželio savaitę reikalai šioje srityje turėtų pakrypti gerąja linkme.

 

MERGELĖ

Savaitei prasidėjus teks gerokai pasukti galvą kaip išvengti kivirčų su artimu žmogumi ir gyventi gražų gyvenimą, kuris nekeltų bereikalingo streso ir neigiamų emocijų. Mat šiomis dienomis būsite itin jautrus, dėl menkiausio barnio ar kivirčo prarasite savitvardą ir, tikėtina, prikalbėsite pačių baisiausių žodžių, dėl kurių vėliau gailėsitės. Norite to išvengti? Ugdykite kantrybę, kuri pasitarnaus ne tik kuriant asmeninius santykius, tačiau ir kitose gyvenimiškose situacijose. Jei ieškote antrosios pusės – džiaukitės teigiamomis prognozėmis, pasiraitokite rankoves ir žavėkite aplinkinius, tikrai atsiras nors vienas, kuris negalės atsispirti Jūsų kerams.

 

SVARSTYKLĖS

Pavydas taps bene kasdieniu Jūsų palydovu šią savaitę. Pavydėsite visko: pradedant mylimojo dėmesiu, Jūsų manymu, per daug rodomu kitiems, baigiant nesusipratimais profesinėje srityje, dėl kurių jausitės neįvertintas ir nuskriaustas. Todėl užsiimkite veikla, kuri padėtų išvalyti visas neigiamas mintis ir leistų atsipalaiduoti. Dar neradusiems antrosios pusės žvaigždės pataria nevengti viešų susibūrimų, net jei kol kas nerasite to vienintelio, tai bent praplėsite pažinčių ratą.

 

 

SKORPIONAS

Pamirškite bet kokį drovumą ir veikite – bendraukite, megzkite naujas pažintis ir mėgaukitės gyvenimu. Juk naujai sutikti žmonės ne tik praskaidrina rutiną, tačiau ir suteikia daug naudingų minčių bei gali padėti. Kas čia žino, galbūt tarp jų sutiksite savo gyvenimo meilę? Svarbiausia - nebijokite bendrauti, juk tik jo dėka ir mezgasi naujos, linksmo ir įdomios pažintys. Besidžiaugiantys antrosios pusės dėmesiu gali išgirsti blogų gandų apie jį/ją, tačiau tai tik šmeižtas, todėl jais tikėti ir be reikalo gadintis nuotaikos neverta.

 

ŠAULYS

Pirmosiomis savaitės dienomis būsite labai konfliktiškai nusiteikęs, norėsis su visais ginčytis, žūtbūt įrodyti savo tiesą, nusiraminkite ir būkite šiek tiek atlaidesnis, juk pagaliau atėjo vasara, taip ilgai lauktų atostogų, naujų pažinčių metas. Juk konfliktai ir surūgusios asmenybės nežavi nieko, o tokiems žmonėms ir antrąją pusę rasti kur kas sudėtingiau. Tad tegul šypsena ir gera nuotaika būna kasdienis Jūsų palydovas. Turintiems antrąją pusę - šią savaitę žvaigždės rimtų permainų santykiuose nežada, sutarti ir suprasti vienas kitą seksis pakankamai puikiai. 

 

OŽIARAGIS

Viskas atrodys itin keista ir nekasdieniška, santykiai su mylimuoju bus tokie gražūs ir saldūs, kad patys kaskart dėl to stebėsitės ir giliai širdyje lauksite artėjančio uragano. Šalin neigiamas mintis, džiaukitės gyvenimu ir į viską žvelkite pozityvesnėmis spalvomis. Jei ieškote antrosios pusės – ši savaitė tam itin palanki, sutiksite daug įdomių žmonių, iš kurių tikrai išsirinksite sau tinkantį ir patinkantį. Tikėtina, jog naujai užsimezgę santykiai ateityje jusu kartu nuves net prie altoriaus.

 

VANDENIS

Jūsų artistiniai sugebėjimai žavės aplinkinius, todėl aplink Jus vienu metu būriuosis net keletas gerbėjų vienu metu. Šiuo atveju atreipkite dėmesį ne tik į potencialių kandidatų išorines savybes, tačiau ir į vidines, priešingu atveju galite nusivilti. Jei jau turite antrąją pusę, nepamirškite, kad santykiai tai sunkus darbas, todėl norint puikiai sutarti ir taip pat stipriai mylėti vienas kitą kaip ir draugystės pradžioje – teks kaip reikiant dėl to pasistengti. Savaitgalį patariama išvykti kur nors atokiau už miesto ir visą laiką skirti tik vienas kitam.

 

ŽUVYS

Kalbėkite, kalbėkite ir dar kartą kalbėkite – Jūsų žodžiai bus itin veiksmingi ir padės išspręsti santykius užgriuvusias bėdas, mat šią savaitę jiei turės ypatingą galią, todėl antrąją pusę nesunkiai įtikinsite savo teisumu. Ieškantiems antrosios pusės patariama pernelyg nekreipti dėmesio į netikėtai atsiradusios simpatijos demonstruojamą dėmesį, jis bus tik miražas ir iliuzija, kuri greit atėjusi taip pat greit išsisklaidys. 

 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras